Survivor SA 08: Immunity Island - EP 10

Wild Coast, Eastern Cape, South Africa
2020-2021
St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

Survivor SA 08: Immunity Island - EP 10

Příspěvekod St.James Park » 07 srp 2021, 16:40

Tied destiny...tenhle twist celkem dobře znám. A to z Francouzské verze, kde se opakoval svého času (možná ještě i teď), sérii co sérii. Čekal jsem, kdy se poprvé objeví v nějaké anglicko jazyčné mutaci. A ejhle je to tady... osobně proti němu vůbec nic nemám. Přijde mi to jako celkem zajímavé zpestření hry do po sloučení a samozřejmě když je potřeba urychlit odchod hráčů, tak aby vycházel počet dnů, tak je určitě lepší vidět epizodu zpestřenou tímto twistem, než nějakou evakuaci či quit. Nebo ty Probstovy oddělené kmenové rady, kde to je zase jenom o tom, jestli máš štěstí na své spojence ve stejné skupině. :D

Vyloučení bohužel znamená, že je Zamba aliance skoro definitivně v háji, zbývají z ní už jenom dva. Ach jo..trochu jsem doufal, že dnes by to mohlo padnout na někoho z druhé strany a když už, tak alespoň to měli být ti dva co zůstali a ne ti dva co odešli...ale Amy bohužel soutěž o imunitu s Nicole prohrála, no. To je škoda. Rozhodně byla chytřejší hráčkou než Nicole u které mám pocit, že je docela jednoduchá(moje pocity ale můžou být mylné, i když cítím, že rozumím čím dál větší části dění, tak pořád ne úplně celému). Bohužel, edit epizody jasně nasvědčoval tomu, že je to její a Renierův konec. Na kmenové radě to bylo vidět dvojnásob, už před čtením hlasů to bylo jasné. :D
Jsem ale zvědavý dál, tenhle pagonging by už mohl skočit, zbytek hráčů rozhodně není jednotný a nějaké snahy o blindside proti druhé straně byly vidět už v téhle epizodě.
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Zpět na „Survivor South Africa S08: Immunity Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti