AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP06

Cloncurry, Queensland, Australia
2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP06

Příspěvekod ItalianManiac » 27 črc 2021, 08:02

Epizoda 6
27.7.2021
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

kouzelnik3
Příspěvky: 11
Registrován: 14 dub 2017, 14:00

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP06

Příspěvekod kouzelnik3 » 27 črc 2021, 16:06

Já mám ty twisty v rámci Survivor AU stejně rád, protože narozdíl od normálního Survivora mi připadají takový víc logický, hlavně jich tam neni tuna a celkově ta atmosféra je daleko lepší. Jsem zvědavej, jak se to pro Caru a pak taky George vyvrbí. :)

Co se týče výzvy..

Spoiler!
Je vcelku pochopitelný, že Brawn vyhráli imunitu, když si Brain posadí Wai, bez které by taky v těch puzzle výzvách byli docela v loji, zdá se mi. Ale třeba ne, jen tím chci říct, že Wai jim ve skládačkách hodně pomáhá.

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP06

Příspěvekod Pattrick » 27 črc 2021, 20:46

No já teda nevím... takovej hráč, co předá Idol druhému a tím vlastně řekne, že chce odejít.. meh.. a teda závěrečný twist, no nevím, měla prostě jít, bylo to asi připravené pro George, kdyby náhodou Cara nedala idol, vypadá to, že mu nadržují.

A Wai udělala dobře, hlasoval bych přesně jak ona :)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP06

Příspěvekod hozu » 28 črc 2021, 15:13

No, zda to Cara zahrála s HII dobře, je otázka. Jestli to vzdala, chtěla nechat hrát George dál. Podle reakce George mi přišlo, že mu bylo jasné, jak se Wai rozhodla. Takže to bylo možná nějaké rezignované zahrání. Kdo ví. Já osobně z té hry George moc unešený nejsem, takže by mi i přišlo, že kdyby zmizel, mohla by se zase hra hodně změnit. Takto je stále takový jednotící nepřítel. Samozřejmě, umí dobře hrát a mluvit na kameru, ale pokud se všeobecně nedoporučuje v australském Survivoru přestřelit začátek, tak nevím jak popsat tu jeho hru. Podle mého je zatím takový trošku styl na "Hantze." Víceméně kromě imunit a výhod, byl by už dávno vyřazen.

To, že Wai seděla při imunitě mě překvapilo. Na druhou stranu, tentokrát ty puzzle skutečně působily, že stačilo získat převahu na úvodní část soutěže a být aspoň trošku jednotní při řešení. Což byly dvě věci, ve kterých brains plavali, možná právě u té jim ta Wai scházela nejvíc. Ale jsem rád, že konečně dostala zase trochu prostoru. Osobně si taky myslím, že to opuštění Georgovi aliance je pro ni relativně dobré. Podle mého jí to může umožnit se zase trochu schovat uvnitř kmene.

Jinak stále předpokládám, že ty twisty mají i nějakou návaznost na vysílací plán, takže bych tam úplně za každou cenu nějakou konspiraci neviděl. Ale kdo ví. Stále si myslím, že nejlepším řešení těchto NEL epizod je udělat epizodu čistě o nějaké události (Sloučení, proházení kmenů), jelikož tyhle TC jsou někdy dost na pováženou. Ale tato byla podle mého stále trošku lépe vymyšlená než třeba to, co prováděli minulou sérii. Příště budou určitě zajímavé reakce. A osobně myslím, že to může přinést do hry Brawn určitě novou dynamiku.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP06

Příspěvekod Survivorfans » 24 zář 2021, 20:06

Australani opět šokovali zajímavým twistem, je ale hodně dělaný proti Brains a jak je psáno nahořejc - nedivil bych se kdyby to mělo účel udržet George dál ve hře. :-|
Cara tím zahráním HII hodně překvapila a fakt to působilo jako obětování, když byla od George taková reakce. Zvlášť když předtím Wai upozornila, že zvažuje hlasování s většinou, tak to byl jasný risk.

Krok Wai chápu, je jasný že už se blíží promíchání kmenů tak chce co nejjednotnější kmen a tedy mít více spojenců než stále ta vespod. :idea:
Naopak Georgovo chování bylo děs, chápu že je naštvanej ale takhle se lidi na svojí stranu vážně nezískávají. :-?

U soutěže potěšilo, že konečně Brawn dali skládačku. :) Hodně jim ale pomohla nepochopitelná absence Wai u Brains a ty díly byli těžký, tak to trvalo dýl než ty menší.

Je jinak hodně zajímavý, že po 6 epizodách nemám u australanů někoho komu bych vysloveně fandil a i přesto mě série slušně baví. :-? :D
Zajímavý hráči se tam ale najdou - Kez, Simon, Flick, možná Emmett který najednou poslední epizody zmizel, u Brains, Wai, Baden, namyšlenec a další co si myslí jak bude věčně vládnout - Joey + samozřejmě George. :mrgreen:

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP06

Příspěvekod cihi » 08 pro 2022, 03:49

hozu píše:Jinak stále předpokládám, že ty twisty mají i nějakou návaznost na vysílací plán, takže bych tam úplně za každou cenu nějakou konspiraci neviděl. Ale kdo ví.


Ano, myslim, ze tradicne kazdou 6. epizodu byva nejakej twist s nevyrazenim, takze to nevidim vubec na nejaky zvlastni zasah produkce, jak pise pisatel vys.


Zpět na „Australian Survivor 2021: Brains vs. Brawn“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti