AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP13

Cloncurry, Queensland, Australia
2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP13

Příspěvekod ItalianManiac » 15 srp 2021, 14:44

Epizoda 13
15.8.2021
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP13

Příspěvekod Pattrick » 15 srp 2021, 23:21

Zase geniální díl, ale teda to předání idolu, když ten člověk vypadne :? :? Vždycky mě zajímalo, jestli se to dá (žil jsem v domnění, že letí i s idolem a už ho předat nesmí)..

Hayley je monstrozní player, tohle se jen tak nevidí :hungry:

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP13

Příspěvekod St.James Park » 16 srp 2021, 22:40

No nevím, jestli tahle epizoda dopadla pro Hayley úplně dobře.
Shrňme si to...Hayley minule podrazí Dani kvůli Flick...a ta se na ní asi za pět minut vysere, protože teplé místečko u originálních Brawns kde je na dně za to fakt stojí... :cry:
Kvůli tomuhle podrazu na ní Dani zacílí. Naštěstí tu máme Jiříka, velkého světového politika a budoucího premiéra Austrálie, který je nadšenec do hry a prostě neunese ten pocit, že by měla hrát stát a převrhnout se v pagonging lidí, kteří ho třikrát předtím chtěli vyrazit. :D :D (což je fakt dobrá motivace k tomu jim pomáhat, ale nechme toho, alespoň je díky tomu zábava) Díky bohu alespoň za něj. Dneska to předvedl dobře, siláci mu pořád věří a ještě to vypadá jako naprosto geniální tah Hayley. Její terč na zádech ale díky tomu vyrostl tak o tisíc procent.
Snad jsem z té poslední scénky pochopil špatně, že šla žebrat za Dani a navrhovat vyloučení Jiříka? Doufám, že následující díl jí alespoň nepokazí její pověst skvělé hráčky, i kdyby ho třeba nepřežila...

Zbytek hráčů mě dost zklamal už jenom proto, že se rozhodli pro pagonging linii původní Brawns vs. původní Brains. Bez Hayley tahle řada asi přece jenom opravdu půjde dost dolů. A bohužel to vypadá tak, že víc než dvě další epizody už asi fakt nedá. Na to je moc velká hrozba. Snad ještě ten Jiřík by úroveň té řady mohl chvíli zvedat i když to žádný extra dobrý hráč není. Jen zábavná postavička, ale i to někdy stačí. Bojím se ale, že by klidně mohl jít ještě dřív než ona, když se rozhodne ho potopit aby se zachránila.
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP13

Příspěvekod Survivorfans » 14 lis 2021, 22:34

Tahle epizoda patří bez debat jen Georgovi, protože nebýt něj tak asi sledujem nudu. Sem hodně zvědavej jak dlouho takhle plánuje hrát, protože se mu to může vymstít a určitě by hned letěl. Je jen škoda, že to odsrala Kez, byla určitě jedna z těch co víc přemýšlela a na začátku hrála dobře.
Docela mě překvapilo jak lehko vznikla ta většina, po minulé epizodě sem si moc nedokázal představit alianci kde by byla Dani, Chelsea a Flick. :shock: Jak je zmíněno výše - je docela vtipný jak Brains v čele Hayley si to minule u Danni s Chelsea pokazí kvůli člověku který ihned bez váhání letí ke druhé alianci. :fuck:

Co se týče předání HII, tak mě taky překvapilo a kdysi sem myslím někde četl, že v americké verzi je zakázaný aby ho vyloučený člověk někomu předal - viz S29 kde by bylo divný kdyby ho člověk vyloučený v top6 nepředal svému blízkému člověku, který ho určitě nepodrazil.
PS. George musí být slušně nasranej. :mrgreen: Aspoň teda spláchnul HII Hayley, když nic víc. Pokud tedy ta HII Kez/Flick bude platit.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP13

Příspěvekod Dejvy » 29 led 2022, 02:18

Tak cca 50 sezon som cakal na tento okamih a nikdy som nevedel ci je mozne HII nejaku posunut dalej. Podla mna by to malo byt mozne, vznikali by z toho zaujimave veci ako napr. ze ho zanechas niekomu kto ta prave podrazil a tak. Kazdopadne super diel, king of pop ide bomby a snad tam este chvilu vydrzi. Skor by som mu ale odporucal zaliezt pod radar lebo tato strategia do final 2 neni sanca. Hayley je tiez moc na ociach, asi nemala robit ten move s Dani lebo nasrala cloveka co ne dost pomstichtivy, skor jej to uskodilo. Preto sa mozno bude snazit prehodit targer na Kinga alebo niekoho ineho. Rad by som videl odist ludi ako Dani, Andrew, Cara, Chelsea nech si to tam rozdaju ti lepsi, ale ako byva zvykom v AU Survivor, ti najlepsi casto vypadnu a zostavaju tam take kreaturky ako vitazka season 1 (resp. 3).
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP13

Příspěvekod cihi » 18 pro 2022, 06:11

Pattrick píše:Zase geniální díl, ale teda to předání idolu, když ten člověk vypadne :? :? Vždycky mě zajímalo, jestli se to dá (žil jsem v domnění, že letí i s idolem a už ho předat nesmí)..

Hayley je monstrozní player, tohle se jen tak nevidí :hungry:


Australani to budou mit asi jinak. Vsiml jsem si, ze ani u tech novych US serii uz uplne neplati, ze "vylouceny okamzite opusti radu".

Je to dobre? Tezko rict.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP13

Příspěvekod Yedko » 23 srp 2023, 11:32

Dejvy píše:ale ako byva zvykom v AU Survivor, ti najlepsi casto vypadnu a zostavaju tam take kreaturky ako vitazka season 1 (resp. 3).


ok tak ze začátku jsem to bral jako něco s čím bych mohl souhlasit a pak to zabiješ takovou sračkou co mi tak zvedla mandle, že si kvůli tobě normálně nechávám ujet vlak abych napsal tuhle nasranou zpravu. Vítězka o které píšeš je nejlepší hračkou under the radar historie a s tím jaké pozice měla tak doslova neudělala jedinou věc špatně, tak jak si to obhájila na legendární FTC. Označit top5 survivor hráče historie za kreaturku, to je fakt moc no. Ale ne ono je lepší oslavovat jako hráče nekoho jako Luka Toki (a taky ho mám rád, je to sympaťák a dobrý člověk na kameru), který nikdy nemůže vyhrát...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2021: Brains vs. Brawn“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti