AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP09

Cloncurry, Queensland, Australia
2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP09

Příspěvekod ItalianManiac » 03 srp 2021, 07:21

Epizoda 9
3.8.2021
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP09

Příspěvekod Pattrick » 03 srp 2021, 16:04

Tak toto bylo napínavé..

Škoda no... Hayley je fakt masterplayer, ale tady je možné, že ji tento tah bude stát krk za pár dílů, až se začnou tahat 2 immunity, snad Brawn budou vyhrávat a přijde merge.

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP09

Příspěvekod Survivorfans » 26 zář 2021, 00:19

Celkem trapný divadlo tohle, mám rád napětí ale né takhle uměle vyvolaný :down: . Už od minulého dílu bylo jasný, že 2 lidi neodejdou, protože se to nikdy u australanů nestalo a naopak to bylo vždy protahováno a letěl vždycky jen 1 člověk i když to bylo někdy na škodu. V tomhle se mi líbí, že američani někdy zkracují nudnější část hry.
Akorát jsem popravdě očekával, že vyloučení půjdou ke 2. kmeni nebo Exile Beach, odkud by se 1 vrátil.

U Brains se mi opět líbilo jak Hayley využila situace a zahrála to skvěle. :) Větši sranda by ale byla, kdyby to na ní nahráli i Brawn a ona letěla s HII v kapse. :mrgreen:
Moc jsem ale nepochopil Wai a její váhání nad Shannon. To chtěla aby stále byli v menšině místo remízy 4-4? :?

U Brawns to tak napínavý nebylo, protože v případě vyloučení Cary je otázka co by dělal poté George a to samozřejmě nechtěli původní Brawns riskovat. :idea:

Co mě ale zaujalo tak to okolo Georgie. :shock: Chápu a upřímně se mi i líbí že někdo kdo potřebuje doktora, tak automaticky neletí protože se může jednat o blbost a během pár hodin je ten člověk zase v pohodě.
Doslova mě ale šokovalo, že Georgia nemusela na kmenovku a že se pro ní nedalo ani hlasovat. To je teda slušný nesmysl, protože taková Laura mohla letět a vyplatilo by se jí, kdyby jí bylo spíš blbě. :? :cry:
A kdyby se tahle situace stala předposlední den, tak by to s touhle logikou znamenalo že Georgia by šla automaticky do finále protože by vítěz imunity neměl na výběr? :fuck: :lol:

Bohužel australani nejsou jediný kdo má v těhle situacích trochu zmatek, viz naše RO 1. série, kde 1 holka automaticky letěla, zatímco druhá si pár dní odpočinula, počkala až pár lidí vyletí a poté se najednou vrátila. :down:

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP09

Příspěvekod Dejvy » 20 led 2022, 00:19

Laura je jak mačka, ešte jej zostáva 7 životov. Dufam, že čoskoro tato ich trojica poleti lebo to je katastrofa. Naopak Shanon bude urcite chybat, sikovna hracka. Hayley neprestava valcovat a az je toho asi moc lebo uz ju vsetci budu vidiet ako najvacsieho stratega. Kazdopadne odchadza dost zaujimavych hracov a stale nam tam zostavaju nevyrazne tvare ako Andrew, Baden, Laura, Džordža… Snad postupne odidu.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP09

Příspěvekod cihi » 14 pro 2022, 04:26

Tusim, ze toto v predchozich seriich nebylo a ze je to "novinka". Na druhou stranu, pokud je to nyni u AU jasne v pravidlech a bude to platit pro vsechny, tak ok - asi lepsi vypadnout, nez mit podezreni na nejakou vaznou nemoc ci zraneni - tim chci rict, ze neni zase tolik, o co stat. Na druhou stranu by tohle pravidlo melo urcite skoncit se sloucenim, aby pak nedoslo k tomu, co pises dal.

Survivorfans píše:Co mě ale zaujalo tak to okolo Georgie. :shock: Chápu a upřímně se mi i líbí že někdo kdo potřebuje doktora, tak automaticky neletí protože se může jednat o blbost a během pár hodin je ten člověk zase v pohodě.
Doslova mě ale šokovalo, že Georgia nemusela na kmenovku a že se pro ní nedalo ani hlasovat. To je teda slušný nesmysl, protože taková Laura mohla letět a vyplatilo by se jí, kdyby jí bylo spíš blbě. :? :cry:
A kdyby se tahle situace stala předposlední den, tak by to s touhle logikou znamenalo že Georgia by šla automaticky do finále protože by vítěz imunity neměl na výběr? :fuck: :lol:


To trio u Brains je snad nesmrtelny. Ale vlastne to plati i o Care a Georgovi. Shannon je skoda, nemela nahodou imunitu? Porad jsem zil v domneni, ze ji ma. Asi nemela.

Jinak, i kdyz jde mozna o slabsi AU serii, tak me to bavi - asi tak 100x vic nez dokola rasimus probirajici posledni serie US.


Zpět na „Australian Survivor 2021: Brains vs. Brawn“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti