S41 - Survivor 41 - cast

Mamanuca Islands, Fiji
April 15, 2021 - May 10, 2021
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S41 - Survivor 41 - cast

Příspěvekod ItalianManiac » 06 zář 2021, 13:28

Obrázek

Survivor 41 - promo fotky a oficiální informace
Premiéra u nás: čtvrtek 23. září 2021


LUVU
Obrázek
Kmen Luvu ponese modrou barvu a jeho název ve fidžijštině znamená „potopa“. Budou do něj patřit (zleva doprava) Danny McCray (33), Naseer Muttalif (37), Sydney Segal (26), Heather Aldret (52), Deshawn Radden (26) a Erika Casupanan (32).
PROFILY HRÁČŮ


UA
Obrázek
Ua, kmen s nejkratším názvem v historii, který ve fidžijštině znamená „vlna“, bude vystupovat pod zelenou barvou. V tomto kmeni se objeví Brad Reese (50), Sara Wilson (24), Shantel Smith (34), Jairus Robinson (20), Ricard Foyé (31) a Genie Chen (46).
PROFILY HRÁČŮ


YASE
Obrázek
Kmen Yase, jehož jméno se odvozuje z fidžijského slova „yaseyase“, které se překládá jako „blesk“, bude mít žlutou barvu. Tento kmen budou tvořit Xander Hastings (21), David Voce (35), Liana Wallace (20), Tiffany Seely (47), Eric Abraham (51) a Evvie Jagoda (28).
PROFILY HRÁČŮ
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

S41 - Survivor 41 - cast

Příspěvekod SiGi » 06 zář 2021, 17:27

Ahoj, tak já se těším moc. Chybějící název mi vůbec nevadí. Na prd je povinná polovina jiné rasy kvůli BLM, které je zprofanovanou věcí a nevím komu je ku prospěchu. Nejsem rasista, ale proč prostě nevybrat různé hráče dle schopností a zajímavého životopisu. To je stejně debilní jako poklekat před fotbalovými zápasy!

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

S41 - Survivor 41 - cast

Příspěvekod St.James Park » 06 zář 2021, 21:30

No tak ta padesáti procentní kvóta na jiné rasy kvůli BLM mě od toho teda doost odrazuje. Nevím jestli se mi chce něco takového podporovat tím, že bych se na takový pořad díval...což o to jinak bych tu sérií úplně neodepisoval, pár hráčů kteří by mohli předvést dobrou hru tam vidím a to dokonce spíš mezi menšinami než mezi bílými...ale ovšem tím, že je tam v CBS oficiálně zavedená tahle kvóta to dostává o dost jiný rozměr. :D
Možná se rozmyslím až podle zpráv o kvalitě série, jestli ten výsledný "produkt" opravdu stojí za to abych podporoval takového producenta.

Největší prdel je že v Jihoafrické verzi Survivora, kde bílí tvoří 7% !! populace dané země je v castu pořád většina bělochů. :D Přitom tam k reálnému útlaku černochů v minulosti opravdu docházelo. Prostě ten dnešní hyperkorektní svět vůbec nechápu.
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S41 - Survivor 41 - cast

Příspěvekod Survivorfans » 06 zář 2021, 21:35

Jako většina fanoušků se taky moc těším, ale překvapivě sem až čuměl že mi moc nechyběl a když už, tak jsem zkoukával vybraný scény nebo díly od Australanů. Popravdě bych byl i raději kdyby titulky se dělali spíš na jejich Surva.
Je to ale samozřejmě hodně tím že australani dostali hromadu let předem návod jak Surva dělat a tak ho prostě dělají, navíc ta tv tomu dává prostor a né jak CBS aby do 45 minut nacpali tam vše a proto je z posledních sérií patlanina + snad už i Probst pochopil že většina twistů, výhod, zbytečných ostrovů apod. je k ničemu a akorát škodí.

Co se týče změn, tak původně sem byl hodně skeptickej a říkal si jak můžou narušit tradici 39 dnů, bude to moc krátký a tak. Název je mi celkem ukradenej a nechybí. Postupně si ale říkám, že to taková hrůza nebude a bude to možná i lepší. Hráči totiž budou muset hrát od začátku hodně na plno a určitě ubyde hráčů, který jen čekají na top 7-8 a poté začnou hrát. Navíc pokud bude stále cca 14 dílů, tak určitě uvidíme víc z toho co se tam opravdu děje. Bude určitě jiný když na každý díl budou max. 2 dny. Dřív sem byl zastánce více dní a i když hodně chválim australany tak mi u nich vadí spousta zbytečných dílů kvůli natahování. Navíc hráči co hrajou, tak letí brzo a až v pozdní fázi se někdo probudí a hraje a co hůř, poté ještě vyhraje.
Co se týče twistů, tak určitě přibude těch kmenovek kde letí více lidí. Plus to ale má v tom, že ubydou zbytečný ostrovy který akorát zabírají už takhle krátký čas a ve výsledku přinesou prd (EI, RI, GI, EoE, IoI).

Jen je škoda, že nevyužili covid ke změně lokace, nevím jak moc to je reálný ale v průběhu covidu sem si říkal proč nezkusí využít ostrovy co USA mají - Americká Samoa, Guam, Americké Panenské Ostrovy, Havaj a asi i další. Určitě by to byla příjemná změna.

Různorodější casting mi nevadí a ani ho nějak neřeším, hlavně aby tam byli hráči co hrajou a nebyli to loajální ovečky někoho a hráli. U takovýho Luvu se ale tak trochu nabízí aliance černých chlapů. :mrgreen:
Za mě je ale hlavní, aby tam nedělali zbytečný problémy jako v minulosti hráči typu Naonka(21), Phillipp (22) nebo Kellee (39). Navíc menšiny nebyli jediný kontroverzní osobnosti v historii show,viz Ben (19), Colton (24+27). Pro někoho možná Richard Hatch s Fairplayem, i když já sám je mám rád a nevaděj mi.
Nechci tu ani dělat obhájce těch menšin, ale na to že neměli takový velký v zastoupení, tak si myslím že nich přišlo i dost zajímavých osobností u kterých ani není potřeba uvádět čísla jejich sérií, ať už fyzický hrozby, zloduši, stratégové - Ozzy, Dreamz, Yau Man, Jeremy, Cirie, James Clement, Wendell, Davie Rickenbacker někdo určitá má rád nebo uznává Taie s Natalie Anderson a našli by se další.

PS. Snad nevadí, že diskuze bude spíše o změnách v Survu. O castu to je stejně vždy polomrtvý a já sám to nějak neřeším dokud není první díl. Jako většina fanoušků sem si už totiž několikrát říkal jak ten hráč(ka) bude blbej, špatnej a ten dobrej a poté to bylo přesně naopak. :)

A u hráčů které sem psal, tak berte jako příklady. Vypsal sem ty co mě zrovna napadli, chápu že ze skoro 500 hráčů určitě někdo najde pro něj jiný vhodný příklady.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S41 - Survivor 41 - cast

Příspěvekod cypher.eu » 22 zář 2021, 15:26

Zdar lidi! Píšu sem snad po roce a půl, jestli se nepletu, tak Winners at War skončili v květnu 2020, jsem tedy pozitivně překvapen, že tato stránka stále ještě žije a sem tam sem někdo zajde, viz předchozí komentáře v tomto vláknu :)

Ale k věci, tahle řada mě zatím nechává opravdu extrémně chladným, jak už tu zmiňovali pánové výše, ten cast je letos skutečně na první pohled velmi multi kulti, což by mi samo o sobě nevadilo, jenže ty lidi co vybrali působí silně nesympaticky, pročítal jsem si jednotlivé medailonky a nezaujal mě vůbec nikdo, to se mi snad nikdy nestalo... navíc to vypadá, že se pojede velmi silná woke agenda, viz gay, jehož trans partner(ka) mu porodila dítě, lesba Evvie, která nemá ráda muže (čirou "náhodou" je pak v kmeni s machistickým týpkem co se vidí jako nový Russel Hantz), černoška, která byla v gangu a žila na ulici... obávám se, že těmhle příběhům budou dávat hodně air timu a bude to jedna velká agitka :-? Suma sumárum budu hodně překvapený, pokud tuto řadu zvládnu sledovat do konce...

Edit: jo a ještě bych zapomněl ty twisty - zkrácení na 26 dní mi přijde čistě jako "nemáme dost peněz, budget je v pr*eli, kde škrtat" tah, pokud máme 18 lidí, tak i když bude kmenovka ob den a jedno extra vyřazení 25. den, tak jsme pořád jen na 13 vyloučených lidech, tak nevím, jestli chtěj udělat final 5 nebo bude nějaký triple elimination atp., snad jediné co vítám je ona absence jídla, jenže se mi tomu nechce věřit, když vidím ten SJW cast, tak ti prostě buď pojdou hlady, nebo to s tím jídlem nebude zase tak horké a objeví se nějaká stupidní klička nebo "twist"...;)
Završením Survivora měla být 40. řada

Ozzsao
Příspěvky: 20
Registrován: 28 úno 2018, 14:37
Nejoblíbenější série: Cook islands, HvV, Cagayan, DvG
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch, Elisabeth Hasselbeck, Rupert Boneham, Tom Westman, Yul Kwon, Tony Vlachos, Stephanie Johnson, Davie Rickenbacker

S41 - Survivor 41 - cast

Příspěvekod Ozzsao » 24 zář 2021, 09:17

Když si odmyslím to, že nově vybírají cast na základě 50% kvóty pro "people of colour", přijde mi ten cast docela zajímavý. Líbí se mi větší zastoupení starších hráčů, než tomu bylo v posledních letech zvykem. A mám rád rozdělení do 3 kmenů hned od začátku.

Je to dobrý pokus o restart, věřím, že se to povede :dance:

Fandím: Jairus, Danny
Sympatie: Brad, Heather
Zajímaví: Voce, Evvie, Deshawn, Sydney


Zpět na „S41 - Survivor 41“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti