AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP11

Cloncurry, Queensland, Australia
2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP11

Příspěvekod ItalianManiac » 09 srp 2021, 06:56

Epizoda 11
9.8.2021
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP11

Příspěvekod St.James Park » 10 srp 2021, 22:55

Tempo série se nám mírně zvolnilo a nastala klasika. Prohraje nový kmen Brains a na radě vyloučí členku menšinové aliance. Takový malý pagonging těsně před merge, ovšem tento pagonging mi opravdu vůbec nevadí. Georgia toho moc neukázala a ani nebyla sympatická, Rachel byla fajn ve spojení s Hayley, ale tady...no řekněme že mi její vyloučení nevadí. :D Laura by mohla klidně odejít příště a budu spokojený. Sympatická mi není.

V Brawns mám většinu svých favoritů a navíc tam Hayley opravdu válí, i když kmen vyhrává imunity. Je vidět, že je právem u "Brain", hraje hru skutečně hlavou, což se nedá říct o egoistických silácích z Brawn, ale ani právě o spoustě Brains. Bože můj jestli Simon přístě opravdu vypadne s těma dvěma idolama v kapse tak...no svaly má, ego taky, ale jestli má mozek, toť otázka? Ale typuju spíš, že se to nestane, jinak by snad tuhle otázku nepoložili tak napřímo v upoutávkách, divákovi by to zkazilo potenciální překvapení. A spíš si myslím, že uvidíme jak Simon na poslední chvíli prokoukne blindside na sebe a šikovně se zachrání. Nebo ten blindside na Simona s idoly v kapse skutečně uvidíme, ale až někdy na začátku merge. Možností je mnoho. Brawn tak dominují ve výzvách, že bych se jejich prohře docela divil, ale možné je všechno.

Emmet se už od začátku prezentuje jako egomaniak a jeho zpovědi v téhle epizodě tomu daly pěkně korunu. :D až už jsem se bál že opravdu bude na něj ten blindside. :D Zatím jsem v Survivorovi viděl vždycky podobné egomaniaky nakonec shořet jako papír. Jsem zvědavý na tyhle dva.
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP11

Příspěvekod Dejvy » 26 led 2022, 00:45

Za tych vyse 50 sezon by si clovek myslel, ze nikto nie je taky blby aby vypustal sutaze a ohrozil sa tak, ale vidime, ze je. Emmett mal letiet jednoznacne a myslim si, ze by aj letel keby Dzordz nemal v sebe chut na pomstu pre Rachel. Akoze dobre, Rach, Laura a Georga boli totalne nudne hracky, ale z pohladu G&C si myslim, ze je jasne, ze Brawns s nimi nepojdu.

Fandim: Hayley
Ven: Laura
King of pop: George
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA


Zpět na „Australian Survivor 2021: Brains vs. Brawn“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů