S41 - Survivor 41 - EP04

Mamanuca Islands, Fiji
April 15, 2021 - May 10, 2021
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 14 říj 2021, 06:10

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 14 říj 2021, 10:55

Výrazně lepší epizoda než předchozí, hlavně díky absenci nápověd a imunit a jiných tydlidátů.
Deshawn snažící se prohrát imunitu, jenom proto, aby mu to zmrvil Naseer byla moc veselá scéna a silný Cagayan vibe.
Jsem rád, že JD vypadl, sympatický mi nebyl a Genie mi přijde daleko zajímavější

Fandím: Naseer, Shan, Danny
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

S41 - Survivor 41 - EP04

Příspěvekod Pattrick » 14 říj 2021, 13:12

Konečně normální díl, právě díky tomu, že chyběly různé tajné imunity, výhody, ostrovy a další Probstoviny..

Shan si to pěkně zahrála a konečně je JD fuč.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S41 - Survivor 41 - EP04

Příspěvekod sextant » 14 říj 2021, 14:18

Mně se také díl moc líbil. Bez titulků jsem sice neznal co si říkali, ale jako kdyby mně vyslyšeli a byla konečně soutěž o odměnu a druhá soutěž o imunitu. Jistě teď ty kmeny co si vyhodily siláky trpce litovaly svého neuváženého činu. Líbilo se mi, že konečně se v kmenech našli lovci ryb harpunou. No a pak také, že se neobjevily nějaké skryté výhody.
Teď je jen otázkou když je J.D. pryč zda nechají kmen se třemi soutěžícími nebo je rozdělí mezi zbývající kmeny a zredukují počet kmenů na dva.

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

S41 - Survivor 41 - EP04

Příspěvekod Kamhal » 14 říj 2021, 15:02

To jsem jedinej, koo mrzi vypadnuti J.D. ? :D Herne byl dost mimo, ale bavil me. Super fan, ktery si tam plnil detsky sen a pro me vyrazne sympatictejsi, nez slizoun, ktery se ohradil proti Come on in guys :cry: . Uplne nechapu ani Shan, protoze JD byl totalne v jeji kontrole... To o zbytku jejiho kmene zatim rici nelze... Pocitam, ze ti ji tu kudlu do zad vrazi bez mrknuti oka...

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S41 - Survivor 41 - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 15 říj 2021, 00:05

Koukám, že většina tady díl hodnotí pozitivně, já jsem se teda pořádně nasral, a to hned z několika důvodů - např. když se Deshawn rozhodl zahodit soutěž a Danny, bývalý profi sportovec, mu u toho vesele sekundoval, tím si u mě toto duo pohřbilo jakékoliv zbytky sympatií, ještě jak Deshawn komentoval průběh soutěže, zatímco Naseer dřel jak kůň, totálně na pěst! Pro vyhození Eriky hned teď okamžitě neexistuje jediný normální důvod, je to naprostý shit rozhodnutí a přeji oběma pánům brzké vyřazení. Dále mě solidně nasraly namyšlený kecy Sydney co se vzteká jak malej fracek když ji nešel rozdělat ten oheň, navíc rozhodně není tak hot, jak si myslí, pizda... Erica má očividně o sobě taky přehnaný mínění, takže další těžké antipatie.

No a situace kolem Heather je na samostatný odstavec, ona totálně posere soutěž, ale ostatní, včetně Jeffa, z ní udělají hrdinku, protože to nevzdala??! A samotná Heather pak v jedné větě uzná, že to fakt doje*ala, ale že je na sebe vlastně hrdá jak to zmákla?? :cry: Není divu, že se USA mění v zemi plnou naprostých snowflaků a safespace uplakánků, kteří nedokážou mentálně zpracovat nějaký svůj fail či prohru, totálně se pak sesypou a jsou zralí na psychiatra, celá ta situace kolem Heather byla jak když se jedná o 6 leté dítě, ale jí je proboha 52 let!!! Normální, citlivější člověk si klidně může pobrečet, že něco fakt posral, ale uzná to a oklepe se z toho a ne že to přetaví v nějakou svojí výhru a že je vlastně supr a awesome... :vomit:

Jediný člověk, kterému z Luvu fandím je Naseer a je mi převelice líto, že musí být v kmeni s takovýma dementama... Co se Ua týče, tak JD trefně poukázal na pokrytectví Shan, která mu udělala přednášku o důvěře, zatímco ona jemu o Bradových výhodách neřekla ani fň, bohužel JD nebyl kdoví jaká mentální kapacita a nechal se velmi potupně vyřadit poté, co odevzdal svoji výhodu hráčce, co ho odstřelila. Alespoň to se Shan povedlo. Jinak částečný souhlas s Kamhalem, paktování se s Ricardem beru za chybu, avšak tím, že jsou už jen tři, tak budou nuceni spolu vydržet co nejdýl, jinak jsem přesvědčen o tom, že ze čtveřice JD - Brad - Ricard - Genie je Ricard ten, co by Shan nejmíň váhal podrazit. Nemohu této hráčce fandit.

Sympatie: Naseer
VEN: všichni ostatní.
Završením Survivora měla být 40. řada

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S41 - Survivor 41 - EP04

Příspěvekod sextant » 18 říj 2021, 07:15

To co píše cypher.eu o hráčce Heather je naprostá pravda a také mně utvrzuje v názoru, že při výběru hráčů nedělají Američani řádný sportovní výběr. V Survivoru jsme viděli starší hráče, kteří byli na vrcholu po sportovní stránce. Nechápu, jak se tohle uplakaný nemehlo mohlo dostat do vrcholné soutěže. Zřejmě při výběru jsou zavaleni tolika pitomými požadavky, že se pak seznámíme i s tímto odpadem.

Uživatelský avatar
risker
Příspěvky: 30
Registrován: 04 říj 2014, 17:30
Nejoblíbenější série: 40, 34, 33, 31, 28, 27, 26, 25, 23, 20, 19, 18, 16, 15, 13, 11, 10, 09, 08, 07, 06, 02, 01
Nejoblibenější hráči: Russell Hantz (19,20,22) Jonathan Penner (13,16,25) Coach (18,20,23) John Cochran (23,26) Parvati Shallow (13,16,20,40) Amanda Kimmel (15,16,20) Stephenie LaGrossa (10,11,20) Andrea Boehlke (22,26,34)
Nejméně oblíbené série: 41, 39, 38, 37, 36, 35, 32, 30, 29, 24, 22, 21, 17, 14, 12, 05, 04, 03
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP04

Příspěvekod risker » 20 říj 2021, 00:48

Bývala to dobrá show.

Ale tahle srač*a už se stává nekoukatelnou.

Dám tomu šanci ještě jeden díl a když se to výrazně nezlepší, tak už nemám důvod s tímhle pořadem pokračovat...
(S01) Richard, Colleen (S02) Colby, Jerry, Amber (S03) Lex, Tom (S04) Rob M, Sean, Neleh (S05) Brian, Ted, Shii Ann (S06) Heidi, Jenna, Rob C (S07) Rupert, Sandra (S08) Rob M, Amber, Richard, Shii Ann (S09) Chris, Rory, Twila, Eliza (S10) Tom, Stephenie, Ian (S11) Stephenie, Judd (S12) Cirie, Ares (S13) Yul, Penner, Parvati, Ozzy, Candice (S14) Yau Man, Earl, Dreamz (S15) Todd, Peih Gee, Amanda, James, Courtney (S16) Parvati, Penner, Amanda, Ozzy, Eliza (S17) Sugar, Randy, Corinne (S18) Coach, Tyson, Sierra, JT, Stephen (S19) Russell H, Jaison, Shambo (S20) Russell H, Rob M, Coach, JT, Parvati, Amanda, Stephenie, Candice, Courtney (S21) Marty, Brenda, Alina (S22) Phillip, Rob M, Andrea, Russell H (S23) Coach, Ozzy, Cochran (S24) Kat, Troy, Chelsea (S25) Penner, Malcolm, Mike (S26) Cochran, Phillip, Malcolm, Andrea, Brenda (S27) Tyson, Kat, Candice, Ciera, Hayden (S28) Tony, Spencer, Woo (S29) Jeremy, Josh, Natalie (S30) Mike, Joe, Vince (S31) Jeremy, Spencer, Ciera, Kelley (S32) Tai, Neal (S33) Adam, Ken (S34) Tony, Malcolm, Andrea (S35) Ryan, Dr.Mike (S36) Domenick, Wendell, Michael, Kellyn, Stephanie (S37) Christian, Davie, Nick, Gabby (S38) David, Kelley (S39) Missy, Kellee (S40) Tony, Parvati, Yul, Tyson (S41) Liana, Shan, Naseer

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP04

Příspěvekod Spacecore » 22 říj 2021, 08:29

Souhlasím s Riskerem, až na to, že já se asi k přestání sledování nedonutím, akorát budu Survivora brát jako guilty pleasure, bizarní podívanou. Nicméně úpadek show je extrémní a nebyl nevyhnutelný.

Jako soutěže byly tragédie. Buď jsme dostali další citový klistýr okolo paní, co nedokázala udělat soutěž. Jako to už je fakt cringe, že to nejde. Nepamatuju, že by za posledních dvacet let probíhalo takové divadlo okolo někoho, kdo suckuje v soutěžích. Jako ok, ne každej je atlet a i největší Survivoři měli slabé momenty, dobrý, balónem se netrefilo několik desítek ne-li stovek Survivor a nikdy kolem toho nebyl takovejhle tyátr. Co to jako je? V druhé soutěži zase sledujeme tým, co se snaží prohrát, ale nejde mu to, protože zbylé dva týmy jsou ještě mnohem horší. :vomit:

Jako úlet. Soutěžící jsou opravdu špatní, těžko říct komu fandit, nějaký jednooký mezi slepými se najde, ale materiál je to fakt patetický a co hůř, tak neustále slyšíme kecy, že je tahle řada inovativní a hardcore, přitom je to fakt sranec. Vyloženě podprůměrní hráči, co by si v jiných sezónách ani neškrtli tu "excelují" a naopak hráči, kteří by jinde a v jiných dobách třeba mohli ukázat zajímavou hru (Naseer např.) tady nemají takřka šanci.

Je to děs.

Doktor Slovo
Příspěvky: 17
Registrován: 19 říj 2015, 13:18

S41 - Survivor 41 - EP04

Příspěvekod Doktor Slovo » 01 led 2022, 00:30

Amen.


Zpět na „S41 - Survivor 41“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti