Survivor SA S08: Immunity Island - EP08

Wild Coast, Eastern Cape, South Africa
2020-2021
Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Survivor SA S08: Immunity Island - EP08

Příspěvekod hozu » 25 črc 2021, 01:34

Trochu to tu přeskočím, stejně už bych dění každé předchozí epizody z hlavy nedal :D . Ale tahle série je fakt nářez. Nevím jestli je to tím, že rok tu nebylo po novém Survivoru ani vidu, ani slechu, ale přijde mi, že jihoafrický Survivor pomalu přebírá otěže nejlepší mutace této soutěže. Tohle sloučení mělo neskutečné grády. Hostina byla nebývale vtipná. Lehce připitý Chappies hledající nápovědy, Santoni se dozví, že třeba půjde až čtvrtá a to vše jen jako jakási půda pro dění, co nastane v táboře. Osobně se přiznám, že mám stále trošku problém si pamatovat, kdo byl v jakém kmeni, navíc tahle epizoda tomu moc nepomohla, protože si každý říkal snad všechno. Tentokrát se to promíchání kmenů tedy docela povedlo. Bavilo mě, jak si všichni vzájemně práskli ty HII. Anelův tah s falešnými nápovědami byl taky dost dobrý a zákonitě se ještě víc obrátil proti Chappiemu. Jeho hra byla dost podivná, asi mu z toho vína trochu jeblo, ale očividně i ona pomohla k onomu výsledku TC. Bylo docela zajímavé sledovat hlasy. Anesu hlasovala pro Chappieho, asi pro sichr, kdyby nebyl zachráněn. Santoni dala hlas Marishe. Jsem docela zvědavý, jestli už jsou tímto karty rozdány, nebo se to naopak ještě víc zamíchá. Osobně doufám v to druhé. Pagongování jsme si užili dost minulou řadu a tady navíc lidí vypadají, že chtějí dát do hry všechno.

Co se Immunity Islandu jako zvratu týče, tak jsem s ním vcelku spokojený. Líbí se mi ten prvek zůstat a být imunní bez hlasu vs odejít a dát imunitu někomu dalšímu. Je to rozhodně příjemný prvek. I když mi taky v jednom bodě přišlo, že těch výhod se odtud nakupilo až až. Ale je to podle mého způsob, jak by tyhle ostrovní zvraty mohly fungovat.

Oblíbení hráči: Anesu, Chappies, Renier
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

Survivor SA S08: Immunity Island - EP08

Příspěvekod St.James Park » 01 srp 2021, 22:49

Škoda, že je pro mě jihoafrická angličtina strašně málo srozumitelná a kvůli tomu pochytím reálně tak 50 % toho, co se tam děje. K Australské verzi už ani titulky nepotřebuju, i když nerozumím úplně každému slovu, tak pochopím v každé scéně přesně o co jde a vžiju se do hráčů i do děje skoro jako kdyby se tam mluvilo česky a z příběhové konstrukce dílu pochopím bez problémů všechno. Tady se taky díl od dílu zlepšuju, ale pořád mi občas uniká o co tam přesně jde, co ten a ten hráč vlastně přesně říká a co to vůbec znamená pro hru a z dílů pochopím tak hrubou konstrukci celkového příběhu. Ta mi napovídá, že jde o hodně kvalitní podívanou a že je škoda, že je o tuhle verzi tady v ČR dost malý zájem a skoro se k ní nediskutuje. (díky hozu, že jsi to konečně odšpuntoval :D, sám jsem si vzhledem k výše uvedenému otevřít diskuzi netroufl, i když přiznám, že by mi dost pomohla doplnit si poslední střípky děje, který mi zatím uniká.)

Své favority tady mám taky. Ale netroufnu si definitivně říct, že někomu fandím nebo ne a že ten a ten hraje dobrou hru, jen naznačím jak to zhruba vidím z toho co pochopím. Tyson a Renier jsou takové nejvýraznější postavy na obou stranách barikády a taky vidím i podle dění v minulých dílech, že Chappies není úplně oblíbený a že ho Tyson zachránil hlavně kvůli tomu, že tím pomůže své alianci. Anesu taky podle mě hraje fajn, u Santoni si vůbec nejsem jistý, má sice hodně prostoru a je důležitou postavou, ale rozumím tak 10 % toho co říká, krom toho sama asi evidentně preferuje afrikánštinu, v pořadu, který má být anglicky ji používá dost často. Nicole to pokazila své alianci svou paranoiou, což náležitě obrečela, když Marisha odešla. Pagonging taky rozhodně nechci, hráči z původní Zamby jsou mi o nějaký ten chlup sympatičtější, až teda na Nicole a Shauna.
A last in the Czechoslovak fans from Survivor


Zpět na „Survivor South Africa S08: Immunity Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host