AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP02

Cloncurry, Queensland, Australia
2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP02

Příspěvekod ItalianManiac » 19 črc 2021, 07:32

Epizoda 2
19.7.2021
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP02

Příspěvekod sheldom » 22 srp 2021, 16:48

Že by u druhé epizody zatím nebyly žádné komentáře? :shock:
V tomto díle jsme se více zaměřily na kmen svalovců, musím říct, že tři svalovci mi (zatím) tolik nevadí. Emett na výzvě sice zariskoval a byl trochu namyšlený, ale naštěstí pro něj souboj dokázal i tak vyhrát. Kdo mi ale u svalovců nesedl, tak to je modelka Shannon :angry: Sympatická je mi naopak Flick :love: Za mě velká škoda, že se nepodařil zorganizovat blindside na Flick, na druhou stranu Janelle nijak neuchvátila a při soutěžích bude Shannon užitečnější.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP02

Příspěvekod Survivorfans » 21 zář 2021, 23:21

Konečně se to trochu rozjíždí, aspoň teda u Brawns. Líbí se mi, že to nebylo vůbec jednoznačný a bylo více plán. Bohužel ale tam jsou lidi, kteří nemají svaly a ani mozek a proto jsou snadný terč - Janelle a Shannon.
Plán Janelle dával logiku, ale čas na rozdělení těch 3 je času dost a v případě twistů se určitě pod nima někdo rád schová, aby nebyl terč. Je jen škoda, že tam je spousta hráčů o kterých víme minimum - Gerald, Benny, Kez a z druhého kmene by se taky našli, ale ty neměli tentokrát díky vyhrané imunitě tolik prostoru.
PS. Ty tři mi trochu připomínají trojku od Conternders - Zach, Benji a Robbie. :mrgreen: O to víc čumím, že si na to nedali pozor. Zatím mi ale žádný z nich nevadí a takovej Emmet je celkem zábavná postavička. :)

U Brains mi přijde že se snaží jen George, ale trochu naivní a ty jeho odhady jsou k smíchu, tak se nedivím že je zatím na odstřel. Uvidíme ale jestli se to změní a třeba se to tam taky rozjede. Taková Wai minule měla letět a dneska jak jim krásně vyřešila složitou skládačku. :idea:

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP02

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 04 čer 2022, 17:48

Takže Svaly proti Mozkům, kde dáme do mozků nabouchaného cyklistu a do siláků uklizečku, protože se občas proběhne s bandou matek u pozemního hokeje. Ok. To měli na castingu takovou nouzi o lidi nebo tam byla z protekce? Jinak nechápu.

Jako největšího nesympaťáčka řady přebírá roli od doktůrka trapko Emmett. Fakt jsem se těšil, jak tu challenge failne. O jeho snaze na kamery napodobovat Davida Golden Goda škoda mluvit. :vomit: Hlavně že jako (údajně) čestný člověk očekává, že mu v Survivoru každý narovinu bude říkat, co si o něm myslí a že po něm jde... bože to je NOOB.

Jestli se nestane zázrak a obsazení nepřestane být tak nudným, tak to bude snad první série, s kterou skončím po pár dílech. Nejlepší (ne zrovna v dobrém slova smyslu) tam je porouchaný android George, a to jen proto, jak je mimo realitu. Jak byl přesvědčený, že by v challenge porazil NFL legendu a snažil se to vysvětlit cyklistovi, který ho opravdu porazil. Wtf? :lol: No tak když už měl takovou potřebu ukázat kmenu, jak je užitečný, tak jsem se těšil, že failne u skládačky v ICH, na kterou se přihlásil... no bohužel to dal, i když ani ne tak on jako spíš Wei.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP02

Příspěvekod Yedko » 17 kvě 2023, 08:28

Usnul jsem.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2021: Brains vs. Brawn“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti