Survivor South Africa: S06 - Philippines

El Nido, Palawan, Philippines
2018
Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Survivor South Africa: S06 - Philippines

Příspěvekod hozu » 17 říj 2018, 17:59

Mám pocit, že kdysi tu snad i nějaká diskuze o jihoafrické verzi byla (ale možná to bylo ještě na původním fóru :D ). Každopádně, v létě jihoafričané již poněkolikáté oživili Survivor a všeobecně se těší pozitivním ohlasům.

Začal jsem sledovat (aktuálně jsem u osmé části) a zatím to těm kladným ohlasům docela dává za pravdu. Sice trochu recyklují soutěže z jiných verzí a HII mi přijde, že je až moc, na druhou stranu však hráči docela hrají a některá vyřazení byla vážně dost dobrá podívaná.
Sleduje tu ještě někdo?
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Survivor South Africa: S06 - Philippines

Příspěvekod jukab » 26 lis 2018, 19:37

Taky jsem začal a nečekal jsem, že mě to tak chytne, pže první dvě řady před lety se mi nelíbily. Tady máme dost fanditelných hráčů, dobrý napětí, zajímavý aliance, pár výhod, v pohodě moderátor...spokojenost! Jsem u sedmého dílu a zvědavý, jak to půjde dál, a už se i těším na další sérii :)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Survivor South Africa: S06 - Philippines

Příspěvekod hozu » 06 pro 2018, 20:08

Je to hodně dobré. Já už to teda dosledoval a v zásadě jsem spokojený. Nejlepší moment byl jednoznačně ke konci série, když
Spoiler!
Warner zahrál tu HII při F5. To bylo parádně zahráno, škoda jen, že v jádru to bylo tak okaté, že mu to už v dalších epizodách nepomohlo. Celkově asi nejzábavnější hráč téhle série

Vítěz byl pro mě dost nečekaný, ale rozhodně se dokázal obhájit lépe než soupeřka
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Survivor South Africa: S06 - Philippines

Příspěvekod jukab » 07 pro 2018, 15:56

Taky už jsem to dojel...poslední dobou se mi u Surva stává, že se mi líbí začátek a děj kolem sloučení, pak show upadá - tady to platí taky. Nejzajímavější hráč pro mě byl
Spoiler!
Werner, měl hru celkem pod kontrolou. Možná kdyby vydrželi s Toni delší dobu, mohli dojít dál. Z děje před sloučením nejvíc zamrzel odchod Tevina, kterého wanabe player PK zbytečně podrazil. Wusi+Palesa mě taky pobavili, stejně jako Acův flip zkraje sezony. Víc nadějí jsem vkládal do Analyse, která ze svého pohledu nehrála špatně, jen prostě pro diváky nuda.

Ze soutěži mě žádná nezaujala, předešlá série Jižní Afriky nabídla mnohem zajímavější soutěže než tahle řada (třeba vodní fotbal ve třetím díle super).

Celkově tedy slušná série, pár dobrých hráčů, dost blindsidů, ale taky mnoho imunit a bod dolů za vítěze.

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

Survivor South Africa: S06 - Philippines

Příspěvekod St.James Park » 01 kvě 2020, 12:05

Mně se tahle verze Survivora moc líbila. Netroufnu si ji moc podrobně hodnotit, protože jako neagličtinář jsem z toho pochopil celkem málo, spíš jen základní obrysy toho co se dělo, detaily moc ne. Ale i z toho co jsem pochopil jsem si oblíbil pár hráčů - Palesu, Wernera, Annalize a Chané (tu kvůli tomu, že je prostě sexy :D ). Ze začátku jsem si oblíbil i Toni.
Spoiler!
Ale těsně před vyloučením mi přišlo že hraje moc emocionálně.. Casting byl celkově super, ale finálová dvojka se bohužel skládala z hráčů, kterým jsem ze všech lidí co došli do sloučení fandil nejméně. Vítěz Tom pak měl snad nejhorší sociální hru ze všech vítězů Survivora na světě(některé starší americké série jsem viděl naposledy hodně dávno, ale fakt si nepamatuju tak neoblíbeného vítěze. A levné propadáky typu Trosečník do toho nepočítám, tam se možná někdo horší najde. ;) ) Byť musím uznat, že se na FTC obhájil dobře tak proti nikomu než proti Jeanne by to asi nestačilo a i tak se divím, že dostal 6 hlasů (možná ještě PKe by porazil).


Překvapilo mě, že i tak chudá země jako Jižní Afrika umí natočit kvalitního Survivora. ČR má oproti JAR dvojnásobné HDP na obyvatele a přesto je Robinsonův ostrov její maximum. To je docela škoda. Ale chápu, že tady jde i kulturu a soutěživost lidí, ta je v JAR asi někde jinde a znalost původní verze taky. Povedené. :idea:
A last in the Czechoslovak fans from Survivor


Zpět na „Survivor South Africa S06: Philippines“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host