AU Survivor 2020: All-Stars - EP23

Savusavu, Fiji
August - October 2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2020: All-Stars - EP23

Příspěvekod ItalianManiac » 24 bře 2020, 06:58

Epizoda 23
24.3.2020
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2020: All-Stars - EP23

Příspěvekod Pattrick » 24 bře 2020, 14:38

Náročná challenge a smekám před Brooke, neskutečná ženská, ale kmenovka nepřekvapila, bylo to jasné, kdyby ji nevyhodili, tak by ji vlastně dali výhru.

Ukázka na příště neukazuje challenge o imunitu :?

Doufám ve výhru Davida

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP23

Příspěvekod hozu » 24 bře 2020, 16:55

Jako ta soutěž o imunitu se mi taky líbila. Řekl bych, že spojila tak nějak všechny ty výzvy. Hlavně první část byla podle mého docela nápaditá. Ale očividně i dost náročná, když se Moana s Sharn přes ni ani nedostali.

Jak jsem si myslel už včera, víceméně hrála Brooke s Davidem o to, kdo by asi šel. Nějak nevěřím, že by si ho nechali, kdyby Brooke vyhrála. Ačkoliv, stále byl jediný, kdo s ní držel krok. Což ale pro závěrečnou výzvu nemusí vůbec nic znamenat, jelikož tu mají tendenci vyhrávat lidi, do kterých by to nikdo neřekl. Myslím, že final 2 je asi i potvrzená, takže ještě nějaká soutěž nás čeká. Osobně se mi celkem líbilo, že jsme dostali spíš takovou upoutávku hlavní trojice.

Vypadnutí Brooke mě mrzí, ale nějak mě nenapadá, jak by to mohla zvrátit. Vcelku by mě zajímalo, jestli zkoušela i mluvit Davidem.

A jak vidím šance té poslední trojice:
David: z těch tří bych mu to přál asi nejvíc. Hrál v této sérii vážně dobře. Ne asi tak zábavně, na to kolik měl prostoru, ale na to jaký měl terč si myslím, že se dokázal skvěle schovat do pevné aliance, která ho přenesla přes tu velmi ošemetnou první polovinu sloučení. Teď to bude podle mého jen o té výzvě. Respektive, ještě tu je fakt, že Sharn hovořila něco o tom, že ho chce do finále, ale poslední epizody mi přijde, že si to už taky rozmyslela. Ale kdo ví. Osobně čekám, že skončí třetí.

Sharn: hraje strašně nerozhodnou hru a čekám, že se jí to taky vymstí. Osobně si myslím, že to skvěle fungovalo do sloučení, ale pak už tohle přeskakování a měnění názorů není úplně dobré, pokud si za tím člověk nechce stát. Očekávám, že final 2 má jistou, protože ji tam bude chtít každý. Ačkoliv tato epizoda adresovala i něco o Davidovi a Moaně, ale spíš bych to viděl na snahu Brooke nějak argumenovat, než fakt.

Moana: Už od sloučení mám pocit, že nám ji až moc předhazují i s kroky, které nejsou úplně prokazatelné, zda byly čistě její (vyřazení Zacha). Z té trojice hráčů bych jí to přál asi nejméně, ale to spíš kvůli tomu, jak je prezentována. Zase musím uznat, že hru podle mého doposud hrála dobrou. Skoro až takový ten ideální styl, pro vítěze australských Survivorů. Osobně ji tipuju na vítěze, ale rád bych se mýlil.

Takže tolik. I tak jsem ale na ten závěrečný týden zvědavý.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP23

Příspěvekod Radix » 25 bře 2020, 11:09

Trochu natahovaný díl, nicméně se mi líbilo, že jsme se víc zaměřili na osobnější stránku hráčů. A hlavně Davida. U něj jsem měl pocit, že po sloučení lehce zmizel z obrazovek, úplně samozřejmě ne, což jsem kvitoval, protože dostali prostor i jiní hráči. Nicméně chybělo mi tam víc osobního obsahu, čemuž se mu teď dostalo hodně.

IC byla dost náročná a podle mě trochu udělaná pro fyzicky zdatné hráče, jako je Brooke a David. Moana se Sharn jsem trochu čekal, že ani nepřekonají začátek, což se stalo. Podle mě to měla produkce udělat trochu vyváženější. Nicméně David dokázal vyhrát a porazit Brooke. Ty emoce z obou stran byly skoro až hmatatelné. Silný moment.

Logické řešení v tuhle chvíli bylo vyloučení Brooke. Podle mě ani příliš reálně nikdo neuvažoval, že by pro ní nehlasoval. Upřímně, příběh Brooke, která se v menšině probojuje do finále prakticky jen díky vítězstvím v soutěžích o imunitu, je super, ale přidejte do toho, že se i strategicky dokáže zachránit. To už by jí vítězství zaručilo na tuty. Takhle má k vítězství podle mě nejblíž David, který hraje chytře. Jen musí vyhrát v poslední IC, jinak se tam nedostane, čehož se trochu obávám. Líbilo by se mi finále s Moanou, která je podle mě hodně dobrá, i když někdy až trochu příliš takový gangster styl. Naopak Sharn si podle mě znovu dojde pro druhé místo, protože prostě nic pořádného neudělala, než že držela s většinou a s bezpečnou cestou.

Fandím: David, Moana
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

AU Survivor 2020: All-Stars - EP23

Příspěvekod huli » 25 bře 2020, 14:23

hozu píše:A jak vidím šance té poslední trojice:
David: z těch tří bych mu to přál asi nejvíc. Hrál v této sérii vážně dobře. Ne asi tak zábavně, na to kolik měl prostoru, ale na to jaký měl terč si myslím, že se dokázal skvěle schovat do pevné aliance, která ho přenesla přes tu velmi ošemetnou první polovinu sloučení. Teď to bude podle mého jen o té výzvě. Respektive, ještě tu je fakt, že Sharn hovořila něco o tom, že ho chce do finále, ale poslední epizody mi přijde, že si to už taky rozmyslela. Ale kdo ví. Osobně čekám, že skončí třetí.


Ja sice nejsem objektivni, protoze jsem #TeamGoldenGod, ale myslim, ze neco malo se da vyvodit i z Davidovi aktivity na Instagramu, kde celou serii po kazdem vyrazeni hodi cernobilou fotku prave vyhozeneho hrace a prida dlouhy tribute popis. A myslim, ze neco takoveho by vymyslel predevsim tehdy, kdyby celou dobu vedel, ze se dostane do finale a veril si (nebo spis vedel, protoze nemyslim, ze by clenove poroty meli podepsanou nejakou dohodu o mlcenlivosti a finalisti by behem toho pul roku nezjistili, kdo jak hlasoval), ze vyhraje, aby nakonec jako uplne posledniho okomentoval a pochvalil jako spravny narcis sam sebe.

Pokud nebude posledni imunita o balancu nebo vytrvalosti, ale aspon trosku o fyzicke pripravenosti, tak verim, ze vyhraje a bude ve finale. A tak trosku bych si pral, aby tam s nim byla Sharn, protoze nepochybuji, ze by ji porota strasne strhala, podobne jako v jeji prvni sezone.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP23

Příspěvekod hozu » 26 bře 2020, 14:58

huli píše:....

Ale jo, to vcelku zní, že by mohla být skutečnost. Jako já osobně bych z té trojice taky nejraději chtěl, aby vyhrál on. Hlavně, australskému Survivoru by konečně slušel nějaký "dominantní" vítěz. Většina lidí co vyhrála byli takoví ti "under the radar" hráči, tak by to už chtělo i nějakou změnu.
Ale šanci má. Zatím vždycky ta poslední soutěž byla čistě vytrvalostní, na což šanci by mohl mít. Ale kdo ví. Sharn už jednou poslední soutěž vyhrála a u ní člověk nikdy neví, koho tam vlastně chce :D .
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

AU Survivor 2020: All-Stars - EP23

Příspěvekod huli » 26 bře 2020, 15:36

https://www.instagram.com/p/B-L_s2ijPmV/

Tak už je konečně venku ukázka z finále a vidíme, jak bude poslední výzva vypadat. Je to klasika, tj. ideální challenge pro neatletické typy, kde je potřeba pouze vytrvalost a vůle, takže favorizuju Sharn. Tipuju, že si vezme do finále Davida a tam ji celá porota vyvede z deziluze, jak dobrou hrála hru...

Doktor Slovo
Příspěvky: 17
Registrován: 19 říj 2015, 13:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP23

Příspěvekod Doktor Slovo » 26 bře 2020, 23:30

Ano, opět vytrvalostní soutěž zvýhodňující nízké těžiště,čili Golden God aka vytrvalost versus prcek Sharn.Moana by šokovala.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2020: All-Stars - EP23

Příspěvekod Dejvy » 27 bře 2020, 14:01

Pre mňa veľmi silná epizóda. Silné emócie, ktoré patria k Survivor. A pozor. Zase sa nevyhnem porovnávaniu s US Survivor.
Toto sú pre mňa emócie, ktoré patria k tej hre. Úplne sme videli ako si išli Dave aj Brooke na dno síl, ako veľmi to chceli a ako to prežívali. Toto je ono a nie emócie z toho, že si chudáčik pár dní na ostrove bez maminky a keď tam príde všetci plačú ako malé deti. To ja vždy pretáčam a toto je to pravé. Akože predpokladám, že rodiny opäť môžu prísť pred final challange ako naposledy, ale čo už.

Asi je nakoniec škoda, že AK vtedy nedal Moanu vo fire making challange lebo by bolo finále v trojici a tak by už David určite v nom sedel. Teda za predpokladu, že by všetko išlo ako malo :mrgreen:

Za mňa osobne bude veľmi záležať kto vyhrá a s tým spojím hodnotenie celej sezóny. Lebo ak by vyhrala Sharn, veľmi ma to sklame, ale jej šance sú podľa mňa 0% hoci si myslím, že vyhrá nasledujúcu súťaž. Ak zobere Moanu tak dostane náklad a Moana to dá aj rečou a o jej rodine (tzv. Adam style). Ak si zobere Davida tak není o čom, bude to hrať na to, že zobrala najlepšieho a skončí aj tak druhá. Ak vyhrá Moana a zobere si Sharn má to v kapse z vyššie uvedeného. Ak si zobere Davida môže to byť asi najlepšie finále, môže dostať aj nejaké hlasy, ale aj tak by som veril Dejvovi Ak vyhrá Dejv tak si zoberie podľa mňa Sharn a na 100% vyhrá.

Uvidíme, som veľmi zvedavý. Niektoré indície fakt hovoria, že vyhrá Moana a že ich nie je málo. Nehovorím, že by ma to naštvalo. Bol by to pre mňa dobrý víťaz, ale kedže tam je David tak by to bol tak či tak veľmi veľký prepad. Ale rovnako si myslím, že je šanca aby to David vyhral. U Sharn to fakt vidím na 0%. Tým som si skoro istý, to by musela Moanu strašne dostať na FTC.

Takže verím, že to vyhrá Dave a stane sa tak najlepším víťazom ever. Fingers crossed :idea:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

AU Survivor 2020: All-Stars - EP23

Příspěvekod huli » 27 bře 2020, 19:10

Dejvy píše:Niektoré indície fakt hovoria, že vyhrá Moana a že ich nie je málo. Nehovorím, že by ma to naštvalo. Bol by to pre mňa dobrý víťaz, ale kedže tam je David tak by to bol tak či tak veľmi veľký prepad. Ale rovnako si myslím, že je šanca aby to David vyhral.


Jasně, ta Moanina rodinná s linkou o postižené sestře je silná, ale už poměrně ohraná, ale mně připadá, že poslední dobou má podobně vítězný edit i Dave. Najednou už to není jenom ta zábavná vložka, která zabírá půlku sezony vtipnými průpovídkami, ale už ho produkce vykresluje (a to minimalne uz ve dvou medailoncich a nekolika emocne vypjatych zpovedich) nejen jako Golden Goda, ale i jako obycejne cloveka, ktery byl dvakrat v kratke dobe bez rodiny, coz spatne snasi a proto chce za kazdou cenu, aby se mohl i s manzelkou a dcerou prestehovat z NY do Australie, kde ma dva syny z predchoziho vztahu a konecne byli pohromade.

Ale jak uz jsem rikal, me jako nejvetsi voditko prijde ten jeho IG a tribute kazdemu vypadnuvsimu hraci. Nejak si nedokazu predstavit, ze by tohle delal s vedomim, ze skonci na tretim a po sobe samotnym bude muset hodnotit jeste oba finalisty. Myslim, ze clovek s jeho egem to ma naopak dobre promyslene tak, aby ta jenom tribute show skoncila triumfalni oslavnou odou na GG.

Snad se nebudu plest, jeho vyrazeni by me hrozne mrzelo a uplne by mi zkazilo dojem z cele sezony.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2020: All-Stars - EP23

Příspěvekod Dejvy » 27 bře 2020, 20:25

huli píše:Jasně, ta Moanina rodinná s linkou o postižené sestře je silná, ale už poměrně ohraná, ale mně připadá, že poslední dobou má podobně vítězný edit i Dave. Najednou už to není jenom ta zábavná vložka, která zabírá půlku sezony vtipnými průpovídkami, ale už ho produkce vykresluje (a to minimalne uz ve dvou medailoncich a nekolika emocne vypjatych zpovedich) nejen jako Golden Goda, ale i jako obycejne cloveka, ktery byl dvakrat v kratke dobe bez rodiny, coz spatne snasi a proto chce za kazdou cenu, aby se mohl i s manzelkou a dcerou prestehovat z NY do Australie, kde ma dva syny z predchoziho vztahu a konecne byli pohromade.

Ale jak uz jsem rikal, me jako nejvetsi voditko prijde ten jeho IG a tribute kazdemu vypadnuvsimu hraci. Nejak si nedokazu predstavit, ze by tohle delal s vedomim, ze skonci na tretim a po sobe samotnym bude muset hodnotit jeste oba finalisty. Myslim, ze clovek s jeho egem to ma naopak dobre promyslene tak, aby ta jenom tribute show skoncila triumfalni oslavnou odou na GG.

Snad se nebudu plest, jeho vyrazeni by me hrozne mrzelo a uplne by mi zkazilo dojem z cele sezony.


Veru súhlasím a vlastne aj preto som sa celú sezónu jeho IG vyhýbal aby som nevidel spoiler a pozrel si ho až keď som bol na aktuálnej epizóde.

Ak diskusiu sleduješ tak vieš, že pre mňa je on král králov a preto by som bol veľmi rád keby bola tvoja predikcia správna :pray:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2020: All-Stars - EP23

Příspěvekod sheldom » 27 bře 2020, 21:53

Challenge beast Brooke bohužel dohrála :( , ale byla to buď ona nebo David
Takže final 3 z mého pohledu - 2 nesympatické survivorky, Moana která je mě působí prostě hrozným dojmem celou sezonu a Sharn, co si myslí kdovíjak hraje skvělou hru, ale ve skutečnosti nic zvláštního nepředvedla a konečně Golden God David, sice mě mrzí jak obelhal Phoebe, ale jinak hrál skvělou hru, takže pro mě jasný favorit. Doufám, že se do té final 2 nějak dostane, protože mít finálovou dvojice Moana-Sharn to by byl otřesný zážitek a série by u mě hodně ztratila. Takže nějak tak
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
supertom
Příspěvky: 10
Registrován: 09 úno 2015, 21:13

AU Survivor 2020: All-Stars - EP23

Příspěvekod supertom » 29 bře 2020, 10:01

Zdravím,
nevíte někdo, kde je k vidění/stáhnutí Jury Villa? Díky za odpověď.

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP23

Příspěvekod Masarka14 » 29 bře 2020, 13:36

supertom píše:Zdravím,
nevíte někdo, kde je k vidění/stáhnutí Jury Villa? Díky za odpověď.

https://www.youtube.com/channel/UC7ds9CE_bYpXUAucVHNhLbw/videos
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2020: All-Stars - EP23

Příspěvekod cihi » 23 srp 2022, 04:47

Pokud se Sharn dostane do finale a nevyhraje (coz je pravdepodobne), tak bude mit za sebou 100 dnu v Survivoru bez vylouceni a pritom bez vyhry. To by byl snad rekord ne? :D


Zpět na „Australian Survivor 2020: All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host