TAR S32 (US) - Epizoda 5

2020
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

TAR S32 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod ItalianManiac » 12 lis 2020, 09:41

Epizoda 5
12.11.2020
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

TAR S32 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod Survivorfans » 28 lis 2020, 10:15

Tak konečně sem k týhle sérii přidám první příspěvek. :)

Tahle epizoda se mi hodně líbila, úkoly byli takový obyčejný a středně těžký. Né žádný extrémní kde to trvá se naučit, ale zároveň ani né hodně lehký :idea: . Když tedy vynechám ten retardér pro Kaylynn a Haley. :mrgreen: Jen se proto bohužel moc nemíchalo pořadí a lidi z 2. skupinky moc nedoháněli ty z tý lepší první.

Je jen škoda, že od začátku to vypadalo jasně kdo vypadne. Nebýt asiatek Michelle a Victorie, tak by to tak i skončilo. Ty dvě mě překvapili nemile, to bloudění muselo být fakt extrémní když kvůli tomu letěli. Původně jsem myslel, že to bude na chvilku a hned se zas vrátí. :-|

Jinak je už celkem vidět jaké dvojice mají šanci slušnou na výhru za mě - Hung a Chee, Riley a Maddison, Will a James - pokud tedy nebudou muset častěji jezdit s autem, který má manuál. :D
Už se tak trochu těším, až vyletí ty „zbytečný“  Kaylynn a Haley, dále ​Aparna a Eswar - týmy který se tam nějak drží ale předvedli prd. Takový DeAngelo a Gary + Leo a Alana sice občas překvapí, ale když se seknou tak pořádně a mají namále.

PS. Vím že v USA už bylo asi 9. dílů, ale sleduju jen ty s titulkama takže jen vážně jen tipuju. ;) :)


Zpět na „The Amazing Race S32 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů