S21 - Nicaragua - EP05

San Juan del Sur, Nicaragua
September 15, 2010 – December 19, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S21 - Nicaragua - EP05

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:04

Epizóda 5
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S21 - Nicaragua - EP05

Příspěvekod rhee » 29 srp 2013, 11:46

Nemožné se stalo možným, konečně koukatelný díl.
Za promíchání kmenů jsem ráda, i když se kvůli němu Marty dostal do nepříjemné situace. Doufám, že skrytou imunitu, která už není skrytá, dokáže využít a ve hře se ještě nějakou dobu udrží.
Dokonce se v téhle epizodě objevily dvě soutěže místo jedné, obě se mi líbily, byly originální. Ta o imunitu byla šílená, po pár otočkách bych asi byla utopená :grin:
Zhroucení Naonky jsem si neskutečně užívala, škoda, že to Kelly nemohla vidět. A kauza slepice... no, řekněme, že mě blbost těch lidí dost pobavila. Průměrné IQ hráčů téhle série sotva přesahuje 80.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S21 - Nicaragua - EP05

Příspěvekod carneval » 30 srp 2013, 12:49

Tak jsme se dostali očekávaného twistu a prohodilo se několik lidí mezi kmeny. Vydělat by na tom mohla teoreticky Jane, která se mi zdá být celkem OK, a asi i Holly, která už mi tolik OK nepřijde..

V La Floře se Marty hodně rychle zabydlel a začal se jim tam škrábat do hlav a jedinej, kdo to prokouknul, byla Brenda - má u mě malý plus a jestli se jí podaří Martyho zlikvidovat, tak jí budu mít snad rád, protože ten mě fakt nebaví :-|

U Espady to začalo celkem dobře výhrou v soutěži, ale tým elitních házečů přesto nedokázal náskok přetavit ve vítězství a bohužel musel jít domů někdo z nich. Přestože se NaOnka stala přes noc chudinkou, tak vyloučili Tyrona, což sice může dávat smysl kvůli jeho chování, ale jinak to zase takový smysl nedalo. Jak už psala rhee, po pěti dílech zatím nic moc a pokud se něco nestane nebo někdo nepřekvapí, bude Nicaragua teda po delší době zase hrozná série.

ad slepice: proč nezabili kohouta? :roll:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S21 - Nicaragua - EP05

Příspěvekod Ferenc » 02 zář 2013, 20:57

Tak se nám NaOnka zhroutila jsem rád že konečně nikoho nešikanuje. Promíchání kmenů je fajn trochu škoda Martyho ale sem rád za Alinu myslím si že má silnou pozici. Imunita byla zatím jedna z nejzajímavějších výzev vůbec. Vyhození Tyrona mi nevadí.
Ale mám otázku proč nezabili kohouta když dostali 3 slepice a 1 kohouta :hungry: ?
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
BostonRob
Příspěvky: 68
Registrován: 26 srp 2013, 10:08
Bydliště: Ostrava okolí

Re: S21 - Nicaragua - EP05

Příspěvekod BostonRob » 03 zář 2013, 19:34

Musel jsem přidat tento gif
Obrázek


Zhroucená NaOnka = Konečně! :idea:
Taky nechápu proč nezabili kohouta :roll:
Survivor: Rich (S1) Colby (S2) Ethan, Lex (S3) Brian (S5) Matthew, Jenna M. (S6) Rupert (S7) Rob M.(S8) Stephenie, Bobby Jon (S10) Stephenie (S11) Terry (S12) Yau-Man (S14) Amanda (S15) Parvati (S16) Russel H.(S19) Parvati (S20) Rob M. (S22) Penner, Skupin (S25) Spencer, Tony (S28) Mike (S30)
FARMA: SK Rado (S2) Ján (S4) Tomáš (S7) Miro (S8) Šimon (S9) Milan, Dominik (S10)
VYVOLENÍ: Vladko (S1) Milan (S3) Vladko (S4)
Další soutěže, které sleduji: The Amazing Race, Masterchef USA, Masterchef Junior , Hell's Kitchen
TOP seriály: Game of Thrones, The Walking Dead, Orange Is the New Black
TOP minisérie: Chernobyl, 11.22.63

Obrázek

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: S21 - Nicaragua - EP05

Příspěvekod Jean » 01 led 2014, 18:29

Na této epizodě mě zaujaly dvě věci:

1) Výborná hláška Aliny, týkající se NaOnky: "NaOnka seems like a high school girl. She's irrational and crazy and just seems like she's on her period all the time."

2) Mohl bejt kohoutek na víně, ale pravděpodobně kvůli absenci vína rozhodli o obětování slepice. Asi si chtěli počkat na slavnostnější příležitost.

Jinak jako celek to nebylo vůbec zlý, Marty sice zkazil soutěž o odměnu, ale takticky to pořád zvládá a projevili se někteří lidé, které jsem ještě skoro neslyšel. :)
Randy is my spirit animal


Zpět na „S21 - Nicaragua“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti