AU Survivor 2020: All-Stars - EP19

Savusavu, Fiji
August - October 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2020: All-Stars - EP19

Příspěvekod ItalianManiac » 16 bře 2020, 11:38

Epizoda 19
16.3.2020
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2020: All-Stars - EP19

Příspěvekod Pattrick » 16 bře 2020, 17:04

Tak tohle byl slušný masakr.. :o

Jsem nadšený, Sharn si je skvěle překecala a na místě Tria bych taky zaměnil svůj hlas nakonec.

No, uvidíme co přinese 20. epka :hungry:

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP19

Příspěvekod hozu » 16 bře 2020, 18:53

Hodně dobrý díl. David si trošku spravil chuť, poté co přišel o jeden ze štítů v podobě Zacha, tou dvojí výhrou. I když v jeho případě si stále nejsem jistý, zda by se to za štít dalo nazvat. Jacqui si sice trošku naštval, ale ta pro něj byla asi logicky mrtvá, tudíž všechno mířilo do té očekávané remízy. Zajímavé bylo sledovat Shonee, která vydržela u soutěže o odměnu dost dlouho, ale u imunity jí to zase naopak vůbec nevyšlo.

O to zajímavější byla kmenová rada. Vakama se zevrubně rozhodla jít do kamenů a taky na to hráli. Jenže David vyplýtval idol na Tarzana, což ale nebyl až tak zlý tah. Buď se mohl trefit, nebo by pak byl v nebezpečí jen jeden člen Mokuty, což bylo pro ně bylo naprosto ideální. Nabízí se ale otázka, bylo to tedy pro Sharn dobré rozhodnutí, donutit všechny ke shodě. Z toho co jsem četl, se celkem přikláním k názorům, že asi nikoliv. V podstatě se tak dostala ještě víc na prostředek (I když je tu to nepsané/neukázané, že má mimoherní dobré vztahy s Moanou). Otázkou je, jestli jí to pomůže do finiše. Takto v podstatě dala slovo trojici hráčů, kteří ji asi s sebou nevezmou, ale zároveň budou mít v porotě velké slovo. O to víc, že celá "dohoda" se udála i před porotou. Osobně to možná mohla risknout, upřímně, šance jedna ku čtyřem byla vcelku velká, ale chápu, je snadné to takto jako divák napsat, než být přímo na místě konat. Přesto není v ideální pozici.

Ale stále doufám, že ta trojice Vakamy bude pokračovat směle dál :)
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP19

Příspěvekod Masarka14 » 16 bře 2020, 23:28

Ještě zpětně musím pochválit Shonee jak na Exilu naverbovala Jacqui. To trojici Vakamy umožnilo přežít další dvě kmenové rady. Dobrá práce. Jacqui sice říkala, jak by na sebe pak zpětně mohla být naštvaná, kdyby tohle neudělala, ale myslím, že i přes to by na sebe měla být naštvaná za to jak hrála celou sérii. Měla opravdu raději zůstat se svou starou aliancí a došla by do TOP 6, možná dál. Každopádně jsem rád, že je pryč. Poté, co se jí povedlo vyřadit Zacka byla velice sebevědomá, ale mě to přišlo opravdu otravné než cokoliv jiného.

Sharn se konečně něco povedlo, ale je otázka, jak píše hozu, jestli je to pro ní nakonec výhra.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP19

Příspěvekod Radix » 17 bře 2020, 19:54

Tak tohle byl hodně zajímavý díl, kde si myslím, že David dělal víc chyb, než by bylo záhodno, ale tak nějak z toho podle mě vyklouznul ještě v dobrém. Každopádně jsem byl rád, že konečně v průběhu celého dílu jsme slyšeli od všech hráčů vyjma Brooke a až na Tarzana se to i vztahovalo ke hře. Můžu produkci pochválit, ale když už je jen osm hráčů, tak se to dělá snáz.

RC byla vcelku pohoda, něco co už jsme viděli několikrát. Odměna pro čtyři po vítězství Davida měla očekávané složení. David se bohužel nechává unášet v případě "zrady" unášet emocemi. Na jednu stranu je to ok, protože se těch lidí dokáže pak zbavit, na druhou stranu si nejsem jistý dlouhodobou prospěšností jeho jednání.

IC byla zajímavá a Davidovi jsem do ní moc nevěřil, ale zvládl to pěkně a vyhrál V tu chvíli jsem si říkal, že je na tuty v F5, ale nakonec v očekávání remízy na TC se bál ztráty Tarzana, tak za něj ten HII zahrál. Jacqui měla svojí krásnou chvilku, když se jí povedl minule tah, který jí ale nedostal vůbec nikam. Asi jsem měl pocit, že s Moanou a Tarzanem měla F3 skoro jistou, ale chápu, že potřebovala i hrát za sebe. Jen to podle mě nebylo šťastné rozhodnutí, a jak zmiňoval Tarzan na TC, tak se posunula na bottom aliance z vcelku klidného středu (ačkoliv se říkalo, že je na spodku).

Jsem zvědavý, jak se v dalším díle posune Sharn. Upřímně mi není moc sympatická a nebude mi vadit, když jí to doběhne dříve či později. Příště ale nejspíš zůstane a očekávám možná znovu konec Davida. Doufám, ale že vydrží.

Fandím: David, Shonee, Brooke, Moana
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2020: All-Stars - EP19

Příspěvekod Dejvy » 18 bře 2020, 00:47

Pekne, pekne.

Podla mna vobec nespravil chybu David, ze nezobral Jax na ranajky. Ci spravil chybu s HII tazko povedat, tam bolo nieco co sme nevideli zase. Kazdopadne ma znepokojilo, ze svoj druhy ukazal Sharn. Mozno by jej mohol nejako dat ten falosny :mrgreen:
Samozrejme, ze ta to vykeca a budu ho chcet odpalit co sa dufam nepodari. Keby islo o US Survivor tak by tato ukazka znamenala - Dave urcite domov nejde. Ale tu to tak byt nemusi. Verim, ze by mohlo opat vyhrat ICH a HII si este posetri. Super by bolo keby vyletele Sharn a potom uz mi bude fakt jedno kto to vyhra aj ked je favorit pre mna David. Tarzan si ma ziskal, ale on urcite nevyhra.

Inak Jacqui ty stara hnupka, tak ti treba 8)

Fandim: DAVID, Mo, Brooke, Shonee, Tarzan, AK
Ven: Sharn
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2020: All-Stars - EP19

Příspěvekod sheldom » 19 bře 2020, 21:48

To teda byla epizoda, Vakama trio hráli na kameny, ale produkce jim dala ještě jednu možnost a tu po dlouhém přemlouvání ze strany Sharn využila a všichni 3 přežili :dance:
Sharn, to je velká otázka, s kým nakonec půjde :? :? :?
Ale rozhodně se máme na co těšit :hungry:
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2020: All-Stars - EP19

Příspěvekod Survivorfans » 25 čer 2020, 23:16

Hodně povedený díl, pokud Sharn příště půjde proti trojici z Vakamy, tak už se nemusí stydět za napálení od Benjiho protože tohle by bylo stejně povedený. :mrgreen: :fuck: Myslím si ale, že to tak jednoznačný nebude a celá příští epizoda bude o tom ke komu se přidá. Její výhoda navíc je, že po ní ani 1 strana nepůjde, protože jí bez debat potřebujou a tedy jako Jacqui nejspíš. nedopadne.
Druhá strana je, že bude mít 3 pořádně naštvaný lidi proti sobě v porotě ať půjde na jakoukoliv stranu. Možná by že to někdo vezme jako dobrý tah, tak jako kdyby se to stalo u američanů. Mám ale pochyby, že to tady každý vezme tak dobře.

Co se týče Davida, tak podle mě naopak tah s odměnou dobře. Znemožnil každému ze svý aliance se tajně dohodnout a nechal s nima tu, u který bylo stejně celkem jasný že s nima minimálně trochu je.
U tý HII na příští epizodě trochu doufám, že ukáže tu falešnou. Stejně ale je mi záhada proč :? , když dá akorát na sebe terč. Napadá mě jen, že upozorní Sharn, že já může zahrát za ní nebo s ní trochu pohrozit, ale na to to nevypadá a v daný situaci by takovou blbost určitě neudělal.


Zpět na „Australian Survivor 2020: All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti