S41 - Survivor 41 - EP02

Mamanuca Islands, Fiji
April 15, 2021 - May 10, 2021
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP02

Příspěvekod Lamik.lamity » 30 zář 2021, 06:53

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S41 - Survivor 41 - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 30 zář 2021, 14:10

LOL, jako bych o tom v příspěvku k minulé epizodě nemluvil, stalo se přesně to, co jsem předpokládal, viz tento citát: "Jsem zvědavý, jestli se těmto dvoum chlapíkům nevymství vyloučení Erica, protože přehnaná feministka Evvie určitě nebude vyhazovat holky, pokud příště jejich kmen zase prohraje" No a je to tu, celkem sympatický Voči byl vyřazen na úkor naprosto otřesné a katastrofální Tiff, která je totálně mimo nejen v soutěžích, ale i co se sociální stránky týče, nezbývá mi než doufat, že žádné promíchání kmenů nebude a tyhle paka z žlutého kmene poletěj hezky jeden za druhým (což se však na 99% nestane, protože vidím Evvie jako favoritku produkce, která jakmile se ocitne v nějakém ohrožení, tak zčistajasna přijde nějaký twist, který ji záchrání, znovu pak v budoucnu rád odkážu na tuto svou predikci ;) ). Co se UkrAjinců týče, tak opět platí to, co jsem psal minulý týden, Brad je opravdu jak cestovatel časem co sem byl teleportován někde z roku 2003, kdy by jeho styl hry byl pravděpodobně obdivovaný a lidi by říkali jaký je to strategický hráč, jenže v roce 2021 v tom šlape jak slon v porcelánu, jinými slovy nápad měl dobrej, ale provedení fakt tragický... bude zázrak, pokud se tenhle člověk dočká sloučení, predikce č. 3 - vypadne velmi brzy a rozhodně před mergem :mrgreen: U modrých si získává kladné body Naseer, prostě skromný down-to-earth sympaťák, který se však obávám pohoří na taktice, nevidím ho jako strategického hráče co by dokázal manipulovat ostatní atp.

Sympatie: Brad čistě kvůli retro faktoru, Naseer kvůli jeho schopnosti přežít v divočině
VEN: Celý žlutý kmen

PS: twist s HII a třema frázema a sebraným hlasem dokud zbylé fráze ostatní nenajdou je totální shit, přemýšlím, jestli se kdy objevil dementnější "advantage" než je tohle...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP02

Příspěvekod Lamik.lamity » 30 zář 2021, 15:30

V podstatě souhlas se vším, co napsat Cypher. Žlutý kmen mě absolutně nezajímá, a doufám, že k promíchání ještě v následujících epizodách nedojde. Evvie mi sice není extrémně nesympatická, jak jsem očekával, ale i tak jí nefandím. Jsem rád, že Naseer ve svém kmeni stoupnul, doufám, že se udrží aspoň do sloučení. V modrém kmeni "fandím" ještě Dannymu, ostatní mi jsou těžce volní. A v zelených je Brad vtipnej a Shan to má zatím těžce pod palcem.
Vlastně si nepamatuju, kdy naposled jsem byl tak lhostejnej vůči castu. V každé řadě jsem měl nějaké jasné favority a jasné hráče, které nemůžu snést. Tady mi přijdou všichni takoví...nevím, mdlí?
Fandím v podstatě Shan a Naseerovi a víc jich asi není. Doufám, že další epizody přinesou můj o něco větší zájem :D
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S41 - Survivor 41 - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 30 zář 2021, 17:23

Ještě k tomu HII, je mi úplně jasné, že jako náhodou, vůbec ne pomocí od štábu, ty zbylé dvě věty někdo najde během následujících max 2 epizod, protože snad ani samotní tvůrci nejsou takoví masochisti aby nechali Xandera dojít třeba až do finále bez možnosti hlasovat, to by byl celkem fail ;) Jenže co když nějaký další soutěžící tu "výhodu" po nalezení odmítne? Dále co když ji najdou a aktivují 2 ze 3, ale jeden z nich pak vyletí na kmenovce, znamená to, že ten druhý je až do konce řady/svého vyloučení bez možnosti hlasovat? Nebo se ta "výhoda" po vyloučení nějak dědí? A když teda řeknou tu magickou frázi tři lidé před soutěží, tak dostane HII každý z nich, chápu to správně? Pokud jo, tak pak ale fakt doufám, že z této řady vyřadili "klasické" HII, které se vždy jen někde povalují v trávě, bylo by to totiž neuvěřitelně nefér, že Xander se s tím musí takhle s*át a někdo si pak jen tak najde normis HII támhle v houští, nepřijde o hlas, nic... ;)
Završením Survivora měla být 40. řada

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

S41 - Survivor 41 - EP02

Příspěvekod Pattrick » 30 zář 2021, 18:01

Taktéž souhlasím se Cypherem..

Jinak teda tenhle twist s HII je fakt už moc. Sorry, přijít o hlas na kmenovce o 6 (5 lidech) v kmeni :cry: . Tohle nechápu, že mohl někdo v produkci schválit. Takže pokud nikdo další nenajde HII, tak co?

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

S41 - Survivor 41 - EP02

Příspěvekod St.James Park » 30 zář 2021, 22:24

Štěstím pro Survivor je, že když se podívám na cast pro S42, tak tam vidím už od pohledu spoustu daleko zajímavějších hráčů a možná bude stát za to si na ni počkat. U téhle série si po druhé epizodě říkám jestli to není spíš špatný vtip. Ti žlutí to je snad nejvíc tragický kmen co jsem v Survu viděl, takový Matsing bez Malcolma a s Evvie, která hraje místo logiky ideologicky (všechno co má něco mezi nohama musí ven) a Tiffany, která je tragická sociálně i v soutěžích. Modrý kmen na mě působí jako jednooký mezi slepými a zelený jako slepý proti slepému a zároveň retardovanému (žlutému)... modří to ještě můžou trochu zachránit, jinak tomu moc nedávám. Po roční pauze bych teda čekal opravdu něco o dost lepšího...
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S41 - Survivor 41 - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 01 říj 2021, 11:29

St.James Park píše:Štěstím pro Survivor je, že když se podívám na cast pro S42, tak tam vidím už od pohledu spoustu daleko zajímavějších hráčů a možná bude stát za to si na ni počkat. .

Byl by nějaký odkaz na ten s42 cast? Rád bych ty lidi taky zkouknul, předem díky! :read:
Završením Survivora měla být 40. řada

Ozzsao
Příspěvky: 20
Registrován: 28 úno 2018, 14:37
Nejoblíbenější série: Cook islands, HvV, Cagayan, DvG
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch, Elisabeth Hasselbeck, Rupert Boneham, Tom Westman, Yul Kwon, Tony Vlachos, Stephanie Johnson, Davie Rickenbacker

S41 - Survivor 41 - EP02

Příspěvekod Ozzsao » 01 říj 2021, 12:04

Uff......... :-?
Musel jsem si nechat odstup, než to zhodnotím, protože večer jsem byl fakt vytočený.... Trochu to pomohlo.

Těšil jsem se, že výhodou menšího počtu dní bude to, že uvidíme víc ze života v táboře, a budeme tak líp rozumět dynamice a vztahům... Včera to tak ale rozhodně nebylo, mám pocit, že o modrým kmenu nevíme prakticky nic (jasně, je to hlavně tím, že ještě nebyli na kmenovce) a o zeleným kmenu víme hlavně to, že Brad potápí sám sebe.

Nová "výhoda" mě irituje stejně jako všechny ostatní. Kdyby si to Xander mohl rozmyslet po přečtení pravidel, tak by to ještě asi šlo přežít. Ale tohle je extrémně nedomyšlený, existuje x způsobů, jak se to může celé zhroutit a úplně zničit hru tomu, kdo to najde. Survivor se mi líbil vždycky v tom, že v něm nebyly extra velké zásahy. A tohle je šílený zásah do hry.

Před hrou jsem byl přesvědčený, že Voce vlítne do hry jako velká voda a to ho semele. On se však dokázal držet při zemi a vycházet z ostatními. Proto jsem byl naštvaný, že vypadl, protože mě překvapilo, jaký má potenciál. Udělal však obrovskou chybu, když minule přistoupil na vyloučení Erika a slepě věřil Evvie, stejně jako Xander. Evvie to s lidmi zřejmě umí. Jsem zvědavý, jestli se jí vyplatí nebo vymstí to, že řekla Deshawnovi tolik informací. Mimochodem, ten pochod na kopec s následným "prisoner dilema" byl zajímavý jednou. Ale jestli tam bude v každém díle, bude to pěkná nuda. Vždyť i ti hráči už teď dopředu vědí, co je čeká. Kdyby Evvie neřekla Deshawnovi, že určitě svůj hlas ochrání, neměl by tak jednoduché rozhodování.

Fandím: JD, Danny
Sympatie: Shan, Deshawn
Zajímaví: Evvie, Brad, Naseer, Sydney

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

S41 - Survivor 41 - EP02

Příspěvekod St.James Park » 01 říj 2021, 21:04

cypher.eu píše:Byl by nějaký odkaz na ten s42 cast? Rád bych ty lidi taky zkouknul, předem díky! :read:
https://insidesurvivor.com/cast/rumored-season-42-cast namátkou Jonathan, Hai, Jenny, Tori, Swati, Daniel, Jackson, Mike, Omar... + Romeo Escobar...(fakt je to pravý jméno??? :D )...na ty všechny jsem už teď celkem zvědavý. Přijde mi to jako o level lepší cast než tenhle. Ale je to samozřejmě jenom takový ten první pocit od pohledu, o těch lidech se ještě jinak nic moc neví.
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S41 - Survivor 41 - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 02 říj 2021, 14:38

Dík. Jinak jsem četl komenty na facebooku Survivoru a celkem dost lidí tam píše, že jak Jeff dělal tyjátr první epizodu ohledně toho "come on in, guys", tak prý v tomto díle řekl "guys" snad 5x :D Já jsem si toho ani nevšiml, protože nejsem woke psychopat co by furt sledoval jestli ten či onen člověk "správně mluví", ale je to každopádně solidní fail ;) A ještě tam někdo psal, že pokud teda chtěj takhle tlačit tu korektnost, tak že by měli zrušit pojmy jako "tribes" a "tribal council", tak třeba i toto brzy přijde, ono jakmile jednou rozjedeš woke train, tak je pak už hodně těžké ho zastavit ;)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S41 - Survivor 41 - EP02

Příspěvekod Radix » 03 říj 2021, 12:04

Musím říct, že druhý díl mě opět bavil, takže jsem tu jiného názoru, a i když mě dost mrzí vyřazení Voceho, tak ho optikou hráčů chápu.

Jsem rád, že se Naseerovi povedlo získat větší oblibu v Luvu. Jinak z Luvu toho zatím moc nevíme, když pořád vyhrávají IC. Doufám, že se to posune. V Ua Brad vytáhl taktiku Boo (mimochodem taky z Fiji). Byla to docela legrace, hlavně jak o tom Brad mluvil. :D Nicméně mu to na kredibilitě nepřidalo, ba naopak.

V Yase Xander našel "Beware advantage". Jsem rád, že narozdíl od twistů v Australian Survivoru, které jsou tak prostě zničehonic, tady Xander alespoň trochu věděl, že jde do rizika a měl možnost se podle toho rozhodnout. Je to vcelku zajímavá výhoda s neuvěřitelnými frázemi, ale Xander to nahodil na IC dobře. Jen měl smůlu, že nikdo jiný to ještě nenašel ve svých kmenech, takže přišel o hlas. Jakkoliv si myslím, že Xander udělal dobře, když sdílel se svými spojenci jak ten Extra vote, tak tenhle 3-way idol, tak bohužel (málem) padl za oběť Evvie, která hraje velmi dobře.

Tiffany v IC byla příšerná a ve spojení s její paranoiou jsem tajně doufal, že nakonec bude i vyloučena. Nicméně už v minulém díle hrála dobře a očividně má i dobrou sociální hru za normálních okolností, takže zůstala právem. Každopádně logicky to byl především pro Evvie správný tah jí podržet. Nechápu, že jí tu někdo tepete, že ke hře přistupuje ideologicky. :? Podle mě to je z její strany správná strategie. Pokud by se loni přidala k Abrahamovu "Tribe strong", tak by teď byla na řadě ona, protože fyzicky je po Tiffany nejslabší. A kdyby dneska vyhodila Tiffany, tak je v situaci 2-2, přičemž Xander a Voce jsou očividná dvojka, takže ona v té alianci byla jako třetí. Navíc by Xander měl potenciálně Extra vote a HII. To nejsou dobré vyhlídky.

A to mě vede k tomu, proč si myslím, že nevyloučit Xandera byla chyba. Co když se mu aktivuje HII při příští IC a Yase půjde na TC? Jasně, je to kdyby, ale lepší je eliminovat rizika. A k tomu to nakonec dospělo podle mě. Při rostoucí paranoie Tiffany se Evvie s Lianou rozhodly, že bude lepší jí uklidnit hlasováním pro Voce. Ještě se uvidí, zda to nebyla chyba.

Série mě zatím baví, samozřejmě to nějaké mouchy sem tam má, ale za mě pořád dobré. Hlavně ten cast je dobrý, jak je různorodý. Těším se na příště! :hungry:

Fandím: Shan, Xander, Evvie
Sympatie: Danny, Naseer, JD, Brad, Liana
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP02

Příspěvekod risker » 03 říj 2021, 15:37

Už 10 minut se snažím vzpomenout co zajímavého tato epizoda přinesla a nic mě nenapadá. Tak snad příště. :)
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S41 - Survivor 41 - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 03 říj 2021, 20:03

Radix píše: Každopádně logicky to byl především pro Evvie správný tah jí podržet. Nechápu, že jí tu někdo tepete, že ke hře přistupuje ideologicky. :? Podle mě to je z její strany správná strategie.


No a já zas nechápu, že to rozhodnutí vyloučet Vočiho ty bereš jako správné:) V podstatě nemohu souhlasit s tím, že by ji Voce a Xander pak někdy v budoucnu odstřelili, proč by to dělali? I sama Evvie říkala, že cítí, že jí tohle duo bere jako jasnou "ally", navíc přijdou promíchání a merge, takže bych byl opravdu v šoku, kdyby jí tito dva odstřelili, silná trojka je vždy mnohem lepší než jen silné duo... vyloučení Erica pro její hru smysl dávalo, ale vyloučení Vočiho a ponechání si Tiff je chyba, obzvlášť, pokud příště zase prohrají, Voči byl fyzicky mnohonásobně silnější než Tiff... a jak sám píšeš, když už chceš vyloučit někoho z chlapů, tak to měl být Xander, jenže Evvie podlehla vypsychlé Tiff, čili velká chyba č. 2...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP02

Příspěvekod Spacecore » 04 říj 2021, 08:06

Oproti předchozímu dílu to nebylo takové utrpení. Překombinované prvky jsou teda moc, ačkoliv s tou větou je to docela prdel, to jsme se s ženou nasmáli :D A na sílu tlačené životní osudy ve stylu X-Factoru zůstaly taky, ale už jich vzhledem k délce epizody zase tolik nebylo. Cast je samozřejmě slabej, není divu, když se vybírá podle ideologie (když použiju zde zajeté slůvko). Před deseti lety se vybíraly kozatice, dnes jsou to hold lgbt, menšiny a kdokoliv, komu někdo umřel a může se o tom udělat dojemný medailonek. Bohužel to tak pak i vypadá herně. Xander doplatil na fakt otřesnou "výhodu" a důvěru v Evvie, jinak celkem sympoš. A Evvie si zase myslí, že je nabombený stratég, ve finále ale vyžvanila prvnímu člověku z nepřátelského kmenu veškerý info, který v jejich kmeni je, na základě domněnky, že půjde Xander, který nakonec nešel, kvůli patetické Tiff, no tragédie. :-) Žlutý kmen je velký špatný, na odpis, ve zbylých je hratelný materiál, uvidíme jestli se jim ale podaří prorazit ve většině průměrnosti, jakože se to v posledních řadách skutečně dobrým hráčům moc nedaří.

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

S41 - Survivor 41 - EP02

Příspěvekod Megis » 28 říj 2021, 18:36

Tak tato série je zatím jedno velké utrpení, a to snad na všech frontách. Medailonky soutěžících bych ještě jakž takž překousnul, i když jejich zařazení do air timu nedává žádný velký smysl. Naprosto nefanditelný cast je ale velký problém. Jenomže ono to není v hráčích, ale v tom, jak je produkce představuje. Tento díl byl vlastně jenom o Xanderovi a Evvie, zbytek jako by tam snad ani nebyl, jenom takové ojedinělé výkřiky do tmy. Jsem zvědavý na to, jestli si produkce protlačí Evvie jako vítězku, vůbec bych se tomu nedivil, přesně to teď Amerika přece potřebuje, aby vyhrál někdo "utlačovaný". Dále ta imunita, to je opravdu stupidní twist a jak už tu někdo psal, tak to i nutí produkci k tomu, aby hráče "nenápadně" ponoukala k tomu, aby ji hledali a našli co nejdřív. Koho by přece bavilo dívat se na Xandera na kmenovkách, kde nemůže hlasovat? A to mě přivádí k té slavné túře na horu. Kromě Tiffany už snad všichni ví, co tam probíhá. Hodně mě mrzí, že tam místo Evvie nešel Xander. Bylo by k popukání, kdyby měl Xander dva extra voty a přitom nemožnost hlasovat :-D Směřujeme k tomu, že někteří hráči budou mít víc extra votů než zbytek kmene? I to se klidně může stát, pokud bude trend pokračovat. Dvojitý trest za poslední místo v soutěži (vyloučení hráče, sebrání křesadla), je pak už jen pomyslný hřebíček do rakve kdysi skvělé show. A nepočítám-li 40. sérii, kterou drželi především soutěžící, je to už hodně dlouho, co nám Amerika dala kvalitní sérii. :-?

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S41 - Survivor 41 - EP02

Příspěvekod cihi » 29 pro 2021, 02:38

Horke zklamani z "noveho" Survivora pokracuje...

Vzdy jsem u Survivora hltal kazdej moment, kazdou konverzaci a i pri rychlem odskoceni na zachod jsem prehravani pozastavil, ale dnes jsem poprve pri epizode odbihal bez zastaveni, jako kdyby slo o zpravy s covidem.

Muze za to sileny cast a deb*lni novinky, ktere me vubec nevtahly do deje, a k tomu vsemu senilni "nerikam guys, protoze by se nekdo mohl zlobit" Probst.

PS: Davam Survivoru rok, maximalne dva. Tento paskvil si uz prece nemuze udrzet nijak velkou sledovanost...

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

S41 - Survivor 41 - EP02

Příspěvekod GodfatherCZ » 16 dub 2022, 21:59

Ano , jdu s křížkem po funuse , ale čekal jsem až budou skoro všechny titule k dipozici . Jsou mezi námi lidé , kteří fandí tomuto LGBTQ+ trendu , já to tedy nejsem , ačkoliv obecně proti této skupině nic nemám , tak toto násilné tlačení na její propagaci je fakt odpad . Zatím hodnotím sérii tímto smajlíkem :cry: nebo :vomit: a se slzičkou v oku vzpomínám na právě skončenou BvW u Australanů (která sice také za mě nebyla zrovna masterpiece , ale oproti tomuto paskvilu pořád dobrá)

Ten kdo vymejšlí ty nové výhody a HII twisty by zasloužil :angry: :fight: :down:


Zpět na „S41 - Survivor 41“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti