Survivor Česko & Slovensko - EP02

Dominikánská republika
2022 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP02

Příspěvekod ItalianManiac » 21 led 2022, 07:01

Epizoda 2
    • Voyo: 20.1.2022
    • TV Nova: 21.1.2022 20:20
    • TV Markíza: 21.1.2022 20:30


Survivor Extra (CZ): https://novaplus.nova.cz/porad/survivor ... kmene-azua
Survivor Xtra (SK): https://videoarchiv.markiza.sk/video/su ... -epizoda-2
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 21 led 2022, 19:47

Tak tohle byla hodně kecací a nadbytečná epizoda, upřímně fakt doufám, že to bylo non-elim jen kvůli krizi kolem covidu a karantény plus quitu Drahokoupila, jako jestli budou lidi vypadávat vždycky jen v epizodách na začátku týdne, tak to se jim na to hezky rychle vyseru. Dvouhodiný epizody fakt hodlám tolerovat jen v případě, že tam bude zpracovaný celý jedno vyřazovací kolo dohromady. Radši ani nechci vědět, po kolika dnech se to na ten ostrov vrátili, produkce radši ani nepíše, kolikátý den se co děje, dík moc.

Jako jediný plus epizody asi beru to, že jsme mohli trochu líp poznat některé lidi, mám teď líp přehled kdo je kdo a aspoň už si nebudu plést třeba Veve s Aylin do příště. Jinak to že se zbývajících 8 hráčů válelo někde v karanténě na hotelu snad ani radši řešit nebudu. Nechápu proč teda ani jednou nepadlo slovo covid jako důvod k té evakuaci, jakože člověk pochopí co se stalo, ale bylo to od moderátorů tak nějak vágně podané, minule se nesmělo vyslovit nahlas panická ataka, teď zase covid, wtf.

Slovenský moderátor se válí někde v karanténě nejspíš taky, v epizodě byl vidět jen jednou a to mluvil na kameru někde o samotě, jinak všechno zase oddřel Ondra Novotný a za odměnu dostal to, že ho Slovák v některých výzvách předaboval, i když na place očividně vůbec nebyl, asi aby se Slováci neurazili anebo fakt nevím.

Fakt by mě zajímalo, jak dlouhý časový úsek tenhle díl zabral, volbu kapitána v Azua řešili asi 3/4 hodiny jestli byl Branislav dobrá volba nebo ne, jakože Adam mě zatím baví, jeden z mála působí aspoň trochu naživu a jakože má v sobě nějakou jiskru a aspoň trochu osobnosti, ale tvl střihači to fakt mohli zkrátit, už mě to ke konci fakt sralo.

Něco podobného se situací kolem Pazderkové v Mao, kde jí celou epizodu všichni řeší jaké má výkyvy nálad (ale tpc že by to ukázali, jak jí hrabe, to zase ne, jen o tom budeme všichni plkat).

Dvě výzvy o odměnu a upřímně obě odměny stojí za hovno, už jsem zvědav, jak někdo z celebrit půjde a chytí fakt rybu. Budu v šoku.

PRÁCE KAMERY PŘI DRUHÝ SOUTĚŽI O ODMĚNU BYL NESKUTEČNEJ AMATÉRSKEJ PASKVIL, CHCE SE MI ZVRACET, CO TO DO HAJZLU BYLO.

Rozhodnutí kapitánů o výměně soukmenovce natáhli tak, že jsem fakt už čekal, že to vlastně ani nevyřeší a budou o tom plkat ještě půlku příští epizody (přestože bylo takřka úplně jasný, kdo bude vyměněn), nakonec příjemné překvapení a oni to v té poslední minutě stihli, to je snad prvně, co něco mělo trochu spád (konkrétně jen to sezení kapitánů u stolu, zbytek ne).

Zpovědnice:
SURVIVOR CZSK E2.jpg


Kmen Azua je v podstatě jen crazy Adam a banda 6 nuďasů, který se cítí dotčeně, že Adam moc mluví. Celebrity byly v tomhle díle konečně trochu vidět a je vidět, že tam ty lidi jsou přeci jen o krapet zajímavější a sympatičtější.

Favoriti v tuhle chvíli: Adam, Iva, Nikola, Chili, Gábor, Tomášové, z chybějícího osazenstva Enrique a Dominika
(?)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP02

Příspěvekod Rendy » 21 led 2022, 22:48

lacSzlo píše:Source of the post Rozhodnutí kapitánů o výměně soukmenovce natáhli tak, že jsem fakt už čekal, že to vlastně ani nevyřeší a budou o tom plkat ještě půlku příští epizody (přestože bylo takřka úplně jasný, kdo bude vyměněn), nakonec příjemné překvapení a oni to v té poslední minutě stihli, to je snad prvně, co něco mělo trochu spád


Hm, tak moment, buď jsem brzy vypnul televizi nebo jsou dvě verze televizní a online :D v televizi to podle mě nestihli.

Jinak těch 2.5 hod. je už hrůza, celá epizoda se dá zkrátit na polovinu.

Hrát na pět vítězných je také na prd, už mi bylo modrých líto, jak je tam trápí ve zbytečné agonii.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 21 led 2022, 23:00

Hele bylo to fakt rychlý v poslední minutě před ukázkama na další díl. Jakože řekli si Já chci vyměnit Ivu a já Johy, ale jestli to bylo 100% oficiální... no doufám že jo :smile:
(?)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP02

Příspěvekod Yedko » 21 led 2022, 23:04

lacSzlo píše:Source of the post ...Něco podobného se situací kolem Pazderkové v Mao, kde jí celou epizodu všichni řeší jaké má výkyvy nálad (ale tpc že by to ukázali, jak jí hrabe, to zase ne, jen o tom budeme všichni plkat)...


Sorry jako, ale tobě asi jebe podobně jako Pazderkové :D . Bylo na ní za celý díl tak 27 záběrů s celkovou stopáží tak kolem pěti minut jak je nervově nevyrovnaná, jaké má tiky, popotahování si rukávů, sahání si na nos (nedostatek koksu?), kývání se jak ve Studně, výkyvy nálad i na zpovědích co počítáš a tys tam jako neviděl ani jednu situaci? Tak tohle je fakt moc. Jak ty můžeš zkoušet něco analyzovat :fuck:

Za mě o dost lepší díl než první i když se nevyřazovalo, nejvíc mi tentokrát vadily asi otřesné výkony kameramanů. Druhá soutěž byla otravně dlouhá, ale už jsme to asi všichni pochopili kvůli stopáže. Něco mi říká, že díly budou postupně o trochu kratší, ale bude to vyplňováno větším počtem reklam, takže v programu to bude stejný. Taková zaváděčka, že to moc rozbíjet nebudou aby se jim na to lidi hned nevysrali. Covid za mě vyřešený nejideálněji jak jen to šlo. Dali tam 7 lidí z 11 o týden dřív s tím že to vyváží nevýhodu většinové socializace vs. pohodlí - mají materiál pro televizi a nijak to neovlivnili nějakým hlasováním bez lidí co by se doplnili později.

To s tím koncem mě taky zajímá (btw opravdu úžasný twist - i jak to bylo natočený), ale pravděpodobně je lacSlo zase jen mimo :lol:

Fandím: Gábor, Nikola, Enrique, Tomáš Z.
Zajímaví: Adam, Iva
Ven: všech pět Azua krom Adama a mužatky
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 21 led 2022, 23:18

Tak se omlouvám, mně na ní nepřišlo nic extra divného, aby z ní měl celý kmen strach? :? :? asi jsem si představovat něco dramatičtějšího než trochu neurózy kdy se popotahuje za rukáv
(?)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP02

Příspěvekod Yedko » 21 led 2022, 23:30

Jako já si toho během toho dílu fakt všímal furt a bylo mi jí spíš líto. A to jsem ji viděl jen dvě hodiny v televizi a teď si představ, že tam máš toto 10 dní vkuse. Ona to dost předvídala i Terry (https://www.youtube.com/watch?v=rX-RDQt ... 1kov%C3%A1,
Spoiler!
ne že bych ji po jejím výkonu na FTC RO2 bral jako nějakou autoritu :D
) a její psychické problémy jsou po tom co jsem googlil bulvárem docela všeobecně známé. Tak snad to zvládne a vydrží to co nejdýl. Už teď kdyby se na to vysrala v tom druhém kmenu tak bych ji vůbec nepřirovával s Drahokoupilem.

SPOLER = nekoukejte pokud si nechcete vyspoilovat Robinsonův ostrov II
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP02

Příspěvekod Yedko » 21 led 2022, 23:45

Jo a ještě jedna věc ke slovenskému moderátorovi. Podle mě to byla jedna z podmínek Ondry Novotného, že tam prostě nemůže být pořád ty 3 měsíce ať tam je někdo druhý. Navíc v rozhovoru na instagramu říkal, že jeho podmínky byly, aby tam mohla být jeho rodina (aspoň ze začátku první měsíc) a aby mohl dělat svou druhou lásku, kterou je Oktagon. A např. 26.2. a 26.3. maj eventy, který rozhodně takové dva týdny, minimálně týden příprav na místě zaberou. Takže to podle mě docela akorát vychází. Slovák je teď možná klidně na Slovensku a dělá jen voiceovery, případně nějaké "dokrútky" a Ondra je na místě a když bude Ondra muset dělat Oktagon tak se to otočí. Za mě lepší varianta, než kdyby to dělali dva najednou. Bude tam možná chybět nějaká vzájemná historie a napětí na TC, ale tak snad budou poctivě plnit domácí úkoly.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 21 led 2022, 23:54

Je to možné, jen mi to přišlo vtipné prostě jak ten Slovák někam komplet zmizel a předaboval ty chellenge, jestli je důvod tenhle, tak to dává smysl.
(?)

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Survivor Česko & Slovensko - EP02

Příspěvekod Megis » 22 led 2022, 08:46

Co bylo tohle za strašnou epizodu? :vomit: Pokračuje rapidní sešup dolů, vůbec poprvé v historii jsem u toho i usnul, protože ta druhá soutěž byla otřesná a trvala snad hodinu, ne? Opakovačky ať tady fakt nedávají, proč si pořád někdo v produkci myslí, že to někoho zajímá? :evil: Jo a diskuze mezi jednotlivými koly stojí taky za prd, není to zajímavé a nepřináší to vůbec nic. Jinak se zbytek epizody jenom řešilo kapitánství a Iva, to je materiál tak na 10 minut, ne na hodinu. Ani se nedivím, že jsem usnul.

Jinak k návratu po COVIDu - Nova dle očekávání přistoupila na nejhorší možný scénář, kdy vypustila na ostrov jenom část soutěžících. Takže zatímco 14 soutěžících zažívá "nejdrsnější" zážitek v historii televizi a postupně se semkne dohromady, rozvíjí mezi sebou vztahy a dělá určitá rozhodnutí, ten zbytek pořád leží na hotelu bez možnosti jakkoli ovlivnit hru. Jak by dopadla volba kapitánství, na kterém se asi začne zakládat další hra, kdyby mohli hlasovat všichni soutěžící? Tomáš by asi zůstal, ale Braňo? To už nezjistíme.

A jediný trochu zajímavý moment - výměna soutěžících... Z koho kapitáni mohli vybírat? Jenom z těch dalších šesti, co už jsou na ostrově? Z celého kmenu? Tohle je důležité rozhodnutí, které rozhodně nemá přicházet ve stavu, kdy se ho nemohou zúčastnit všichni. Myslím, že izolovaní lidi měli pro swap imunitu, to je stejně špatně, jako kdyby tu imunity neměli a přišli by k výměně jak slepí k houslím. Nechápu Braňa, který hned vyhrkl, že rozhodně nechce měnit chlapa. Přičemž právě chlapa se měl snažit vyměnit, protože je docela jasné (ne, v televizi opravdu nebylo ukázané, kdo chce koho vyměnit, že ), že červení pošlou pryč slabučkou Ivu. Kdyby se snažil vyměnit chlapa, pošle pryč Adama a získal by Nathana nebo Gábora. Resp. nezískal, toto by Tomáš nedopustil, ale Braňo jel už od začátku úplně špatně při vyjednávání.

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Survivor Česko & Slovensko - EP02

Příspěvekod Survivorfans » 22 led 2022, 10:33

Celý problém tohodle Surva a celkově těch našich verzí (+ RO a Ostrov) je to natahování a problémy se tu řeší až moc. Kdyby to zkrátili na 45minut - 1 hodinu, tak by to bohatě stačilo. Vždyť i tupci je jasný, že kdyby tahle část kmene volila, letěli by Iva a Adam, tak stačí pár názorů ostatních a scén proč tomu tak je a né to řešit pomalu celý díl + samozřejmě volba kapitána. :cry: To aby soutěž a ty kecy okolo trvaly víc jak půl hodin je taky hrůza, měli by to trochu sestříhat a vynechávat ty opakovaný záběry jak při nějakým sportovním zápase. Navíc mi přijde, že se tam děje docela dost důležitých rozhodnutí aniž by byli kmeny kompletní - volba kapitána, kdo půjde do dalšího kmene - twist který přichází hodně brzo, skoro jak u USA verze. :cry:
Soutěž kapitánů je taky celkem zbytečná a obešlo by se to bez ní. Chápal bych to pro tuhle epizodu, když nebyli kmeny kompletní, ale obávám se že to zůstane. Docela mě i překvapilo, že nechali na nich kdo půjde do druhýho kmene. :shock: Dává to tomu člověku velkou moc a je mi jasný, že v jiných verzích by toho někteří skvěle využili ve svůj prospěch.

Ta účast jen části kmene se taky moc nepovedla a měli počkat, když budou všichni. Takhle působí hodně divně když někteří tady zase hladoví a jiný si odpočívají v klidu na hotelu. :vomit: Navíc těhle 7 lidí si potenciálně mohlo vytvořit alianci a mít jasnou většinu, aniž by o tom ty covidový lidi tušili. Nedovedu si moc představit, že by se tohle stalo u Australanů nebo USA, už takhle jsem u australanů nechápal a trochu i „proklínal“odpočinek na 24 hodin určité soutěžící v 6. sérii(BvB). Za mě tam prostě měli být všichni nebo nikdo. :down:

Co se týče castingu, tak by ušel a je vidět, že chtějí hrát a co se týče týhle části, tak by se něco zajímavýho v dalších dílech dít mohlo. :idea: Když teda samozřejmě vynechám ty 2 odpadlíky z minula, který to vzdají po ani né 24 hodinách/ 3. den.

Upřímně ale nevím jak dlouho to vydržím sledovat, dějově by to šlo a určitě se začně hrát, ale ty délky dílů mě odrazují a cca 5 hodin týdně je moc. A to ještě uvidíme jestli nebudou vylučovat jenom v úterý, to by bylo už moc. Chápu že tenhle týden to vynechali kvůli absenci pár lidí.

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

Survivor Česko & Slovensko - EP01

Příspěvekod SiGi » 22 led 2022, 10:40

Tak včera super, ne? Zajímavé, zbytečně neprodlužované, lepší grafika i střih, co? Jsem zvědavý na příště!

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Survivor Česko & Slovensko - EP02

Příspěvekod brninho » 22 led 2022, 12:57

Vůbec tu slátaninu nesleduju, jenom vidím že se do diskuze zapojují "staří známí" ještě z časů survivorwebu, tak jenom chci pozdravit :beer:
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

Survivor Česko & Slovensko - EP02

Příspěvekod SiGi » 22 led 2022, 21:36

brninho píše:Source of the post OLER =

Díky, taky zdravím (i když jsem se se svým příspěvkem do mainstreamu moc netrefil, ale měl jsem dobrý pocit)!

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko - EP02

Příspěvekod cihi » 23 led 2022, 00:44

A uz mame na scene i kapitany taborovych kmenu, tady uz chybi jen vybijena a prvni rana kapitana...

Muze mi nekdo doprd*le rict, koho napadlo hrat blbej souboj o jeste blbejsi moskitieru na 5 (slovy pet!) viteznych kol? Cela ta blbost zabrala 10 minut stopaze, schvalne jsem to po preskakani zkontroloval. Opravdu by me uprimne zajimalo, koho bavi se na neco takovyho divat 10 minut? Jeste k tomu v dnesni dobe, kde pro mlady je uz i pulminutovy video moc a tak travi nejradeji cas na Tiktoku.

Pro fanousky Survivoru to ocividne neni, pro mlady to taky neni, tak pro koho to sakra je delany? Pro ty, co behem disciplin do 5 bodu chteji stihnout uklidit byt a navarit veceri?

Podle me to zacina prekracovat veskerou miru bizarnosti a vzdycky se musim stipnout, abych si pripomnel, ze to ma opravdu nazev Survivor. Pricemz si porad stojim za tim, ze moderator + soutezici jsou v podstate dobry. Ten kdo stoji za vyberem tohoto debilniho neSurvivor formatu, tak by mel v Nove dostat na minutu vyhazov, protoze to je dokonala ukazka amaterismu a absolutniho nepochopeni toho, co divak chce. Asi jako nabizet zakaznikum, co chteji pit Plzen, brusinkovej dzus a tvrdit o tom, ze je to to nejlepsi a nejdrsnejsi pivo.

A proc tam proboha tretinu dilu ukazuji, jak modri resi vyber kapitana na uplne d*bilni soutez o vyhru, ktera je uplne k nicemu :D Nemam problem s tim, ze to Adam resi, takova je jeho povaha. Problem mam s tim, proc nam to rezie tak dopodrobna ukazuje. Tam by slo pointu ukazat behem 2-3 minut a vime, ze doslo k urazeni Adamova ega. Nemusime to ale prece sledovat 30 minut.

Po Drahokoupilovi je Pazderkova dalsi psycho, proc tam ty psychopaty vubec brali? Hlavne ze se angazovala u Milionu chvilek. A takto nevyrovnanej clovek nam radi, co je dobry a co spatny. Ale aspon se tu ukazuje v plne nahote a nikdo ji uz priste nebude brat vazne.

Jinak Gabor ukazuje, ze je beast. Fandim mu uz od zacatku. A toto me teda pobavilo, sahl si chlapec usata :D

sahl si gabor.jpg


Jen by me zajimalo, co by z toho udelal Probst v Americe. Asi okamzity vylouceni pro sexual harassment a hystericka media by se mu tam jako bonus postarala o konec kariery v MMA.

PS: Jedina vyhoda je, ze se to da na Voyo pretacet. V televizi v plne palbe a s reklamama bych to fakt nedal...

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP02

Příspěvekod Yedko » 23 led 2022, 11:01

No nevím, jako první díl jsem pouštěl s 1.8x zrychlením bez reklam, sledoval jsem jen to a nudil se. Druhý díl jsem si pustil normálně v televizi na pozadí a u toho dělal x milion jiných věcí na notebooku a přišlo mi to jako lepší varianta :D . Ono je to asi klíč k televizní zábavě 21.století. Prostě si pustit nějakou random sračku jako kulisu a je úplně jedno co se vysílá.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

vladimir
Příspěvky: 22
Registrován: 06 zář 2015, 17:03

Survivor Česko & Slovensko - EP02

Příspěvekod vladimir » 24 led 2022, 17:31

lacSzlo píše:Source of the post Hele bylo to fakt rychlý v poslední minutě před ukázkama na další díl. Jakože řekli si Já chci vyměnit Ivu a já Johy, ale jestli to bylo 100% oficiální... no doufám že jo :smile:
Teď jsme se schválně znova několikrát podíval na poslední minuty epizody stažené z novaplus.nova.cz, tam zazní:
"Nemůžu dát chlapa, protože bychom se oslabili a to už se prostě víc nedá."
"Chceš měnit ženu?"
"Jo."
"Já taky."
"Dobre."
A pak už upoutávky. Takže se evidentně liší verze pro internet a verze pro TV. Prostě šité horkou jehlou.

Jinak nechápu to informační embargo, proč moderátor dvěmi třemi větami hned na začátku neookomentoval situaci, nesdělil něco málo o té karanténě - vždyť je to reality show a tohle je taky realita...

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko - EP02

Příspěvekod lacSzlo » 24 led 2022, 20:42

vladimir píše:Source of the post Teď jsme se schválně znova několikrát podíval na poslední minuty epizody stažené z novaplus.nova.cz, tam zazní:
"Nemůžu dát chlapa, protože bychom se oslabili a to už se prostě víc nedá."
"Chceš měnit ženu?"
"Jo."
"Já taky."
"Dobre."
A pak už upoutávky. Takže se evidentně liší verze pro internet a verze pro TV. Prostě šité horkou jehlou.

Jinak nechápu to informační embargo, proč moderátor dvěmi třemi větami hned na začátku neookomentoval situaci, nesdělil něco málo o té karanténě - vždyť je to reality show a tohle je taky realita...


Yop už jsem to někde četl na fb v diskuzi že na Voyo to bylo a v televizi ne, takže pardon, a omlouvám se za spoiler, že v tom bude takový bordel jsem fakt nečekal :lol:
(?)


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2022 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti