Survivor SA S08: Immunity Island - EP01

Wild Coast, Eastern Cape, South Africa
2020-2021
Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

Survivor SA S08: Immunity Island - EP01

Příspěvekod Masarka14 » 19 črc 2021, 21:13

Tohle bylo moje první setkání se Survivor SA a jsem celkem spokojený. Bavilo mě to. Jen se mi úplně nelíbilo, že vlastně hned na první kmenové radě měli dva hráči imunitu + k tomu Jason měl ještě možnost se zachránit. To je opravdu moc. Navíc jak Dino, tak Thoriso by jinak letěli. Co se týče jednotlivých hráčů, tak právě Dino je mi velice nesympatický, a hlavně dělal hrozné kroky – vzal si imunitu hned při první soutěži a pak se snažil domluvit s druhým kmenem, aby ho poslali na Imunity Island? No hrůza. Jasně, teď ho ta imunita ochránila, ale fakt to nebylo dobrý.

Před kmenovou radou to bylo hodně nepřehledné, protože se to hodně přelívalo + jsem si nebyl úplně jistý u jmen, takže jsem kolikrát nevěděl, o kom se baví. Bylo to asi mezi Qiean, Shaunem a Jasonem. Vybrali si Jasona a za mě to teda není ten správná volba. Uvidíme, jestli se to Renierovi(?), který mě tímhle moc nepotěšil, protože mi byl před tímhle krokem celkem dost sympatický, nějak nevrátí.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Zpět na „Survivor South Africa S08: Immunity Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host