S41 - Survivor 41 - EP12

Mamanuca Islands, Fiji
April 15, 2021 - May 10, 2021
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP12

Příspěvekod Lamik.lamity » 09 pro 2021, 06:53

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S41 - Survivor 41 - EP12

Příspěvekod Lamik.lamity » 09 pro 2021, 06:55

Toho SJW cringe už fakt bylo dost. IMO už Survivor není o lidech, ale právě o těch stereotypech, které představují, což je fakt velká škoda.
Doufám, že nevyhraje Deshawn, jinak je mi to celkem fuk. Víc k tomu asi nemám
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S41 - Survivor 41 - EP12

Příspěvekod cypher.eu » 09 pro 2021, 13:35

Člověk by řekl, že když v předchozím díle byla 20 minutová přednáška na téma BLM, tak si tuto epizodu dají voraz, ale to jsem se šeredně mýlil a snad třetina této epky byla věnovaná tomu, co se dělo minule, omg... :fuck:

Už jen čekám nějaký tweet Shan či Liany jak rasističtí zbylí soutěžící jsou, že si dovolili vyloučit 3 černochy v řadě, no třeba se dočkáme na FTC ;) Deshawn na kmenovce zase a opět potvrdil svoji katastrofální sociální inteligenci, bohužel pokud se dostane do finále a bude sedět vedle takového Ricarda, který hraje mnohem lepší hru, tak i přesto má zajištěné hlasy Shan, Liany a Dannyho, jen a pouze kvůli barvě jeho pleti, ničemu jinému :idea:

Co se finále týče, tak je mi celkem buřt kdo to vyhraje, od začátku jsem neměl žádného favorita, něco málo sympatií u mě měli Brad a Naseer, oba jsou dávno venku, čili nechť lepší hráč zvítězí ;) Ricard mi není sympatický, ale objektivně hraje z té pětky nejlepší hru, má na kontě skalp "hvězdné" Shan, jako druhého favorita vidím Xandera, který měl většinu hry velmi těžkou pozici a byl na odstřel, teď se na něj k mému překvapení úplně zapomnělo, asi ho ostatní vidí jen jako takového neškodného blbečka, což mu na případné FTC může dost uškodit, třetí favoritkou je Erika, která taky byla dlouho na dně a i když nic moc nevyhrála, nenašla žádný HII, tak je aspoň porotou vnímaná jako inteligentní děvče, jen si nejsem jist, že je porotcům sympatická, čtvrtý je Deshawn, který je prostě chaotik a nevidím u něj z herního hlediska nic, co by se dalo vyzdvihnout, podobně Heather, která bohužel také nic nepředvedla.
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S41 - Survivor 41 - EP12

Příspěvekod brninho » 10 pro 2021, 11:17

Většina epizod je o hovně, víc mě baví predikce budoucnosti, takže tu máme další HII ve hře, asi všichni tušíme že si ho někdo vezme a že ten někdo zrovna "náhodou" bude v ohrožení...takže Ricard nebo Deshawn? Aka asi rovnou můžeme říct že kdo z téhle dvojice projde do final 3 se stane vítězem, přičemž vzhledem k editu a dosavadní performance v soutěžích favorizuju Ricarda, na kterýho mám s cypherem podobnej pohled.
Xander, ač můj favorit ,je totálně bez šance, podle mě tu final 3 dá a produkce z něj udělá velkého soupeře pozdějšího vítěze, ale s Ricardem prohraje protože prostě hrál slabší hru a s Deshawnem kvůli pofidérní message ven, přece nemůže vyhrát bílý heterosexuální muž který se podílel na rozložení black alliance...Final 3 Xander, Erica a Heather nebude, nenasvědčuje tomu ale vůbec nic.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S41 - Survivor 41 - EP12

Příspěvekod cypher.eu » 10 pro 2021, 12:53

když nad tím tak přemýšlím, tak má brninho pravdu, jediná final 3, kde má Xander celkem dobrou šanci na výhru, je on, Erika a Heather, ale to se na 90% nestane, leda by měl Survivor fakt dobré editory, kteří nás všechny převezli s tím, jak nám jednotlivé hráče 12 epizod ukazovali ;) Čili je to buď Ricard, nebo Deshawn, ale fakt těžko říct, Ricardovi jdou těžce po krku a pokud nevyhraje závěrečné imunity/rozdělávání ohně, tak ho ostatní vykopnou, u Deshawna zase všichni ví, že má v kapse hlasy Shan, Liany a Dannyho, což je taky důvod ho vyřadit, oba mají dle mého celkem dost srovnatelně pozitivní edit, jeden má srdceryvný příběh o tom, že je polohluchý a LGBT, druhý má srdceryvný příběh o tom, že je černoch, čili fakt těžká volba, asi dám svůj tip ale na Ricarda, vidím to na imunitu do final 4, pakuje se Deshawn a pak rozdělávání ohně proti Heather, které vyhraje :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S41 - Survivor 41 - EP12

Příspěvekod cihi » 05 led 2022, 04:37

Multikulturni telenovela pokracuje. Proc tam proboha porad breci? To jako vazne bavi nekoho sledovat?

Bliju z toho, co udelali z meho milovaneho poradu. 20 let jsem to miloval, ale proc to nezk*rvit neomarxistickou propagandou, ze Probste?

Tipuju ted na vyhru Deshawna - staci mu zahrat zase na to, jake brime nese cely zivot se svou barvou pleti a hlasy se pohrnou. Je ale zajimavy, ze mu 3 jisty hlasy od dalsich cernochu, ktere dostane na zaklade sve barvy pleti, najednou jiste vadit nebudou.

Dokazu si i predstavit, ze kdyby pri finale sedel vedle Deshawna Xander, tak se dokonce i zrekne vsech hlasu a poprosi ostatni, at daji hlas radeji souperi, protoze on uz jako bily ziskal privilegii v zivote dost :D

PS: Nikdy by me nenapadlo, ze tu budeme resit, ze je ve hre nekdo bily nebo cerny, ale presne k tomu ten jejich polodementni boj za socialni spravedlnost vede, ze nas*rou i ty, co je tolerovali a chapali.

Uživatelský avatar
yero
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 19:04

S41 - Survivor 41 - EP12

Příspěvekod yero » 23 dub 2022, 09:11

Se Survivorem oficiálně končím! je to jen BLM sračka!


Zpět na „S41 - Survivor 41“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti