S41 - Survivor 41 - EP10

Mamanuca Islands, Fiji
April 15, 2021 - May 10, 2021
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP10

Příspěvekod Lamik.lamity » 25 lis 2021, 07:43

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP10

Příspěvekod Lamik.lamity » 25 lis 2021, 08:29

Ňák nám tu dochází přispívatelé... ne že bych se divil
Už absolutně netuším, kdo vyhrává, ale podle editu se dá očekávat, že to opět nebude žena. Nejsem šovinista a popravdě mi je jedno, které pohlaví vyhrává. Na druhou stranu je fakt prča, že se Jeff tak strašně moc snaží, aby se to konečně stalo a opět to tak úplně nevypadá. Nemyslím si, že by Heather, Liana či Erika (byť tu překvapivě tipuje Sophie) vyhrála. Naopak se mi čím dál víc líbí Dannyho edit a ten člověk je mi nejsympatičtější z těch, co tam teď zbyli. Xander měl bohužel nulový edit v týhle epizodě. T+žko říct, kdo tak ještě může vyhrát? Ricard? DeShawn? IDK

P.S. WTF moment "lidi na tom byli poslední dobou fakt bídně, takže proto chceme černošskýho vítěze" 1. nejenom černoši jsou na tom špatně 2. když se objeví černošský vítěz, covid ustoupí, zmizí hladomor a lidi přestanou umírat? Nebo proč že je to tak důležitý?
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S41 - Survivor 41 - EP10

Příspěvekod cypher.eu » 25 lis 2021, 11:43

Vážení, fakt jsem byl skálopevně přesvědčen nad výhrou Shan a o to víc mám radost, že se pakovala :bounce: Co mě ale irituje je ta speciální hudební theme co tato hráčka dostala na konci kmenovky, jak kdyby byla Boston Rob či Sandra... :roll: Co tak zázračného předvedla?? Jako hráčka nebyla dobrá, nejednomu svému spojenci lezla silně na nervy a až moc diktovala pro koho hlasovat atd., to takový Xander dle mého hraje mnohem mnohem lépe, ale nevidím, že by měl tak awesome edit jako Shan...

Samostatný odstavec bych rád věnoval nepokrytému rasismu oné POC čtyřky... myslím, že i největší SJW mi musí dát za pravdu v tom, že pokud se jeden z nich dostane do finále, zbylí tři pro něj na 100% budou hlasovat kvůli oněm kecům o komunitě, jinými slovy i kdyby takový bílý Xander hrál naprosto špicovní hru a ve finále seděl vedle Liany, jsem přesvědčen o tom, že Deshawn, Shan a Danny dají hlas Lianě, jen a pouze kvůli barvě její pleti, a to je fakt k zblití :-? Také to vytváří potenciálně obrovské problémy pro bílé hráče do příštích řad - dejme tomu, že opravdu vyhraje někdo z té čtyřky, pokud pak libovolný běloch v budoucí řadě uvidí několik černých hráčů pohromadě a začne je vykopávat jednoho po druhém kvůli oné komunitní soudržnosti, kterou předvádějí soudruzi v aktuální řadě, tak ho média totálně rozdrtí jako rasistu... takže co dělat, nechat černošské aliance být a modlit se, že se proidoluju do finále a zvládnu nějak zázračně posbírat dostatek hlasů?? Pozitivní diskriminace v USA vítězí na plné čáře...

Nakonec bych rád zmínil, že si u mě v posledních dílech získává Ricard překvapivé plusy, minule s Naseerem, dneska s Shan, ze zbylých hráčů je pravděpodobně tím neprotřelejším a zatím hraje celkem dost dobře na výhru, jsem zvědavý, co předvede dále
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
dias258cz
Příspěvky: 112
Registrován: 26 říj 2014, 12:41
Nejoblíbenější série: s2,s7,s8,s12,s13,s16,s18,s20,s22,s25,s28,s31
Nejoblibenější hráči: Penner, Malcolm, Mariano, Tom Westman, Sandra, Wenthworth, Hatch a Corinne, Tyson, Parvati, Tony
Nejméně oblíbené série: s4,s5,s26,s14,s21,s24,s29

proč 26? Kvůli Castu, který tam neměl co dělat!!!
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP10

Příspěvekod dias258cz » 25 lis 2021, 22:13

Líbí se mi jak Shen na konci řekla, že nikomu nemůže věřit, ale to že takhle podrazila Brada,Jdho a Gennie nebo Naseera v minulé epizodě, je pekně poetické :D

No na redditu jsem dostal pěkný downvote, že jsem řekl názor na Shen :) Jen jsem řekl, že jsem rád že je pryč, je to byla sebestředná osoba, která si myslela, že se všechno točí kolem ní a musí být po jejím.
Favs
Ethan, Danni, Dennis, Boston Rob, Parvati, Jeremy, Tony, Tyson, Sandra, Kim, Yul, Michelle

Get out
Sarah, Sophie, Ben, Adam, Nick, Wendell,

Nevadí/Nefandím
Natali, Amber

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

S41 - Survivor 41 - EP10

Příspěvekod zdenek000 » 26 lis 2021, 10:47

Jedinou pozitivní věc na této sérii, co můžu říct, je to, že naštěstí všechny ty výhody jsou zahrány špatně nebo nejsou zahrány vůbec a člověk s výhodou se pakuje domů.
A nejvíc mě dostalo tuto epizodu, že se Jeff divil, že každý ví o HII a výhodách ostatních hráčů. No, když pro funkčnost HII každý hráč musí říct retardovanou hlášku a nemá hlas do doby, než tu HII najdou všichni tři, tak ta HII moc tajná milý Jeffe asi nebude, co? :cry:

Tuhle sérii už asi nic nezachrání. Není mi tam nikdo vyloženě sympatický. Spíš už se rozhoduju, kdo mi z nich vadí asi nejméně. Jeff by měl ubrat na těch výhodách. Jak už někteří psali, je to spíš o tom, kdo najde víc výhod. Samozřejmě Jeff má určitě orgie z twistů a výhod, které připravili, takže se jich určitě nezbavíme.

Fandím: Nikdo
Nevadí mi: Danny, Xander, Heather
Out: Liana (která mi na začátku nevadila), Ricard

Modlim se, aby S42 nedopadla stejně. Ale asi marný přání. Sand bude aspoň sympatičtější cast.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP10

Příspěvekod Spacecore » 27 lis 2021, 09:23

S42 má bejt úplně to samé co tahle, takže taky doufám, akorát v lepší cast a třeba se 43 zlepší na základě kritiky, ačkoliv to může bejt jen moje zbožné přání.

Každopádně, Shan je venku! :beer: :dance: Paráda! A krásně to celé uhrál Ricardo, který ukázal, že má naprosto skvělý přehled o hře, není ovce a ačkoliv není bůhvíjak sympatický, tak mu v tuto chvíli tu výhru klidně i přeju! Xander měl nulový edit, ale nevypad, má imunitu a ukázky z příští epizody mluví v jeho prospěch (jasně, je to jen edit, ale přesto). Koho tam máme potom, kdo jakž takž hraje? Deshawn, Erica a druhej černoch? Jako vyhození Shan to trochu provětřilo, teď by to mohlo dopadnout už jakž takž dobře, uvidíme no.

Jo a ta hudba k odchodu Shan byla vyloženě výsměch. Ona (a očividně produkce taky) to tak moc chtěla a byla tak moc cocky. Ach jo. Trochu mě teď děsí, že se s ní ještě uvidíme v nějakém all staru :-?

Reamax
Příspěvky: 5
Registrován: 09 lis 2014, 18:32

S41 - Survivor 41 - EP10

Příspěvekod Reamax » 27 lis 2021, 13:46

Tak musím říct, že poslední 2 epizody u sebe pozoruju, že mě to vlastně tolik nenudí - možná to bude tím, že se neobjevily nové advantage, ty současné neměly prakticky žádný dopad na hru jako takovou a až na Naseera vypadávají lidi, které chci vidět venku :dance: :D Doufám, že už se žádná nová adventage neobjeví, ale takový optimismus a důvěru v Probsta bohužel nemám :D

Jinak sám jsem trochu zvědavej, jakým směrem se hra bude ubírat dále, protože mi připadá, že tam je poměrně dost možností, kdo se může pakovat jako další. Máme dvě jasné dvojice v podobě Deshawn + Danny, Erica + Heather a zbytek jsou v podstatě free agents.

Co se týče šancí na výhru, osobně to vidím zhruba takhle:

Ricard 55% - Podle mě po dnešní epizodě jasný favorit, na druhou stranu asi největší terč na zádech. Od začátku mi byl hodně nesympatický, ale od merge se to postupně zlepšovalo a musím uznat, že hraje solidní hru a výhru by si za mě rozhodně zasloužil, ale bude mít co dělat.

Erica 35% - Tohle je pro mě asi největší WTF, protože defacto celý premerge měla naprosto invisible edit a najednou poslední 2 epizody měla hodně vydařené. Připadá mi přinejmenším zvláštní, že i v době, kdy jsme my diváci o ní nevěděli prakticky nic, tak o ní snad každý soutěžící tvrdí, jak je chytrá, strategická apod. Dokážu si představit, že pokud Erica bude pokračovat v nastaveném tempu a předvede lategame typu Natalie Anderson, tak ji vidím jako velkého favorita na vítězství.

Deshawn 10% - Osobně mi není vůbec sympatický, ale šanci určitě má, pokud se zbaví Ricarda, případně i Ericy.

Danny 0% - Kromě členství v alianci neudělal prakticky nic, osobně nevěřím, že existuje scénář, kde by vyhrál.

Xander 0% - Vlastně mi tolik nevadil a docela jsem mu to přál, ale soudě podle exit interviews atd. se zdá, že si nevytvořil prakticky žádné vztahy, takže ačkoliv má přinejmenším slušný cit na hraní/nehraní advantages, tak je pravděpodobně bez šance.

Liana 0% - Kdo neviděl secret scene z téhle epizody, tak doporučuju, protože to už je normálně vyšinuté chování vůči Xanderovi :D :D

Heather 0% - Heather... :D :D

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S41 - Survivor 41 - EP10

Příspěvekod cypher.eu » 27 lis 2021, 16:49

Reamax píše:Liana 0% - Kdo neviděl secret scene z téhle epizody, tak doporučuju, protože to už je normálně vyšinuté chování vůči Xanderovi :D :D


Zmiňovaná scéna kdyžtak tu k shlédnutí - https://www.youtube.com/watch?v=mf697HNadHc

Musím souhlasit s tím, co píšou lidé v komenářích u videa, Liana je do Xandera asi těžce zabouchnutá, přičemž si to vnitřně nechce připustit a tak se pak chová takhle posedle a nepřátelsky :) Pokud oba vypadnou, tak jim přeju nějaký pořádně divoký usmiřovací sex v Ponderose :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S41 - Survivor 41 - EP10

Příspěvekod brninho » 28 lis 2021, 21:16

Shan bez Ponderosy a exit interview mě dost děsí :? Tuším nějákou Probstovinu
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S41 - Survivor 41 - EP10

Příspěvekod cypher.eu » 29 lis 2021, 10:29

brninho píše:Shan bez Ponderosy a exit interview mě dost děsí :? Tuším nějákou Probstovinu

Toho exit interview jsem si ani nevšiml, ale Ponderosy ano, že by se tedy chystal nový Outcast twist s tím, že jediným outcastem bude Shan? :D Možná taky Shan našla "return from the dead" advantage, který hráč může zahrát po vyřazení ze hry a v podstatě to znamená, že se automaticky vrátí třeba po vyřazení dalšího soutěžícího, či třeba rovnou do finále :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S41 - Survivor 41 - EP10

Příspěvekod brninho » 29 lis 2021, 15:34

S tím jak si produkce tuhle sezonu hraje s flashbackama a podobnýma pičovinama bych nebyl překvapenej kdyby se ukázalo že Shan během odměny narazila na Xanderovu missnutou advantage která ji dá nepochopitelnou druhou šanci :D stoprocentně Shan v nějákym twistu figurovat bude, trnu co to bude pro hru znamenat a jak moc Probst zešílel
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP10

Příspěvekod Lamik.lamity » 29 lis 2021, 17:32

Pokud se Shan vrátí, tak doufám, že ji Chris Underwood vyzve na rozdělání ohně a zlikviduje ji
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S41 - Survivor 41 - EP10

Příspěvekod ItalianManiac » 30 lis 2021, 07:25

Já bych se nějakého twistu s vrácením do hry asi nebála, údajně bylo vydání exit interview i Ponderosy přesunuto kvůli Thanksgiving v USA :D
Ale kdo ví, třeba Probst opravdu zešílel :fuck:

EDIT: Shanina Ponderosa už je na Instagramu ;)

Nicméně s Ponderosou to letos CBS pěkně fláká, jelikož je nahrává primárně na Instagram :?
Tiffany nahráli na oficiální YouTube kanál asi až po 3 dnech a Evvie/Naseer ani Shan tam pořád není...
Moc tu jejich strategii nechápu, protože produkční tým Ponderosy si s tím očividně pořád dává práci a oni jim pak hotové video nahrajou jen a pouze na Instagram, který zničí kvalitu a pak to vypadá, jako by Ponderosu natáčeli na kalkulačku :cry:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S41 - Survivor 41 - EP10

Příspěvekod brninho » 30 lis 2021, 09:39

ItalianManiac: Posel dobrých zpráv! :love:
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S41 - Survivor 41 - EP10

Příspěvekod cihi » 04 led 2022, 05:11

Pres veskerou mou kritiku po cas cele serie se tato epizoda povedla.

A Ricardo i pres svou znacnou nesympaticnost a absurdni zadost o vymazani "guys" z legendarni hlasky, si ziskal u me touto epizodou kredit.


Zpět na „S41 - Survivor 41“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti