S21 - Nicaragua - EP02

San Juan del Sur, Nicaragua
September 15, 2010 – December 19, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S21 - Nicaragua - EP02

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:03

Epizóda 2
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S21 - Nicaragua - EP02

Příspěvekod carneval » 26 srp 2013, 13:25

mno teda "wau" ... po nudným prvním díle se to pěkně rozjelo :grin:

U Espady se zhroutila Holly (která se mi v prvním díle zdála být OK) a následovalo zajímavý dění - naplnila Dannyho(?) boty pískem a hodila je do vody... budiž, sice likviduje osobní věci z batohu!!!, ale tohle si má pořešit produkce - ale co následovalo potom? Přiznání ... to jako vážně? :x Marty pak ještě našel imunitu, ale to už mě (na rozdíl od něj) nechává zcela v klidu.

La Flor --> tragédie... :twisted: Nejdřív Naonka začala vyšilovat kvůli ponožce a vzala je Fabiovi :twisted: chudák, asi bych taky nevěděl, co s ní dělat - přes držku jí dát nemůžeš, protože by Tě vyhodili ze soutěže, a zastání u nikoho očividně neměl. Po prohraný soutěži se rozpoutalo peklo mezi aliancí debilů a druhou aliancí debilů.. když to bylo mezi Brendou a Shannonem, bylo jasný díky Rendyho avataru, že se zdekuje Shannon.

FTC: Shannon se znemožnil, udělal ze sebe zakomplexovanýho vesnickýho balíka (ale bylo to vtipný, když reagoval na Sashe :D ), Chase je Brendin pejsek a Naonka po předvedení toho divadla mě už taky sere - proč drtivá většina černošek jsou úplný panovačný "I'm a boss" megery? Sherea, Candace, tohle, Yasmin nebo Crystal .. boha jeho - a přitom muži bývají jejich typický opak (Earl, Russell S., Bobby .. i když to byl spíš lenoch s vtipnýma komentářema :D , Jerry) ... díky bohu za černošky jako Sundra :idea:


PS: teď jsem si vzpomněl na komentář Tyrona k Holly - Everytime she speaks it becomes more evident that she's crazy. So I'm gon' keep one eye on her (wink) and one eye on my shoes. :D :D :D to mě vážně pobavilo :idea:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S21 - Nicaragua - EP02

Příspěvekod Ferenc » 29 srp 2013, 10:30

No tak tohle je něco Marty má imunitu :idea: . NaOnka je úplně vymaštěná chudák Fabio. Holly zajímalo by mě jestli prošla psychickými testy malinko narušená.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S21 - Nicaragua - EP02

Příspěvekod rhee » 29 srp 2013, 11:43

Ani po druhé epizodě jsem si nedokázala žádného hráče nějak víc oblíbit. Za zmínku stojí akorát sympatická Kelly B. a Marty, možná ještě z Brendy něco bude. Nepamatuju si, že by v nějaké sérii byl tak špatný casting, zajímalo by mě, kde ty lidi vyhrabali.
Holly vs boty z krokodýlí kůže. Naplnit pískem, hodit do vody a pak se k tomu přiznat. Geniální! :roll: Na druhou stranu, jenom blb si vezme do soutěže něco tak drahého. Naonka je na pěst, rozčiluje mě vším, co říká, dělá a vlastně i tím, co nedělá. Shannon na kmenové radě pěkně navázal na Wendy a taky si pod sebou podřezal trochu nalomenou větev. Urážet člověka, jehož hlas rozhodne o tom, kdo půjde domů... Velice inteligentní přístup :roll:

Pořád mě to vůbec nebaví, jestli to tak bude dál pokračovat, tak mám nového kandidáta na post nejhorší série. To je snad poprvé, kdy se nemůžu dočkat, až to dojedu do konce a začnu další sérii.

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S21 - Nicaragua - EP02

Příspěvekod sun.eagle » 11 srp 2016, 08:17

Jimmi Jones mi začíná lézt na nervy i přes monitor, nevydržel bych ho na místě poslouchat ani minutu, nějaký přechytralí egoista co si myslí že sežral moudrost světa. Story s botama byla divná, co to jako mělo být? :-?
V druhém kmeni se začli tvořit aliance, Noonka je ještě horší trash gheto whore než byla ta v Samoe, to je hrůza tenhle ten typ afektovaných do stereotypu zapadajících hloupých a naprosto asexualních bab uplně nesnáším.
Shane a jeho výkon na kmenovce to bylo něco, nasadil si nahlavu korunu největší balík roku, něco tak omezeného, hloupého se jen tak nevidí.
Z kmene Old mě zaujal Marty a Jimmi T, snad se celebrity a hlavy pomazané Jiimiho Jonese brzo zbaví.,


Zpět na „S21 - Nicaragua“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů