S21 - Nicaragua - EP06

San Juan del Sur, Nicaragua
September 15, 2010 – December 19, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S21 - Nicaragua - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:05

Epizóda 6
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S21 - Nicaragua - EP06

Příspěvekod rhee » 29 srp 2013, 11:46

Soutěž se mi nelíbila, hlavně její druhá část, kdy se házely kroužky na háčky. Byla taková bez nápadu, nebavila mě.
Vyloučení Kelly B. místo Martyho nebyl dobrý tah. Kelly se mohli zbavit kdykoli potom, Marty jim může dělat ještě problémy. Má HII, je u něj o něco pravděpodobnější, že získá individuální imunitu, pokud se dostane až do sloučení a hlavně hraje slušnou strategickou hru a pálí mu to. Kelly jsem měla ráda, je to sympatická holka (je hrozná škoda, že vypadla před Naonkou), ale jinak jsem spokojená s tím, že Marty zůstal, zatím je to můj největší favorit.
Ta jeho historka o tom, že je šachový velmistr mě hrozně rozesmála, doufám, že na to ještě nějak naváže :D

Mafián Dan je asi nesmrtelný. Prakticky od prvního dne je v ohrožení, pokaždé někdo uvažuje o jeho vyloučení a on tam pořád je. Asi je to nejneschopnější hráč od dob Cheta. Dokážu pochopit to, když někdo přecení své síly a až ve hře zjistí, že na to prostě nemá, ale vždyť on sotva chodí. Připadá mi, že ho Survivor ani nebaví, nešel tam s tím, že je to fanoušek a chce si splnit sen. Podle mě si jenom chtěl udělat další zářez na pažbě a k těm svým šesti ferrari přidat i titul ze Survivora.

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S21 - Nicaragua - EP06

Příspěvekod carneval » 01 zář 2013, 20:34

Tenhle díl mi připomněl formátem úplně stejný díl v minulé sérii, kdy se veškeré dění kolem táborů odsunulo na úkor druhé kmenové rady, přičemž jejími výsledky jsem byl nemile překvapen.

Soutěž celkem nic moc, ale spíš mě ve finálové soutěži zaujalo, že Holly házela s oběma nohama na rohožce, zatímco Jill tam měla nataženou jednu nohu a zbytkem těla byla výrazně blíž terči .. takže buď jim někdo pořádně nevysvětlil pravidla, nebo je Holly blbá anebo Jill podváděla a nechalo se to být. :roll:

U Espady se taktizovalo a tak mrzák Dan přežil další radu, podle mě tam vydrží ještě hodně dlouho :D Bohužel Yve na radě nic moc nepředvedla, v táboře vedla taky argumenty, které byly spíš proti ní a tak se musela i přes svou krásu zdekovat. Škoda, líbila se mi (fyzicky) :oops:

Dění v La Floře bylo mnohem zajímavější a schyluje se k bitvě titánů mezi Martym a Brendou. Marty tahal cucáka Fabia za nos :D a přestože to bylo nalinkovaný úplně vzorově, tak jsem nepochopil následný vyloučení Kelly B. ... Ačkoliv je v reálném životě skutečně hrdinka, tady nemá co dělat. Přesto bych si jí tam rozhodně nechal spíš než Martyho s HII !! :?
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S21 - Nicaragua - EP06

Příspěvekod Ferenc » 03 zář 2013, 21:08

Tak soutěž byla nemastná neslaná nudná a dvě kmenové rady vyloučení Kelly B. je škoda ale dobře že Marty zůstal doufám že se dá dohromady s Fabiem byla by to zajímavá dvojice. Vyloučení Yve mě mrzí byla fajn zatímco Dan furt jen sedí a stěžuje si nechápu že nešel mnohem dřív :shock: .
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
Ezechiel
Persona non grata
Příspěvky: 29
Registrován: 27 srp 2013, 19:42
Nejoblíbenější série: PI, HvV, Palau, Afrika, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Denise, Penner, Tom W.
Nejméně oblíbené série: Micro, RI, Markézy, Thajsko, Fiji a blíží se Guatemala a Nikaragua

Re: S21 - Nicaragua - EP06

Příspěvekod Ezechiel » 03 zář 2013, 21:20

Jsem rád, že "přežil" Marty i Brenda, oba mi příjdou jako nejzajímavější účastníci této serie.

Až dnes se konečně ukázalo jak je Yve na přesdržku a po zásluze šla, i když to je největší kočenda serie.

Kelly P. zase nepromluvila ani slovo.

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S21 - Nicaragua - EP06

Příspěvekod carneval » 04 zář 2013, 00:03

Ezechiel píše:Kelly P. zase nepromluvila ani slovo.


myslíš Kelly S. (blondýna)? Ta nějak za prvních 10 dílů řekla na kameru jednu větu a i to je možná moc :lol:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.


Zpět na „S21 - Nicaragua“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti