S41 - Survivor 41 - EP09

Mamanuca Islands, Fiji
April 15, 2021 - May 10, 2021
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP09

Příspěvekod Lamik.lamity » 18 lis 2021, 07:53

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP09

Příspěvekod Lamik.lamity » 18 lis 2021, 08:08

FUCK.

Co to bylo za hlasování? Vy dva si můžete vybrat, pro koho budete hlasovat, tak proč sakra zahazovat ten hlas navíc? Hře Shan rozumím čím dál míň. S Naseerem mi ze hry vypadla poslední radost.
Naopak z vyloučení Evvie mám radost. Jako vítězka by mi vadila asi nejvíc.
Zbytek dokoukám, ale k žádnému hráči nemám žádné zvlášť silné sympatie. Snad vyhraje ten bílý heterosexuální muž :D

Fandím: Xander, Danny
Ať klidně vyhraje: Shan
Kdo? Heather, Erica
Nefandím: Ricard, Liana, Deshawn
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP09

Příspěvekod Spacecore » 19 lis 2021, 23:14

No hlasování bylo fucked up v tom smyslu, že se zase vybíralo z pěti lidí, při čemž většinou byli imunizováni a v této řadě se navíc ví o každé výhodě, takže tam toho manévrovacího prostoru opravdu nebylo hodně.

Vypadnutí Evvie super, ačkoliv to dočasně oslabilo Xandera, tak na druhou stranu jí neměl důvod úplně věřit a promrhat imunitu na ní by taky nebyl dobrý tah. Vypadnutí Naseera je škoda, ale měl použít imunitu a nedůvěřovat těmhle individuím.

Fakt se nemůžu dočkat až vypadne Shan, to se nedááá :cry: Naštěstí už proti ní jde Deshawn a je to otázka času a toho jak moc se bude vysmykávat.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S41 - Survivor 41 - EP09

Příspěvekod cypher.eu » 22 lis 2021, 21:06

Zdravím zbylé/poslední dva další diskutující tady :D Zbytku uživatelů co sem dříve přispívali se nedivím, že to buď vzdali, nebo nemají chuť to vůbec komentovat, jediné co mě u téhle řady drží je ten hejt na hráče co fakt nemusím (skoro všichni) a malinká naděje, že se ohledně "hantzovského" editu Shan mýlím a tato osoba se do finále nedostane... Ale ruku na srdce vážení, kdo jiný má winner edit?? Z těch zbylých lidí k tomu má nejblíž Xander, ale spíš je to takový Malcolm edit, prostě sympatický silový hráč, který se pravděpodobně vrátí někdy v budoucnu, vítěze v něm ale z editu nevidím... Heather a Erika totál bez šance, Danny troufám si říct taky, celý příběh Liany co nám produkce vypráví je "nesnáším Xandera", čili opět bez šance na výhru, čili tím nám zbývá trio Deshawn, Ricard a Shan, sami si odpovězte kdo z nich má nejlepší zpovědi atp. ;) No a taky je Shan hodně jistá v kramflecích na twitteru, ale jak jsem psal výše, stejně člověk živí tu titěrnou naději, že se mýlí :mrgreen:

Co se twistu v této epizodě týče, neboli rozdělíme vás do dvou týmů a poletí dva lidé, tak zase naprostá demence a idiocie, která sice ve výsledku nedopadla špatně, ale celý Survivor je teď už prostě o náhodě - tohle je už několikáté náhodné promíchání, pak ty dementní twisty s přesýpačkama, ukradnutí HII atd. atd., do finále se teď člověk musí dostat i s řádnou dávkou štěstí a ne jen díky svému umu, což uznávám není v US Survivoru vůbec poprvé, ale v téhle řadě mi to přijde vyhnané do neuvěřitelného extrému, a to ještě nejsme u konce...

Jsem ale rád, že vypadla Evvie, v podstatě ta volba mezi ní a Lianou mi byla totálně u zadku, obě jsou extrémně nesympatické, takže černého Petra si vytáhla dívka, která nemá ráda muže a přitom se dostala kam se dostala jen díky bílému hetero muži, dokonalá ironie :mrgreen: :idea: Naseer mě částečně mrzí, na druhou stranu jen dokázal, že na tuhle hru vůbec nemá a byl tam celkem do počtu, měl naservírovanou ideální možnost vykopnout power duo Shan či Ricarda, ale místo toho jde po neškodné Heather?!? :shock: Ač Ricarda nesnáším, tak má ohledně této hráčky naprostou pravdu, není hrozbou do soutěží i imunitu, není kdo ví jak strategická, nenašla žádnou výhodu, co může nabídnout ve finále? Nic...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP09

Příspěvekod dias258cz » 25 lis 2021, 21:39

Čtu vaše komentáře, jen nemám chuť tuhle sérii nějak komentovat, dokonce se stalo, že jsem se podíval na 8,9 a 10 díl zároveň a nečekal na premieru. Asi tak moc jde vidět, jaký mám názor na tuhle sérii :D

Fandím: Erica, Xander ale to je fandení jako fandení.

Lianna je strašná nesympatická p*zda
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S41 - Survivor 41 - EP09

Příspěvekod cihi » 04 led 2022, 04:14

dias258cz píše:Čtu vaše komentáře, jen nemám chuť tuhle sérii nějak komentovat, dokonce se stalo, že jsem se podíval na 8,9 a 10 díl zároveň a nečekal na premieru. Asi tak moc jde vidět, jaký mám názor na tuhle sérii :D

Fandím: Erica, Xander ale to je fandení jako fandení.

Lianna je strašná nesympatická p*zda


Nesympaticky pizdy a pizdove tam jsou vsichni. Ale kralovnou nesympaticnosti je Shan, ktera to zrejme ale vyhraje, protoze to nedela pro sebe, ale pro celou cernosskou komunitu!

Ono ostatne Jeff a produkce toho, aby nekdo z teto komunity vyhral, udelali opravdu hodne...


Zpět na „S41 - Survivor 41“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti