AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP05

Cloncurry, Queensland, Australia
2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP05

Příspěvekod ItalianManiac » 26 črc 2021, 09:36

Epizoda 5
26.7.2021
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP05

Příspěvekod Survivorfans » 23 zář 2021, 21:35

Brains konečně na kmenovce a konečně vidíme jak to tam je, je jenom škoda že Georgova aliance nevyšla. Docela sem čuměl jak tomu moc nechybělo, ta jejich aliance různých charakterů by byla určitě zajímavá. :) George je sice trochu exot, ale určitě zábavná postava a strategicky mimo taky není. :idea: Jsem hodně zvědavej co nám dál předvede. :mrgreen:
Ta aliance mladých krasavců a silnějších okolo Joeyho se mi moc nelíbí. Nebýt Joeyho tak jsou navíc všichni spíš skrytý a víme o nich prd. Navíc je trochu trapný jak stále nemůžou překousnout první kmenovku, kdy se ještě tolik neznali. Očekával bych za tu dobu už trochu jiný argumenty proti Georgovi, když po něj tolik jdou.
Sice bych byl radši kdyby vyšel podraz na Lauru, ale podrázek na Mitche se mi moc líbíl. Konečně je ten namachrovanej blb pryč. ;)

U Brawns překvapil Simon se 2 HII, díky tomu má teď na nějakou dobu klid a třeba se mu to podaří dál zamíchat. Sice ho nemusím, ale určitě patří k zajímavějších a výraznějším hráčům.

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP05

Příspěvekod Masarka14 » 01 úno 2022, 01:13

Škoda, že George nakonec tu imunitu zahrál.

Mitche mi líto není, ten byl fakt dost mimo. Každopádně znovu s tímhle krokem nesouhlasím. Prej, že je strategická hrozba a pak by bylo těžší ho vyloučit. To tak. On byl taková strategická hrozba, že jako jediný hlasoval pro George a neměl vůbec žádné spojence.

Co se týče rozhodnutí Hailey a Rachel, dokážu to asi pochopit, připojili se k té stabilnější čtyřce. Zároveň to ale může být i problém, ta jejich stabilita, budou držet spolu. U té druhé čtyřky to tak jisté není. Každopádně jim vyloučení stále dává prostor si vybrat při příštím hlasování druhou stranu, takže pokud nad tím takhle přemýšleli a nemají v plánu jistojistě zůstat s aliancí okolo Joeyho, tak je to v pořádku. Pro Joeyho a spol, už tolik ne. Měli vyloučit někoho z druhé strany a ne Mitche.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP05

Příspěvekod cihi » 03 pro 2022, 04:24

Masarka14 píše:Škoda, že George nakonec tu imunitu zahrál.

Mitche mi líto není, ten byl fakt dost mimo. Každopádně znovu s tímhle krokem nesouhlasím. Prej, že je strategická hrozba a pak by bylo těžší ho vyloučit. To tak. On byl taková strategická hrozba, že jako jediný hlasoval pro George a neměl vůbec žádné spojence.

Co se týče rozhodnutí Hailey a Rachel, dokážu to asi pochopit, připojili se k té stabilnější čtyřce. Zároveň to ale může být i problém, ta jejich stabilita, budou držet spolu. U té druhé čtyřky to tak jisté není. Každopádně jim vyloučení stále dává prostor si vybrat při příštím hlasování druhou stranu, takže pokud nad tím takhle přemýšleli a nemají v plánu jistojistě zůstat s aliancí okolo Joeyho, tak je to v pořádku. Pro Joeyho a spol, už tolik ne. Měli vyloučit někoho z druhé strany a ne Mitche.


Joey chtel odstranit rivala. Mitch se stavel do role vudce, tak mel zrejme obavy, aby mu casem neprebral jeho ovecky.

PS: Jak ja jsem tak rad, ze se pri AU Survivoru resi zase jenom Survivor. Oproti US verzi, kterou jsem se sebezaprenim dokoukal, je to znovu moc prijemna zmena.


Zpět na „Australian Survivor 2021: Brains vs. Brawn“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host