S41 - Survivor 41 - EP07

Mamanuca Islands, Fiji
April 15, 2021 - May 10, 2021
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP07

Příspěvekod Lamik.lamity » 04 lis 2021, 06:38

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP07

Příspěvekod Lamik.lamity » 04 lis 2021, 06:44

Dnešní Survivor mi chutná jako hromada kyselého zelí zalitá horkou čokoládou.

Samozřejmě, že ty hodiny Erika rozbije, to byl ale debilní cliffhanger.

Samozřejmě, že domů půjde Sydney, bylo to jasný hned od té výzvy.

Samozřejmě, že Shot in the dark zmrví hru tomu, kdo ho zahraje.

Xander to udělal tak, jak bych to udělal já: dát všechny ty pomůcky Tiff byla nejbezpečnější volba. Ale to, jak perfektně před Lianou zahrál ten falešný idol, to byla dobrá sranda. Správně i odhadl, že nepůjde Evvie, což je fascinující. Malcolm někde musí mít radost.
Epizoda fakt tragédie, neviděli jsme nic z Naseera, Sydney si nezasloužila odejít (nikdo z týhle šestky si to nezasloužil).
Neboť Naseer nemá edit, jediný, co může tuhle sérii spasit, je vítězství Xandera, protože by to byl opět další bílý heterosexuální muž, kteří s výjimkou jednoho černého heterosexuálního muže vyhrávají už skoro 10 sérií v řadě. (A ona i ta poslední vítězka je takovej babochlap)
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S41 - Survivor 41 - EP07

Příspěvekod cypher.eu » 04 lis 2021, 20:20

Musím říct, že po mé velké kritice předchozích dílů mám z tohohle radost hned z několika důvodů:

- vyletěla namyšlená kráva Sydney, opravdu neuvěřitelně nesympatická osoba :fuck:

- Lijána a její komplexy dostaly tvrdý hit, 6 epizod žárlí na schopnosti průměrného Xandera, který jí doposud ve všem strčil do kapsy, teď si holka myslela, jak na něj vyzraje, jaká to bude hvězda, že mu naprosto imbecilní výhodou, ke které se dostala jak slepej k houslím, sebere idol, ale průměrný hoch Xander ji dal totálně na prdel a ukázkově ji převezl :lol:

- falešné Evvie se v tom jejím man-hating mozku možná konečně trochu rozsvítilo, když si uvědomila, že JEN A POUZE DÍKY XANDEROVI se nejen že dostala do merge, ale tento "děsný" bílý hetero muž ji ještě i v tomto díle zachránil, to fakt nevymyslíš! :lol:

- Xanderovi se možná konečně ve svém Fabio mozku rozsvítilo a konečně si po 6 epizodách uvědomil, že se Evvie naprosto nedá věřit, viz jak jí přede všemi hezky vyhlásil Deshawn

- hrozně moc se mi líbil nasraný ksicht Ricarda před soutěží o imunitu když zjistil, že přišel o své bezpečí, škoda jen, že pak tu stupidní soutěž jak z nějakého lowcostového tábora vyhrál...

Suma sumárum stále je tato řada naprostá katastrofa a kromě Naseera, který má přesně 0,00% šanci na výhru, mi tam není sympatický absolutně vůbec nikdo, ale všechny tyto výše zmíněné body mě opravdu zahřály na duši ;) K dokonalosti chybělo už jen nějaké to podělání hry Shan, ale tak třeba to ještě příjde, nezbývá než doufat, vážení!
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP07

Příspěvekod Spacecore » 05 lis 2021, 11:52

Souhlasím s Váma.

Díl mě bavil víc než dosavadní, to zajisté. Pokud pominu, že tento způsob merge shledávám poněkud nešťastným (i sami soutěžící vůbec nechápali kde se to ocitli a co to jako má bejt :) ), tak jsme konečně viděli nějakou strategii a hru. Xander ačkoliv předtím hrál jako ukázkovej blbeček, tak je sympaťák a dokázal se poučit z chyb a provedl nejlepší sadu moves za celou soutěž a krásně (ne)využil svojí profláklou imunitu, nechal Lianu projebat výhodu (kdyby byla co k čemu, tak by v její situaci ukradla imunitu Naseerovi a obětovala ho, takle má smolíka) a zkrátka zahrál ukázkově, takže mu fandím. Jemu a Naseerovi nejspíš. Líbilo se mi jak Deshawn vyhlásil Evvie, o který jsem si ze začátku myslel, že je padlá na hlavu vyzradit všechno prvnímu člověku, se kterým jela na ostrov :?

Takže vývoj hry vypadá dobře. Líbilo se mi jak se během šuškandy všichni automaticky rozdělily dle aliancí, to se myslím taky ještě nestalo. Příští kolo ale bude pro Xandera aspol. tuhé, protože jsou ve hře ještě další imunity a výhody, ale zdá se, že je štěstěna na jejich straně, tak uvidíme. Za mě světlej okamžik ve špatné sérii, tak jsem zvědavej na další.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S41 - Survivor 41 - EP07

Příspěvekod brninho » 06 lis 2021, 09:45

Jsem na vážkách, nejvíc savage momentu v dosavadním průběhu série v podstatě vděčíme jednomu z nejdebilnějších twistů všech dob kdy Erika získala zadarmo pro sebe a partu looserů ochranu na TC bez toho aniž by obětovala aspoň ten blbej hlas nebo cokoliv jinýho, ale Xanderova věta "No, but you can have this fake" do ksichtu Liany které se na tváři objevil Pikachu surprise asi za to stál :D

Když se koukám na edit a celkově jak hra plyne, tak vidím do konce hry dálnici pro Shan a Ricarda, v podstatě se bude trošku opakovat průběh hry z Philippines s tím rozdílem že Denise s Malcolmem jsou 100 % likeable, Shan s Ricardem na přesdržku, black aliance dávám final 8, pak se ukáže labilita některých jedinců.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S41 - Survivor 41 - EP07

Příspěvekod cihi » 04 led 2022, 01:45

Lamik.lamity píše:Jediný, co může tuhle sérii spasit, je vítězství Xandera, protože by to byl opět další bílý heterosexuální muž, kteří s výjimkou jednoho černého heterosexuálního muže vyhrávají už skoro 10 sérií v řadě. (A ona i ta poslední vítězka je takovej babochlap)


Treba je Xander gay a Jeff Probst i ostatni progresivni pomatenci by tak mohli byt alespon na 50 % stastni, kdyz uz nema tu spravnou barvu :D

Jinak mi pripadne, ze tam vybrali same dementy, ale co se divime, kdyz casting probiha na zaklade barvy pleti a ne prinosu do hry. Mimochodem, to jako neni rasismus, vybirat soutezici podle jejich barvy pleti? A jeste se u toho placaj ctnostne do prsou...

Jinak na soucasne serii me bavi nejvic to, precist si tu dojmy ostatnich a napsat i svuj komentar. Coz je asi uplne dokonala ukazka tojo, k jakemu dnu Survivor klesl.

Doktor Slovo
Příspěvky: 17
Registrován: 19 říj 2015, 13:18

S41 - Survivor 41 - EP07

Příspěvekod Doktor Slovo » 05 led 2022, 12:56

Jediná výhoda tohoto castu je,že každé vyřazení je uspokojivé.Sameer budiž vyjímkou.


Zpět na „S41 - Survivor 41“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host