AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP18

Cloncurry, Queensland, Australia
2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP18

Příspěvekod ItalianManiac » 24 srp 2021, 07:27

Epizoda 18
24.8.2021
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP18

Příspěvekod Pattrick » 24 srp 2021, 15:31

A je fuč, konečně.

Trošku mě překvapilo, že i přes ten střih, kde to vypadalo, že měl vypadnout G., tak nebyla použita hidden immunita, takže nakonec H. musela říct, že jde s nima proti Emmettovi.

No uvidíme, hidden v rukách G. a L. je nebezpečné a snad nebude použita proti H., to by zabolelo.

Snad tohle dopomohlo H. alespoň k top 4, uvidíme, dle ukázek, všichni jdou stejně proti G., tak dobrý :D

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP18

Příspěvekod Dejvy » 01 úno 2022, 23:26

Pre mna je absolutne zarazajuce a zaroven smutne, ze toto vlakno ma JEDEN! komentar a kazda epizoda k tej ceskoslovenskej saskarni ma 20+ takmer. To je priam katastrofa.

Opat silna epizoda. Emmett sa moc hral na isteho zlateho boha, ale zabudol, ze nanho nema strategicky. Emmett bol velmi silny hrac, ale neurobil jediny move poriadne. Uz od prveho premiesania len pocuval King of Popa ako ma hlasovat a delit hlasy. Takze zasluzene je vonku.

Brutal, ze Cara nemusela hrat HII, to znamena, ze karty nam neukazali vsetky. Za mna by bolo idealne finale George vs. Hayley, obaja by si zasluzili tuto sezonu vyhrat. Toto finale asi nebude, ale ak jeden z nich vyhra, budem to povazovat za vysoko zasluzene. Zvysok na to nema. Wai je neviditelna, Cara je mimo, Flick ma sklamala, cakal som viac, Andrew je totalne znechuteny suchar a Dani by som dal asi na tretie miesto.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP18

Příspěvekod cihi » 20 pro 2022, 05:22

Odchod Emmeta je mi lito, protoze to byl strasne zajimavej hrac. Ne, ze by to byl tedy nejak extra dobrej hrac, ale zajimavej typek, co si jel svou show. Myslite, ze to prehraval nebo mluvi takhle cool normalne? :D Jeho proslovy s "Emmet akcentem" byly bozi.

Nicmene jsem rad, ze diky tomu mohl zustat George. A po dnesku tipuju na vyhru jednoznacne Hailey - za coz ale bohuzel rad nebudu, protoze nemam rad, kdyz to vyhraje redemption hrac, co byl normalne vyloucen.

Hailey se povedlo to, co posledne
Spoiler!
Davidovi - akorat, ze ona to zvladla behem jedne sezony, on na to potreboval sezony dve.
Hailey si uvedomila, ze Survivor nevyhravaji velkolepe a viditelne tahy a stahla se pri sve "druhe ucasti" pokorne do ustranni, odkud jde ale porad tahat za nitky. Tedy opak toho, co dela George a diky cemuz to on nevyhraje.

A kdyz mame Emmetta pryc, George dle meho na 99 % procent nevyhraje, tak na vyhru zbyva prave uz jen Hailey - vyhra kohokoliv jineho by pro me byl v tento moment sok. Jineho viteze si dokazu predstavit pouze v pripade finale George - Cara (nebo kdokoliv jinej), ktera ziska protestni hlasy - nicmene George se podle me do toho finale ani nedostane.

PS: Opet to musim napsat - je skvele, jak u AU muze clovek resit jen hru a nemusi resit sracky typu rasismus, sexismus, LGBT apod. jako ve 40+ seriich US.

Diky bohu za to! Bez AU by byl pro me Survivor uz v podstate mrtvej.


Zpět na „Australian Survivor 2021: Brains vs. Brawn“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti