S21 - Nicaragua - EP15

San Juan del Sur, Nicaragua
September 15, 2010 – December 19, 2010
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S21 - Nicaragua - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 13:08

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S21 - Nicaragua - EP15

Příspěvekod rhee » 29 srp 2013, 11:52

Podobná situace jako v předchozí epizodě - Dan se snažil přesvědčit ostatní, aby hlasovali pro Holly a pak na kmenové radě nenapíše její jméno, ale Chaseovo :roll:

Nemám moc ráda podobné soutěže, pokud jde o závěrečnou imunitu. Mnohem raději bych se podívala na nějakou vytrvalostní než na takovou, co je založená na balancování. Doufala jsem, že se do finále nedostane Chase, ale už od začátku to vypadalo, že se bude rozhodovat mezi Holly a Sashem.

Podle hlasování to vypadá, že Sash nakonec nedostane ani jeden hlas. Je to škoda, i když je to slizký červ, tak přece jen z finálové trojice hrál nejlíp a zasloužil by si to. Nechápu tolik hlasů pro Chase. Marty nebude daleko od pravdy, když říkal, že je to ten nejhloupější hráč vůbec. Minimálně tady v Nicaragui by si tenhle titul zasloužil a konkurence je sakra veliká.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S21 - Nicaragua - EP15

Příspěvekod carneval » 14 zář 2013, 15:06

Tak a je tu poslední díl (kromě reunion) a s ním opět rekap všech 5-ti hráčů... Moc se toho nedělo, proto se šlo rovnou na soutěž o imunitu, kterou překvapivě vyhrál opět Fabio (překvapivě vzhledem k vývoji soutěže, jinak se to dalo čekat podle toho, kolik času dostal v editu apriori). Domů šel strýček Dan, který se s tím v rozloučení teda vůbec nemazal :lol:

Druhá fáze hry byla opět rychlá a po pálení štítů (Naonka mě ve své řeči celkem pobavila, především díky skvělému editu) došlo na balancování s mincemi - bohužel zase vyhrál Fabio a ač jsem jí v dané situaci už několik dílů fandil, logické vyústění byl její odchod a bohužel nikdo překvapení na konec nedopustil.

Final three byla pro mě teda dost příšerná, protože nikdo z nich nebyl můj favorit a neměl ani mé sympatie... padalo tam několik dobrých komentářů, připomínek atd (Brenda +, Joe Pesci +) a pár horších (Marty -, Kelly -). Fabiova emocionálnost je mi hodně na obtíž, nějak to u mě nefunguje jako když brečela Sugar a po odpovědích a celé FTC jsem to přál Chasovi, protože jak zmínila Alina - na FTC předvedl dobrou obhajobu, zcela k nepoznání od jeho dosavadní hry.
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S21 - Nicaragua - EP15

Příspěvekod Ferenc » 19 zář 2013, 14:13

Fabio vyhrál imunitu a tak vypadl Dan a poté opět vyhrál imunitu Fabio a odešla Holly co více k tomu dílu říct.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord


Zpět na „S21 - Nicaragua“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti