AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Savusavu, Fiji
August - October 2019
Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Příspěvekod hozu » 30 bře 2020, 14:48

Epizoda 24
30.3.2020
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Příspěvekod hozu » 30 bře 2020, 17:16

Tak tedy finále pro mě bylo velice příjemné překvapení. Ta závěrečná soutěž o imunitu byla hodně těžká. Líbilo se mi, že tam bylo víc aspektů, které mohlo hráče podělat. Jo, stále si myslím, že tohle je prostě ten typ soutěže, co se na finále hodí. Jak soutěže úplně neberu jako nejzajímavější část hry, tahle poslední je podle mého vcelku ztělesněním té show. Zároveň to skutečně může výhrát každý. Tentokrát k mému příjemnému překvapení to byl David a jsem upřímně rád. Zároveň se mi zdálo, že to krásně zabalilo celou sérii (ten motiv krystalu).

David se zbavil Moany. Trošku mi přišlo, že Sharn maličko moc tlačila na pilu s tou dohodou. Na druhou stranu, bylo o dost příjemnější vidět, že se hráči nemuseli shazovat, kdo je horší, jak minule. Jak bylo řečeno následně i na FTC, David se rozhodl určitě správně, jelikož tyhle heroické pokusy vzít „větší hrozbu“ nikdy nedopadají dobře. A já byl zároveň rád, že to Moana nevyhrála (ten edit mě fakt mátl :D ) . Alejako upřímně, hrála výbornou hru. Myslím, že přesně v takové pozici by chtěla být většina hráčů. Byla ve středu veškerého dění a i když byla v nebezpečí, tak měla silné spojence, co jí pomohli to ustát. Myslím, že naprosto ideální pozice.

Formát závěrečné kmenové rady se mi líbil. I když se tedy opět všichni nedostali ke slovu, ale aspoň to nebylo takové překřikování jako obvykle. Bylo vidět, že Sharn má úvodní proslov připravený docela dobře, ale jak již bylo řečeno mnohokrát, každá porota je jiná. Podle mého ocenili, že si víceméně stála za svými kroky, minimálně lépe než posledně, ale tady asi na změnu mínění potřebovali něco víc. David to měl podle mého o dost jednodušší a navíc zvolil docela přístup, kdy všechny adresoval. Prostě se jen musel držet, aby se nechytil do nějakého zacyklení, které by se obrátilo proti němu.
Z otázek a odpovědí: AK a jeho kameny byly docela vtipné oživení, ale myslím, že tak nějak věděl, že většina hlasů stejně půjde Davidovi, tak ten jeden hlas mohl ustát. Co mě ještě docela příjemně překvapilo, že se Harry zastal Sharn ohledně toho, že vědět o věcech, je taky významný aspekt hry. Navíc jsem nepochopil, proč to vytáhla zrovna Moana, od které jsme v jednom kuse slyšeli, jak se jí ten blindside Zacha podařil. Ale dejme tomu, edit taky dělá svoje. Ale čekal jsem, že se do Sharn pustí víc, vlastně nejvíc nepříjemný byl nakonec se svou otázkou Tarzan.

Jak jsem říkal u minulé části. Z těch tří bych to Davidovi přál nejvíc a jsem rád, že to tak i dopadlo. Hlavně kvůli tomu, že australský Survivor potřeboval takto dominantního vítěze, jelikož to fakt působilo, že jiná cesta, než "under the radar" hra k vítězství neexistuje. Samozřejmě, musel se přizpůsobit a ta jeho hra po sloučení nebyla tak hlučná a pompézní jako minulou sérii, ale vlastně se tomu člověk nediví. Vítěz je jen jeden (a ostatní nedostanou finanční odměnu), takže se podle mého David zcela správně uzpůsobil situaci. Navíc, v celé sérii se nedostal téměř do problémů (nejblíž vyloučení byl po blindsidu Daisy). I ten moment, kdy šest lidí vyloučili na Exile pro něj dopadl tak, že se na ty souboje jen mohl dívat. Skutečně parádní výkon. Jinak ten jediný hlas pro Sharn byl od Moany.

K sérii jako takové: Nebyla to špatná série, ale podle mého strašně trpěla na fakt, že občas obsahovala víc twistů, než bylo záhodno. Jsem samozřejmě rád, že občas to zachránilo některé z mých oblíbenců a chápu, že australský Survivor svým formátem tyhle neeliminační díly prostě musí mít. Bohužel však tyhle zvraty hlásili ke slovu i u dílů, kdy to nebylo třeba. Nesmyslné rozdělávání ohně a tak. Občas to bylo trošku úmorné sledovat. I když je pravda, že jsme díky tomu dostali aspoň nějaké zajímavé momenty, jako bylo vyloučení Zacha nebo cesta Shonee za odplatou. Celkově mi tu asi vadilo, že právě prvotní impuls pro většinu takových kroků byl ze strany produkce, který pak hráče donutil konat. Takových těch čistých a zapamatovatelných momentů bylo méně - vyloučení Daisy, Lockyho a Phoebe. to mi asi vadí nejvíc. Fakt, že prostě moji oblíbenci často hráli ve hlasování druhé housle už není problém hry, ale spíš preferencí a oblíbenosti. Jak říkám, v jednom bodě jsem byl zklamaný z této série, protože ta cesta vcelku nesympatické aliance byla až moc nalajnovaná, ale nakonec alespoň Davidovo vítězství a zpětný pohled na cestu k němu zanechal pocity ze série spíše pozitivní.

Hráče jsem asi dostatečně zhodnotil u jejich vyřazení a i tak je to už docela dlouhé, tak jen napíšu, moje oblíbence v této sérii. Většina nehrála dokonalou hru, ale bavilo mě je sledovat:
Shonee, Nick, Harry, Brooke, AK, Phoebe a vlastně i ten David to svým vítězstvím zpečetil.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Doktor Slovo
Příspěvky: 17
Registrován: 19 říj 2015, 13:18

AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Příspěvekod Doktor Slovo » 31 bře 2020, 00:56

Tak zapotil jsem se u té finálové soutěže na gauči pěkně, naštěstí to dobře dopadlo.Moana marná,Sharn respekt.Pokud by tu byla ještě Brooke, myslím,že by se to opět protáhlo do časově epických rozměrů,tak jak jsme u ausies zvyklí. Volba do finále správná,ne snad,že by Mo byla hrozbou,ale jako ocenění Sharn. Myslím,že i AU Survivor už touto řadou vyprodukoval dvě legendy.Dave a Brooke,dík,bylo to krásné.

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Příspěvekod Pattrick » 31 bře 2020, 10:27

Skvělá sezona (až na okaté twisty na kmenovkách), miluju australského survivora, je to prostě návrat ke klasickým verzím US survivora :(

Vítěz zasloužený, i když bych překousl i Moanu a klidně i Sharn, všichni tři hráli zajímavé hry, každý v aspektu odlišné.

Před Sharn smekám, ať už za finálovou challenge, která byla výživná, tak i za to, že měla po winnerech největší terč na zádech a stejně to zvládla dostat se do F2 a zahrát si 100 dní, prostě tohle jí nikdo neodpáře.

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Příspěvekod huli » 31 bře 2020, 13:09

Ach jo, dlouhy komentar se mi nejak nenactl a jsem liny to psat cele znova, takze jen nahodim takovou zajimavost - David pred par hodinami v ramci Q/A na oficialnim FB Australian survivoru slibil, ze se v budoucnosti zucastni US Survivoru. Prekvapilo me, ze to oznamil jako holy fakt "I´ll play US Survivor, 100 %" a nic ve stylu "pokud bude ta moznost a udelaji mezinarodni serii, tak se rad zucastnim". To samozrejme nemusi nic znamenat, ale zaroven to muzu mit indicie k tomu, ze se neco takoveho chysta a Golden God si pujde podmanit i USA.

Edit: Aha, takze Dave ma i americky obcanstvi, tudiz muze jit bez problemu do jakykoliv serie. V takovym pripade nepochybuju, ze az si chvilku odpocine, tak po nem Probst ihned skoci. Takovou sanci si nemuze nechat utect.

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Příspěvekod sheldom » 31 bře 2020, 22:34

Jsem moc rád, že má All-stars série takového, jakého si zaslouží. Davidova krásně řeč osobně (nejspíš) ke všem porotcům to dokázala. Závěrečná výzva opět brutálně a tak to má i být :hungry:
Řekl bych, že sedět proti Moaně, vyhrál by Dave taky, ale už by to nebylo tak jednoznačně. Prostě ta výhra výzvy nad Brooke to rozhodla. Sharn před radou totálně vychválila svou hru a stalo se přesně to, co jsem očekával, skončila opět druhá :D :D Osobně mě její řeč nijak neohromila, spíš na mě působila, že se chvástá, že vydržela ze všech nejvíc dnů. Krásně to shrnula Shonee (nebo Brooke, teď i nejsem jistý), hrála na to být v top 2, ale to je málo
Spoiler!
asi tak jako Russel H.
a popsat největší krok jako to neudělat v podstatě nic :? , tohle je All-stars, tady to chce prostě víc. Sedět na dvou židlích zároveň prostě nejde nebo jde, ale velmi obtížně, sice byla pořád v centru dění, takže ji nic nemohlo překvapit nebo ohrozit, ale to byla taková "under the radar" hra a takových vítězů byla až moc.
Celkové hodnocení série víceméně pozitivní, hlavní díky tomu vítězi, sice hodně mých oblíbených hráčů vypadlo až moc brzo, ale taková už je hra, nesympatická aliance tomu taky moc nepřidala, ale zase naopak Golden God a challenge beast Brooke jsou aspekty, které přidaly vážně mnoho.

Ke čtení hlasů: byl jsem v napětí, jestli JLP přečte rovnou jako je u AU verze zvykem nebo až v přímém přenosu a jestli to aktuální situace nějak ovlivní, sice nebyl JLP přímo živě, ale zároveň tam nebylo hlučné publikum a taky to bez něho mělo něco do sebe :)
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Příspěvekod Dejvy » 31 bře 2020, 23:24

BUM BUM BUM.

Dámy a Páni, máme tu najlepšieho víťaza všetkých čias. Ešte k tomu napíšem veľa tu aj v hodnotení US S40. Veľa z Vás môže mať nejaké argumenty prečo v tomto so mnou nesúhlasí, ale neviem si ich osobne predstaviť a zmetiem ich zo stola :mrgreen: 8)

David je priam nereálny víťaz. V dobe kedy vyhrávajú všelijakí šašovia, ktorí zostanú po prestrelke najlepších, v dobe kedy si fyzicky silný a letíš hneď ako to je možné, v dobe milióna twistov a HII atd. atd. Toto je priam neskutočné čo sa mu podarilo a ešte aj v All stars kde boli naozaj vynikajúci hráči (nie ako polovička atráp v S40). Proste týpek mal obrovský terč na sebe od prvého dňa a NIKTO ho nedokázal zastaviť. Toto neni
Spoiler!
Boston Rob s ovečkami
. Toto je víťaz víťazov. Som hrdý, že nosím to isté meno ako Golden God. Klobúk dole, aj slipky dole, hocičo, si King of Survivor.

Sezóna ako taká bola rovnako vynikajúca. Pre mňa bude asi v TOP 3 s HvV a Cook Islands. Ale to je moj subjektívny názor, keby som sa mal na to pozrieť veľmi objektívne tak do desinky by sa dostala určite - aj keď to je skôr taký kritickejší pohľad. Proste boli tam famózne TC, boli tam famózne ťahy, súťaže, odmeny. Všetko. Jediné čo mohlo troška prekážať k dokonalosti sú tie prehnané twisty sem tam (aj keď tu to nič výrazne neovplyvnilo). Súťaže boli tiež lepšie minulú sezónu, ale aj tu boli skvelé. Videli sme aj zaujímavé pomsty. Akože moc sa toho nedá už napísať lebo Reunion bol fakt na TOP úrovni (Jeff pozri sa ako ťa sundal nejaký náhradníček). Rozobralo sa tam všetko podstatné vlastne úplne do detailu. Akurát mohli dať slovo úplne všetkým keď tam už vlastne všetci neboli. Aj keď taká Michelle mi vôbec nechýbala. :D
Takto by mal Reunion vyzerať, nie, že za 15 minút to odflákneš a hotovo. Aj keď škoda, že tam neboli všetci a diváci, ale aj tak to malo čaro a bolo to výborné aj s tým maníkom. Rovno premostím s tým časom a toto budem znova písať aj pri hodnotení S40. Ten čas tam proste chýba a nič o hráčoch nevieš. Neviem si ani len vo sne predstaviť, že by som tam niekoho tak "miloval" ako Davida. Tu som už tri dni trpol či to nakoniec dá, alebo nedá lebo som tomu vôbec neveril. Krájal som doma mrkvu a rozmýšlaľ či to proste dá. A dal. Čo sa týka US tak tam už veci aj pretáčam, hlavne návštevy rodín, ktoré sú tam úplne trapné. Možno práve preto, že im neverím emócie keďže k ním nemám žiadny vzťah. Tu som to pozeral so slzou v oku. Nikto tam nejačal jak dement, nerumázgal, proste si užili, že ich už vidia. Tých 24 dielov je skvelých a zároveň aj tá častá stopáž v podobe 75 minút. Je to proste úplne niečo iné lebo sa tam zmestí všetko, tábor, prežitie, súťaže, aliancie, srandičky, všetko. V US musia rýchlo dať súťaž, už ani intro nie je, už ani reakcia keď vidia koho vyradili, nič. A to ti proste chýba, ja chcem počuť moju srdcovú znelku, ktorá ma navnadí na každý jeden diel. Usadím sa a teším sa na každú jednú minútu. Baví ma JLP, proste sa na Jeffa aj brutálne podobá a je nad vecou, nepreháňa, nesnaží sa zveličovať všetko ako Probst. Pre mňa je on ďaleko zviežejšia postavička ako Jeff. Mám ho fakt rád a dúfam, že bude ešte dlho pokračovať.

Naozaj som si užil každý jeden diel tejto série. Užil som si pre-merge s najepickejšou TC, užil som si merge hoci dlho dominovala jedna aliancia (to je možno taká druhá "škoda" vec tejto série). Bola to naozaj úžasná jazda s parádnym vyvrcholením. Naozaj som si myslel, že už nikdy takto Survivor prežívať nebudem. Naposledy to bolo možno keď tesne ušla
Spoiler!
Ozzymu výhra lebo som mu fakt za jeho výnimočné schopnosti v súťažiach výhru prial, ale ďaleko nie tak ako Dejvovi keďže je to strategický ňouma
.

Som troška sklamaný, že diskusia k S40 brutálne žije a tu bolo vždy len zopár príspevkov. Lebo Australian Survivor je už úplne inde a zaslúži si tu väčšiu pozornosť. Ja ho budem určite propagovať a dúfam, že pri ďalšej sérii sa stretneme ešte vo väčšom počte. Naopak US Survivor budem sledovať už len v prípade, že sa budem fakt nudiť (čo nehrozí). Nechcem si túto show kaziť. Chcem zažívať to čo pri týchto sezónach. Ďakujem Australané za znovuzrodenie toho čo 20 rokov milujem.

P.S. Pekne som sa tu opustil a vylial, sorry, ale tak to cítim :-?

P.S.2 kto by si pomyslel keď videl prvý diel Champions vs. Contenders kde David s Piou bojovali na dne v kmeni, že to budú po sebe dvaja najlepší víťazi australskej verzie :)

P.S.3 Covid 19 ťahaj do riti, chceme ďalšiu sezónu :hungry: (veľa zdravia všetkým!)
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Příspěvekod hozu » 01 dub 2020, 00:14

Dejvy píše:Dámy a Páni, máme tu najlepšieho víťaza všetkých čias. Ešte k tomu napíšem veľa tu aj v hodnotení US S40. Veľa z Vás môže mať nejaké argumenty prečo v tomto so mnou nesúhlasí, ale neviem si ich osobne predstaviť a zmetiem ich zo stola :mrgreen: 8)


A jihoafrický Survivor jsi viděl? Tam bych možná našel konkurenci k tomuto tvrzení :D. Ale myslím, že určitě na pomysleném pomníku nejlepších vítězů má právoplatné místo. Navíc, za rok ještě vyhraje US Survivor a stane se už skutečným Zlatým Bohem :D

Souhlasím, že po stránce toho, jak člověk prožíval ty hráče a řadu, to bylo úplně jiné než u současné US série. Kvůli Shonee jsem se kolikrát před TC raději podíval na Twitter, abych se nemusel bát, jestli půjde :D . Ty US série jsou v poslední době jak z rychlíku. Neříkám, že tady je ten edit taky úplně ideální. 150 zpovědí je i na kalibr Davidova formátu trošku moc, když to srovnáme s nějakými 50 (?) Sharn. Přesto ty jednotlivé momenty, které byly o těch lidech samotných obvykle fungovali. Bylo fajn vidět takové ty milé momenty z tábora, které i ty největší "gameboty" dokázaly polidštit. Což bylo vždycky fajn vidět a dodá to hře na zajímavosti. Ale to jsou taková pozitiva i negativa všech australských řad.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Příspěvekod Pete » 01 dub 2020, 03:24

Naprosto souhlasim ze Golden God je jeden z nejlepsich vitezu co Survivor kdy videl, uz jenom ze se sam pojmenoval a ostatni mu tak rikaji, vypovida o tom, jaky je to hrac :D
Neni vlastne ani co dodat, Dejvy a Hozu to vystihli, AU Survivor hrave strcil do kapsy posledni serie US, zatim i vcetne Winners at War, ktera je, jak bylo zmineno, silene zrychlena, az je to vlastne skoro o nicem protoze nemas cas vstrebat emoce, herni tahy ci "epicke TC", bohuzel zkraceni epizod se vyrazne podepsalo na kvalite z meho pohledu.
Ale to neznamena, ze tato serie nemela sve mouchy, hlavne, jak opet bylo zmineno :) , prehnane twisty, EI, rozdelavani ohne atp., sejme to veskere napeti a vyusteni dilu, priste bych se bez toho obesel. Jinak family visit ve finalove trojce je za me skvely napad.

hozu píše:A jihoafrický Survivor jsi viděl? Tam bych možná našel konkurenci k tomuto tvrzení :D

Jakou serii bys doporucil? ;)
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Příspěvekod hozu » 01 dub 2020, 13:12

Pete píše:Jakou serii bys doporucil? ;)

Já viděl šestou a sedmou sérii. Obě jsou výborné. Každá trochu jiným způsobem, ale určitě to stojí za to. Hlavně, oni tam taky občas využívají to, co občas používá i australský Survivor, kdy přesně ukážou všechno, co hráči plánují před TC a je to spíš o tom provedení. Což se mi dost líbí, jelikož člověk víc vidí do myšlení těch hráčů.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Příspěvekod kata_rina » 04 dub 2020, 17:59

No tak nám to Dave dokázal a patří mu obrovská poklona!
Obrázek

Naprosto skvěle zvolená strategie, v této sezóně se zaměřil i na sociální stránku hry a po fyzické netřeba hodnotit. Naprosto zasloužený vítěz, z aus nejzaslouženější ze všech řad, a jeden nejlepší z celé historie hry. Škoda, že se po sloučení stáhl, ale kdyby si jel to svoje i nadále asi by znovu skončil v porotě. I když alianci měl silnou dost, to už se ale nedozvíme. Jeho hra mě bavila. Povahově mi hodně připomíná Tysona a oba mě svými sarkastickými a někdy lehce narcistickými vtipy bavili ve všech svých sériích :dance:

Celkově řada byla skvělá, ale na to už jsme od Australanů zvyklí. Kvalita naprosto válcuje původní show. Překvapili i ti původně nevýrazní - Jacqi, Zach a Moana. Ne, že by předvedli bůhví jakou hru, alespoň jin nelze upřít, že se snažili a sloučení si zasloužili, oproti takovému Tarzanovi. Může mi někdo vysvětlit, proč je u Australanů tak oblíbený?

Jinak do budoucna by mi nevadilo znovu vidět Davida, Harryho, Nicka, Shoonee, AK nebo i tu Brook. Kdo se vůbec nezměnil je Locky, co ten tam vůbec dělal :?
Obrázek

Uživatelský avatar
huli
Příspěvky: 42
Registrován: 26 srp 2013, 22:57
Nejoblíbenější série: Austrálie, Afrika, Guatemala, HvV
Nejoblibenější hráči: Jerri, Lex, Yul, Marty, Jim, Malcolm
Nejméně oblíbené série: Caramoan

AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Příspěvekod huli » 05 dub 2020, 14:28

kata_rina píše:Naprosto skvěle zvolená strategie, v této sezóně se zaměřil i na sociální stránku hry a po fyzické netřeba hodnotit. Naprosto zasloužený vítěz, z aus nejzaslouženější ze všech řad, a jeden nejlepší z celé historie hry. Škoda, že se po sloučení stáhl, ale kdyby si jel to svoje i nadále asi by znovu skončil v porotě. I když alianci měl silnou dost, to už se ale nedozvíme.


https://robhasawebsite.com/australian-s ... deep-dive/ tady ve 4,5 hodinovém (!!!) rozhovoru podrobně vysvětluje všechny své kroky v průběhu celé hry. Dost mě překvapilo, do jaké hloubky o jednotlivých krocích přemýšlel a jaké bylo pozadí nebo motivace určitých momentů, které ve vysílání nebyly nijak objasněné a působily spontánně nebo impulzivně. Hrozně zajímavý náhled za oponu jeho strategie i celé sezóny.

kata_rina píše:Jeho hra mě bavila. Povahově mi hodně připomíná Tysona a oba mě svými sarkastickými a někdy lehce narcistickými vtipy bavili ve všech svých sériích :dance:

Říkal jsem si to samé. Povahové rysy podobné, ale zatímco Tyson si tu aroganci a narcisismus pravděpodobně vytvořil jako obranný štít (viděla jsi tu jeho fotku z dětství? určitě to měl ve škole hodně těžký), tak Golden God je jeho úplný opak - všemi oblíbený princ krasoň, který si je velice dobře vědom svého charizmatu i atraktivity a má se hodně rád, ale zároveň miluje nadsázku a vtipný přehrávání té sebelásky. Takže jo,působí to dost podobně, ale ten prapůvod těchto rysů asi bude naprosto odlišný.

kata_rina píše: Ne, že by předvedli bůhví jakou hru, alespoň jin nelze upřít, že se snažili a sloučení si zasloužili, oproti takovému Tarzanovi. Může mi někdo vysvětlit, proč je u Australanů tak oblíbený?

Očividně podobný případ, jako svého času v US verzi Big Tom. Běžný divák má rád takové ty bodré starší vesničany, kteří sice nehrají nijak strategicky, ale jsou loajální za každé situace, protože je pro ně důležité přenést si vlastnosti ze skutečného života i do Survivoru. Herně sice nejsou ničím zajímaví, jenže dost lidem jsou sympatičtí, a proto jim fandí nehledě na to, jak hrají. Ale samozřejmě pro hardcore fanoušky to jsou pouze goats.

kata_rina píše:Jinak do budoucna by mi nevadilo znovu vidět Davida, Harryho, Nicka, Shoonee, AK nebo i tu Brook. Kdo se vůbec nezměnil je Locky, co ten tam vůbec dělal :?

Harry bohužel už ve videu z Jury Vily nepřímo potvrdil, že tohle je pro něj pravděpodobně konečná a chce se usadit. David naopak potvrdil, že nejdřív potřebuje dát svému tělu delší pauzu na zotavení, ale v budoucnu se na 100 % zúčastní US Survivoru. Zbylé bych taky rád viděl, ale myslím, že v nejbližších letech budou jenom nováčkovské série. Jinak o Lockym Dave ve výše zmíněném podcastu říkal, že hrál hrozně naivní a nesmírně viditelnou hru. Vůbec se nepoučil, opět byl ten macho, který se okamžitě a bezmyšlenkovitě pustil do stavby přístřešku, chtěl dominovat v soutěžích a mít hlavní slovo v kmeni, prostě od začátku největší terč na zádech a nulová šance na výhru. Mimochodem i proto David tak v pohodě prošel první fází hry, jelikož se rád stáhnul a nechal Lockyho, ať je Locky a celou dobu si poměřuje péro s Matem. Nebýt přítomnosti Lockyho v kmeni, tak si je jistý, že i kvůli tomu, jak hrál ve své původní sérii letí hned na začátku.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Příspěvekod Radix » 09 dub 2020, 18:37

Máme za sebou All Stars a za vítěze v podobě Davida jsem nesmírně rád. On je pro televizi prostě gold! Jeho zpovědi mě neskutečně bavily, i když už jsem si ke konci pre-merge říkal, že ho vidíme možná i trochu moc. Každopádně jsem rád, že potom, co dokázal zvítězit v závěrečné IC si vybral Sharn, která podle mě hrála slušně, ale jak přesně zmínila Brooke, pouze na to, aby se dostala do finále. Sustained! :D Sharn se klasicky na FTC rozsypala pod tlakem otázek, přičemž začala výborně, její řeč byla vážně super, jak si jí připravila. Nicméně byla čistě bez emocí. Z Davida to nadšení sálalo a dokázal najít správný balanc, takže byl sebevědomý ve svojí hře, ale ne až příliš že by byl arogantní. Byla radost ho sledovat.

V součtu se mi série líbila, ačkoliv jí výrazně ovlivnily vztahy z předchozích sérií, neboť jich tady bylo vážně spoustu, protože těch sérií doteď moc nebylo. Nicméně i to vytvářelo občas zajímavé momenty. Série se mi líbila především kvůli Little Rascals, Brooke, Matovi, Davidovi a Moaně. Zbytek buď nevydržel příliš dlouho, nebo nedostal moc prostoru v editu, což je klasická bolest Australanů. Další bolest je přemíra twistů, která tady neznala mezí. Paradoxně si myslím, že většinou takové twisty většinové aliance semkne, byť jsme tady měli jeden moment s impulzivním rozhodnutím Jacqui.

Celkově pro mě byl pre-merge hodně dobrý, protože ho tahal David, sloučení naopak slabé, ale s celkovým výsledkem, tedy vítězstvím Davida, jsem velmi spokojený. Ten se musí znovu dostat do televize, protože on je proto zrozený. :D
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Příspěvekod kata_rina » 11 dub 2020, 23:21

Huli, díky za reakci!
huli píše:https://robhasawebsite.com/australian-survivor-all-stars-david-genat-deep-dive/ tady ve 4,5 hodinovém (!!!) rozhovoru podrobně vysvětluje všechny své kroky v průběhu celé hry. Dost mě překvapilo, do jaké hloubky o jednotlivých krocích přemýšlel a jaké bylo pozadí nebo motivace určitých momentů, které ve vysílání nebyly nijak objasněné a působily spontánně nebo impulzivně. Hrozně zajímavý náhled za oponu jeho strategie i celé sezóny.


Někdy až najdu čas, ráda se podívám, ale 4,5 hodin je 4,5 hodin :D

Harry bohužel už ve videu z Jury Vily nepřímo potvrdil, že tohle je pro něj pravděpodobně konečná a chce se usadit. David naopak potvrdil, že nejdřív potřebuje dát svému tělu delší pauzu na zotavení, ale v budoucnu se na 100 % zúčastní US Survivoru. Zbylé bych taky rád viděl, ale myslím, že v nejbližších letech budou jenom nováčkovské série. Jinak o Lockym Dave ve výše zmíněném podcastu říkal, že hrál hrozně naivní a nesmírně viditelnou hru. Vůbec se nepoučil, opět byl ten macho, který se okamžitě a bezmyšlenkovitě pustil do stavby přístřešku, chtěl dominovat v soutěžích a mít hlavní slovo v kmeni, prostě od začátku největší terč na zádech a nulová šance na výhru. Mimochodem i proto David tak v pohodě prošel první fází hry, jelikož se rád stáhnul a nechal Lockyho, ať je Locky a celou dobu si poměřuje péro s Matem. Nebýt přítomnosti Lockyho v kmeni, tak si je jistý, že i kvůli tomu, jak hrál ve své původní sérii letí hned na začátku.


Tak na Davida v US serii se těším, snad mu to vyjde :D Na mě Locky působí jako člověk, co moc moudrosti nepobral, prostě klasický macho, má svaly a tím to končí ... Takže se vůbec nedivím, že se po herní stránce vůbec nezměnil.
Obrázek

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Příspěvekod Survivorfans » 09 črc 2020, 22:30

To co se zdálo být nemožným, tak se nakonec stalo a David to dokázal. Čumím překvapeně. :) Škoda že po Davidovo vyhrání soutěže bylo o vítězi rozhodnuto. Jeho hra před sloučením vždycky nemá chybu :mrgreen: , je jen škoda že po sloučku trochu zaleze a spokojí se s většinou. :-|
Sharn hrála líp jak minule a její hra na obě strany vycházela, ale nebyla to tak skvělá hra aby mohla porazit silnějšího hráče. Bohužel udělala hloupý tahy, kterými si akorát poštvala porotu proti sobě a logicky jí to dali sežrat.

Když vezmu sérii jako celek, tak mi hodně připomíná All Stars z USA, vítězové brzo letěli. Po twistu kmen stratégů, který ale prohrávali vs různých osobností který nečekaně spolu drželi natolik až druhý kmen vyhladili. Sharn si hodně podobně zkazila hru jako Boston Rob špatným slibem. :fuck:
Tady se taky hodně povedl začátek a bavil mě, ale po sloučku až na první epizody to byla docela nuda a napětí bylo vyvolaný produkcí. :down:

Co mě vysloveně štvalo, tak twisty který byli v týhle sérii dělaný proti někomu - nejdříve kmen Mokuta, který musel vyloučit 2 lidi a ty se poté vrátili, tedy po promíchání měli automaticky proti sobě naštvanýho člověka. Takový twisty po sloučku byli dělaný proti většině. :vomit:

Casting se celkem povedl, ale protože hvězdná série přišla brzo, tak tam bohužel bylo spousta zbytečých hráčů, kteří zaujali max. osobností nebo soutěžema a jinak byli mimo. Dost hráčů si sice vylepšila umístění, ale za mě zbytečný hráči - John, Lydia, Daisy, Jacqui, Tarzan nebo Zach, který vyletěl na svojí blbost ale aspoň hodně zlepšil sociální hru a byl trochu i fanditelnej.
Spousta hráčů i předvedlo, že potenciál mají, ale to je tak vše nebo se nedokážou dostat do pozdní fáze hry - Phoebe, Nick, Mat, Henry nebo AK (nebýt twistu, tak by nejspíš neskončil 6.).
Hodně hráčů na sebe taky muselo na začátku upozornit a poté jen čuměli jak letí nebo že po sloučku jsou hrozby - Henry hraním, Locky,Brooke v soutěžích, Mat hned před 1. kmenovkou postarej se o Shane nebo někoho. :cry:

No jsem zvědavej kam se australani po pauze posunou a snad vymyslí i něco jinýho než téma CvC. Určitě se mi jejich Surv líbí víc než od američanů, ale hodně se jim podobají. V týhle sérii bylo to nadržování pomocí twistů až moc okatý a bohužel to není jedný případě (viz Tegan CvC I).

Ginger
Příspěvky: 2
Registrován: 19 srp 2020, 22:11

AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Příspěvekod Ginger » 19 srp 2020, 22:36

:dance: Ahoj všem!!! Prosím, poradíte, kde lze stáhnout??? Našla jsem na Ulozto jen S05, ale žádnou jinou sérii celou. Titulky k sériím bohužel také ne :( Ale chapu, že nebyla nejspíš poptávka. Jasné! Je to mega práce :smile:
Poradím si ale s angličtinou kdyžtak, lenost nepodporovat :oops:
Fakt bych hooodně uvítala ale jakýkoli tip má (bezpečné) stahování :)
Děkuji MOC!
P.S.- jsem tu nová, tak snad se neptám na něco “ilegálního” :-?
Krásný den všem milovníkům bandy šílenců na ostrově!!! :dance:
Irena

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Příspěvekod ItalianManiac » 20 srp 2020, 20:06

Ginger píše::dance: Ahoj všem!!! Prosím, poradíte, kde lze stáhnout???


Ahoj, díly ke stažení i titulky (bez korekcí) najdeš zde: viewtopic.php?f=262&t=3796 ;)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Příspěvekod cihi » 25 srp 2022, 00:04

Bylo mi lito Moany, ze se nedostala do finale, protoze hrala opravdu skvelou hru a podle me hrala i lepsi hru nez David, ale i tak si myslim, ze by Dave vyhral i nad ni diky svemu kouzlu, ale bylo by to klidne 5-4.

Finale David - Moana by bylo nejlepsi, ktere kdy AU Survivor nabidnul. Nicmene jsem to dokazal ozelet, protoze finale se Sharn znamenalo, ze nam v teto serii AU Survivor nabidne jiz temer s jistotou nejlepsiho viteze dosavadni doby a hralo se jen o to, zda David ziska vsechny hlasy nebo bude alespon nekdo hlasovat pro Sharn.

Jsem ale nesmirne rad, ze Australii vyhral konecne velkej vitez a ne hrac, co proplouva. Bylo to jako, kdybychom v predesle serii sledovali pubertaka Davida, ktery v all stars serii dospel v muze - porad zabavny hrac, ale dospely a vyzraly vykon :idea:

David ukazal vsem do budoucna, ze jedina sance, jak muze velkej hrac a terc vyhrat narocny AU Survivor je pekne postaru - tedy mit pevnou alianci a nedelat zbytecne velke okazale tahy, ktere jsou sice divacky atraktivni, ale temer jiste vas nedostanou na konec (Henry toho jasnym prikladem).

Skoda, ze reunion, na ktery jsem se extremne tesil, narusil covid. Ale i tak to podle me Australani zvladli se cti. Skoda jen, ze jsme tam nemeli Mata Rodgerse vubec a Moanu na zivo, ktera by vic rozebrala svou hru - to byla ztrata.

PS: Souhlasim, ze teto serii skodila premira twistu. Nevim, co ocekavat ani od dalsich dvou serii AU Survivor, protoze to jsou zrovna podtituly, ktere me z US bavily nejmin :heat:

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Příspěvekod cihi » 25 srp 2022, 02:20

Jeste jedna vec - nenasel jste nekdo nekde zaznam z finalniho hlasovani?

To povazuje za chybu, ze to tam vubec nedali :-?

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2020: All-Stars - EP24 + Reunion

Příspěvekod Yedko » 17 dub 2023, 08:00

Já trošku nechápu proč jste tu většina tak zatracovali tu Moanu. Za mě neskutečně underrated hráč, stejně jako naopak Sharn overrated. David jediný, který by ji byl schopen porazit (zvláště s jejim příběhem) - i to však jen těsně. Je masakrální jaký počet hráčů jsem si ještě více oblíbil než jsem je měl rád v jejich původních sezónach. David, Mo, Brooke, AK, Shonee, Harry, Nick, Flick, ... S těmito lidmi bych strávil na opuštěným ostrově klidně zbytek života :D . Jery či Daisy se jen neměli šanci znovu ukázat. Za mě neskutečně super lidi, které však zabila australská produkce, která z tý série za mě udělala snad ještě větší odpad než z US Surva. Sorry, ale nechápu vás proč je tak vychvalujete. Ten rozdíl dělá max tak stopáž, JLP a sympatičtější hráči. Rozhodně ne produkce, twisty, střih, průběh apod. Ale nejsem nespokojen - zejména kvůli konečnému vítězi, který je prostě LEGENDA.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2020: All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti