AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP21

Cloncurry, Queensland, Australia
2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP21

Příspěvekod ItalianManiac » 31 srp 2021, 07:41

Epizoda 21
31.8.2021



Vysílací rozvrh na příští týden:
Epizoda 22 - neděle 5.9.2021
Epizoda 23 - pondělí 6.9.2021
Epizoda 24 (finále) - neděle 12.9.2021
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP21

Příspěvekod Survivorfans » 23 lis 2021, 21:53

Dílo dokonáno. I přesto co všechno dělá, tak se Probstovi v USA nepořadilo to co australanům - aby bylo ve hře více hráčů který už byli vyloučený, tedy mají druhou šanci než těch co mají klasicky a správně 1 šanci na 1 sérii. :vomit: :vomit: :vomit:

Co se týče děje, tak není moc co rozebírat. Wai mile překvapila a konečně se dočkala výhry v soutěži :idea:. Dost mě překvapila Flick s tou její HII - hodně riskovala a málem letěla i s ní, určitě jí mohla lépe využít, viz kecy na ruskou ruletu a bylo by to 50 na 50 jestli se trefí nebo ne. Bohužel moc s Dani věřili Hayley. Aspoň ale má jistou top4. :idea:

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP21

Příspěvekod Dejvy » 03 úno 2022, 01:13

Probstovi sa podarili daleko horsie veci :)

Sezona nam vrcholi a jej koniec ukaze kam sa zaradi.
S ohladom na to, ze Flick ma HII, mal by letiet George. Vo final 4 by tak zostali Flick, Hayley, Wai a Cara - jedna z najslabsich hracok historie. V tomto kontexte by ju Hayley potrebovala do finale, co znamena, ze potrebuje vyhodit okamzite Flick aby potom, pravdepodobne vo vytrvalostnej sutazi, lahko vyhrala.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP21

Příspěvekod cihi » 22 pro 2022, 02:07

V dnesnim dile se krasne ukazalo, jak porota George neuznava - vseobecne ho tam nikdo nema rad (krome Cary samozrejme). On ma fakt sanci vyhrat snad jen s Carou (a i ta by mohla dostat protestni hlasy).

Kdyby byla Flick chytra - rekla by priste Georgemu, ze ma imunitu a nikam nejde a domluvi s nim vylouceni jeji nejvetsi fyzicke souperky Hailey - ale jak to zname, misto toho bude urcite jako mnoho hracu pred ni opet posedla vyloucenim George, kterej je ale temer bez sance na celkovou vyhru :D a necha si tam pravdepodobnou vitezku.

Priste tedy asi George poleti, a tim padem zbydou 3 hracky, co byly vyloucene. Nejvetsi srandou bude, az to vyhraje opravdu Hailey pote, co ma v zivotopise vylouceni od vsech clenu kmene :D

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP21

Příspěvekod Yedko » 27 srp 2023, 03:36

Být na Georgově místě tak to na kmenovce proti Flick otočím tak, že s tím vzdáváním útočí současně i na Wai, od které by chtěly aby k nim zběhla. Na Wai, která si sice na něco společně s Georgem nevěřila, ale hned poté vyhrála souboj o imunitu... Ale asi ji věřil a nepotřeboval ji tímto odrazovat a naopak by to mohla vzít tak, že ji očerňuje u poroty. Jinak určitě nejhorší řada US+AU dokupy a i někteří místní klokanofilové už to museli alespoň částečně uznat. Nebýt George a Hayley (což je super že zůstali takto daleko) tak bych rewatchnul raději Trosečníka z Primy jak tady toto. Mimo vše již zmíněné už mě fakt unavují ty neustálé kecy furt o jednom a tom samém a hlavně o důvěře. "Nejvíc věřím Dani a nejmíň věřím společně Georgovi, Wai, Caře a Hayley" jak kus tupého hovna musíš být abys takovou confesion poslala? Level číského dortu v Prostřenu. Ale prostě není co jiného vysílat v tomto dlouhém formátu s naprosto necharakterními extrémně nesympatickými (až na vyjímky) nudnými lidmi. Čím dál tím víc začínám oceňovat tu americkou pestrost v tomto a vidím to úplně jinak než cihy, který si v této homogenní nudě libuje... Kuriózně US a AU formáty (stopáž) vzhledem ke castům a pravidlům by se měly vyměnit a vznikly by z toho dvě lepší shows. Ale chápu, že zatímco vysílací čas na CBS je drahý tak naopak Australani potřebují watchtimem zaplatit náklady...

Přeju moc. Jeden z mála normálních lidí v castu + nejlepší hráčka. Nikdy bych neřekl, jak moc to budu přát navrátilci, natož že vůbec mu někdy budu přát. To vše dokazuje to, jak je tato série naprosto ubohá: Hayley
Extrémně nesympatický svou hrou přeceňovaný jebo, ale udělal content: George
Asi dobrá holka, ale ne úplně nejostřejší tužka v penále a přívěšek bez majitele: Flick
Nejslabší článek co vydržel jen díky Georgově wtf movu a pak se jen tak nějak potácí, neví která bije a vlastně se na ní každý úplně vysral, aby ji řešil: Wai
Jeden z TOP3 nejhorších hráčů Survivoru ever. Mluví o ní jako o empatickém hráči s dobrou sociální hrou, ale příjde mi spíš jako takový ten automat na útěchu, povzbuzení a prázdných slov, ale reálně ten člověk absolutně, ale absolutně neví. Neví jak to hrát, neví jak se s těma lidma bavit, neví co by ji mohlo u lidí udělat problém, neví jak si zajít na záchod a neposrat si přitom kalhoty. Prostě NEVÍ. Její tupý překvapený výraz nezapomenu do konce života. : Cara

Jak jsem to už párkrát tady psal, já mám fakt problém s tím, že chci dokončovat věci a tak prostě zkouknu všechny ty série, ale trochu mě asi mrzí, že jsem se lidmi zde nechal přesvědčit, že je to něco lepšího než ten americký a vůbec to rozkoukal. Jako jasně, našel jsem v Austrálii spoustu kvalitních a sympatických hráčů, které jsem rád poznal. Epická FTC v 1(3) sérii, skvělý cast all-stars, ale bohužel jsem si nenašel tedy ani jednu sérii, kterou bych přijal bez výhrad. A tady tahle je bohužel extrém.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2021: Brains vs. Brawn“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti