AU Survivor 2020: All-Stars - EP18

Savusavu, Fiji
August - October 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2020: All-Stars - EP18

Příspěvekod ItalianManiac » 11 bře 2020, 06:53

Epizoda 18
11.3.2020
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2020: All-Stars - EP18

Příspěvekod Pattrick » 11 bře 2020, 14:25

Tak tohle jsem nečekal.. ukázka na příště je velkolepá :fight: sakra, ať už je další díl.

Tenhle Blindside od Jacquie se přesně hodil Moanně (krásně si proplouvá) a nikdo na ní necílí, teď se budou mlátit Jacquie vs David vs Sharn.

Osobně si myslím, že Moanna to vážně vyhraje, už to, jak v každém díle je to její, že to dělá pro rodinu a blablabla.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP18

Příspěvekod hozu » 11 bře 2020, 18:15

Osobně jsem viděl rád, že tohle všechno pomohlo zachránit Shonee a spol. To, že to budovali asi tři epizody a bylo trošku natahované, je už druhá věc. Asi bych řekl, že u mě výsledek vyhrál nad provedením.

Přesto byly obě výzvy vcelku napínavé. Snad je jenom škoda, že ta první nebyla čistě jen o rozdělávání ohně. Přesto, Brooke velice příjemně překvapila, jak dala jen o pár vteřin Zacha. Ten byl celkově dost v centru dění, díky tomu, že tam šel dobrovolně.

Přemýšlím, komu nakonec přidat z to jeho zvolení kredit. Shonee sice pěkně nahlodala Jaquie, ale ta stejně upalovala za Moanou (a Sharn) a teprve s jejím svolením do toho šla. Takže, pokud se příště něco změní (kupříkladu s nějakým šíleným Davidovým nápadem), mám pocit, že to budou mít stále v otěžích.
Ale ano, ten "vítězný" edit Moany začíná být čím dál otravnější.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP18

Příspěvekod Radix » 12 bře 2020, 22:58

Hurá! Tak nám skončil twist. A jsem rád, že skončil starým dobrým hlasováním na TC. To by ještě šlo. Moana mě v první soutěži hodně překvapila, když si to suverénně povodila. Zach jí byl v patách, ale nakonec to těsně vyhrála Brooke. Zach se začal potápět v další soutěži, kdy si nejdřív dělal legraci, jak je na tom skvěle, a když mu teklo do bot, tak začal být dost nepříjemný na Jacqui, která se zachránila.

Rozhodování mezi Zachem, Shonee a AK vypadalo na první pohled jak opakování prvního dílu tohoto týdne. Nicméně Jacqui chtěla udělat tah a vyloučit Zacha, jakkoliv to byl emocionální tah, jak sama přiznala. Důležité bylo, že si zachovala i rozum v téhle situaci a podělila se s Moanou a Sharn. Ty se na oko k plánu nepřipojily, ale souhlasily s ním. Bylo to chytré oslabení Davida. Jsem zvědavý, jak se to příště vyvrbí, protože ukázky vypadají výborně. :dance:

Fandím: David, Shonee, Brooke, Moana
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP18

Příspěvekod Masarka14 » 13 bře 2020, 23:54

"True story... Moana told David to play the idol for Zach after the votes were cast " - AK na twitteru. Tak jestli je tohle pravda, tak ta epizoda má úplně jiné vyznění a to, co tam Moana dělala by nedávalo moc smysl. Tomuhle opravdu nerozumím. Tohle snad nemohli vynechat, nebo jo?

Zach si za to ale stejně může sám. Nechal se přemluvit a šel dobrovolně na exile a pak nevyhrál ani jednu ze dvou soutěží. Šance jednoduše měl. Jaquie si tak užila svojí chvilku slávy, ale teď si myslím, že její hra se tímto krokem brzy uchýlí ke konci. Ono je to ale asi stejně jedno, protože má nejhorší pozici ve většinové alianci, takže by to pro ní pak skončilo taky. Teď se to urychlilo a vyřadila Zacha, tak může být asi spokojená.

Ukázky vypadali velice zajímavě a vtipně. Přesněji jak tam Sharn říká, že nikdo netuší, že nehraje na obě strany a to její "one hundred percent". Doufám, že vypadne ona. Měla tolik plánů, jak udělat nějaký velký tah a nakonec neudělala vůbec nic. Zasloužila by si odejít.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2020: All-Stars - EP18

Příspěvekod sheldom » 14 bře 2020, 22:31

Destrukce slavné šestky započala, tak aspoň k něčemu byl ten twist dobrý :dance:
A příště snad budeme v nastoleném trendu pokračovat ;)
Jinak Moana neskutečně otravná už snad vším, co dělá :cry: :vomit: :cry:
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2020: All-Stars - EP18

Příspěvekod Dejvy » 15 bře 2020, 00:23

Hned ako bolo jasne, ze ide Zach dobrovolne na exile som vedel, ze poleti on. Produkcia presne na to hrala. Rovnako ako hra Mo na vyhru.

Osobne moc nerozumiem preco vadia niekomu reci Mo o rodine. Kazdy kvoli niekomu/niecomu chce vyhrat. A kazdy o tom hovori, je uz na produkcii koho motivatori zverejni. Napr. v sutazi ked sa na to JLP pytal ukazali len Moaninu odpoved. Preco asi...

Mrzi ma, ze David odchodom Zacha utrpel a asi to naozaj nevyhra, ale aspon nas cakaju nejake zaujimave TC. Na hned dalsej podla mna hrozi ze vytiahne oba HII. Mohla by letiet Sharn, ktora si zase mysli aka je fasa hracka, ale pritom je premotivovana a nevie co robi - vzdy sa mi vybavi moment na TC s Benjim. Vadi mi aj vyschnuta Jacqui a dufam, ze tiez vypadne coskoro. Podla mna moze byt pokojne finale Mo-Tarzan ci Mo-Jacqui co by bolo vzhladom na cast dost slabe, ale zial taky je trend.

Fandim: Dave, Moana, AK, Brooke, Shaolina
Ven: Sharn, Jacqui
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP18

Příspěvekod strom-z » 24 bře 2020, 00:28

Tohle bylo super!

Nejdřív jsem na ten twist koukal ve stylu co to ti aussies zase vymysleli za děsnou zdržovačku...
Jenomže situace naštěstí skvěle využila Shonee a spol. a hře to strašně prospělo!! Musim říct, že Zach nakonec měl docela zajímavou story arc, ale zároveň byl už teď ukázkovou "goat" a je straaaašně dobře, že vypadl on.

Shonee je absolutní poklad :) nekomentoval jsem minulý epizody (který se dost táhly, ale naštěstí měly tohle rozuzlení), ale to jak si s úsměvem dala dvě imunity a pak to nějak geniálně okomentuje "čubičku plavu každej den v bazénu, když tlachám s kamarádkou" - no comment :mrgreen: :mrgreen: :hungry: A ta komunikace s Jacqui? Ukázková!

Ale strašně se mi i líbilo, jak trojice Moana - Sharn - Jacqui při tomhle hlasování naprosto kouzelně spolupracovaly a obešly Davida, přesně takhle to má vypadat, super dámy :) těžkej kontrast s endgame takovýho Ghost Islandu...

Ta informace s Moanou je samozřejmě strašně zajímavá, popravdě v kombinaci s tim jak kouzelně počkala na kmenovce až všichni odejdou a posílala úsměvy porotě... nějak fakt nevim, jak to teda bylo :) ale pokud to Mo nepodělá, je pro mě vedle Shonee hlavní člověk, kterýmu fandim, ten challenge si taky dala strašně dobře a jak zatim hrála skrytou alianci s Davidem - obdiv. (a jsou krásnej pár s její manželkou, bylo moc hezký vidět její svatební záběry ;)

Hodně bolelo vypadnutí Phoebe a Nicka a začalo to vypadat na nudnou endgame plnou goats, ale naštěstí se teď fakt začaly dít věci :dance:

Fandim: Shonee, Moana, David, AK, Brooke, Sharn (vlastně všichni kromě Tarzana a Jacqui, ale jsem rád, že i Jacqui už začala něco dělat)

PS: Lee :-(( byť teda hře jeho nešťastný odstoupení prospělo, co si budem povídat...

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2020: All-Stars - EP18

Příspěvekod Survivorfans » 25 čer 2020, 20:59

Konečně nám skončil ten zajímavý twist, docela čumím že splnil účel. Jen škoda, že to zabralo zbytečně 3 epizody. :down:

První soutěž se mi hodně líbila a neměla chybu :idea: , šanci měl totiž každý. U druhý bylo hned jasný, že to bude mezi Zachem a Jacqui. :down:

Jen docela čumím jak některým hráčům přeskočilo. Chápu sice, že Zach by byl nejspíš na EB, ale měl tušit že někdo může chtít takhle využít situace a takhle se vysloveně o to přihlásit byla blbost. To že se poté nedokáže vrátit je pro něj slušnej trapas.. Sice mi v týhle sérii nevadil a trochu jsem mu i fandil, ale je vidět že nebýt Davida tak je herně mimo.
Jacqui jsem taky moc nepochopil, to že chce dělat tahy jedině vítám. Neumí ale počítat :? ? Jakmile ztratí Davida, tak automaticky bez něj příště nemají většinu a bude remíza 4-4 + samozřejmě ztratila Tarzana. Nebo snad ona chce flipnout :?

Jediný pro koho dává ten tah smysl, tak jsou Moana se Sharn. Stejně ale musí pořádně ještě zamakat na Davidovi, kterýmu je teď jasný že by mohl dopadnout úplně stejně jako Zach.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2020: All-Stars - EP18

Příspěvekod cihi » 21 srp 2022, 03:45

Potvrdila se moje slova, ze ten uzasnej twist Davidovi rozbije hru, kterej to mel krasne rozehrany na finale...

Protoze nebyt toho, tak odejde v TOP9 v klidu AK/Brooke, pak mu stacilo prezit s alianci dve kmenovky/pripadne vyhrat imunity, pak zahrat dve skryty imunity a byl by v TOP4, kde by zformoval vylouceni Zacha jako hrozby do zaverecne souteze a nasledovala by posledni challenge v TOP3.

Takhle se ted s vysokou pravdepodobnosti zacnou bit s Jacquie a bude muset pouzit skrytou imunitu pravedpodobne hned. Skoda zbytecneho twistu :down:


Zpět na „Australian Survivor 2020: All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti