AU Survivor 2020: All-Stars - EP14

Savusavu, Fiji
August - October 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2020: All-Stars - EP14

Příspěvekod ItalianManiac » 03 bře 2020, 06:58

Epizoda 14
3.3.2020
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP14

Příspěvekod hozu » 03 bře 2020, 17:48

Začátek dílu a sloučení bylo vcelku fajn, ačkoliv ta soutěž o výhodu do soutěže o imunitu byla celkově dost od věci. I vzhledem k faktu, že Leemu vůbec nepomohla. Ale zase komu by vadilo, když imunitu vyhrála Shonee :D. JLP na twitteru psal, že soutěž trvala asi 3,5 minuty. Prý když ji nacvičovali, tak byla tak na půlhodinu, ale Shonee to prý profrčela, že nikdo netušil jak. A podle všeho ani ona :D. Celkově měla Shonee opět celý díl neskutečně vtipné připomínky (příbory! :D ) a o to víc jsem byl rád, že jsme ji neztratili hned v první epizodě po sloučení.

Musím ale říct, že Mokuta si Vakamu tuhle epizodu neskutečně povodila. Věřím, že ta šokovaná reakce Lockyho byla hodně skutečná. Tohle byl dost dobrý tah, i když v podstatě jen utvrdil alianci, která měla převahu. Docela by mě zajímalo, jestli by situace byla jiná, kdyby tam byl i Nick. Přeskočil by někdo s ním? Mě stále přijde Sharn a Lee jako největší kandidáti na přeskok, ale podle všeho, má Sharn hodně dobré osobní vztahy s Moanou. To byl podle Harryho na redditu také prý jeden z důvodů, proč Vakama cílila na Davida se Zachem.
Zach mě v této epizodě překvapil, jak dobře hrál svoji roli. I když, zřejmě mu udělalo radost, že se mohl se Shonee a Brooke bavit o ptácích :D. Stále mám pocit, že tahle série je skvělá hlavně díky těmto drobným momentům, kdy se o lidech dovídáme naprosto nahodilé věci.

A speciální odstavec o Davidovi. Přijde mi, že v této sérii hraje lépe než minule. Sice dělá takové ty šílené tahy, ale stejně tak se vcelku solidně začlenil i sociálně. Samozřejmě, pomohla mu dost dominance Mokuty, ale má dvě imunity, stabilní pozici. Jako, čekám, že už na něj někdo políčeno má, ale zatím má stabilnější pozici, než bych čekal.

Každopádně hodně dobré sloučení, ale doufám, že se trošku nakloní i k mým favoritům.

Mimochodem, s půlkou hry za námi se nabízí i otázka. Kdo má podle vás největší šanci vyhrát? Řekl bych, že letos je ten edit trošku méně očividný, ale přijde mi, že vcelku dobře jsou prezentovány Sharn s Moanou. Sharn má takový ten příběh o nápravě reputace z minulé řady a navíc hraje podle mého takovou tu výbornou hru uprostřed. Moana hraje zatím taky hodně dobou hru, má silné spojenectví (Jacqui s Tarzanem ji následují bezhlavě, s nepředvídatelným Davidem je zadobře). Má podle mého silnou pozici. Navíc, třeba u ní jediné, jsme se dozvěděli, proč chce vyhrát v této části. A Lockyho, že pro ni nebude hlasovat, zní trošku jak foreshadowing. Přijde vám to podobně? Kdo myslíte, že vyhraje? :D
Já samozřejmě vítězství jako takové bych nejvíc přál Harrymu nebo Shonee, ale čekám, že takto dobře ta série neskončí. Už jenom proto, že si nedokážu představit, jak Shonee porota ocení, protože si chce koupit nějaké drahé věci na sebe :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP14

Příspěvekod Radix » 04 bře 2020, 16:51

Tak máme za sebou velmi dobrou epizodu se sloučením. Líbilo se mi, že nám ukázali, že Davidovo a Zachovo přeběhnutí bylo ukázáno už od začátku jako strategie Mokuty, kterou solidně tlačil David. Je to chytrá strategie a výhodná pro ostatní pětku z Mokuty. David sice bude mít v resumé velký tah, ale naopak se tím vystavuje velkému riziku, když fakticky teď naštval pět lidí, přičemž čtyři jsou ještě ve hře a určitě mu hned tak věřit nebudou. Podle mě by ještě jeden díl vydržet měl a pak už by si měl dávat sakra pozor.

Každopádně bylo tentokrát super sledovat díl s jasným koncem, což produkce snad i zamýšlela, i když to na konci chtěla trochu zamotat a spekulovat o vyřazení Sharn, která ale klasicky měla minimální edit v téhle epizodě. Lockyho velká slova o big moves byla parádní v kontextu očekávaného výsledku epizody. Jen mě mrzí, že jsme to zase viděli prakticky jen očima Davida, ale třeba Zacha, který to zahrál taky výborně, jsme neslyšeli ani jednou, co se názoru na celou tuhle situaci týče.

RC byla primárně o Davidovi a jeho brzkém sednutí a hraní na Vakamu, jak je mimo. Překvapivě to zafungovalo úplně bez podezření. Shonee se předvedla ve skvělém světle, ať už z hlediska social game, tak pak na IC. To byla fantazie! :dance:

Co se vítězného editu týče, tak podle mě má aktuálně nejlepší edit Moana a Harry, pominu Davida, který je hodně vidět, ale podle mě nemá šanci vyhrát. Hned v závěsu vidím Shonee a Brooke a až za nimi Sharn a AK. Jacqui s Tarzanem jsou, myslím, bez šance, zrovna tak Zach a Lee. Jak zmiňuje hozu, tak Moana jediná dostala nějaký winner's quote, co chce s penězi udělat, plus celkově má dobré postavení v kmeni. Má Davida jako štít a myslím, že jejich partnerství hodně pomohla původní spolupráce Davida s Matem a fakt, že to Moana věděla. Jediné riziko je, že David má HII a ostatní jí můžou vnímat jako, že jí má pod palcem, případně jí vyřadit, aby Davida oslabili.

Fandím: David, Shonee, Brooke, Moana, Harry
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP14

Příspěvekod Masarka14 » 05 bře 2020, 17:05

Skvělá exekuce od Davida a Zacha. Locky a jeho aliance vůbec nevěděli. To bylo moc hezký, jak si Locky myslel, že podrazí Sharn, že tam tomu celému šéfuje. Opak byl pravdou.

Za mě, i když Davidovi fandím nejvíc, je trochu přeDavidováno. Chtělo by to pustit někoho dalšího ke slovu. Třeba toho Zacha, který hrál perfektně. Zas na druhou stranu těžko říct, jestli na to ty lidi mají nějaký názor, nebo se prostě jen vezou a tak tam všude dávají Davida.

Já bych taky řekl, že největší favorit na výhru je aktuálně Moana. Jaquie, Tarzan, Lee nemají žádnou šanci. Shonee asi moc lidí neocení, na Zacha to taky nevidím. U Brooke a Harryho nějakou tu šanci vidím, u AK tomu moc nevěřím. Snad ani není možné, aby se tam dostal David. Ti hráči by byli opravdu blázni. Ale možnost tu přece jenom je. Má dvě skryté imunity, silnou alianci, která si myslím proti němu jen tak nepůjde + je schopný vyhrát nějakou tu imunitu. Uvidíme.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2020: All-Stars - EP14

Příspěvekod Dejvy » 06 bře 2020, 09:16

Škoda Lockyho. To je proste sympaťák, slušný hráč, ale skôr má charakterom bližšie k Leemu ako k Davidovi.

Inak epizóda, prvá v merge, veľmi dobrá aj keď Leeho výhoda bola veľmi slabá. Shonee totálne zaválela. To som len kukal jak puk ako môže tak krásne stáť v strede a len si tam pokladala tie kocky. Akože fakt ma ta Shonee baví oveľa viac ako v jej prvej sezóne. Podľa mňa je to tým, že nemá pri sebe Flanelu lebo tá mi prišla vyslovene trápne vo všetkých aspektoch. Tu je Shonee proste funny, zlatá, milá. Ja sa moc so ženami nevieme kamarátiť, ale s ňou by som sa rád.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2020: All-Stars - EP14

Příspěvekod sheldom » 06 bře 2020, 21:56

Tak moc chtěl Locky big move až ho dostal :D
Snad se brzo něco urodí a nebude to trapně aliance 7 až do konce :cry:
Shonee výborná při imunitě, ostatní jasně bez šance :dance:
Jinak by to mohlo zavánět final 3, jelikož při final 2 by bylo 10 porotců a hrozila by velká pravděpodobnost remízy, tak uvidíme
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon


Zpět na „Australian Survivor 2020: All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host