S21 - Nicaragua - EP03

San Juan del Sur, Nicaragua
September 15, 2010 – December 19, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S21 - Nicaragua - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:04

Epizóda 3
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S21 - Nicaragua - EP03

Příspěvekod carneval » 27 srp 2013, 13:38

Ačkoliv byl tento díl věnován z většiny Espadě, u La Flory nikdo nevyčnívá tak jako Naonka, která hned od úvodu už zase jela bomby...

V soutěži jsem věřil staříkům, ale Tyrone se ne a ne vzdát a pak už bylo pozdě. Po návratu ze soutěže Naonka přemohla Kelly B. a podělila se o nápovědu s (světe div se!) Brendou... naštěstí na to ani jedna zatím nepřišla. Musím říct, že Brenda ač sladká, tak je mi osobně hodně nepříjemná a jak už někdy někdo zmiňoval, je to taková asijská verze Parvati.

U modrých Marty rozjel svoje pletichy a nakonec asi přesvědčil všechny (nechápu, jak se mu to podařilo) zlikvidovat motivátora Jimmyho. Myslím si, že jeho čas ale ještě nebyl a že měl jít Danny, kterej je vážně z těch pár záběrů na odpis.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S21 - Nicaragua - EP03

Příspěvekod rhee » 29 srp 2013, 11:44

Jimmy J. se mi líbil čím dál víc, byl to sympatický chlap, možná až moc upřímný a na rozdíl od většiny stál nohama pevně na zemi a dokázal objektivně zhodnotit svoje schopnosti (spíš se až podceňoval). Konečně si někoho oblíbím a ten člověk vypadne...
Přestože mě jeho vyloučení zamrzelo, tak to od Martyho vůbec nebyl špatný tah, pokud ho tedy bude schopný nahradit na postu vůdce kmene a s tím podle mě nebude mít problém. Nemůžu říct, že ho mám ráda, ale je jeden z mála, který není strategicky úplně mimo (sice si přivlastnil zásluhy Jill za přiznání HII, ale i tak).

Když vidím Naonku, tak mám hrozné nutkání prokopnout monitor. Tímto se omlouvám Yasmin, kterou jsem s ní předtím srovnávala. Něco tak zkaženého, arogantního a zlého jsem v Survivoru asi ještě neviděla. Doufám, že jí Kelly svou nohou, o které se Naonka zmiňuje v každé druhé větě, ukopne hlavu. Jestli ze hry odejde Kelly před Naonkou, tak to budu nést hodně špatně.

A už ve třetí epizodě ze tří, takže zatím v každé epizodě téhle série jen jedna soutěž... zároveň o imunitu i odměnu → větší prostor pro sledování těch "skvělých" osobností v táborech na úkor soutěží. Nádhera :cry:
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S21 - Nicaragua - EP03

Příspěvekod Ferenc » 30 srp 2013, 10:59

Tak u mladých mě neuvěřitelně sere NaOnka takto vypatlanýho člověka už sem snad v Survivorovi ani neviděl doufám že tam nebude dlouho jinak to snad ani nedodívám. Staří působí sympaticky hlavně Marty myslím že to bude dobrý hráč .
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

Re: S21 - Nicaragua - EP03

Příspěvekod sun.eagle » 11 srp 2016, 20:13

Tak konečně vyhodili antického poloboha Jimiho J. který je absolutně dokonalí ve všem od přežití ve volném vesmíru po štepování ponožek. Good bye :dance: :beer: :lol:
Noanka je bud zfetovaná nebo se jedná o toho nejarogantnejšího a nejhloupějšího člověka vůbec. Že se poprala s Kelly B je ok, to že se Kelly přihlásila i s tímto handicapem značí jak silný charakter to je a určitě by nechtěla aby se s ní jednalo nějak jinak, ale ty kecy trash Noanky to je k neuvěření jakou špínu a odpad dokáže lidská bytost vypustit z úst. :vomit:
Trošku mi chybí soutěže o odměnu, tohle je snad první sezona kdy uplně chybí a odměna je spojena i s imunitou, možná chtěli tímto tahem dát větší prostor pro soutěžící a jejich intriky v táboře, ale boužel tady zatím těch zajímavých hráčů mnoho není a zatím mě teda Nicaragua moc nebaví, jednak castem, ale i soutěžema a novinka v podobě "medailonu moci" se moc nepovedla. Jeho získání mělo být taky výsledkem získání nějakého bonusu při samotné soutěži, tohle automatické předání soupeřícímu kmeni se mi moc nelíbí.


Zpět na „S21 - Nicaragua“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti