S21 - Nicaragua - EP12

San Juan del Sur, Nicaragua
September 15, 2010 – December 19, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S21 - Nicaragua - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:07

Epizóda 12
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S21 - Nicaragua - EP12

Příspěvekod rhee » 29 srp 2013, 11:51

Naonka stihla ještě jednou ukázat, jaká je to sobecká kráva. Už jsem čekala, že se nikdo odměny nevzdá a ta plachta s jídlem tam zůstane ležet. Holly je mi ze zbývajících lidí nejsympatičtější (i když to utopení bot jí nezapomenu) a nechci to, co udělala nějak snižovat, ale nakonec to přece jen udělala i pro sebe - raději rýži, co vystačí až do konce hry a sucho v podobě plachty než pár minut filmu a občerstvení. Co z toho, že se nacpu jeden večer, když pak po zbytek dní nebudu mít co jíst... Alespoň ona měla dost rozumu na to, aby se vzdala odměny. Dostala tak možnost zlepšit podmínky v táboře a upevnit si svou pozici v kmeni. To ale nemění nic na tom, že se měla obětovat Naonka, jenže to by nesměla být takový egoista.

Je mi hodně líto lidí, kteří skončili v porotě nebo ještě před ní a dali by nevím co za to, aby mohli dál hrát. Je to životní šance a drtivá většina soutěžících si už nikdy nezahraje. Když si ještě vzpomenu zraněné soutěžící z předchozích sérií, kteří by nebýt doktorů klidně riskovali zdraví a odchodu se hrozně bránili... A pak se někdo vzdá kvůli tomu, že prší. :cry:

Odchodu ani jedné z nich nelituju... první lidský odpad a druhá jedna z nejblbějších lidí, co se v Survivoru objevili (alespoň do 21. série, co můžu soudit).
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S21 - Nicaragua - EP12

Příspěvekod carneval » 09 zář 2013, 19:54

Další díl, kterej asi zamíchal kartama CBS (a tím si taky vysvětluju ten minulej rekapitulační díl)

Povodeň, děravá plachta a téměř žádný jídlo způsobili v táboře ještě větší mizérii než obvykle, což nezvládly rovnou dvě nalomený robátka - Naonka a Kelly S.

Došla na řadu soutěž, která byla spolu s odměnou promo akcí na podprůměrnej film Gulliverovy Cesty, kterou vyhráli dle očekávání modří. Holly se poté vzdala odměny pro tým, což jsem čekal spíš od Chase, který se tvářil, že brnkání na strunku "hrdina" na něj působí. V táboře Holly bojovala za Kelly a celkem jsem i věřil, že to nakonec nevzdá - ale obě dvě to nakonec vzdaly a po právu budou ostudou Season 21.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S21 - Nicaragua - EP12

Příspěvekod Ferenc » 11 zář 2013, 21:16

Tak jsme tu měli double quit musím říct že můj názor na ostatní soutěžící co zůstali se zlepšil všechny hodnotím pozitivněji hlavně Holly bylo sympatický že se vzdala odměny. Quit NaOnky a Nemluvící Kelly mi nevadí ale když jsem viděl v porotě Martyho, Alinu a Brendu drásalo mi to nervy že to ty dvě vzdali kvůli deštíku :evil: .
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: S21 - Nicaragua - EP12

Příspěvekod Jean » 02 led 2014, 17:26

Nepředvídatelný díl, zajímavá odměna a ještě zajímavější rozhodnutí Holly i NaOnky po soutěži o odměnu. Já osobně bych si odměnu nechal. Pokud bych ovšem týden předtím neukradl a neschoval jídlo a nechystal se večer dobrovolně odejít. ;)
Měl jsem pocit, že někdo z poroty vyskočí a NaOnku nebo Kelly na místě uškrtí. Překvapila mě hlavně Alina, která celou hru zvládla bez nějakýho stresu a nyní jí tak nasral quit těch dvou, že se z toho rozbrečela. Podle videí z Ponderosy se moc nebavila s Martym ani Brendou, kvůli tomu že furt řešili hru ze který už vypadli, a teď tam ještě bude mít dva sraby, z nichž jeden je šílená NaOnka. :vomit:
Randy is my spirit animal


Zpět na „S21 - Nicaragua“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů