S21 - Nicaragua - EP10

San Juan del Sur, Nicaragua
September 15, 2010 – December 19, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S21 - Nicaragua - EP10

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:06

Epizóda 10
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S21 - Nicaragua - EP10

Příspěvekod rhee » 29 srp 2013, 11:49

Geniální nápad naskládat dřevěné truhly (navíc plné jídla) k ohni a pak odejít na soutěž :evil: Objev dne - dřevo hoří :shock: Za tu blbost bych jim snad i přála, aby jim shořel celý přístřešek.

Líbila se mi soutěž o imunitu, jednoduchý nápad... a takové většinou bývají nejlepší. Překvapil Dan, který skončil někde v polovině, před začátkem jsem ho tipovala na prvního, kdo spadne.

Chtěla jsem finále Marty - Sash - Brenda. Dva už jsou venku, snad se aspoň ten Sash udrží. Jinak tam zbyli samí (polo)idioti, fakt blbý a blbější. Hlavně Chase, Purple Kelly se svými 20 lety moudrosti, Fabio a Naonka.

Brendu jsem neměla zrovna ráda, nebyla mi sympatická (ono je to stejně jedno, když tam není sympatický nikdo), ale je inteligentní a líbil se mi způsob, jakým hrála. Na to, jak byla nebezpečná, tak ve hře zůstala ještě hodně dlouho, v jiné sérii by letěla mnohem dřív. Konečně ale někomu došlo, že je třeba se jí zbavit. Po vyloučení jí a Martyho muselo průměrné IQ klesnout tak o 20 bodů.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S21 - Nicaragua - EP10

Příspěvekod carneval » 05 zář 2013, 13:10

Hahááá ... tak Nicaragua se v posledních dvou dílech konečně rozjela!! :idea:

Hned po návratu z rady Holly začala řešit, že Sash a Brenda mají "moc síly" a nebýt jich, tak už dávno dohrála :fuck: přesto mě překvapilo, že plán z úvodu dílu nakonec fungoval, to se totiž málo-kdy stává :idea:

Soutěž o odměnu byla dost haluzácká, ale vyhrála to sympatičtější parta a za odměnu si užili blbinu na sopce plus jídlo - přál jsem jim to. Naopak druhá skupina zažila šok, když jim shořel přístřešek a veškerý jídlo... (co tam teď žerou, ty poustevníky?).. obložit oheň dřevěnýma bednama? Idiocie nezná mezí :roll:

Imunitu vyhrála Jane! a myslím si, že teď už je terčem na zádech úplně přikrytá - ta to prostě nikdy vyhrát nemůže, to nedopustěj.

Kmenová rada překvapila ve dvou směrech. Vážně věřili Sashovi, že nezachrání Brendu? A za druhé - Sash nezachránil Brendu!! :lol: Když Brenda sebevědomě vedla ty kecy na radě a pak se usmála na Sashe, tak jsem si říkal, že je vymalováno a ono ouha --> Sash si s ní vytřel prdel a hodil jí do koše (jak říká Russell Hantz) :lol:

Brenďáku .... Nazdááááár :bye: :lol: :lol: :lol:
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S21 - Nicaragua - EP10

Příspěvekod Ferenc » 09 zář 2013, 21:32

Tak Sash s Brendou jsou moc silní takže se dostali na seznam pro vyloučení :shock: . Soutěž o odměnu? Připadá mi že se na těch soutěžích strašně šetří. Odměna byla zajímavá :) . Imunitu vyhrála Jane. Když se vrátili do tábora bylo vidět jak je Chase blbej Obrázek. Vypadla Brenda a vypadá to na zajímavé pokračování.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord


Zpět na „S21 - Nicaragua“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti