AU Survivor 2020: All-Stars - EP16

Savusavu, Fiji
August - October 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2020: All-Stars - EP16

Příspěvekod ItalianManiac » 09 bře 2020, 18:35

Epizoda 16
9.3.2020
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2020: All-Stars - EP16

Příspěvekod Pattrick » 10 bře 2020, 11:52

Smutná epka..

Ale za až okatý twist spíchnutý horkou jehlou jsem rád, alespoň to bude zajímavější, takhle ten odstřel Brook, AK a Shonee byl moc jasný.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP16

Příspěvekod hozu » 10 bře 2020, 19:52

Hodně smutné, ačkoliv jsem se o tom, že to bude Lee dočetl už dříve. Škoda, tyhle odchody jsou vždycky na nic.

Ten zvrat působí trošku vycucaně. Předpokládám, že vedle toho nečekaného odchodu i počítali, že by Harry mohl zahrát tu výhodu a přeskočit TC, takže tahle neeliminační epizoda se tak nějak dala čekat. Ale asi lepší teď než úplně před koncem. Stále by mi ale přišlo logičtější prostě jen ten Leeho odchod natáhnout. Je ale pravda, že takto se aspoň objeví nějaké praskliny a snad i šance na zábavnější finiš.

A Shonee je tedy najednou pěkná challenge beast! :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP16

Příspěvekod Radix » 10 bře 2020, 22:21

Dost smutná epizoda a to hned ze dvou důvodů. Odchod Leeho, který je sympaťák, kvůli mrtvici jeho mámy hodně bolel. :( A pak další super twist australské produkce, kterým evidentně chtěli prodloužit životnost trojky z Vakamy a uměle vyvolat rozpory ve většinové alianci do příštího dílu, zrovna tak. :cry:

Epizoda byla jinak fajn. Líbila se mi RC i segment s dopisy od rodiny, kdy dostali prostor všichni. I Zach je mi v téhle řadě čím dál tím sympatičtější. :D Bohužel pak ale přišel konec pro Lee. Trochu jsem pak tušil, že asi se nebude vyřazovat, ale čekal jsem spíš, že po TC je prostě pošle zpátky do tábora. IC ovládla Shonee, čímž mě znovu překvapila. Viděli jsme, jak se proti sobě Vakama začala obracet, ale bohužel nevíme, jak by se rozhodla Shonee kvůli tomu příšernému twistu. :?

Fandím: David, Shonee, Brooke, Moana
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP16

Příspěvekod Masarka14 » 11 bře 2020, 19:07

Četl jsem hodně názorů, že je to všechno už předvídatelné, že většinová aliance postupně vyřadí celou Vakamu a bude to nuda, tak tady je řešení.

Mně tenhle twist vůbec nevadí. Teď se to začne hodně míchat. 6 lidí je dost a tak bude hodně zajímavé, koho tam pošlou, protože 5 lidí se vrátí. Podle mě je celkem naivní si myslet, že když tam pošlu Dava, že se už nevrátí, takže to bych bral jako hloupý krok od Tarzana, Sharn a J...(pořád si nemůžu zapamatovat, jak se píše její jméno). Dave by po případném návratu asi rozpoutal válku a vzhledem k tomu, že má dvě skryté imunity by byl ve velmi dobré pozici.

Byl jsem celkem zvědavý koho tam pošle Vakama. Já bych asi zvolil J..., která je asi v soutěžích nejhorší. Ale Moanu by tam asi jinak taky nedostali, takže kdyby náhodou vypadla ona, tak by to byl eventuálně skvělý krok.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP16

Příspěvekod Radix » 12 bře 2020, 11:53

I Pagonging může být zábavný, když se edit zaměří na charaktery hráčů a třeba i lidi ve většinové alianci. Borneo byl Pagonging i Heroes vs Villains a byly to super série. Tady mám pocit, že sledujeme jen Davida s trochou Moany a zbylých pět lidí prakticky neexistuje, když pominu dnešek a lehce vyšší viditelnost Tarzana a Leeho, což ale bylo způsobeno Leeho odchodem. Sharn má alespoň sem tam něco málo, ale jinak je to fakt bída. Já jsem radši pro postupné vyřazení Vakamy, hlavně když do toho produkce uměle nezasahuje, obzvlášť tímhle způsobem, kdy Moana byla bita za to, že má silnou pozici a menšinová aliance si mohla volně rozhodnout, koho pošle na Exile Beach.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2020: All-Stars - EP16

Příspěvekod sheldom » 12 bře 2020, 21:52

Hodně smutná epizoda :(
Já nebudu s většinou souhlasit a naopak jsem rád, že místo 3 předvídatelných epizod na vyhození AK, Brooke and Shonee se produkce rozhodla pro umělý twist, když má teď o hráče míň než původně asi počítala. A to, že si exVakama vybrala za cíl Moanu mi nevadí už vůbec , naopak, ze všech je mi nejmíň sympatická :vomit:
Jinak souhlas, z většinovové alianci vidíme akorát Davida s Moanou a občas Sharn, jinak jsou ostatní neviditelní. V příští epizodě bude aspoň zajímavé sledovat, jak se do sebe většinová aliance pustí, za normálních okolností bysme se toho dočkali až 2 za epizody :hungry: :hungry:
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2020: All-Stars - EP16

Příspěvekod Survivorfans » 18 čer 2020, 22:37

Smutná epizoda, bohužel. Vždycky je na nic když někdo musí nedobrovolně odejít a hlavně když je to v pozdější fázi hry.

Co se týče twistu, tak to je slušná sra*ka, která asi byla vymyslená kvůli odchodu Leeho a aby měli důvod mít nějakou tu neeliminační epizodu. Za vše mluví reakce - samozřejmě překvapenost byla, ale snad nikdo se toho neděsí. :fuck: :down:
Je jen otázka jestli se příště bývalí Mokutové dohodnou nebo začnou proti sobě trochu válčit.

Sledujeme sice zatím tzv. Pagonging, ale mě to zatím baví :idea: . Hlavně z důvodu že vypadávají hráči, který prd dělali, jen spolíhali na svou aliance a když už tam chybí Harry, tak nikoho od nich nemám zrovna v oblibě.
PS. Shonee válí a čumím jaká je z ní hrozba do soutěží. :mrgreen:

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2020: All-Stars - EP16

Příspěvekod cihi » 20 srp 2022, 03:14

Jako chapu, ze chteli neco vymyslet skrz Leeho odchod. Ale to je tak silenej twist, ze to neni ani mozny...

Moana a David hrali doposud skvelou hru a zaslouzili by si oba finale, ale tohle jim tu hru muze rozkopat na padrt. Nesnasim, kdyz hracum jejich hru rozkope hloupe takto umele vytvorenej twist. A to jsem si zacal rikat pred kmenovkou, ze pokud ted bude easy vote Brooke/AK, tak ze Davidovi staci preckat dve kmenovky (ktery navic mohly padnout na zbytek druheho kmene) nebo vyhrat imunitu, pak pouzit dve skryty imunity a jeho dojiti na konec tak zacalo davat realny obrysy.

Ted to muze shoret uplne v pohode jak domecek z karet. Skoda.

Radix píše:Source of the postI Zach je mi v téhle řadě čím dál tím sympatičtější. :D


Zach je super, jak jinej clovek. Stejne tak David neni tolik arogantni a spis se snazi bavit hlaskama, coz pusobi lip. On ale hodne dela strih, a to jak chce produkce toho cloveka vykreslit (neco si muze sikovne vycucat, neco muze zatajit) - viz. letos na kamere sobecka Phoebe, i kdyz to tak uplne nebylo.


Zpět na „Australian Survivor 2020: All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů