AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP14

Cloncurry, Queensland, Australia
2021
kouzelnik3
Příspěvky: 11
Registrován: 14 dub 2017, 14:00

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP14

Příspěvekod kouzelnik3 » 16 srp 2021, 15:04

Epizoda 14
16. 8. 2021

kouzelnik3
Příspěvky: 11
Registrován: 14 dub 2017, 14:00

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP14

Příspěvekod kouzelnik3 » 16 srp 2021, 15:08

Tak za mě tenhle díl teda byl zajímavý, bavil mě a mám rád twisty, ale říkám si, jestli jich není už tak nějak moc. Nebo se spíš bojím, abych jich nebylo moc celkově. V téhle epizodě, když se to vezme kolem a kolem, byly prakticky vzato čtyři.

Spoiler!
1. Immunity challenge o třech náhrdelnících
2. Jen ti, co vyhráli imunitu, mají možnost hlasovat na kmenové radě
3. Na kmenové radě fire making challenge, kdy vítěz je jediný, který může opravdu hlasovat
4. Vyhozený není vyhozen, ale bude "redemption rock" s možností návratu do hry

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP14

Příspěvekod Pattrick » 16 srp 2021, 17:32

Zbytečně překombinované, nehledě na to, jak nefér ta kmenovka celá byla.. achjo, tenhle díl jim snad psal Probst

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP14

Příspěvekod Survivorfans » 17 lis 2021, 12:26

Další série twistů, který mají cíl neustále překvapovat. Bohužel bych řekl, že to má opačný účinek a spíš to otravuje :down: . Hned jak byla zmínka pouze o 3 hlasujících, tak sem si říkal jak vyloučená osoba půjde na Exile Beach, akorát to tentokrát nazvali trochu jinak.

Co se týče děje, tak mě překvapuje to neustálý rozdělení a vypadá to jak kdyby o většině stále měli rozhodnout George a Cara. S tím že Hayley je asi jediná kdo se to snaží trochu změnit. Sice není vidět vše, ale od takovýho Andrewa bych očekával min. 1 větší rozhovor s Emmetem a Dani, když měl být původně jedním ze tří hlasjících. :?

Série mě baví, ale upřímně tam nemám vyloženě favorita. Je tam spousta zbytečných hráčů - Andrew, Gerald, Chelsea, Cara, taková Wai jen skrytě čeká co se stane.
Emmett si těma neustálýma výhrama sice zajišťuje bezpečí, ale zároveň si dává terč na záda a každý ho brzo bude chtít sejmout. Plus samozřejmě to jeho vysoký sebevědomí.
U Badena doufám v návrat hlavně z důvodu, že takovýhle odchod by byl blbý. Jinak se sice snaží, ale je zatím celou dobu takový skrytý asistent George. :-|

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP14

Příspěvekod cihi » 18 pro 2022, 22:04

Tyhle twisty se mi opravdu nelibi, bohuzel se v tomto AU zacina cim dal vic priblizovat pretwistovane US verzi. Jako docela se mi libilo, ze ziskaji imunitu 3 lidi, coz potencialne mohlo suzit moznosti na vylouceni, ale toto byla fakt ve vysledku patlanina.

Na druhou stranu, v AU nastesti ty twisty vetsinou skonci tak, jak by to skoncilo i bez nich, protoze i v normalnim hlasovani by pravdepodobne na Emmetuv pokyn skoncil Baden (i kdyz vlastne diky dalsimu twistu uplne neskoncil). Ale to je jen velke stesti, ze twisty zde vetsinou nepokazi hru.


Zpět na „Australian Survivor 2021: Brains vs. Brawn“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host