AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP03

Cloncurry, Queensland, Australia
2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP03

Příspěvekod ItalianManiac » 20 črc 2021, 07:25

Epizoda 3
20.7.2021
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP03

Příspěvekod Pattrick » 20 črc 2021, 20:00

Musím teda říct, že návrat AU Survivora je epickej, geniální tři díly za sebou, hlavně z toho cítím nostalgii z US Survivora (Australian Outback :love: )

Jen teda tenhle vyhazov mě trošku zamrzel, čekal jsem, že půjdou po Emmettovi.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP03

Příspěvekod hozu » 25 črc 2021, 01:13

Jako to prostředí Austrálie je hodně osvěžující změna. To se musí nechat. Vlastně poslední vnitrozemskou řadou byla druhá série NZ Survivoru a i ta se zdá relativně jako věčnost.

Jinak, tohle byl celkově skvělý díl. Osobně jsem čekal, že to taky schytá někdo "podstatnější" z té trojice, ale možná je to jen vrub editu, protože odešel tak brzo. Přesto výborně vygradovaná epizoda. Líbilo se mi hledání a sbírání HII. Konečně trošku napínavější než najít to někde pod kamenem někde v houští. A celkově skvěle provedený plán.

Zatím mám z celku docela dobrý pocit. Je tam pár sympatických hráčů (Wai, Kez, Shannon, Flick), pár vcelku nosných charakterů (George, Mitch, Emmett). Jsem docela zvědavý, jak dlouho budou ty soutěže tak "vybalancované." Zatím mi přijde, že skládačky i čistě silové věci se zatím drží dost nastejno.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP03

Příspěvekod St.James Park » 25 črc 2021, 09:28

Já upřímně tohle rozdělení do kmenů moc nekvituju, protože v silových výzvách je fakt dost vidět jak moc Brains ztrácí a jak jsou naopak Brawn bezradní při skládačkách. Podle zaměření výzvy si klidně můžu předem typnout tak z 99 % úspěšností, kdo ji vyhraje. Doufám v brzké promíchání do nějakých vyrovnanějších a všestrannějších sestav, jenže to by pak zas téma série vzalo za své a ta asi není tématická jen tak pro nic za nic, aby se po pár epizodách téma shodilo jako v US. :D :D

Jinak se mi to fakt hodně líbí a už jsem celý natěšený na další epizody. Australský Survivor opět potvrzuje proč je pro mě momentálně top. Prostředí je fakt nádherné, škoda, že to byla vynucená změna kvůli covidu, nebýt něho, asi bychom se vnitrozemí nedočkali. I ti hráči se zdají super a mohli by bavit. V kmeni Brawn mám hned několik favoritů, Brains ještě nedostali tolik prostoru se předvést, mají méně individualit, ale jako celek mi přijdou o něco sympatičtější. Kdo mě sral hned od začátku, tak to bylo to chlapácké trio v Brawn a jsem rád, že odešel jeden z nich, i když to byl zrovna ten, který mi vadil nejméně. Naopak dámy (Shannon, Flick, Kez), nejenom, že je na ně radost pohledět :D , ale jsou mi i daleko sympatičtější herně. Tudíž jsem rád, že v tuhle chvíli dominují.
A last in the Czechoslovak fans from Survivor


Zpět na „Australian Survivor 2021: Brains vs. Brawn“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti