S41 - Survivor 41 - EP11

Mamanuca Islands, Fiji
April 15, 2021 - May 10, 2021
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod Lamik.lamity » 02 pro 2021, 05:45

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod Lamik.lamity » 02 pro 2021, 07:37

No, ehm. Producenti koukám před touhle sérií nastudovali celou první přednášku Teorie her. Už jsme měli vězňovo dilemma, teď přišel monty hallův problém. Už jenom čekám, kdy přijde diktátorovo dilemma, že někdo musí odevzdat část své vyhrané odměny ostatním tak, aby byli všichni spokojeni a pokud nebudou, všichni o ni přijdou :D
Liana mě srala čím dál víc, tak jsem rád, že je v čudu. Deshawn zahrál monty hallův problém špatně (abys měl větší šanci, máš vybrat tu Jeffovu prázdnou), ale měl kliku. Doufám, že brzo poletí, protože mi a)není vůbec sympatickej b)to udělá z Dannyho menší terč.
Netroufám si už vůbec tvrdit, kdo by tuhle řadu mohl vyhrát, stále doufám, že to bude Xander, protože je to bílý heterosexuální muž, případně Danny, protože je z těch lidí jednoznačně nejsympatičtější a dokonce měl i dobrou epizodu. Ricard i Erika teoreticky jsou taky schopni vyhrát, Heather bohužel fakt ne
"Kamkoliv jdu, dívají se na mě hned jako na černou ženu, ne na holku, která má stipendium na dobrý škole" nebo co to tam Liana říkala. Spoiler: ty jseš černá žena a je to na první pohled vidět, na rozdíl od nějakých stípek. Tak se s tím dýluj. Co maj furt v Americe všichni s tou barvou kůže za problém?
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Nik
Příspěvky: 45
Registrován: 27 srp 2013, 07:58
Nejoblíbenější série: S20

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod Nik » 02 pro 2021, 10:45

Další epizoda, kterou jsem si mohl zkrátit o 10 minut, ať už tato útrpná řada skončí :vomit:
Spoiler!
P.S. Lamik.lamity: ten odkaz, co jsi ráno postoval na díl mě pěkně nasral, protože v thumbnailu už je vidět, kdo vyhrál imunitu :D
Favourite players: (s01)Joel,Rich (s02)Nick,Michael (s03)Silas,Clarence (s04)-Hunter,Sean (s06)Matthew,Heidi (s07)Christa (s09)Sarge,Julie (s10)Bobby Jon (s11)Rafe (s12)Shane,Aras (s13)Nathan,Penner (s14)Boo,Stacy (s15)Frosty,Peih-Gee (s16)Alexis (s17)Ace,Sugar (s18)Tyson,Coach (s19)Jaison (s21)Benry,Holly (s22)Andrea,Grant (s23)Whitney,Brandon (s24)Troyzan (s25)Peter,Carter (s26)Reynold (s27)Vytas,Hayden,Candice (s28)Spencer,Tony (s29)Josh,Redd,Baylor (s30)Jenn,Mike

Best players EVER : Boston Rob, Tony, Mike
Most HATED players : Dawn, Sherri, Russell, Dan

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod cypher.eu » 02 pro 2021, 11:50

Další garbage epizoda, když jsem viděl, že kmenovka začíná 20 minut před koncem dílu, tak jsem očekával všechno možné, jen ne přednášku na téma BLM, bílých hráčů omlouvajících se za svoji bělost a v neposlední řadě nasranou Shan, že si někdo dovolil vyloučit černošku Lianu po tom srdceryvném proslovu jak je strastiplné být černochem :vomit: Možná by si černoši v USA mohli pustit následující video místo naříkání jak jsou všichni rasisti a proti nim, jsem skálopevně přesvědčen o tom, že by se situace rázem změnila k lepšímu ;) https://www.youtube.com/watch?v=uj0mtxXEGE8

Jinak zase nám byl představen další naprosto DEBILNÍ twist Do or Die, či jak se ta probstovina jmenuje, čekal jsem cokoliv, ale že si bude hráč vybírat jednu ze tří krabiček, to jsem fakt zíral v tupém úžasu co je toto za p*čovinu, to svět neviděl... :vomit: Kdyby to bylo aspoň 50:50, ale ti zm*di daj soutěžícímu pouhých 33%, to je prostě taková hajzlovina až nemám slov... člověk se třeba 20 let snaží dostat do Survu, konečně se mu to povede, má třeba velmi dobře rozehranou hru a pak ho vyřadí krabička ty vole, strčil bych pak Probstovi pochodeň víte kam, být hráč, který takto idiotsky vypadne... Nemám slov...
Završením Survivora měla být 40. řada

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod Pattrick » 02 pro 2021, 12:23

To zase byl debilní zvrat, tahle řada je naprosto otřesná.. už ať je konec, ať je únor a s ní Australská verze.

Případně v lednu a česko slovenská, i když tam se také bojím s čím přijdou, protože když jsem procházel castingem, tak jsem z toho neměl moc dobrý pocit a teď když vím, že natáčení startuje už v lednu a vysílá se to jakoby live (sedm dní zpoždění, to jsem na ten střih zvědavý)..

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod Lamik.lamity » 02 pro 2021, 12:32

BTW Proč proboha Liana nezahrála tu hail mary záležitost? Stejnak její hlas neznamenal ale vůbec nic
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

PM.
Příspěvky: 23
Registrován: 13 kvě 2019, 10:55
Nejoblíbenější série: S9/S18/S20/S25/S28/S31/S38/S40
Nejoblibenější hráči: Eliza- S9/S16
Parvati- S13/S16/S20/S40
Corinne- S17/S26
Andrea- S22/S26/S34
Malcolm- S25/S26/S34
Kelley W.- S29/S31/S38
Michele- S32/S40
Victoria- S38
Ricard- S41
Nejméně oblíbené série: S14/S22/S30/S35/S39

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod PM. » 02 pro 2021, 16:25

Díky za ten link Lamik.lamity :idea: Koukal jsem ráno ve vlaku. :D (byť tam bylo vyspoilerováno že Danny vyhrál IC)
Asi jen stručně, tahle řada za komentování moc nestojí.

Souhlasím, že problematika BLM se do Survivoru nehodí (a když už teda, tak ať je to opravdu lidský moment mezi dvěma hráči - např. Shan/Liana na tom treku, ne celovečerní diskuse na TC zabírající půlku epizody), nicméně producenti jsou tady postaveni do prekérní situace --> pokud tu pasáž neodvysílají, schytali by od účastníků velkej hate.
Jsem překvapen, že se po Shan pakovala Liana, viděl jsem ji jako ideální F3 goat (spolu s H.....Helen?), ale v okamžiku kdy Danny a Deshawn (o tom "twistu" se slušnými slovy mluvit nedá :vomit: ) jsou imunní, to byla logická volba.

Čím dal víc se mi začíná líbit, jak hraje Erika. Nenápadně, tiše, ale umí vytáhnout solidní move v okamžiku, kdy se ji to hodí (viděli jsme i minule jak si zařídila split vote - což bylo pro duo D/D naprosto nevýhodné).
Ricard hraje dost solidně a jakožto zástupce LGBT komunity (joo, zase nějaká woke agenda :D :D ) bych rád viděl dalšího gay vítěze, naposled to byl Todd v S15 (Z redditu: "Gay male flight attendants are a deadly force in Survivor" hahah).
Xander taky nepředvádí špatný věci, ale jury perception je u něj hodně špatná (stačí si přečíst exit interviews s Tiffany nebo Evvie).
Deshawn se chová jak malý dítě, hrozný (twist stranou...). Danny je strašně chill týpek.


Fandím: Ricard, Erika, Xander
Lhostejní: Danny
VEN: Deshawn, Helga

F3 Prediction: Ricard, Xander, Harper
Winner prediction: Ricard
Out next: Danny?
Prosím vyhoďte někdo Probsta.

PM.
Příspěvky: 23
Registrován: 13 kvě 2019, 10:55
Nejoblíbenější série: S9/S18/S20/S25/S28/S31/S38/S40
Nejoblibenější hráči: Eliza- S9/S16
Parvati- S13/S16/S20/S40
Corinne- S17/S26
Andrea- S22/S26/S34
Malcolm- S25/S26/S34
Kelley W.- S29/S31/S38
Michele- S32/S40
Victoria- S38
Ricard- S41
Nejméně oblíbené série: S14/S22/S30/S35/S39

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod PM. » 02 pro 2021, 17:24

E11 Confessional count

Spoiler!
Obrázek
Prosím vyhoďte někdo Probsta.

Uživatelský avatar
Spacecore
Příspěvky: 38
Registrován: 08 dub 2015, 22:43
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Richard Hatch, Ethan Zohn, Sandra Diaz, Rusell Hantz, Malcolm Freberg, Tony Vlachos, Spencer Bledose ...
Nejméně oblíbené série: S každou další se prohlubuje dno
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod Spacecore » 03 pro 2021, 22:44

To byl zas díl. Nebýt toho crapu nabalenýho na každou epizodu, tak by to šlo i se slabými hráči.. no.. Twisty bych už rovnou přejmenoval na "Jeffovu specialitku" nebo tak něco :hungry: Herní prvky mi pomalu připomínají "bluffanovou" z Přátel..

Nevím, jak by epizoda vypadala, kdyby si Deshawn vytáhl kostlivce. Končíš, čau. Žádná kmenovka v poslední sedmičce (nebo kolik jich je), žádná zábava. Asi jsem trochu paranoidní, ale přišlo mi, že Jeff řečí těla a hlavně rukou naznačoval, co by si měl vzít. Ale to se mi mohlo zdát. I tak je 33% šance docela bída. Opět máme díky twistu míň hráčů o imunitu. Nevím, jestli se Probstovi nechce už tak dlouho stát se soutěžícíma, že ho třeba bolí kolena, nebo proč ty soutěže trvaj pět minut.

Závěrečný BLM proslov jsem vypustil, chybí mi zlatý časy hádek Phillipa o rasismus, to bylo něco, tohle je.. meh.

Fandím stále Xanderovi a nově asi Ricardovi, oba jsou tam nejlepšími hráči. Nevadil by mi Danny, ale taky nepředved nic spešl. Deshawn je fejkovitej a Erica by to klidně na konec mohla vytáhnout, ale to by ještě chtělo trošku přidat. Uvidíme no, zatím to nevypadá až toliko zle jako se zdálo, ale pořád to ještě můžou zmrvit ve velkým stylu.

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod SiGi » 06 pro 2021, 11:03

No, na té "antirasistické" kmenovce jsem čekal, že se fakt začne mluvit o BLM a nakonec si pokleknou!

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod cihi » 05 led 2022, 03:19

Pri sledovani tohoto dilu jsem opet premyslel o vymazavani nevhodnych frazich a slov ze "slovniku" jako ze zacatku vyraz "guys", ktery mel udajne nekoho pohorsovat...

Ale co takove "do or die" nebo "deadly games", coz jsou novinky, ktere uvedl Probst v tomto dilu? Neni to nevkusne, kdyz zrovna v tom stejnem dile mluvi Danny o smrti sveho otce?

No samozrejme, ze to v kontextu nevkusne je. Melo by se to vsak menit? Nemelo.

Stejne jako u "guys" proste vzdy neco muze nekoho nekdy pohorsit, poznamenat, byt mu/ji neprijemne, ale je to vzdy o tom se pres vec prenest a ne mazat a vyvijet natlak na to, co muzeme a nemuzeme rikat, protoze s takovou bychom za chvilu chodili leda tak se zalepenou paskou pres usta.

A to je presne kamen urazu "noveho" Survivora - driv jsem pri divani na epizody nepremyslel o srackach, ale dival se na skvelou hru plnou zajimavych momentu. Slusny pokles na samotne dno. Toto je zarucene moje posledni serie US verze, paklize to nezacnu brat jako parodii, u ktere se pobavim, jake to sracky tam vlastne resi.

PS: Jinak kmenovka "nekmenovka" kde se zase brecelo, jak tezke je byt cernej, to snad nema cenu ani komentovat. Paneboze, vzpamatujte se vy cernosi, mate se nejlip v historii! A porad brecite...

a Xander to s tim, ze neni privilegovanej nest to brime jako cernosska komunita, to fakt zabil! :dance: By me zajimalo jestli si takovej bullshit vymyslel sam, nebo dostal korektni scenar od produkce.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod cihi » 05 led 2022, 03:29

Lamik.lamity píše:"Kamkoliv jdu, dívají se na mě hned jako na černou ženu, ne na holku, která má stipendium na dobrý škole" nebo co to tam Liana říkala. Spoiler: ty jseš černá žena a je to na první pohled vidět, na rozdíl od nějakých stípek. Tak se s tím dýluj. Co maj furt v Americe všichni s tou barvou kůže za problém?


Neskutecne zakomplexovana rasa, ktera ma komplexy z barvy sve kuze. U toho jsem si jen rikal: Vsak ses cerna, tak te vidi jako cernou, co je na tom sakra za problem? Ja kdyz vidim vysokyho chlapa, tak taky vidim vysokyho chlapa. Clovek si proste prirozene pomaha tim, co vidi a hleda urcite pro nej specificke znaky. Pro belocha bude vzdycky u cernocha znakem jeho cerna barva, stejne tak naopak pro cernocha bude u belocha znakem jeho bila barva.

Nejhorsi na tom je, ze bila progresivni mladez zase zacina mit komplex z toho, ze ma bilou barvu kuze. Na hlavu vsechno postavene, asi nam chybi valka, kdyz je prostor pro tyto sracky.

SiGi píše:No, na té "antirasistické" kmenovce jsem čekal, že se fakt začne mluvit o BLM a nakonec si pokleknou!


Xander se alespon omluvil za svou barvu kuze, jak se slusi a patri pro nove privilegovane...

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod strom-z » 26 dub 2022, 12:49

cihi píše:Neskutecne zakomplexovana rasa, ktera ma komplexy z barvy sve kuze.


No tvl tady se to taky rozjelo, některý až nechutný komentáře.

Dokoukávám tuhle řadu teprve teď (S42 je v průběhu, kupodivu mě celkem slušně baví), ano i na mě je tam toho BLM moc, ale ač fakt nemusim slova jako "privilege" a radikální zástupci tohohle spektra to hrotěj do slušnejch extrémů... tak totální absence empatie a naprostá ignorance americkýho historickýho kontextu, to je taky teda "něco", místní dámy a pánové.

Nesouhlasim s věcma typu "omlouvat se za svojí bílou barvu kůže" a podobně, to jsou ty přehnaný bullshity.

Ale aspoň UVĚDOMIT si, že když člověk žije v ČR, zemi, která naprosto nemá historii otroctví a rasismu, a neni na místě těhle lidí, jejichž rodiče ještě ZAŽILI věci jako Rosa Parks (1955), atentát na Luthera Kinga (1968), atd. - jako to je taky slušná dávka ignorance.

Ano, opakuju, ani já často velmi nesouhlasim s radikálama z tohohle křídla (jako prakticky s žádnejma radikálama - sám jsem gay, maximálně podporuju LGBT věci, ale s radikálama v tomhle hnutí tlačícíma věci typu "pohlaví je jen konstrukt" - no, "gender" celkem jo, ale "sex" nikoli - taky často ostře nesouhlasim), myslim, že část americkýho BLM se přehnaně staví do role oběti, sami někteří černoši tohle taky neschvalujou a je tam spousta normálních lidí...

... ale kua. Nastudujte si trošku americkou historii. To je fakt diametrálně odlišná zkušenost. Zkuste se na chvíli přenýst do role toho černocha odněkud z Comptonu, kde jste celý dětství zažívali nepokrytej rasismus. Lepší se to? Díkybohu jo a maximálně. Radikálové jsou přehnaní, ano. Lze k tomu mít tisíc výhrad. Ale úplně to shazovat ve stylu "co furt brečej, v Americe žádnej rasismus dávno neni" - to je taky z pozice Čechů trošičku k pláči.

Mimochodem Lianna mě taky spíš furt štvala, ale tady ta řeč k divákům, že chápe, že nás to asi štve a připadá nám to přehnaný, ale pro ně je to prostě realita - dobře řečený.

Myslim, že to tu smaozřejmě nemá bejt o politice a tenhle komentář je celkově late-as-fuck, ale když jsem tu viděl tu salvu jednoznačně odsuzujících komentů, potřeboval jsem to trošku vyvážit ;) howgh

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod cihi » 28 dub 2022, 04:12

strom-z píše:Myslim, že to tu smaozřejmě nemá bejt o politice a tenhle komentář je celkově late-as-fuck, ale když jsem tu viděl tu salvu jednoznačně odsuzujících komentů, potřeboval jsem to trošku vyvážit ;) howgh


Mas pravdu, ze to tu nema byt o politice, ale to nema byt ani Survivor :beer:

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod Yedko » 28 dub 2022, 17:39

cihi píše:Mas pravdu, ze to tu nema byt o politice, ale to nema byt ani Survivor :beer:

Souhlasím. To je stejný argument jak "nemíchejte politiku do sportu", když ho Putin používá pro svou propagandu. Nicméně jinak souhlasím se strom-z. Extrémně to přeháníte a jak už jsem jednou psal, příjdu si tu jak na komentářích na novinkách... Ano, je to SJW sračka, ale vaše vyjádření jsou maximálně tupá a akorát ukazují, že je ve společnosti co měnit.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod cihi » 29 dub 2022, 23:59

Yedko píše:Souhlasím. To je stejný argument jak "nemíchejte politiku do sportu", když ho Putin používá pro svou propagandu. Nicméně jinak souhlasím se strom-z. Extrémně to přeháníte a jak už jsem jednou psal, příjdu si tu jak na komentářích na novinkách... Ano, je to SJW sračka, ale vaše vyjádření jsou maximálně tupá a akorát ukazují, že je ve společnosti co měnit.


Souhlasim, ze kazda propaganda, co se objevi ve sportu ci nejruznejsich poradech, at uz jde o Putinovskou propagandu nebo treba BLM ci LGBT propagandu, je proste spatne.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod strom-z » 05 kvě 2022, 14:30

cihi píše:Souhlasim, ze kazda propaganda, co se objevi ve sportu ci nejruznejsich poradech, at uz jde o Putinovskou propagandu nebo treba BLM ci LGBT propagandu, je proste spatne.

Jenže hranice, co je "propaganda" a co neni je extrémně vágní. Na mě je tam toho BLM taky moc, něco je na mě až moc radikální, na druhou stranu tohle je AMERICKÁ soutěž s americkym společenskym kontextem - prostě si to tam mezi sebou musej po dekádách (resp. staletích) rasismu a otroctví vyříkat.
A pokud někdo považuje za "LGBT propagandu" něco typu "pohlaví je 100% konstrukt" a neni připuštena diskuze - souhlas. Pokud za ní někdo považuje věnování se gay párům a trans lidem včetně jejich životních příběhů, pak jednoduše "fuck you, bigot" (a pokud někdo vůbec pracuje s termínem "LGBT propaganda", pak je nutný pracovat i s termínem "straight propaganda", kterou jsme v mainstreamu po staletí víceméně bez oponentury měli).

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod cihi » 06 kvě 2022, 04:28

strom-z píše:Jenže hranice, co je "propaganda" a co neni je extrémně vágní. Na mě je tam toho BLM taky moc, něco je na mě až moc radikální, na druhou stranu tohle je AMERICKÁ soutěž s americkym společenskym kontextem - prostě si to tam mezi sebou musej po dekádách (resp. staletích) rasismu a otroctví vyříkat.
A pokud někdo považuje za "LGBT propagandu" něco typu "pohlaví je 100% konstrukt" a neni připuštena diskuze - souhlas. Pokud za ní někdo považuje věnování se gay párům a trans lidem včetně jejich životních příběhů, pak jednoduše "fuck you, bigot" (a pokud někdo vůbec pracuje s termínem "LGBT propaganda", pak je nutný pracovat i s termínem "straight propaganda", kterou jsme v mainstreamu po staletí víceméně bez oponentury měli).


LGBT propaganda je treba videt krasne u serialu poslednich let na Netflixu - nacpes tam ruzny odchylky pohlavi a sex. orientace nebo tam rovnou nacpes 40-50% gay postav (coz neodpovida realite) a delas, jak je to uzasny a normalni - jeste vetsinou jsou to kladny postavy. To je proste propaganda.

Viz. "V českém Slovníku mediální komunikace je charakterizována snaha propagandy "o formování světového názoru, o vytvoření žádoucího skupinového, třídního a celospolečenského vědomí a vzorů jednání. Jde o institucionalizované šíření více či méně systematicky uspořádaných idejí, teorií, názorů, doktrín či celých ideologií (zvl. světonázorových a politických), jejich tendenční vysvětlování, modifikace do podoby přizpůsobené aktuální situaci a přesvědčování lidí o jejich správnosti"

Ja jsem proti tomu imunni, ale lituju mlady lidi, co se narodili do tohoto Matrixu. Ne nahodou se v USA identifikuje uz ted skoro 20 % mladych za queer, viz: https://refresher.cz/107617-Pruzkum-Kaz ... Z-je-queer

Nicmene neplevelme tu diskuzi, stacilo. At se dari :beer:

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod strom-z » 07 kvě 2022, 13:48

cihi píše:LGBT propaganda je treba videt krasne u serialu poslednich let na Netflixu - nacpes tam ruzny odchylky pohlavi a sex. orientace nebo tam rovnou nacpes 40-50% gay postav (coz neodpovida realite) a delas, jak je to uzasny a normalni - jeste vetsinou jsou to kladny postavy. To je proste propaganda.

Viz. "V českém Slovníku mediální komunikace je charakterizována snaha propagandy "o formování světového názoru, o vytvoření žádoucího skupinového, třídního a celospolečenského vědomí a vzorů jednání. Jde o institucionalizované šíření více či méně systematicky uspořádaných idejí, teorií, názorů, doktrín či celých ideologií (zvl. světonázorových a politických), jejich tendenční vysvětlování, modifikace do podoby přizpůsobené aktuální situaci a přesvědčování lidí o jejich správnosti"

Ja jsem proti tomu imunni, ale lituju mlady lidi, co se narodili do tohoto Matrixu. Ne nahodou se v USA identifikuje uz ted skoro 20 % mladych za queer, viz: https://refresher.cz/107617-Pruzkum-Kaz ... Z-je-queer

Nicmene neplevelme tu diskuzi, stacilo. At se dari :beer:


"delas, jak je to uzasny a normalni" - ano, bejt gay normální je, pokud naznačuješ že ne, tak jseš, bro, homofob.

Ano, i mě jako gayovi připadá někdy ta reprezentace a korektnost (případně moc kladnejch postav) připadá přehnaná až směšná. Ale pak si přečtu komentáře, který nostalgicky vzpomínaj na doby, kdy se tyhle postavy nezobrazovaly, o těhle věcech nemluvilo, jako na ten správnej ideál a jako... fakt ne. Ale ono čistě sobecky - průměrnej hetero týpek (proti němuž a priori absolutně nic nemám, pokud neni kokot - ale to platí pro všechny jakýkoli barvy, orientace, atd.) z těch společenskejch změn poslední doby nemá vlastně vůbec nic a chápu, že mu původní stav vyhovoval mnohem víc.

Jinak hezká slovníková definice, až na to, že a) soutěž jako Survivor prostě nemůže bejt ve vakuu, která společenský témata úplně vytěsňuje, míra/podoba se ti nemusí líbít a můžeš/nemusíš s různejma věcma souhlasit, ale je absurdní a mimo realitu to vyžadovat stoprocentně. V Survivoru se VŽDYCKY probíraly společenský témata, a to jak přímo v show, tak v reunionu - viz třeba Boston Rob, co se na reunionu Marquesas omlouval Johnovi za jeho homofobní výrazy v confessionals. To jako byla taky propaganda? A za b) opět tim imo podprahově naznačuješ, že společenskej koncenzus v určitý době je ten správnej a neměl by se zpochybňovat (takže pokud by se Survivor točil o pár dekád zpět, neměly by se v něm třeba vůbec řešit otázky segregace a rasismu?)

Ano, mladá generace je na jednu stranu dneska stokrát míň bigotní a otevřenější vůči odlišnostem než boomeři apod., na druhou stranu je z toho až extrémně zblblá a těm úplnejm úletům se směju i já (a jakmile má někdo třeba jinej politickej názor, tolerance často totálně mizí).

Jinak taky už končím a nechci to tu rozvádět do nekonečna, začal jsem s tím vlastně jen proto, že ta salva jednostrannejch komentářů ve stylu "svět jde do ***" bez jakýkoli schopnosti/snahy vnímat nějaký nuance už mě fakt vytočila ;)

Taky přeju ať se daří.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod cypher.eu » 07 kvě 2022, 17:58

strom-z píše:"delas, jak je to uzasny a normalni" - ano, bejt gay normální je, pokud naznačuješ že ne, tak jseš, bro, homofob.

Ano, i mě jako gayovi připadá bla bla bla....

Proč jsi neocitoval celou cihiho větu a vytrhl jsi ji takhle z kontextu? To byl záměr aby sis tady mohl zanadávat? Takže já to ocitování udělám hezky za tebe a ještě ti zvýrazním tu klíčovou část, kterou ses rozhodl kompletně ignorovat: "nacpes tam ruzny odchylky pohlavi a sex. orientace nebo tam rovnou nacpes 40-50% gay postav (coz neodpovida realite) a delas, jak je to uzasny a normalni". Nemyslím si, že jsme v jedné řadě měli 40-50% gay postav, ale pokud by tomu tak bylo, tak to by opravdu bylo poněkud prazvláštní a propagandistické, v tom má cihi naprostou pravdu...

Co se zbytku tvého rozhořčeného slohu týče, tak všiml sis jedné prosté věci? Naprosto všichni jsme tu řešili tu BLM přednášku, pak přijde strom a najednou je z toho podrážděný sloh na téma homofobie... škoda, že tu není smajlík co se plácá do čela, tak aspoň dám tohoto :-?
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod Yedko » 07 kvě 2022, 20:47

Téma LGBT tu jen tak zběžně nahodil, aby ukázal, že není radikální SJW a že i jako gay se jim za některé LGBT propagandistické sračky směje. Pokud se bavíme o nějaké woke culture v USA tak to je téma které spolu úzce souvisí. Prostě potrefená husa zakejhala a nelíbí se ji, že se tu někdo vymezil vůči vašemu honění do kříže nad tím, jak je ten svět v prdeli a že za našich mladých časů jsme tuhle, cituji "zakomplexovanou rasu" viděli jen v Cestománii a buzeranti se báli spolu chodit po ulici, protože by je někdo okamžitě poslal na ARO. Takže ANO, naprosto souhlasím, dnešní Survivor je too much, ale to vy jste se svými vyjádřeními taky a doufejme, že tato nechutná propaganda ovlivní vaše děti a nebudou to stejní bigotní postkomunističtí lulani jako vy.

Jinak pokud tu řešíme tu větu, kterou neodcitoval celou, tak když si vyjmeš ten prostředek se 40-50%, tak ta věta skutečně funguje tak, že dát do seriálu různý jiný pohlaví nebo sexuální orientace není normální. Takže to samé můžu říct o tobě, že sis vybral jen část B z dvojice částí, které měly být nenormální aby sis mohl zanadávat... Spojka "nebo" je klíčová.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod strom-z » 08 kvě 2022, 17:07

Yedko píše:Téma LGBT tu jen tak zběžně nahodil, aby ukázal, že není radikální SJW a že i jako gay se jim za některé LGBT propagandistické sračky směje. Pokud se bavíme o nějaké woke culture v USA tak to je téma které spolu úzce souvisí. Prostě potrefená husa zakejhala a nelíbí se ji, že se tu někdo vymezil vůči vašemu honění do kříže nad tím, jak je ten svět v prdeli a že za našich mladých časů jsme tuhle, cituji "zakomplexovanou rasu" viděli jen v Cestománii a buzeranti se báli spolu chodit po ulici, protože by je někdo okamžitě poslal na ARO. Takže ANO, naprosto souhlasím, dnešní Survivor je too much, ale to vy jste se svými vyjádřeními taky a doufejme, že tato nechutná propaganda ovlivní vaše děti a nebudou to stejní bigotní postkomunističtí lulani jako vy.

Jinak pokud tu řešíme tu větu, kterou neodcitoval celou, tak když si vyjmeš ten prostředek se 40-50%, tak ta věta skutečně funguje tak, že dát do seriálu různý jiný pohlaví nebo sexuální orientace není normální. Takže to samé můžu říct o tobě, že sis vybral jen část B z dvojice částí, které měly být nenormální aby sis mohl zanadávat... Spojka "nebo" je klíčová.


Dík Yedko, nenapsal bych to lépe :idea:

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod cypher.eu » 12 kvě 2022, 17:24

Yedko píše:Téma LGBT tu jen tak zběžně nahodil, aby ukázal, že není radikální SJW a že i jako gay se jim za některé LGBT propagandistické sračky směje. Pokud se bavíme o nějaké woke culture v USA tak to je téma které spolu úzce souvisí. Prostě potrefená husa zakejhala a nelíbí se ji, že se tu někdo vymezil vůči vašemu honění do kříže nad tím, jak je ten svět v prdeli a že za našich mladých časů jsme tuhle, cituji "zakomplexovanou rasu" viděli jen v Cestománii a buzeranti se báli spolu chodit po ulici, protože by je někdo okamžitě poslal na ARO. Takže ANO, naprosto souhlasím, dnešní Survivor je too much, ale to vy jste se svými vyjádřeními taky a doufejme, že tato nechutná propaganda ovlivní vaše děti a nebudou to stejní bigotní postkomunističtí lulani jako vy.

Jinak pokud tu řešíme tu větu, kterou neodcitoval celou, tak když si vyjmeš ten prostředek se 40-50%, tak ta věta skutečně funguje tak, že dát do seriálu různý jiný pohlaví nebo sexuální orientace není normální. Takže to samé můžu říct o tobě, že sis vybral jen část B z dvojice částí, které měly být nenormální aby sis mohl zanadávat... Spojka "nebo" je klíčová.

Ajéje, Yedko má zase malinko záchvat :smile: Proč bych prosím tě měl z jakékoliv a kohokoliv věty něco vyjímat? To je přesně to, co udělal strom a teď i ty. Sdělením cihiho je, že prostě americká, resp. západní produkce je prolezlá propagandou LGBT, BLM apod., no a to je zkrátka nezlomný fakt :smile: Ty se toto sdělení snažíš shodit tím, že si z toho souvětí vypíchneš z kontextu co se ti hodí a nabalíš na to tvé hysterické kydy o bigotních postkomunistických lulanech :smile: Jak tomu podobní radikální SJWs tvého ražení že říkají, argumentační faul? ;)

"V českém Slovníku mediální komunikace je charakterizována snaha propagandy "o formování světového názoru, o vytvoření žádoucího skupinového, třídního a celospolečenského vědomí a vzorů jednání. Jde o institucionalizované šíření více či méně systematicky uspořádaných idejí, teorií, názorů, doktrín či celých ideologií (zvl. světonázorových a politických), jejich tendenční vysvětlování, modifikace do podoby přizpůsobené aktuální situaci a přesvědčování lidí o jejich správnosti" - toto v USA produkci skutečně je víc než patrné a je to velmi patrné i 11. epizodě 41. řady Survivora, třeba se z toho zblázněte vy dva, ale je to tak ;)
Završením Survivora měla být 40. řada

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod strom-z » 13 kvě 2022, 17:13

Chlape kritizuješ tady výrazy ostatních a přitom děláš úplně to samý neustálejma výrazama typu "záchvat" "hysterčit", "hysterický kydy", atd. ;-)

Plus věty typu "západní produkce je prolezlá propagandou LGBT, BLM apod., no a to je zkrátka nezlomný fakt" - vtipný je, že já i yedko to vlastně (byť třeba ne těmahle slovama) do určitý míry uznáváme a oba říkáme, že je na nás dnešní Surv v těhle ohledech do trochu moc. Byť já zároveň opakuju, že za tim cítim takovýto "v devadesátkách/nultejch letech bylo všechno ideální, co ty menšiny furt chtěj". A opět pomíjíš fakt, že kulturu máš vždycky prolezlou nějakou formou propagandy - v minulejch dekádách se tyhle témata vůbec neobjevovaly, bylo normální bejt "in the closet" a stydět se za to... zkrátka to kyvadlo bylo taky hodně nehezky vychýlený a i tohle byla propaganda (byť tebe se negativně nedotýkala, tak ti logicky nevadila). A ano, myslim, že je to kyvadlo vychýlený i dneska - ale jak v čem a jak kdy/v jaký míře - některý leftist věci jsou vyložený bullshity, něco je sporný, něco je naprosto okay a boomers brečej neprávem.

A ještě se vrátim k tý cihiho větě - abych to upřesnil, nemyslim si apriori, že je cihi homofob. Ale vyznění tý věty lze fakt vnímat poněkud vícesmyslně a měl jsem na to (ano, jako gay) potřebu upozornit. (Mohl bych napsat, že jsi na to zareagoval hystericky, ale neudělám to... :D )

Myslim, že je celkem přirozený, že na tyhle dneska (extrémně zbytečně) vyhrocený věci má každej trochu jiný názory (pokud neni vyloženej kokot, tam ode mě naopak schytá sodu ;)) ) - opakuju, že sám bych sem ani neměl potřebu přispívat, kdyby to tu fakt nebyl jeden příspěvek za druhym jak na těch novinkách bez MINIMÁLNÍ snahy aspoň trošku vnímat nějaký nuance a projevit aspoň procento empatie.

Za mě - klidně let's agree to disagree (resp. Surv nám asi poskytne ještě hodně dalších příležitostí, tak případně čus na diskuzi pod jinou epizodou :D :beer: )

cypher.eu píše:Ajéje, Yedko má zase malinko záchvat :smile: Proč bych prosím tě měl z jakékoliv a kohokoliv věty něco vyjímat? To je přesně to, co udělal strom a teď i ty. Sdělením cihiho je, že prostě americká, resp. západní produkce je prolezlá propagandou LGBT, BLM apod., no a to je zkrátka nezlomný fakt :smile: Ty se toto sdělení snažíš shodit tím, že si z toho souvětí vypíchneš z kontextu co se ti hodí a nabalíš na to tvé hysterické kydy o bigotních postkomunistických lulanech :smile: Jak tomu podobní radikální SJWs tvého ražení že říkají, argumentační faul? ;)

"V českém Slovníku mediální komunikace je charakterizována snaha propagandy "o formování světového názoru, o vytvoření žádoucího skupinového, třídního a celospolečenského vědomí a vzorů jednání. Jde o institucionalizované šíření více či méně systematicky uspořádaných idejí, teorií, názorů, doktrín či celých ideologií (zvl. světonázorových a politických), jejich tendenční vysvětlování, modifikace do podoby přizpůsobené aktuální situaci a přesvědčování lidí o jejich správnosti" - toto v USA produkci skutečně je víc než patrné a je to velmi patrné i 11. epizodě 41. řady Survivora, třeba se z toho zblázněte vy dva, ale je to tak ;)

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

S41 - Survivor 41 - EP11

Příspěvekod Kalam » 14 kvě 2022, 16:45

Jo jo,cihi a cypher jsou zakomplexovaný ubrečený koko*i...


Zpět na „S41 - Survivor 41“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host