S41 - Survivor 41 - EP01

Mamanuca Islands, Fiji
April 15, 2021 - May 10, 2021
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP01

Příspěvekod Lamik.lamity » 23 zář 2021, 09:07

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP01

Příspěvekod Lamik.lamity » 23 zář 2021, 09:11

Ahooooj všichni, jak se vede? :beer:

Začala nám nová série a když jsem koukal na cast, měl jsem velké obavy, že mi budou všichni nesympatičtí. To se naštěstí nepotvrdilo a naopak tu mám několik lidí, kterým po první epizodě fandím: Naseer a Danny z LUV/UWU kmene a Shan a Genie z UÁÁ kmene (kdo vymyslel ty názvy?). Ve žlutým kmeni nefandím vůbec nikomu a byl bych rád, kdyby se tam moc nezdrželi. Čekal jsem, že mě od začátku bude nehorázně iritovat ta feministka, to se zatím nepotvrdilo.

Ta první soutěž, to byla tragédie. Jedni se neodepnou, druzí ani nenajdou pádlo. Zelený kmen mi připadá jako jediný kompetentní. Ta soutěž pro zbylé dva kmeny, to byl pěkný masakr. Fakt nezávidím těm, kteří do toho šli. A to jsou na ostrovech bez jídla? To bych po těch čtyřech hodinách tahání vody umřel :D

Zaujalo mě, jak se snaží různýma střihama vykreslit různé osobnosti. Problém je, že už si fakt nepamatuju, ke komu byl který střih, čí babička byla fanoušek show či čí otec/matka umřela na rakovinu. Je to určitě krok vpřed po sériích, kde jsme půlku lidí neznali vůbec, ale stále to chce trochu pilovat
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

kouzelnik3
Příspěvky: 11
Registrován: 14 dub 2017, 14:00

S41 - Survivor 41 - EP01

Příspěvekod kouzelnik3 » 23 zář 2021, 15:02

Já nevim, ale posledních pár sezon mi na tom klasickým Survivoru něco vadí. Asi jsem si moc zvykl koukat na Austrálii, kde jsou jednak delší díly, kam se toho zákonitě víc vejde, zároveň tamější moderátor je za mě daleko víc empatický, takový lidštější apod. Jeff už má za sebou podle mě strašně moc sérií a je to daleko víc o těch penězích. Navíc je tu hodně chaotický dění. Miliony her ve hrách, zvratů a twistů, že se v tom člověk snadno ztratí. Zatím mě nezaujal krome Naseera a Shany celkem nikdo.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S41 - Survivor 41 - EP01

Příspěvekod cypher.eu » 23 zář 2021, 17:08

Předně bych chtěl poděkovat Lamikovi za odkaz, web, na kterém ehm, rozhodně legálně, ehem ehem, sleduju seriály tuto řadu zatím stále nemá, takže alespoň jsem nemusel čekat/lovit díl někde po darknetu atd. :mrgreen:

Jinak se částečně potvrdily obavy co jsem zmiňoval ve vláknu o castu, a to woke SJW agenda, jako vážně má někdo problém s "Come on in, guys"??? Přičemž to "guys" se v angličtině v běžně používá jako "lidi" :-? Opravdu mě nepřestává udivovat jaké """problémy""" se řeší na tom děsně progresivním západě, budou donekonečna s prominutím k*rvit jazyk aby náhodou třeba jedno promile populace se necítilo tím či oním pohoršeno... Taky jsme si povinně museli vyslechnout 10 srdceryvných příběhů kdo komu umřel, jak Survivor všem naprosto změnil život a podobné kydy, které slyšíme v každé řadě pořád dokola, je to otravná ohraná písnička, která spolu s dalšími věcmi popsanými výše sráží kvalitu této show.

Čímž se dostávám k samotnému soutěžení a soutěžícím, cast mě na první pohled opravdu nezaujal, ale při sledování prvního dílu bylo vidět, že tam zajímavé charaktery jsou, jsem celkem zvědavý na Vočiho, nebo jak se to vyslovuje, vypadá to, že to má v hlavě dost srovnané a zároveň by mohl být sympatický hajzlík, ve stejném kmeni ještě vidím potenciál v Xanderovi, který vypadá jak blbeček Fabio, ale podle mě je jeden z nejmazanějších v castu. Jsem zvědavý, jestli se těmto dvoum chlapíkům nevymství vyloučení Erica, protože přehnaná feministka Evvie určitě nebude vyhazovat holky, pokud příště jejich kmen zase prohraje ;) V ukrajinském UA mi Brad připomíná takový prototyp retro hráče, jako by se sem teleportoval z nějaké 10. apod. řady, stejně tak pak působí i jeho hra, kdy řekne dvěma holkám do ksichtu, že to je mezi nima, lol... a na kmenovce kde si všichni šuškaj sedí na pozadí a jen blbě čumí, no zkrátka je to těžké retro, ale jsem za to vlastně rád:) Nejviditelnější byl JD, který mi přijde, že moc rozumu nepobral, ale nesympatický mi není a je možné, že dál bude v centru chaotického dění, což je pro diváka mnohem zajímavější, než sledovat takovou Genie, kterou mám podezření že vzali jen proto, že je lesba a minorita, omlouvám se citlivějším jedincům za své "náckovské kydy", ale vidím to tak... zbytku tohoto kmene moc nerozumím, u Ricarda i Shan by mi dávalo smysl, kdyby si podrželi Sarah, ale oni ji vykopli, což je pro mě prostě nepochopitelné. No a nakonec vítězný Luvu, kde je na "chopping block" Naseer, který správně poukázal na shady chování Deshawna & Dannyho, ale Sydney ho z pro mě nepochopitelného důvodu "hodila pod autobus" (uff ta EN vs CZ mi dnes nějak dává), takže jsem zvědavý zejména na tento vývoj. Jo a Erika mi přijde jako ten samý typ člověka co Evvie, takže nesympatie.

Tak už jsem s z toho vypsal, na závěr bych řekl, že to nebyl ani špatný úvod řady, ani skvělý, takový bezpečný průměr s onou povinnou emerickou SJW agendou a pár zajímavými momenty. 50%
Završením Survivora měla být 40. řada

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

S41 - Survivor 41 - EP01

Příspěvekod Pattrick » 23 zář 2021, 17:59

Tak jsme zpět s US verzí a děje se přesně to, čeho jsem se také obával.

Gender, příběhy, covidy, rakoviny a jako vážně řešíme oslovení "Guys"? To je trošku moc.

Samozřejmě Jeff se prostě neodprostí od svých výhod, různých zvratů a ze zvratů uděláme ještě další zvraty :?

Zase se musí nechat, že to mají skvěle natočené, krásné záběry.

Jinak za mě zajímaví hráči: Xander, Voce, a Shan..

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S41 - Survivor 41 - EP01

Příspěvekod strom-z » 23 zář 2021, 18:16

Za mě dost fajn a zábavná premiéra!

Na první pohled zajímavej a pestrej cast - byť to klasicky vypadá, že pár lidí, kteří jsou zajímaví svým backgroundem (lesbian asiatka nebo redneck guy) budou dost tragičtí hráči.. naopak taková Evvie mě baví hodně.

Líbila se mi vlastně SPOUSTA drobnejch změn - nutnost po prohře odevzdat křesadlo, "trestnej" úkol na pláži, trek na jehož cíli byla možnost získat "pouze" hlas navíc - to je ohromný zlepšení po mnoha sériích s naprosto přepálenejma/overpowered/pro ostatní hráče naprosto nefér a nepředpovídatelnejma výhodama (připomínám S35, kdy se v premiéře objevil v tašce ZDARMA idol od hráče z cizího kmene nebo S40 kdy se jednomu hráči tamtéž taky prostě zjevil idol, tentokrát z Edge of Extinction za mrzkej 1 token; jo, to jsem taky rád, že kontroverzní tokeny tentokrát nejsou!). Těch 26 dní mi zatim taky vůbec nepřijde jako špatnej experiment.

Ten moment s "come on in guys" byl skutečně takovej debilní, ale vezmu to trochu z jiný stránky - myslim, že je v pořádku, že se společnost nějak vyvíjí a některý věci se měněj/nebo neměněj. Ale to pojetí bylo podle mě absurdní - jedinej smysl by dávalo udělat prostě mimo kamery tajnou volbu "vadí vám to/nevadí vám to/co byste radši abych říkal?", protože tohle bylo fakt daleko od nějaký normální debaty, kde by mohl zaznít hlas všech zúčastněných. A do toho ještě fakt, že hrajete hru, při který je fakt netaktický si někoho znepřátelit - jaká paseka propojením těhle světů může vzniknout jsme viděli v ohromně kontroverzní sezóně S39...

Je to škoda, Jeff se evidentně děsně snaží, aby všem vyhověl, ale v tomhle pojetí (kdy ještě evidentně hraje roli faktor zachytit to všechno na kameru) je to evidentně často spíš kontraproduktivní.

Když o tom tak přemýšlím, myslim, že kdyby najednou prostě začal říkat (třeba i na základě nějakýho dotazníku mezi hráči) "come on in" místo "come on in guys", všem by to bylo úplně jedno a nadávali by akorát idioti.

Vsuvka: Btw v Rupaul's Drag Race (což je samozřejmě z hlediska LGBT+ v zásadě 100% reprezentovaná show :D ) teď došlo k něčemu podobnýmu, kdy Rupaul místo "may the best woman win" začal říkat "may the best drag queen win" - z hlediska hodně pestrýho zastoupení (i trans) v týhle soutěži to dávalo smysl, bylo to pojatý citlivě a vůbec to nebylo nějak awkward. No ale což, jedem dál :)

Ale jinak za mě premiéra slibná, tentokrát za snahu o show někam posunout a zároveň nerozbít ode mě (zatím) palec nahoru.

Prozatimní faves: Shan, Evvie

Btw dotaz na závěr k AUSurvivoru - má ta aktuální Brains vs Brawn cenu? Přiznám se, že úvodní epizoda mě tentokrát silně nudila a ten australskej důraz na sportovce a fyzický výkony mě už fakt otrávil. (Když to porovnám s úžasnym, pestrym castem jaká měla Season 2...)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S41 - Survivor 41 - EP01

Příspěvekod cypher.eu » 23 zář 2021, 18:56

strome, jak jsem psal, výraz "guys" v tomto spojení znamená něco jako "lidi", vůbec to neznamená "tak pojďte, pánové!" ani nic podobného, čili měnit to je naprosto stejná idiocie jako když někdo řekne, že slovo "blacklist" je rasistické... jinak mi tu dost chybí facepalm smajl ;)
Završením Survivora měla být 40. řada

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S41 - Survivor 41 - EP01

Příspěvekod strom-z » 23 zář 2021, 20:14

cypher.eu píše:strome, jak jsem psal, výraz "guys" v tomto spojení znamená něco jako "lidi", vůbec to neznamená "tak pojďte, pánové!" ani nic podobného, čili měnit to je naprosto stejná idiocie jako když někdo řekne, že slovo "blacklist" je rasistické... jinak mi tu dost chybí facepalm smajl ;)

cyphere, možná tě to šokuje, ale angličtinu mám výbornou a nuance slova "guys" ovládám :)

Moje pointa vůbec neni "guys by se nemělo řikat" nebo že to neni dost marginální problém - moje pointa je, že když už se něco takovýho řeší, je potřeba, aby kolem toho byla normální zdravá diskuze, kde se každej může vyjádřit a pak ideálně dospět k nějakýmu závěru.

Ne udělat to stylem "máte s tim někdo problém?", kdy je každýmu blbý se případně ozvat a pak "ale jo, změníme to" a opačný straně je opět blbý se ozvat (ještě když vás vysílá celonárodní TV a libovolná polovina asociálních sítí vás hned za každej názor ukamenuje..)

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

S41 - Survivor 41 - EP01

Příspěvekod St.James Park » 23 zář 2021, 20:16

Australskou verzi rozhodně stojí za to dokoukat, na druhou sérii to nemá (ta byla fakt i na AU verzi výjimečná), ale i tak je to hodně kvalitní podívaná. Jo první epizoda trochu nudila i mě a pak taky některé z těch posledních, ale to se už stává, když máte hodinové epizody a ve hře zbývá tak 5 lidí... :D

No a co říct k téhle epizodě? Je to asi to, co jsem od toho čekal...nakonec jsem překonal ideologický odpor a pustil si to, ovšem s tím jak se hodně řeší ty politicko korektní témata, tak je pak pro mě těžké se od toho oprostit a trochu víc přilnout k hráčům. Pár lidí s potenciálem tam je, ale po první epizodě fakt není jisté, jestli ho opravdu naplní...už mnohokrát se stalo, že i jednoocí mezi slepými zklamali a zařadili se mezi ty slepé. Vyhození Abrahama je podle mě fakt špatný tah, bojím se že to ty chlapy bude bolet, což by byla škoda, působí na mě dobře.

Uvidím co dál....zatím to není tragédie, ale pokud se udrží ve hře dlouho mrtvé váhy na úkor třeba výše zmíněného Voceho a Xandera tak to asi bude nesledovatelné.
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S41 - Survivor 41 - EP01

Příspěvekod cypher.eu » 23 zář 2021, 22:30

strom-z píše:Moje pointa vůbec neni "guys by se nemělo řikat" nebo že to neni dost marginální problém - moje pointa je, že když už se něco takovýho řeší, je potřeba, aby kolem toho byla normální zdravá diskuze, kde se každej může vyjádřit a pak ideálně dospět k nějakýmu závěru.

Ne udělat to stylem "máte s tim někdo problém?", kdy je každýmu blbý se případně ozvat a pak "ale jo, změníme to" a opačný straně je opět blbý se ozvat (ještě když vás vysílá celonárodní TV a libovolná polovina asociálních sítí vás hned za každej názor ukamenuje..)


No a ty zas asi nechápeš mojí pointu, kterou je to, že by se takováhle blbost neměla vůbec ani řešit, to je prostě jak kdyby ses zeptal v nějaké firmě jestli se tam může nadále říkat slovo blacklist... jen proto, že je v té firmě jeden člověk z tisíce psychicky narušený a vidí za vším rasismus, sexismus a nevím jaký ještě -ismus neznamená, že se mu musíme podvolit a měnit pravidla pravopisu atd., jen aby se tento blázen necítil pohoršeně, vždyť to je na hlavu postavené...
Završením Survivora měla být 40. řada

Ozzsao
Příspěvky: 20
Registrován: 28 úno 2018, 14:37
Nejoblíbenější série: Cook islands, HvV, Cagayan, DvG
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch, Elisabeth Hasselbeck, Rupert Boneham, Tom Westman, Yul Kwon, Tony Vlachos, Stephanie Johnson, Davie Rickenbacker

S41 - Survivor 41 - EP01

Příspěvekod Ozzsao » 24 zář 2021, 15:16

Když si odmyslím vliv BLM a SJW, který se projevuje i v tomhle vlákně, tak jsem z tohohle pokusu o restart příjemně překvapený. Možná je to i tou odmlkou způsobenou COVIDEM.

Většina novinek se mi líbí, bojím se jenom vlivu shot in the dark. Naopak jsem byl nadšený ze systému risk/protect your vote :idea:

Na základě informací dostupných před sérií jsem měl vysoké očekávání od Jairuse, tak uvidíme... Vypadalo to, že prohlédli jeho taktiku a zametou s ním, nakonec to ale podle střihu vypadalo, že to byl on, kdo ostatní přesvědčil o hlasech pro Saru. Příjemně mě překvapila Shan, hlavně její zpovědi mě baví.

PS: mrzí mě, že jsme nedostali zdůvodnění, proč Jeff oslovuje Davida Voce příjmením - jestli si o to sám řekl, nebo jak k tomu došlo. Zaujalo mě to i proto, že Nicole Cesternino v RHAP předpověděla, že je to ten typ, který přijde a řekne Jeffovi, aby ho oslovoval příjmením, protože z něj bude legenda :)

Fandím: Jairus, Danny
Sympatie: Brad, Shan, Heather, Deshawn
Zajímaví: Voce, Evvie, Sydney

Uživatelský avatar
Malo13
Příspěvky: 9
Registrován: 01 říj 2014, 13:35

S41 - Survivor 41 - EP01

Příspěvekod Malo13 » 25 zář 2021, 16:20

Konečne pohľad aj trocha do zákulisia. Dúfam že v každej ep. ukážu niektoré scény trocha "z diaľky" aby bolo vidno aj členov štábu a všetku tú techniku taký pekný návrat k 1. sérií, kde bolo bežné vidieť kameramanov a pod.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S41 - Survivor 41 - EP01

Příspěvekod Radix » 26 zář 2021, 14:38

Po delší odmlce od US Survivora a sledování Australské verze Brains vs Brawn, která mě nakonec bavila, je US Survivor zase tady! :hungry: :dance: Těšil jsem se a ukázalo se, že Američani to prostě točit umí. Vizuál je výborný a po pravdě mě dost baví ten zajímavý mix, který nám cast tentokrát nabízí. Nemáme tam klasicky pár osvalenců, pár bikini holek, ale je to vážně zajímavě namícháno. Navíc jsou mi téměř všichni dost sympatičtí a to i díky tomu, že snad každý dostal vcelku slušný prostor v editu.

Co se "Come on in, guys!" kauzy týče, tak já jsem se zkrácením a vynecháním oslovení ok. A chápu i tu formu, že rovnou ukázali, proč se to zkrátilo. Za mě v pořádku, byť jsem konzerva a nejradši bych to neměnil. :D A jde taky o to si uvědomit, že oslovení někoho je něco jiného než název něčeho.

Každopádně spousta postřehů už tu zazněla, takže budu stručný. Souzním výrazně se strom-z. Shot in the dark je zajímavá, ztráta hlasu za mizivou naději na bezpečí. Zajímalo by mě, co by se dělo, kdyby to zahrál celý kmen a nikdo by tedy nemohl hlasovat. :D Pobavila mě především první soutěž, kdy jeden kmen nenašel pádlo a druhý se zapomněl odepnout, to byla dobrá komedie. :D

S vyloučenými z obou kmenů jsem vcelku spokojený, ani jednomu jsem nefandil nikterak extra. Jen podotknu, že mě ohromně baví Shan. :)

Fandím: Shan, Voce, Xander
Sympatie: Danny, Naseer, JD, Brad, Liana, Evvie

PS: Australskou verzi Brains vs. Brawn doporočuju zkouknout. Klasicky je tam sice spousta twistů, kdy si člověk přinejmenším klepe na čelo, a špatný edit, ale celkově jsou tam zajímaví hráči a hlavně zhruba od půlky se to za mě dost rozjede. ;)
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP01

Příspěvekod Spacecore » 29 zář 2021, 23:15

Co to sakra bylo? :shock:

S ženou jsme se po takové době těšili na nového Surva a jako... fakt zklamání. Přijde mi jakoby to obsahovalo 20 minut klasického Surva a hodinu bullshitu navíc. Cast asi v poho, ale strašně odráží současnou schizofrenní Ameriku, kdy se řeší oslovení "guys" (no to byl cringe jak prase), menšin musí být většina (ať rovnou udělají příště rozdělení kmenů na míšence, lgbtq a imigranty, jenže na to nemaj koule) a celkově se tam nabalilo tolik různýho "entertainmentu" aby to udrželo co nejdéle u obrazovky dnešní tik tok generaci, že se to nedá. Jako vážně, když začala soutěž, tak jsem si říkal "dobrý, teď se do toho dostanu", jenže tam museli nacpat chujovinu pro děti na vyřešení na webovce, dále dramatické zpomalené záběry a přišlo mi, že nejvíc energie do toho dává Jeff, místo soutěžících (což je dobře, že mu moderování stále jde, škoda, že nezůstal jen u toho). Překombinovanost herních prvků je fakt epická. Žádná z inovací, kterou do Surva procpali za posledních x-let nevydržela dýl jak sezónu a tady je toho zase přehršel. Deset minut strategizování před kmenovkou, kdy jsem se cítil jakože fakt koukám na Surva to nezachrání..

Zkrátka je to špatný. Já nejsem žádnej old schooler, ale teď bych si s chutí pustil starší řady, jenom abych pohltil smutek. Těm řečem, že to jde se Survem z kopce, co začaly někde po dvacáté řadě jsem nikdy moc nepřikládal, ale fakt je to už špatný. Proč je Amazing race stále fajn i po třiceti řadách? Proč to nejde u Surva? Jako dám tomu šanci, horší to být nemůže, ale první díl mě fakt zklamal a iritoval. A je mi fuk, že se tam řeší nějaké zásadní životní topicy, to se řešilo odjakživa a patří to tam, ale takle na sílu tlačené "životní příběhy" to je úroveň x-factoru. A sociální témata nevadí, když se tím neomezuje hra. Jako vážně, kdy naposledy jsme tu měli díl trvající hodinu a půl přičemž došlo jen k jedné kmenovce (ok, uznávám, že dvojité, ale víte jak to myslím?).

Ach jo

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP01

Příspěvekod risker » 03 říj 2021, 13:51

První díl je téměř vždy (i u těch nejhorších sérií) něčím zajímavý. Všechno se rozjíždí, je zábava to sledovat a nejinak je tomu i teď. Cast je docela v pohodě. I když jsem z těch, kteří by tuhle show skončili po 40 sérii, nedokázal jsem novou řadu ignorovat. Sice jsem kroutil hlavou nad snížením počtu hracích dnů, ale zase mají zatím "těžší" podmínky (žádný jídlo, teda než jim Jeff dá pytel rýže) a jen mačeta s kotlem na vodu. K hráčům se zatím vyjadřovat nechci, na to bude ještě času dost. Jen škoda té Sáry, byla z těch hezčích a blbá mi taky nepřipadala. :)

FANDÍM: Liana, Shan, Naseer
NEMUSÍM: Brad
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S41 - Survivor 41 - EP01

Příspěvekod cihi » 29 pro 2021, 01:23

Po zhlednuti uvodni epizody "noveho" Survivora musim rict, ze je to zaroven pro me dost mozna i posledni serie, na kterou se podivam, jelikoz jsem zhnusen. Protoze ten upadek je az desivej, asi podobne desivej jako upadek cele zapadni civilizace v poslednich 10 letech.

Neuveritelne trapna Jeffova otazka v uvodu, zda dotycnym nevadi slovo "guys", jako kdyby byla predzvesti cele teto megasr*cky. Jeste, ze se pozdeji pred soutezi prihlasil odvazny a udatny gay Ricardo a primel senilniho Jeffa osklive slovicko guys z legendardni Survivor fraze odstranit. At zije velka socialisticka revoluce! At zije cancel culture!

Jeste jsem nezazil cast Survivoru, kterej by mi byl takto extremne nesympatickej. Ale, co cekat od castingu, kterej probiha ne na zaklade prinosu do hry, ale na zaklade barvy pleti. Kdyz uz, tak proc tam nedali alespon vic latinos? Nebo jsou latinos pro nove rasisticke kvoty, ktere Survivor uplatnuje, moc bili? Nejsympatictejsi mi byl asi ten cernoch z NFL a mozna paradoxne i ten cernoch, co rozdelal ohen, ale jinak bida bilej-nebilej.

Hlavne, ze je tam dostatek teplych i s jejich gay pribehy, to je ocividne pro "moderniho" Survivora to uplne nejdulezitejsi kriterium. Kdyz to srovnam s australskym Survivorem, tak se mi chce az brecet, do jakeho monstrozniho upadku se dostala tato puvodni legenda.

PS: Jeff vypada tak na 75, ktereho postihl urcity druh starecke demence. Mel by to uz zabalit...

Asi zustanu pro priste uz jen u AU - lepsi cast, vyrazne lepsi moderator, vic dnu, hezci hudba, absence dekadence a minimum deb*lnich twistu.


Zpět na „S41 - Survivor 41“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host