AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP07

Cloncurry, Queensland, Australia
2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP07

Příspěvekod ItalianManiac » 01 srp 2021, 09:56

Epizoda 7
1.8.2021
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP07

Příspěvekod Pattrick » 01 srp 2021, 16:25

Tak tohle byl epickej blindside a jeden z nejlepších dílů za hodně dlouhou dobu skrz všechny survivor mutace.

Super výzvy, skvělý twist s idolem na soutěži, idol padl do správných rukou, GO Hayley :love: :love:

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP07

Příspěvekod St.James Park » 01 srp 2021, 22:17

Hayley zazářila! :D Moje oblíbenkyně od začátku, leč v minulých dílech neměla tolik prostoru. Ale zrovna jí jsem věřil na skvělou hru a evidentně právem. :D Tenhle blindside je její dílo a už jenom to jak našla imunitu přede všemi a nikoho ani nenapadlo jí za to nasadit terč na záda, to už něco vypovídá o kvalitě její sociální hry. Jenom se trochu bojím toho, že jí uškodí promíchání...Brawns o ní nic víc než to, že má imunitu nevědí.

Namachrovaný Joey na mě působil trochu mimo už od minulé epizody, kdy Brawns na odměně vykecal jak to chodí v jeho kmeni. Jenom je škoda, že to neschytala jedna z těch dvou holek co se s ním vezly - Laura nebo Georgia....ani jedna z nich mi není sympatická, navíc tím jak se vybíjejí silní hráči mezi sebou přicházíme na můj vkus až o moc chlapů...a vyloučení Joeyho znamená takovou redukci síly u Brains, že už by fakt proti Brawns neměli absolutně žádnou šanci, (zvlášť když už minule to schytal Mitch) takže logicky produkce sáhla k promíchání.

Jinak po sedmi epizodách si už troufnu hodnotit hráče podle osobních sympatií a říct komu fandím.
Absolutní top je Hayley :love: zbytku kmene Brains kromě ní ale spíš nefandím...George je takový otloukánek i když se fakt hodně snaží, což je ten typ, kterým normálně hodně přeju, ale vzhledem ke svému odporu k politikům (obvzlášť těm Labour :D ) mu fakt fandit nebudu. (BTW, dobrá narážka Jonathana na politiku na konci dnešní kmenovky). Wai je fanditelná, ale dneska jsem trnul aby nenapsala George (dost by si tím uškodila - Joey s ní jako s členkou aliance evidentně nepočítal, což ho nakonec stálo krk :D )Ostatní Brains jsou zatím spíš takový no nechci říct úplně komparz, ale zatím těžko hledám něco, čím by vynikali, ať už herně, nebo z hlediska sympatií.
U Brawns přeju zatím trojici žen (Shannon, Flick, Kez) a Dainimu. Ale ani Simona a Emmeta nechci zatím úplně zatracovat (Emmetovo ego nemá naštěstí moc prostoru, díky čemuž je Simon přece jenom fanditelnější). Gerald je takový neutrál, Dani a Chelsea mi sympatické nejsou.
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP07

Příspěvekod hozu » 04 srp 2021, 22:23

Taky jsem rád, že Hayley se konečně herně blýskla. Taky jí fandím již od počátku. Skutečně parádní blindside. Mám rád tyhle otevřené hry, kdy nám v podstatě produkce ukáže celý plán, který stál za vyřazením nějakého hráče. Kvůli tomu sice naprosto odignorovali nějakou snahu nám ukázat, že Joyeho část plánuje rozdělit hlasy (nebo jsem aspoň nepostřehl). Celý ten postupný plán vygradoval momentem na kmenovce, kdy Hayley špitla Georgovi jméno co hlasovat. Ikonický moment :) .

Jestli ten plán dává smysl dlouhodobě je otázka. V jádru mi přijde, že je to něco, co u tak dlouhé hry, jakou australský Survivor je, není nejchytřejší. I když ten kurz brains se zdál poměrně kolizní. Sám jsem zvědavý, jak dopadne promíchání v příštím díle.

Jinak teda ta imunita na soutěži byla dost bizarní twist, ale zřejmě spustil všechna ta kola, co se dala do pohybu a bylo to určitě zajímavé sledovat.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP07

Příspěvekod Kalam » 02 zář 2021, 13:34

No krasna prace od hayley ale to mi nerikej ze si ty 4 lidi spolu vubec nestihli promluvit a musela to Georgovi rict az na kmenovce..Treba aspon Baden s georgem..a jestli ne tak takhle spojit 4 nesourody lidi je teda tah jako blazen..snad se ji to ted nevymsti po promichani. Zase skvela serie jak uz jsem asi od australanu zvykly.

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP07

Příspěvekod sheldom » 09 zář 2021, 12:29

Aneb jak slepý k houslím přišel :dance: George už se viděl doma, sice ještě něco zkoušel, ale nebýt Hayley, vážně by šel. Hayley konečně dostala více prostoru a vyplatilo se, parádní blindside, Joey mě těma jeho vůdcovskými řečmi neskutečně iritoval. Jediní dva, co něco u Brains hrají je George a právě Hayley, Wai je dost do větru a ostatní neviditelní. Cara se u Brawn cítí jako v nebi :D a naštěstí se s nimi dobře sžila. Velká škoda, že proti sobě stojí na jedné straně Simon a na druhé Kez a Flick, tito 3 se spojit s Carou... :hungry: :hungry: :hungry:
Soutěž o odměnu dost byla stavěná přesně pro Brawn - fyzická vytrvalost a vyhrají ji Brains :fuck: A že ji vyhráli díky skolení největšího a nejsilnějšího Geralda je o to vtipnější, ikdyž ano nejspíš se mu potili ruce a výzvu prohráli kvůli chybě Chelsea při přebírání, ale i tak. Na druhou stranu byli ze začátku souboje dost namachrovaní.
Spoiler!
Jak by řekl Ricco z Ostrava: "Karma je zdarma" :fuck: :D :D
:lol: Skrytá imunita při výzvě taky pobavila, čekal jsem, jestli tam George nepoběží hned :D
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP07

Příspěvekod Survivorfans » 25 zář 2021, 11:26

Tyhle podrázky kdy se spojí kdokoliv jen aby nebyli mimo a sejmuli "vládce kmene" a jejich člena nebo lídra nikdy neomrzí :D :dance: . Bylo to pěkně naplánovaný a nemělo to chybu.
Přiznávám že po minulé epizodě jsem čekal v případě prohry Brains spíš nudu, i když pád Joeyho a těhle lídrů jsou vždycky jen otázkou času. Takže tohle je milý překvapení. Samozřejmě díky Hayley, která konečně vylezla z pozadí a zabodovala. :idea: ;)

Promíchání kmenů přichází včas a bude to určitě zajímavý, oba kmeny máme rozdělený tak se určitě těším. :hungry:

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP07

Příspěvekod Dejvy » 19 led 2022, 01:24

Tak teraz uz viem ako sa ta bloncka, co som si nepametal meno, vola :D Hayley go!

Akoze Joey bol fakt typek, taky Luke tejto sezony (co sa tyka vyjadrovania aspon), ale za ten brutalny blindside jeho hlava stala. To tu uz dlho nebolo. Hajlí musela ukazat fakt gule pri tomto kedy este cez TC musela usmernit Georga. Klobuk dole.

Som zvedavy ako sa to premiesa. Kazdopadne velmi podarena pre-merge cast hry.

Fandim: Hayley, Kez, Cara, Flick, Shanon - ty vole ziadny muz :shock: mooozno ten Simon nakoniec.
Ven: Emmet, Wai, Laura, Džordža
King of pop: George
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA


Zpět na „Australian Survivor 2021: Brains vs. Brawn“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti