AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP15

Cloncurry, Queensland, Australia
2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP15

Příspěvekod ItalianManiac » 17 srp 2021, 07:29

Epizoda 15
17.8.2021
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP15

Příspěvekod St.James Park » 19 srp 2021, 18:55

Yes...Hayley přežila svou vlastní smrt a po hodně nespravedlivém vyloučení, kdy siláci uvěřili Jiříkovi jeho lži a nakonec se obrátili proti ní i její vlastní spojenci se vrátila se do hry. Jiřík mě dnešní díl opravdu pěkně štval (opravdu mluví jako politik :D )a po něčem takovém bych jí vyloučení opravdu vůbec nepřál, obvzlášť když její argumenty dávaly smysl a logiku, ale bohužel kvůli její pověsti chytré hráčky a velké hrozby se minuly účinkem. Na druhou stranu i toho Badena je opravdu škoda, obvzlášť když se vezmeme jakým způsobem byl v minulé epizodě vyloučen....nadějí mě naplňují ukázky na příští díl, které naznačují že by se silákům ta jejich aliance mohla rozpadnout, což by bylo opravdu super, jak pro mě jako pro diváka, tak i pro Hayley....já nevím, ona není dokonalá hráčka, za to že spadla na dno si může zčásti sama sérií vlastních chyb, ale z celého castu téhle série je opravdu bezkonurenčně nejlepší a nejfanditelnější. Za to ale dost možná může i dost nevyvážený střih, kdy drtivou většinu confessionals po sloučení mají tři lidi (Hayley, Jiřík a Dani) A tak takového Andrewa nebo Geralda jsme zatím ještě možnost vidět skoro neměli, loutky hlavních hvězd taky po sloučení nejsou skoro vůbec vidět (Laura, Cara) a úplně nejvíc mě zaráží, že v téhle epizodě neměla ani jednu zpověď Flick, u které jsem na začátku hádal velký herní potenciál a mrzí mě, že vidět není i když má teď HII. U Chelsea jsem pochopil proč neměla tolik zpovědí, když někdo skončí takhle, asi moc nechcete aby si k němu diváci vytvořili vztah. Emmet si soutěže teda dává, to musím uznat. :idea:
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP15

Příspěvekod Dejvy » 31 led 2022, 01:48

Musim povedat, ze Hayley sa mi viac pacila ked kula plany pod radarom, to bol brutal z jej strany, ale toto zufale pobehovanie moc nemusim aj ked chapem, ide o vsetko a musis… Kazdopadne by bolo lepsie keby vzislo od toho jej suboja s king of popom a obratili by sa brawns proti sebe, ako nam to naznacil koniec. Emmet tam vlastne len sedi, smeje sa a bere imunity a doteraz nikto nevyslovil, ze je hrozba a musi ist. Zvlastne. Inak Wai, Cara a Laura su tam len jak nejake rekvizity, jak figuriny vo vyklade. Dani tiez nemusim, ale lepsie ako ony. Verim, ze to vyhra nejaky hrac, takze Hayley, KingOfPop, pokojne Flick. Emmet ma sancu to dat asi len na
Spoiler!
Fabia
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP15

Příspěvekod Masarka14 » 07 úno 2022, 01:01

Když jsem viděl, co za soutěž bude duel mezi Badenem a Hayley, tak mi bylo jasné, že to vyhraje Hayley. Baden neměl šanci. Ta soutěž pro něj nebyla. Je to škoda, protože jeho návrat jsem si přál a to z toho důvodu, že jsem měl pocit, že Hayley už nemá šanci. Bavila mě, ale po tom hlasování, kdy dostala hlas úplně od všech jsem už prostě tu cestu zpátky do hry pro ní neviděl dobře. Baden měl větší šanci zapadnout a posunout se dál. Ukázky na další díl ale ukazovaly něco docela jiného, tak uvidíme, třeba tam nějaká šance pro ní bude.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George


Zpět na „Australian Survivor 2021: Brains vs. Brawn“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host