AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP08

Cloncurry, Queensland, Australia
2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP08

Příspěvekod ItalianManiac » 02 srp 2021, 07:57

Epizoda 8
2.8.2021
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP08

Příspěvekod Pattrick » 02 srp 2021, 17:27

Promíchání fajn, za mě jednoznačně Brawn tribe!

Ale teda kmenovka, jako vážně??? Já to trošku čekal, když už George pořád říkal, jak mají hlasovat, že to někdo posere a že to bude Cara, to mě moc nepřekvapilo, nechápu, že se Cara přes casting vůbec do Surva dostala a ještě do Brains tribe, když je :cry:

Jinak ta pomoc Wai ve vodě, skvělé :)

Uvidíme, co přinese příští díl..

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP08

Příspěvekod St.James Park » 03 srp 2021, 17:35

TVL chudák Big D...

Cara posrala jednoduché dělení hlasů... no comment. Asi udělala správně, když to chtěla vzdát a nechat hrát místo sebe George. Takové vyloučení jsem fakt Big D nepřál. Už jsem se těšil, že vypadne jedna z těch Brains oveček a zase to nedopadlo...
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP08

Příspěvekod Survivorfans » 25 zář 2021, 22:23

Pokud to náhodou od Cary nebyl účel, tak to byla od ní hodně velká debilita. Nechápu že někdo může být takový antihráč, posere snad vše co může. :shock: Co dělal takový člověk na začátku v kmeni Brain? :-? :cry:

Dainiho je určitě škoda, ty jeho komenty neměli chybu. :mrgreen: Škoda že tu blbost neodsrala Cara, podobně jako jeden trosečník v USA, ve 20.sérii.

Promíchání se mi jinak líbí a překvapuje mě jak to zatím vše vypadá proti Brains. Určitě mi to ale nevadí, protože u Brawn jsou zajímavější hráči. ;)

PS. Už by to chtělo aby opravdu skončili i nějaký ty ženy, 6 ze 7 vyloučených jsou zatím muži. :fuck:
Pro příští epizodu očekávám další twist, hodně bych čuměl kdyby po 1x historii AU Surva letěl v 1 epizodě víc jak 1 člověk. :arrow:

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP08

Příspěvekod Dejvy » 19 led 2022, 23:05

Erik konečne môže spať s pocitom, že Survivor hral aj sprostejší človek ako je on :mrgreen:

No comment. Verím, že toto neotočí karty a hentie ofce nepôjdu kvôli tomu ďaleko.

Fandím: Hayley, Shanon, Simon
Ven: Rachel, Laura, Džordža
King of pop: George from Bankstown
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP08

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 14 čer 2022, 05:03

Parta hyc se sejde na domluvu jednoduchého plánu dělení hlasů při 6v3... George vysvětluje: „Vy tři Rachel, my tři Georgiu... Rachel, Rachel, Rachel, Georgia, Georgia, Georgia.“ zopakujeme si to ještě několikrát: „Rachel, Rachel, Rachel, Georgia, Georgia, Georgia“... střih na Emmetta: „Myslím, že ten plán je moc matoucí, mělo by to být jednodušší.“ :lol: ... George podesáté vysvětluje: „Rachel, Rachel, Rachel, Georgia, Georgia, Georgia“. Gerald během toho na závěr na Emmetta: „Takže ty hlasuješ pro Lauru?“ :lol: A Cara nakonec hlasuje pro Lauru. :shock: :lol: :cry: No ty vole, tak to mě rozsekalo nejvíc. :heat: Oceňuji práci střihačů, kteří ví, že to s nejnudnějším, nejnezajímavějším castingem ever musí nějak okořenit, výborná práce, to se fakt povedlo.

Vtipná byla taky argumentace staré, roztečené Rachel, která projela celou ICH... 'Proč vyhodit Big D?'
"protože není agilní a umí jen zvedat těžké věci" Wtf? :fuck:

A co ty zbylé tři Brains na chvostu? Teď se budou bít do prsou, jak to výborně zahráli, jaké jsou mastermindky, jen protože je Cara úplně mimo a úplně to vyhaluzili? Nebo Cara hodila starou křivdu k Mozkům za hlavu, dala těm třem echo na Rachel a změnila hlas schválně, přičemž nechtěla, aby to vypadalo, že zběhla, a tak bude dělat blbou, že to spletla? Protože nikdo s minimálně půlkou mozku, kromě Georga, by snad nemohl ignorovat ty výkřiky dementa Emmetta po promíchání, jak řval na zbytek siláků v druhém kmeni, že je potřeba povyhazovat mozky a zůstat silní, ne? Už jsem to chtěl s touto řadou skoncovat, ale ještě mě přemluvili na pár epizod, abych zjistil, co se té Caře honí hlavou nebo jestli vůbec nic.


Zpět na „Australian Survivor 2021: Brains vs. Brawn“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti