S21 - Nicaragua - EP16

San Juan del Sur, Nicaragua
September 15, 2010 – December 19, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S21 - Nicaragua - EP16

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:08

Epizóda 16
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S21 - Nicaragua - EP16

Příspěvekod Lamik.lamity » 27 srp 2013, 09:59

Série předcházející úpad celé show. Mizerné umístění, mizerný cast, mizerné soutěže. Jedna z nejhorších sérií, kterou dokazuje jak vítěz, tak vůbec hlasování ve finále. Rozhodně to není série, na kterou bych se rád díval znova
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S21 - Nicaragua - EP16

Příspěvekod rhee » 29 srp 2013, 11:53

V porotě znovu sedělo plno zhrzených lidí, jinak si tolik hlasů pro Chase neumím vysvětlit. Martyho cenu "dumber than a bag of hammers" by si na rozdíl od těch hlasů zasloužil, ty měly totiž připadnout Sashovi. Jak už jsem několikrát psala, Sash je mi svým charakterem nesympatický jako málokdo, ale hrál slušně, z finálové trojice určitě nejlíp.

Po Heroes vs Villains totální vystřízlivění. Tahle řada by se mi nelíbila ani kdyby nenásledovala po HvV, ale to, že byla natočená hned po ní, akorát umocňuje to, jak je špatná. Hlavně část před promícháním kmenů byla skoro nekoukatelná a měla jsem hodněkrát nutkání to vypnout a jít dělat něco užitečnějšího. A to se mi při Survivoru nikdy nestává...

+ Marty a Fabio, kteří mě bavili, Probst byl taky fajn
+ Brenda a Sash, kteří jako jediní společně s Martym předvedli slušnou strategickou hru
(bylo hodně těžké přijít aspoň na tyhle dvě kladné stránky celé série, což je smutné)

Obrázek

- otřesný casting
- v první půlce série málo soutěží, skoro všechny byly zároveň o odměnu i imunitu
- děj před promícháním kmenů a vlastně i po něm
- těch pár opravdu zajímavých hráčů vypadlo brzy
- dost naprosto neschopných lidí se dostalo daleko (to už tak sice bývá, ale tady to byl extrém)
- Nicaraguu si budu pamatovat v první řadě jako sérii s největším počtem hlupáků
- nelíbilo se mi to, že někteří z hráčů na reunionu vůbec nedostali slovo

Celkový favorit - Marty
Nejmíň oblíbení hráči - Naonka, Chase, Purple Kelly, Jane
Fyzicky nejsilnější hráči - Fabio, Benry, Chase
Strategicky nejsilnější - Marty, Brenda, Sash
Nejsympatičtější hráči - Kelly B., Jimmy Johnson, Alina
Nejzábavnější hráči - Fabio, Marty
Oblíbený kmen - ani jeden, ale když už, tak La Flor

Pochybuju, že se na tuhle sérii ještě někdy podívám, max na nějaké dva vybrané díly, které nebyly vyloženě špatné. Nakonec je Nicaragua o něco málo lepší než Marquesas. Je o trošku míň nudná a má přijatelnějšího vítěze (i když ani on není žádná výhra), takže zatím u mě obsazuje post druhé nejhorší série a upřímně doufám, že mě už nic horšího nečeká.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S21 - Nicaragua - EP16

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 10:15

Nicaraguu vemu trochu zevrubněji:

+ Marty, Brenda a snad i ten Sash
- NAONKA!!!!, medailón moci, či co to bylo a podělení na starší a mladší nebyl taky úplně majstrštyk.

Lokalita skvělá, ale to, že byla po něčem jako byly H/V v kombinaci s 85-90% castu S21 a praštěnými nápady (tehdy geniálními) na vylepšení a 2 quitterkami, (které samy stály na úplný pendrek) dělá z "jednadvacítky" něco, po čem často nesáhnete...

21 Favs - Marty, Brenda, Kelly B.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S21 - Nicaragua - EP16

Příspěvekod carneval » 14 zář 2013, 15:48

Reunion show za moc nestála, ale asi to bylo celou sezónou... Shannon ukázal, že je blbec a chtěl přidat nějakou vtipnou historku (nejspíš jak Sashovi přebral přítelkyni nebo něco takovýho), Martyho komentáře mě nijak nebavily atd... Nějaký prostor mohli dostat Tyrone nebo Jill, ale budiž. Alespoň Jane vyhrála odměnu, zasloužila si to + dobře, že v Reunion show Brenda objasnila to, proč jí Sash nedal HII - hrálo to dost velkou roli a jsem rád, že nám to bylo přiblíženo alespoň dodatečně.

Viděli jsme hodně známých tváří (převážně Milanův dream team :lol: ) a byl představen nový twist, moc se na to ale netvářím :evil:

Celkově mě Nicaragua nijak zvlášť nebavila, první půle příšerná, prostředek byl docela zajímavý a lepší, a finiš stál zase za starou bačkoru. Vítěz je jeden z nejhorších, co si vybavuju.. Přirovnal bych to někam ke spodní hranici kolem Arase.

Celkové hodnocení série: 4/10
Celkové hodnocení vítěze: 2/10
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S21 - Nicaragua - EP16

Příspěvekod Ferenc » 19 zář 2013, 14:17

Jsem rád že to vyhrál Fabio. Jinak jsem fandil Martymu a Alině série jedna z nejhorších.
TOP 4 HRÁČI-Marty, Alina, Brenda, Fabio
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S21 - Nicaragua - EP16

Příspěvekod sun.eagle » 22 srp 2016, 20:09

Tak napíšu jenom shrnutí série, protože na hodnocení jednotlivých epizod jsem nenašel sílu a ani vlastně motivaci. Už dokoukání série se u mě nezvykle táhlo což svědčí o tom jak bídná serie byla, ke konci už to bylo trápení a opravdu dokoukání z povinnosti.
Nicaragui nepomohlo to že série následovala po skvělé HvV, ale i tak to byla hrůza. Naprosto příšerní hráči, nebylo komu fandit. Nezajímavé soutěže, a ani to prostředí mě moc nevzalo. Navíc divný nápad s talismanem moci?
Co říct k vítězi....strategie nulová, nic nevymslel ale jenom proplouval pod radarem. Na konci měl sice pár srdceryvných momentů které nenechali skoro žádné oči suché, ale tohle by asi neměl být vzor pro budoucí vítěze Survivora.
Nicaragua je jedna z nejhorších sérií a to po všech myslitelných stránkách. :down:


Zpět na „S21 - Nicaragua“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti