S21 - Nicaragua - EP01

San Juan del Sur, Nicaragua
September 15, 2010 – December 19, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S21 - Nicaragua - EP01

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:03

Epizóda 1
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S21 - Nicaragua - EP01

Příspěvekod carneval » 26 srp 2013, 13:10

Tak jdeme na další Season - tentokrát s novými tvářemi a formátem "staří vs mladí" - tuším, že to tu už bylo a moc se to nepovedlo.

Na úvod mi přišli sympatičtější staříci, asi proto, že se k nim cítím být blíž než k pest controllerům, ale moc se jim to nepovedlo. Jméno Jimmy Johnson asi uniká většině EU diváků, podobně jako Gary Hogeboom nebo Taj Johnson-George... v americe je to ale pojem a chápu, že to vyvolalo rozruch. Jeho "koučování" před soutěží se mi ale líbilo, jeho řeč dávala smysl (a nigga si dal high five, že dostal couching od superbowl megahvězdy) :D

U staříků dál zatím zaujal nerudnej rybář, mladá kočka Yve, nigga (používám ten pojem proto, že jsem nepochytil zatím jeho jméno), swim coach a Marty? .... Wendy - mno ... chovatelka koz, na první dojem dost pošahaná :D a hodně mě překvapilo, když jsem se dočetl, že byla v armádě a dosáhla hodnosti Podplukovníka - všechna čest :idea: Přesto mě pobavilo "Wendy Jo - you gotta go" .. sorry holka

U mladých zatím zaujal Fabio, namakanej s mozkem + namakanej bez něj, flirtující asiatka Rendy (ta bude určitě hodně nebezpečná) a samozřejmě jednonohá Kelly, u níž si myslím, že casting selhal. Nemá šanci.

PS: talisman moci je blbost (ale souhlasím, že bylo dobré jej zatím nepoužít) a obzvlášť z HII jsem poslední dobou dost otrávenej...
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S21 - Nicaragua - EP01

Příspěvekod Ferenc » 29 srp 2013, 10:25

No twist Mladí vs Staří není moc dobrej a mladých mě zaujala Brenda a Fabio. U starých Marty vypadá inteligentně a Yve tý je přes 40 hádal bych tak 30-35 moje favoritka :idea: .
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S21 - Nicaragua - EP01

Příspěvekod rhee » 29 srp 2013, 11:42

Asi jsem moc namlsaná z několika dobrých sérií v řadě, ale Nicaragua na mě zatím nepůsobí dobře. Nelíbí se mi rozdělení kmenů podle věku a ještě se mi nikdy nestalo, že by mě v prvním díle nezaujal jediný hráč. Spíš se mi akorát někteří dokázali zhnusit.

Fabio, nevím, jestli to jenom hraje a chce pak toho využít, ale vážně působí jako hrozný tupec. Naonka z ukázek vypadá na další ghetto trash, jsem zvědavá, jestli překoná Yasmin ze Samoy. Wendy se totálně potopila na kmenové radě, jestli ještě někdo z kmene nebyl rozhodnutý, koho bude volit, tak to mu to sama hodně ulehčila. Žádná škoda, že je venku, tyhle typy nesnáším. A Jimmy T... ani nevím, co k němu napsat, nesedí mi.
Jestli bych ale měla zmínit někoho, kdo ve mě zanechal aspoň nějaký pozitivní dojem, pak by to byl Marty.

Obrázek

↑ Něco tak trapného jsem už dlouho neviděla, i když možná to ta řeč Wendy na kmenové radě překonala, bylo mi trapně i za ni.

Doufám, že další epizody budou lepší.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S21 - Nicaragua - EP01

Příspěvekod sun.eagle » 11 srp 2016, 08:02

Tak zatím mi je sympatičtější kmen staříků, nevím kdo Jimmi Jones nebo jak mu říkají protože americký fotbal jde totálně mimo mě, ale i když je taková celebrita v castu určitým zpestřením tak pochybuju že se dostane nějak daleko.
U mladých mě zaujala nevýslovná tupost blondáka Fabia a flirtující asiatka která vypadá i co chce hrát a může to tam hodně zamíchat.
Jinak podobné rozdělení podle pohlaví, stáří apod me zatím vždy bavilo takže to jedině vítám a jsem zvědav jak se to vyvrbí.
Téměř v každé sezoně se objeví nějací podivíni kteří nezapadnou a jdou jako první, na jednu stranu je to logické, na druhou stranu možná trochu škoda protože časem by se mohli z těhle podivínů vyklubat zajímavý hráči.


Zpět na „S21 - Nicaragua“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů