AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP24 - finále

Cloncurry, Queensland, Australia
2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP24 - finále

Příspěvekod ItalianManiac » 12 zář 2021, 16:16

Epizoda 24 - finále
12.9.2021


Reunion z důvodů pandemie odvysílán nebyl - jedná se o poslední epizodu této řady.
Doufáme, že se vám série líbila :hungry:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP24 - finále

Příspěvekod Pattrick » 13 zář 2021, 18:05

Skvělý konec, jedné z nejlepších sérií za posledních x let.

Takhle se už nám fanouškům nikdy nepoštěstí vidět ve finále nejlepší strategické hráče sedět hnedka vedle sebe.

Musím říct, že H. opravdu hru ovládla hru jak strategicky, tak fyzicky.

A těším se na další sérii, které se bude zase natáčet v AU, tak uvidíme, co nám tvůrci přinesou.

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP24 - finále

Příspěvekod St.James Park » 14 zář 2021, 22:31

Perfektní konec s nejsilněji obsazeným finále za mnoho mnoho let. Australská verze Survivora opět nezklamala a naservírovala nám další perfektní řadu, tentokrát z vnitrozemí. Vítězka moje favoritka už od první epizody a se vším všudy zasloužená. :D Trochu jsem se bál, že přece jenom nejde to dělat tak dobře do nekonečna a že ti Australani musí mít i trochu štěstí, že se vždycky podaří vybrat tak dobrý casting a nové série po All-Stars už tak dobré kvality dosahovat nemusí. No tahle série mě vyvedla z omylu, ale nutno říct, že důležitý je i celkový průběh, kdy se těm hráčům, kteří řadu táhli kvalitou nahoru dařilo až do konce, přičemž v "Probstivoru" takoví hráči už po xx sériích moc dlouho nepřežívají a tak se nakonec hodně často dostávají ti, kteří tam moc co dělat nemají.

Tuhle verzi Survivora si budu hodně rád pouštět ještě dlouho, pokud bude pokračovat. Beru tohle jako vrchol letošní Survivor sezóny, Probstivor s 50 % kvótou na menšiny a tunou twistů (I když i tady jich bylo dost)může jen pozitivně překvapit. :D
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
sph1Nx
Příspěvky: 35
Registrován: 22 kvě 2014, 15:00

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP24 - finále

Příspěvekod sph1Nx » 01 říj 2021, 20:52

Aj ked som nadmieru spokojny s vitazkou, ktorej som drzal uz od prvej epizody, tak si myslim, ze si to predsa len trochu viac zasluzil George. Uz len z dovodu, ze nebol vyluceny a nepotreboval na zachranu v hre twist. Celkom ma prekvapilo, ze tento dolezity moment nevyuzil vo svoj prospech. Pravdepodobne by mu to bolo na milu jarmilu, lebo tupohlavi brawni maju na piedestali fyzicku zdatnost a navyse je Georgik podivin, ktory rozdrvil ich masivne ega.

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP24 - finále

Příspěvekod sheldom » 08 lis 2021, 09:36

Jednoznačně nejlepší série za posledních několik let, ale na to jsem si už s Ausvivorem zvykli :hungry:
Final 2 nejlepší možná, mrzí mě, že porota nedocenila Georgovu hru, ano Hayley měla taky skvělou hru a vyhráli i několik imunit, ale George byl přece jen a chloupek výš se svoji hrou, vždyť on zapříčinil výpadek většiny Brawnů a to tak, že o tom Brawníci ani nevěděli a samozřejmě nebyl na rozdíl od Hayley, ale i Cary a Flick ve hře díky nějakému twistu. Občas mě na radě George překvapil, jak sebevědomě mnohdy až agresivně působil, ale to je ten styl politika. Celou hru mu to bylo ku prospěchu a na závěr si tím zkazil šanci na výhru? Těžko říct, ale jen 2 hlasy z 9 si rozhodně nezasloužil. Tak snad ho uvidíme z některé z All-stars :hungry: :hungry:
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP24 - finále

Příspěvekod Survivorfans » 24 lis 2021, 22:35

Docela mě překvapuje jaký jsou tu pozitivní reakce na tuto sérii. Mě teda spíš zklamala a po první sérii, kterou snad v kvalitě už žádná nepřekoná, tak BvB je za mě nejhorší australská série.
Bylo tam hromada zbytečných a nesmyslných twistů, HII, výhod a chvilkama se z toho stává věrná kopie Probsturvivoru z USA. :down: Vrchol tohodle všeho je, že v top 4 byli 3 ze 4 lidí(75%) kteří už byli vyloučeni a dostali další šanci. :vomit: Za vše mluví, že vyloučení Hayley mělo na finálové kmenovce plus. Dokázala sice nemožný aby jí všichni věřili, ale už je to že byla vyloučená by byl pro mě důvod pro ní nehlasovat.

Na začátku sledujeme divadlo jak Brawns vyhrávájí odměny díky síle a Brains imunity kvůli skládačkám. Aspoň že na kmenovkách bylo živo a tam byla zábava.
Po promíchání a krátce po sloučení byl tak trochu hon na Brains, ale nejednota Brawns nebo šikovnost Hayley nebo debilita Cary tomu bránila a lítali slušně i Brawns.
Po sloučení se to slušně rozjelo a slušně tomu na začátku velel George s asistentkou Carou, čuměl jsem jak si dělali co chtěli. :fuck: Poté jsme se konečně dočkali toho, že někdo kromě již zmíněné dvojice měl větší aliance s členem původního druhýho kmene, tedy to konečně nebylo Brains vs Brawn. Závěr byl bohužel jen o tom jestli někdo sejme George nebo ne.

Co se týče finalistů, tak George je za mě nadprůměrný hráč, ale né génius. Hodně těžil z toho rozdělení Brains vs Brawn a jakmile se přišlo na to, že je vše po něm, tak už jen doufal že ho někdo podrží (dost podobná hra jako měl David Wright). Velký plus má ale za zachránění v top5 nebo jak si v top4 zajistil, aby měl poté velkou šanci na finále a neskončil 3. :idea: Na finálové kmenovce se měl podle mě víc snažit než si neustále mluvit svoje, bohužel kvůli svým výrazným tahům moc vztahy s lidma a kvůli tomu jak vzdal soutěž přišel o nějaký ten hlas od Brawns. Za mě to je ale bez debat hráč série a je škoda, že né i vítěz.

Hayley měla určitě pasáže skvělý ale i dost bídný. Svou hru rozjela podrazem na Joeyeho a poté hodně dlouho válela skvělýma tahama. Bohužel si to dost pokazila kmenovkou kdy letěl Simon - odradila od sebe Dani s Chelsea kvůli Flick, která se poté na ní vykašlala. To co předváděla po sloučku byla taky docela bída :down: , poté naštěstí pro ní přišla záchrana a vše si uvědomila. Od top8 měla hodně silný vliv na to kdo poletí, bylo to ale tím že všichni šili na George a ona byla ten prostředník co to mohla změnit. Za celou dobu nic nedělala, dokonce ani v top5 kdy měla konečně George s Carou rozdělit :cry:. Poté v top4 jen doufala v zázrak, který nečekaně vyšel. :idea:
Není špatná hráčka a vítězka, i přes to vyloučení mají australani mnohem horší. Za mě ale průměrná hráčka, která udělala dost hloupých tahů.

Casting v týhle sérii byl taky hodně velká bída, tolik zbytečných hráčů se jentak nevidí - z poroty Gerald, Andrew, Laura, Cara, bohužel i Wai. Z hráčů co letěli dříve, tak Chelsea, namyšlenec Mitch nebo Benny.

Abych nebyl jen kritický :) , tak pár plusů.
- lokalita - Nevadí mi pláže, ale bohužel je na nich většina sérií a vždycky se mi líbili tyhle země.
- z podprůměrné série dokáží australani udělat koukatelnou
- i přes covid a všeho okolo natočili plnohodnotnou a klasickou sérii, né jak američani kteří snížili výrazně počet dní a otázka kde všude šetřili

Mimochodem kdo chce titulky, stačí napsat Vladimírovi. Vše co sem nemůže kvůli adminům neznámo proč dát, tak mi poslal. ;)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP24 - finále

Příspěvekod Dejvy » 04 úno 2022, 02:06

Posle epizody boli fakt dost silne. Az nam z toho vysla najlepsia F2 za posledne roky a druhy najlepsi vitaz AU Survivor. Nemyslim si, ako viaceri pisete, ze porota neocenila Dzordziho fyzicku hru, on si za to totiz moze sam, podla mna na taku Wai co bola fyzicky slabsia by toto nevytiahli, ale ten chumaj tam sabotoval sutaze a miesto snahy si valal gule, to bola velka strategicka chyba lebo rovno stratil niekolko hlasov, toto mu neodpustili, nie ze bol slaby, takych uz tuto show vyhralo.

Ako, ja by som bol spokojny za oboch, obaja hrali skvelu hru, ale prial som to Hayley, je to sympatacka, sikovna baba, dala do toho vsetko. Dzordzi chcel na FTC tlacit moc na pilu a neukazat ziadnu svoju slabost co je tiez chyba. Mozno keby bolo v porote milion clenov ako pri volbach, ale on cielil na 9 konkretnych ludi a mal vediet co chcu pocut.

Co sa tyka Flick, bal som sa, ze sa dostane do finale a vyhra, nezasluzila by si to a zase by vyhrala len placom ako isty US vitaz. Ale treba uznat, ze fyzicky bol silna a celkovo to bola fakt silna baba, tiez sympatacka.

Co by som este podotkol, videli sme pravdepodobne zaujimavejsiu post-merge cast ako v all-stars, ziadne masivne vyhladzovanie, celkom sa to menilo a bolo to zaujimave aj ked 4ka isla nakoniec daleko.

Ja som spokojny, ta zaverecna pasaz australanom nie vzdy vysla a casto povypadavali najlepsi moc skoro, ale tento krat to skor gradovalo a tak to ma byt. Naozaj to bola velmi silna F2 a vobec do seba nemuseli rypat, s respektom sa paradne obhajovali. Klobuk dole, co by za to dala taka Sharn.

A hned prechadzam na novu sezonu, cus :mrgreen:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP24 - finále

Příspěvekod Masarka14 » 08 úno 2022, 23:52

Za mě je opravdu neuvěřitelné, že se do F2 dostali jak Hayley, tak George. To se jen tak nevidí. Samozřejmě k tomu přispěla i nekvalita ostatních hráčů. Tihle dva prostě tu sérii opravdu nesli na svých bedrech. Přál jsem to víc Georgovi, za mě předvedl lepší hru než Hayley. Naštvaný být ale nemůžu, protože ona zahrála taky skvěle. Jediná kaňka je, že byla vyřazena. Zároveň si myslím, že kdyby poslední soutěž o imunitu vyhrála Flick, měla by velkou šanci na výhru (bohužel), takže můžeme být rádi za to, jak to dopadlo.

Celkově super zábavná série, která byla sice přetwistovaná a hodně hráčů bylo vážně mimo, což ale na druhou stranu umožnilo hlavnímu duu o to víc zazářit. Po poslední americké sérii a několika dílech česko-slovenské verze se na to dívalo opravdu výborně. Australani potvrdili trend, hodně převyšují americký "originál".
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP24 - finále

Příspěvekod cihi » 23 pro 2022, 02:14

George sel na finalovou kmenovku z pozice outsidera a mohl jen prekvapit, ale nepresvedcil - mel rict, ze on byl na rozdil od vsech ostatnich Survivorem uz od prvniho dne, kdy ho nahanel k vylouceni nejprve Mitch, pote Joey, Emmett, Andrew, Dani, Flick a mozna i dalsi, ale na rozdil od Hailey, ale i nekolika dalsich ON nebyl presto nikdy vyloucen.

Bohuzel Silaci videli Georgeho slabost v tom, ze nebyl dobrej v soutezich, coz je jejich nazor, na kterej maji pravo, ale coz vlastne ve finale rozhodlo. Maji v tomhle ohledu pravdu, ale to, ze byla Hailey vyloucena ten herni handicap objektivne smazava. Bohuzel George finalovou kmenovku nezvladnul - na druhou stranu po tom prubehu a kolikrat se zachranil je 2. misto porad hodne pekny.

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2021: Brains vs. Brawn - EP24 - finále

Příspěvekod Yedko » 27 srp 2023, 09:20

Kdo tu píše o tom jak úžasná ta série byla tak by jste fakt extrémně neobjektivní klauni. Twistů více než v Americe, tři navrátilci v TOP4 (a pro mě je rozdíl navrátilec a navrátilec - jasně definovaný "pavouk" redemption island je trilionkrát spravedlivější než tady, že si to třikrát prostě vymyslí naprosto náhodně, aby z toho udělali 24 dílů. Zdaleka nejhorší cast ze všech 50 US/newAU survivorů co jsem doposud vidět. Z 24 hráčů takových 18 bylo úplně tupých nebo tak extrémně nesympatických, že to prostě nešlo. Pak nějaké čtyři méně viditelné tváře, nesympatický ale zábavný George a královna Hayley. Wow no. A to, že to zrovna dopadlo tak, že ve F2 byli tito dva z této série nedělá skvělou, ale naopak otřesnou. Úroveň toho jak když Probst udělal Marianovi takový cast retardů, aby to konečně dokázal vyhrát. Tady už je ale podpora australského Survivora naprosto automatická, stejně jako hate americké mutace, zvlášť v posledních letech pRoTože SjW... objektivitu tu lze čekat jen od pár výjimečných. Jinak ve srhnutí z 85% souhlasím se Survivorfans, takže netřeba se rozepisovat dál...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2021: Brains vs. Brawn“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti