TAR S33 (US) - Epizoda 10+11 - finále

2022
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

TAR S33 (US) - Epizoda 10+11 - finále

Příspěvekod ItalianManiac » 03 bře 2022, 07:26

Epizoda 10+11 - finále
3.3.2022
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

TAR S33 (US) - Epizoda 10+11 - finále

Příspěvekod Survivorfans » 25 dub 2022, 21:50

Finále a závěr byli sice napínavý, ale úkoly z LA mě teda moc nebrali. Víc mě bavila část z Portulska. Aspoň že vyhrál sympatický pár a ukázal, že TAR není jen pro mladý. :) :idea:

Co se týče série, tak je za mě bídná. Bohužel je ale asi tou pauzou kvůli který odešli nadějný týmy - za mě Anthony & Spencer nebo Connie & Sam a mohli to trochu zamíchat. Místo nich dostali více šancí marný týmy jako Michael & Moe, Arun & Natalia u kterých mi přijde až trapný aby měli 4 šance. :? :down: Chápu že to chtěli kvůli výpadku ostatních týmů, ale tohle je až extrém. :cry: Dál se tam zbytečně dlouho drželi týmy Akbar & Sheri a Lulu & Lala, který by běžně nejspíš letěli výrazně dřív.

Trochu jsem i očekával že některý týmy využijí pauzu a zkusí se zlepšit, ale evidetně marný týmy zůstali marnými a brzo letělo. :-|

Lokalit nebo zemí tentokrát moc nebylo, ale za to samý pěkný. ;)


Zpět na „The Amazing Race S33 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host