TAR S32 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

2020
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

TAR S32 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

Příspěvekod ItalianManiac » 17 pro 2020, 09:32

Epizoda 12 - FINÁLE
17.12.2020
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

TAR S32 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

Příspěvekod Pepi » 18 pro 2020, 02:07

Z řad, co jsem viděl, měla tahle snad nejslabší finále. Rozhodnutý od naprostýho začátku a dost odbytý low-budget úkoly. Což je celkem škoda, protože v celku to nebyla špatná řada. Nepamatuji si, že by spojenectví mezi týmy bylo natolik výhodné, že ostatní týmy si ani neškrtly. Z veliké části za to může i vrácený yield, který moc aliance ještě znásobil a pro yieldnuté týmy byl vždycky konečná. Až bych i řekl, že tam byl na škodu, dvakrát yieldnout jeden tým v jedný etapě mi přijde už příliš. Nebylo špatný tuhle taktiku aliancí vidět v TARu, nicméně doufám, že se z toho nestane pravidlo #1 jako aliance v Survivoru, přece jen ta řada kvůli tomu ztratila napětí a dá se to snést pouze v případě, že v alianci jsou vaši oblíbenci. Vítěze považuji za zasloužené, z F3 nejzajímavější a pokud si pamatuji, tak s tímhle nápadem aliance přišli oni a i během závodu si nevedli špatně. A celkově bych řekl, že umístění týmů v rámci mind five odpovídá jejich kvalitám.

Decentní řada, rozhodně lepší, než co produkuje poslední dobou Survivor. Teď jenom doufat, že pandemie TAR úplně neodepíše, zasloužil by si lepší závěr než tohle ubohý finále.

65%

Mimochodem, jak jste vy ostatní vnímali tuhle alianci? Patří tohle do TARu? Na Redditu tuhle řadu lidi dost hejtí a považují to za podvod. Nicméně to samé za podvod považovali hráči z Pagong na Borneu a dnes je to nedílnou součástí Survivora. Co si myslíte? :)
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Jin
Příspěvky: 2
Registrován: 15 srp 2020, 18:20

TAR S32 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

Příspěvekod Jin » 01 led 2021, 09:31

Souhlasím s tebou, viděla jsem všechny řady TAR (včetně Canady, AU, jižní ameriky a číny) a to, jak si pomáhali úplně pokazilo celý závod.
Divím se, že jim to vycházelo celý závod. Jedna větší aliance už v jedné řadě byla (bratři Choovi, Alabama...nepamatuju si která to byla řada) no a rozpadlo se jim to jako domek z karet. Aliace je zpomalovala. Určitě to v příští řadě upraví tak, aby k tomu nedocházelo. Třeba po tom úkolu se slaňováním, jak si řekli to výsledný slovo a pak na sebe čekali? jako vážně? Takže víc úkolů, kde nestačí říct jenom výsledek a úkoly, které budou trvat dýl... úkoly mi navíc přišly dost snadný.

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

TAR S32 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

Příspěvekod Survivorfans » 02 bře 2021, 22:16

Taky jsem neviděl moc sérií, ale za mě je tahle bez debat nejhorší. Nedivím se, že jí CBS neustále odkládala a vytáhla až v nouzi po 2 letech.

Finálový díl taky nic moc, Riley & Maddisonem se bohužel na začátku zasekli a už to nestihli dohnat. Will & James si tedy na začátku získali náskok a poté už to celou dobu ohlídali až do vysněného cíle.

Celý to zkazili již zmíněné aliance, chvilkama mi to připomínalo spíše mího oblíbenýho Surva :D . 5 týmů který byli celkem schopný se spojilo a bylo vystaráno. Navíc si v hodně věcech dost pomáhali a ostatní moc oproti nim šanci neměli. K tomu bylo celkem jasně vidět, že dvě dvojice jsou trochu horší a podle toho na konci dopadli - průměrní Eswar & Aparna - za celou dobu nejlíp 4. a DeAngelo & Gary, kteří alespoň někdy zaváleli a byli mezi nejlepšíma. Bohužel v posledních dílech trochu i odpadávali i Hung & Chee, tak mě mile překvapilo že skončili druzí. I když to nejspíš bylo kvůli problémům vousáčů.

Moc sem taky nechápal některý tahy produkce - neustálé záchrany Kaylynn & Haley, který trvalo asi 4 díly. To byla vážně šaškárna neskutečná, v každém díle poslední a když už, tak je zachránil zázrak. Vážně nechápu proč to divadlo včas nezasekli a neletěli, tak jako jiný tým, který skončil poslední. :cry: :down:
Nebo nějaká mega etapa byla celkem zbytečná a zajímavá možná tak pro soutěžící. Z pohledu diváku to zabralo akorát zbytečný díl, ve kterým jsme navíc sledovali další utrpení bloncek. :down:

Co se týče lokalit, tak se mi líbili. To mám ale stejný u každý série. :mrgreen:


Zpět na „The Amazing Race S32 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti