Survivor Česko & Slovensko - EP03

Dominikánská republika
2022 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP03

Příspěvekod ItalianManiac » 24 led 2022, 22:00

Epizoda 3
    • Voyo: 24.1.2022
    • TV Nova: 25.1.2022 20:20
    • TV Markíza: 25.1.2022 20:30


Survivor Extra (CZ): https://novaplus.nova.cz/porad/survivor ... c-ji-fandi
Survivor Xtra (SK): https://videoarchiv.markiza.sk/video/su ... -epizoda-3
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko - EP03

Příspěvekod cihi » 25 led 2022, 08:26

Samozrejme negativni veci jako:

- hloupy povyrazovaci duel
- kycovita kmenova rada
- porazeny kmen na kmenove rade
- WordArt napisy (alespon uz zacali psat, kolikaty je to den)
- zbytecne moc ukecane
- rozebirani aktualnich pocitu po kazdym uprdnuti si

To trva porad.

Ale jinak me tento dil bavil zrejme nejvic. Je to fakt dobrej casting, skoda zmrsenyho formatu, protoze z toho mohla vzniknout i na lokalni urovni kultovni zalezitost, kde mohli klidne kazdej rok hrat "celebrity" proti "normalnim" lidem a titul Survivora (protoze kdyz je neco kult, tak nejde jen o penize) by znamenal i pro ty celebrity hodne, at by byly sebevic bohaty. Takhle to tezko udrzi sledovanost a tim to cely pujde do kytek.

Chilli prisla asi opravdu hrat a za to palec nahoru, fandim ji - problemem vsak je, ze jeji odpurce ji muze relativne snadno nominovat do toho vyrazovaciho duelu, kde asi nema tolik sanci a bude ji celkem k nicemu, jestli bude hrat sebelepsi hru.

Takze to bude proste o haluzi, kdo se kdy dostane do toho duelu a o jakou disciplnu se bude zrovna jednat, protoze kazdymu sedi neco jinyho. Coz uz z principu proste neni dobre...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PS: Cetl jsem nazor, ze kdyz uz chteli delat povyrazovaci duel, tak mel byt mezi dvema lidma, co dostali nejvic hlasu. S cimz souhlasim, protoze by byl zachovan elementani princip Survivora, ze se vylucuje na zaklade hlasovani celeho kmene.

Navic by to vytvarelo velkej prostor pro strategicke split votes, protoze jinak by si v pripade zisku vsech hlasu svym jednim hlasem vybral soupere do duelu primo ten, kdo by mel byt vyloucen.

Takhle bych s tim prakticky nemel zadnej problem a davalo by to logiku, navic prostor pro zajimave strategie. A ne ze jeden clovek ma takovou velkou moc nekoho skoro vyhodit...

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko - EP03

Příspěvekod Pattrick » 25 led 2022, 08:58

Bída pořád pokračuje a já jsem víc nasr... zatím teda všechno zůstává při starém.
- druhý kmen na kmenovce (takže všechno slyší)
- to nejhorší - DUEL! (což teda doplatil týpek, co nedostal ani hlas a bylo to jasné, tyto výdrže jsou dělané pro lehoučké holky)
- nudné, ukecané, žádné taktiky (i když se tam dějí, ale nejsou na kamerách z ostrova)

Super, že teda Chili evidentně hraje, jen teď po té kmenovce má terč na zádech, takže ji pak modří půjdou po krku, nehledě na to, že tu hrozí to, že opravdu může vyletět z duelu.

Tohle je poslední hřebíček do rakve survivora v Česku..

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko - EP03

Příspěvekod lacSzlo » 25 led 2022, 13:01

Tak třetí díl zatím nejlepší, akorát kmenovka a duel zbytečně natažené skoro na půlku epizody. Pokud nebude příští epizoda zakončená kmenovkou a dalším vyřazením (podle ukázek by mělo dojít přinejmenším na soutěž o kmenovou imunitu, takže tvl doufejme, to už by mohlo mít trochu spád), tak na náš Surv asi kašlu a začnu věnovat pozornost radši tomu australskému, který za týden začíná.

Konečně začali označovat, kolikátý den se co děje, tak by mohli ještě třeba já nevím UKÁZAT KDO JAK HLASOVAT TPČ byl ten šestý hlas pro Báru Xénie, Gogo nebo Nathan?? (můj předpoklad rozdělení sil v Mao je kapitán Tomáš + ženské, kteří přetáhli Johy, versus Nathan Gábor Gogo Bára a Matěj, viz důvod proč Johy poslala do duelu Matěje aka chlapa, jelikož všechny ostatní ženské jsou ve většinové alianci a kdyby jednu z nich Bára sejmula v duelu, tak jsou s početní převahou v háji? ale idk)

Matěj mi moc chybět nebude, protože v té hře vlastně vůbec nestihl být vidět, jako jo je blbý, že duel skončil odchodem člověka co nebyl vyhlasovaný, ale přežití Báry by mohlo zajistit do dalších epizod aspoň trochu drama, takže mám celkem problém se nad tím zhroutit, přežil člověk s větším potenciálem a každý chlap ven se počítá, takže já jsem happy.

Zpovědnice:
SURVIVOR CZSK E3.jpg


Favoriti: Iva, Adam, Chili, Nikola, Bára, Enrique, Gábor
Ven: Lukáš, Vláďa
(?)

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

Survivor Česko & Slovensko - EP03

Příspěvekod Kill Kenny » 25 led 2022, 18:19

Když jsem viděl 2:02:16 , že bude mít díl, kroutil jsem očima, co tam zase bude za děsivého balastu. Překvapivě první hodina nebyla nudná. Sice lehce dlouhá, ale ne nezáživná, až ta druhá kmenová byla dost o ničem. Hlavně v těch kulisách, kde je jiný zvuk to vše působí dost podivně.

Výměna Johy - Braňo řekl, že byla nejslabší, ale neřekl na plnou pusu, že byla v kmeni ( z toho torza) asi největší manipulátorka. Což u červených hned dokázala, že si tam sedla.
Chili - zatím mastermind červeného kmene a možná poznáme novou Amy, a taky díky skvělému pravidlu z duelů, třeba vylítne příště.
Nikolka je ližprdelka Chili, bez ní si asi ani neprdne.
Veronika - prý měla být po 2.epizodě a fanoušků twitteru největší favorit ne výhru. Podle toho jak lítala na té páce, tak asi nikdy nedělala žádný sport :lol: . Opravdu jestli je profi zápasnice a takhle dostat nařezáno až fujky.
Tomáš je takový hodný kluk, co hraje srdíčkem, ale možná to bude po Chili největší manipulativní svině kmene.
Červení teď jsou v pěkné situaci a jelikož jim jako pseudo - celebritám nepřeji. Tak dobře jim tak. S Johy to vyhráli :idea:
Vypadlý Matěj měl pravdu, že teď budou mít málo kluků, takže by se chystal ženský kmen, celkem chudáci Gabor s Nathnem.

Modrý kmen ( btw. kolik se asi nacházelo v Dominikánské Republice lvů? Tedy krom těch v zoo?)
Je pěkné, že Iva se nechala zlanařit k tomu vše vyklopit ( to jsou scény, co se do US survivora vůbec nedostanou a tady za mě palec hore pro CZ/Sk Surv :idea: )
Jsem rád za Adama. Je to tlučhuba ( připomíná mi Joela 16.serie), ale aspoň je vidět, že tam něco hraje. Těším se co udělá dále. A budu se těšit, jeslti udělá alianci proti Enriquemu a těm jeho slepičkám, co ho drží za vajca.

Za mě v tomhle první hodina krásná a ani jsem se nenudil, neusnul nebo nemyl nádobí.

Druhá hodina se vlekla o ničem. Žabomyší válka mezi kmeny Chili a Ivou se nedaly poslouchat a o to víc tam druhý kmen opravdu vadí. Prostě práskání strategie na živo je něco, čemu nebudu holdovat.

Rychle shrnuto, dnešní díl překvapivě zajímavý, zlepšení. Sledoval jsem na Slovácích, takže buďme rádi za Ondru, protože Slovák to je jak poslouchat p*** z NDR. Jedna tonina hlasu, která vás uspí hned.

Líbí se mi některé detaily z tábora, co v US survu kvůli času nejde a teď i odhalili první taktiky, takže si člověk udělá obrázek, co se děje (ano, pro nás blbější).

Až budete koukat na soutěž o imunitu, sledujte počasí a stíny postav. Když se sejdou kmeny, prohodí holky a vrátí se lidi z karantény je stejné jasné počasí a i dlouhé stíny. Ale během soutěže je proměnlivo. Radši nechci vědět, jak to natočili... :? , takže herecká show na hloupějšího diváka pokračuje.

Za mě 7/10 na poměry CZ/SK


______________________________________________________________________________________________________
Jinak malý vlog. Od 16 minuty mluví Ondra chvíli o Survivoru se slovy, že v ČR nezná Survivora nikdo víc než on a Marek Orlík. Takže jsme všichni amatéři, co to sledují od roku 2001, co to dávala Nova, že?

https://www.youtube.com/watch?v=ztqDLh3lZys
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

Survivor Česko & Slovensko - EP03

Příspěvekod SiGi » 25 led 2022, 22:59

Nebrečte furt, řekl bych, že se to pořád lepší! A navíc už jsou i reklamní přestávky. Některé zpomalené záběry zbytečné, některé nelogické (dříve se o nich nemluvilo), ale jinak spokojenost!

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Survivor Česko & Slovensko - EP03

Příspěvekod Megis » 25 led 2022, 23:20

Vrcholem každého dílu Survivoru byla vždycky kmenovka, která udržovala napětí až do poslední chvíle a nesla se na vlně takového jakoby tajemství a chytrých otázek. Vrcholem této české parodie je asi znělka se jmény hráčů. Kmenová rada je totálně k ničemu, je to vlastně diskuzní kroužek obou týmů se zbytečným hlasováním, kdo by mohl jít do duelu, když mnohem větší moc má jeden jediný jedinec, který si prostě určí, kdo chce, aby vypadnul. Fakt je mi úplně u zádele, koho na ten pergamen soutěžící napíšou a strašně rád bych byl, kdyby pokaždé "vyhrála" Bára a pěkně postupně vyřadila všechny v duelu. :fuck: Dostat se po tomhle k videu, kde moderátor říká, jaký je on a Orlík znalec Survivora, působí pak jako pěst na oko. Skutečný fanoušek by takové rozbití elementárního principu hry nikdy nedovolil. A on to ještě obhajuje slovy, že to nechápeme a že je to vlastně dobrý twist? :fuck:

Jinak jedeme na stejné vlně - technické zpracování tragické, hromada nezajímavých opakovaček, hromada diskuzí o ničem. Už byly alespoň malinkaté náznaky nějaké taktiky, to zas jo.

Btw. Krásně se ukázalo, že pustit na ostrov nejprve část soutěžících a pak až zbytek byla kardinální blbost, kdo by to byl čekal, že navrátilci už budou čelit novým aliancím, co? :lol:

SiGi píše:Source of the post Nebrečte furt, řekl bych, že se to pořád lepší! A navíc už jsou i reklamní přestávky. Některé zpomalené záběry zbytečné, některé nelogické (dříve se o nich nemluvilo), ale jinak spokojenost!


To je pravda, počet reklam se neustále zvyšuje, v kterém díle se dostaneme na 10 reklamních bloků? Já tipuji 7. díl :D

Ultagio
Příspěvky: 20
Registrován: 12 úno 2017, 21:54

Survivor Česko & Slovensko - EP03

Příspěvekod Ultagio » 26 led 2022, 01:11

Čafte... k prvkom, ktoré sa tu od E01 spomínajú sa nemá význam vracať, takže si to odpustím... ešte som to tu nečítal, tak možno to je len môj subjektívny pocit, ale mňa najviac metie to, že DUELová časť navyše aj vizuálne vyzerá, ako keby to produkčne robil úplne iný štáb, ako keby sa to odohrávalo v prostredí z CZ RO/SK Ostrova... okrem toho, že je to úplne nelogická časť v zmysle "vytesaných zákonov" formátu.

Osobne viem prežiť aj tú cca. 120 minútovú stopáž, aj ten všetok záberový balast, ale očakával som aspoň, že v tých dvoch hodinách bude uzavretý cyklus (odmena - imunita - individuálna imunita - kmeňovka + duel :cry:) ako v 1. epizóde, ale po dnešku a ukážkach E04 (tento týždeň len češú ten COVIDový skĺz, keďže pôjde ďalší súboj o imunitu) to vyzerá tak, že od E05 to bude "cyklus" v 2x120min/týždeň+reklamy... čo už bude náročnejšie, keďže to už je fakt túmač, kedže vieme, že sa to vie pekne a funkčne celé vojsť do 60 - 80 min.

Tak či tak mám v pláne to vypozerať a verím, že to ako tak pôjde a budeme sa s postupom epizód viac baviť... Je potrebné veriť priatelia, kto by si po našom Ostrove, trúfol povedať, že Markíza pôjde o 5-6 rokov opäť do tohto formátu?! Btw. inak dnes som čítal, že so sledovanosťou po 1. týždni je to u nás dokonca o trošičku horšie ako v r. 2016 :fuck: (na ČR trhu to vraj bolo ok)... to ma nasralo, lebo ja by som to rád ešte raz zažil, tak verím, že aspoň u Vás si to udrží popoluaritu a NOVA zlomí Markízu ešte na ďalšiu sezónu/y :oops:

Nemôže byť dôvodom toho, že si vybrali cestu rýchlej postprodukcie (súbežnej s chodom samotnej hry) to, že nemusia zvyšovať náklady držaním vypadnutých až do konca hry v Dominikanskej republike? Keďže nie je RI/ON/VON (bože prosím, nech to tak ostane :D), môžu v deň premiery byť pokojne na ceste dom... aj keď, to v sumári asi nebude až taká veľká položka.

Keď sa pri sledovaní najbližších epizód budete cítiť nekomfortne, spomeňte si, že ešte vždy to mohlo byť "okorenené" diváckym hlasovaním... Mne to pomáha :dance:

EDIT: https://mediaboom.sk/markiza-musi-okamz ... dak-sezony

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Survivor Česko & Slovensko - EP03

Příspěvekod miky253 » 26 led 2022, 02:00

Dost mě mrzí, jak způsobem to zatím patlá produkce.
Soutěžící jsou celkem zajímaví a těší mě, že díky té obrovské stopáži jednotlivých dílů vidíme i věci, co v US verzi nejsou ukázané, navíc mi sedí Ondra Novotný jako moderátor, ale bohužel je tu i mnoho věcí, které mi vadí.
Soutěže jsou nesmyslně roztahané a působí to nudně a zdlouhavě. Přitom oproti dobám Primy a jejího Tdosečníka jsou samotné soutěže celkem dobře vymyšlené. Ale vůbec to neutíká. V US verzi sice kolikrát je samotná soutěž blbost, ale jelikož to nezabere 30 minut a není tam hromada prostřihů na debaty soutěžících, utíká to a působí to pak lépe.
Asi největší problém mám zatím s formátem kmenové rady. Vůbec nechápu, proč je tam přítomný i druhý kmen. Právě to, že člověk neví, co se v druhém kmeni děje, je jednou z věcí, co je na celé soutěži zajímavá. Na první dobou mě napadá HvV a JT, který dobrovolně daroval HII Russelovi. Jet se ve stejném formátu jako v CZ verzi, nikdy by tohle neudělal, protože by moc dobře věděl, že neexistuje žádná ženská aliance a my bychom tak přišli o jednu z nejlepších kmenových rad.
A ten duel na konci? Proč? Matěj vypadl na základě odůvodnění "nemám žádný důvod, proč hlasují pro něho" :fuck:
Mimochodem jsem jediný, koho neskutečně iritoval ten mrtvý bod na kameře, co na kmenovce zabírala Novotného? Tohle vidím jako další fail. Chápu, že to třeba nemohli vědět během té kmenovky, ale dle ukázek na další díl tu kameru budou veselé používat dál. To nikdo ty natočené záběry nekontroluje, nebo jim to je prostě jedno?
Vidím hodně negativních věcí, což mě mrzí, protože potenciál tam je. Nezbývá mi než doufat, že díky tomu, že se soutěž natáčí souběžně s vysíláním, přijde nějaká reakce na kritiku a věci, co divákům nejvíc vadí, budou napraveny.
A abych nezapomněl, tak ty ukázky před reklamní pauzou, kde bylo hlasování s vycenzurovanými hlasy, mě celkem pobavily. To je takový problém najít jiné záběry? :D
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP03

Příspěvekod Yedko » 26 led 2022, 04:41

Vážně tu ještě nikdo nevzpomenul to, že si za to Matěj může absolutně jen a jen sám? Proč se ho jako zastáváte, že je nějakou obětí náhodnosti špatného twistu? Pokud by to byl náhodný twist tak ok, ale už museli tušit, že to bude fungovat formou duelů a polovina lidí se ani neobtěžovala prakticky s Johy, která na 90% zvolí druhého duelanta, seznámit. Dobře jim tak, ať v tom Mao vychcípají.
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP03

Příspěvekod ItalianManiac » 26 led 2022, 07:34

miky253 píše:Source of the post Mimochodem jsem jediný, koho neskutečně iritoval ten mrtvý bod na kameře, co na kmenovce zabírala Novotného?


Jo!!! Den předtím jsme si totiž pořídili novou televizi a já se lekla, že máme vadný kus s mrtvým pixelem :lol:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Ultagio
Příspěvky: 20
Registrován: 12 úno 2017, 21:54

Survivor Česko & Slovensko - EP03

Příspěvekod Ultagio » 26 led 2022, 17:14

Tak po E03 na SVK trhu dokonca ešte horšie, polovičné čísla ako Ostrov v 2016: https://mediaboom.sk/najvacsia-pohroma- ... e-nepamata :oops:

Hlavná vec, že FARMA ide do 14 sezóny... :vomit: Ale vlastne aj v ČSSR sme boli tá agrárnejšia časť republiky, tak asi niet sa čomu diviť, že :boobs: :sex: :ass: :beer: nám je bližšie ako nejaký Survivor.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP03

Příspěvekod ItalianManiac » 26 led 2022, 20:23

lacSzlo píše:Source of the post Konečně začali označovat, kolikátý den se co děje, tak by mohli ještě třeba já nevím UKÁZAT KDO JAK HLASOVAT TPČ byl ten šestý hlas pro Báru Xénie, Gogo nebo Nathan??


Část hlasování ukázali v Survivor Extra: https://novaplus.nova.cz/porad/survivor ... c-ji-fandi
Ve slovenském Xtra ukázali i důvody hlasování: https://videoarchiv.markiza.sk/video/su ... -epizoda-3

Hlasy pro Veroniku: Gogo, Nathan
Hlasy pro Báru: Johy, Veronika, Xénia
(víc toho neukázali - teď si z hlavy nepamatuju, jestli zbytek ukázali v rámci epizody nebo ne)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko - EP03

Příspěvekod lacSzlo » 26 led 2022, 22:47

ItalianManiac píše:Source of the post

Část hlasování ukázali v Survivor Extra: https://novaplus.nova.cz/porad/survivor ... c-ji-fandi
Ve slovenském Xtra ukázali i důvody hlasování: https://videoarchiv.markiza.sk/video/su ... -epizoda-3

Hlasy pro Veroniku: Gogo, Nathan
Hlasy pro Báru: Johy, Veronika, Xénia
(víc toho neukázali - teď si z hlavy nepamatuju, jestli zbytek ukázali v rámci epizody nebo ne)


Díky, aspoň tak, ale to nic nemění na faktu, že taková celkem důležitá věc by měla být v epizodě. Pořád to slouží alespoň k tomu, aby měl člověk lepší představu, jak je to v kmeni rozložené, i když nakonec nevyletěla ani jedna z nich.
(?)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Survivor Česko & Slovensko - EP03

Příspěvekod Dejvy » 26 led 2022, 23:17

Tak napisem predsa este sem, rovnako pozdravujem staru partu fans, Brninho, Rendy a spol. :beer:

Dufam, ze sa este uvidime v diskusii niecoho normalneho :D
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP03

Příspěvekod Lamik.lamity » 27 led 2022, 06:44

Nazdar lidi! To jsou ale hovna, co?
Nečetl jsem komentáře k předchozím epizodám, tak jen můj souhrn:
- když lidi mluví, rád bych je slyšel mluvit. Místo toho mám hlasitou hudbu, která je překřikuje, a titulky
- po 3 epizodách stále netuším o existenci asi poloviny castu
- což je možná tím, že půlka castu skutečně bez vysvětlení zmizela, aby se zase objevila!
- duel je blbost, doufám, že Bára vyhraje všechny duely a následně celou hru. Kde je ten sociální experiment? V tomhle Survivoru by si Sandra neškrtla.
- "díl" (aka od kmenovky ke kmenovce) by mohl být tak o 4 hodiny kratší a bylo by to koukatelné
- proč v soutěži ukazují náhodné otitulkované rozhovory o ničem, jenom, aby pak řekli, že azua získala další bod bez ukázky samotné soutěže
- kde do háje vzali parkety? Tohle není survivor, ale letní tábor

Vlastně mi to celé dost připomíná takový ten animovaný seriál, který má paridovat Survivor, kde taky soutěže byly o hovně a nikdo netušil, která bije
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Survivor Česko & Slovensko - EP03

Příspěvekod Earl » 27 led 2022, 19:51

Tak neviem, zbytočne ma to namotalo zase na Survivor ktorý teraz nemám kde pozerať keďže v Pc ho už dávno nemám v konečnom dôsledku ma to vôbec nebaví, je to zdĺhavé, prehnane veľa súťaži, 3/4 ľudí je neviditeľná, stále dostávajú priestor tí istí čiže neviem je to Ostrov s krajšou nálepkou ale krok vedľa, ja sa nečudujem že na Markíze to prepadlo, nikdy sa u nás na Slovensku Survivor nevysielal ako v ČR ľudia k tomu vzťah nemajú u nás je populárna Farma čiže ľudia to budú stále porovnávať a keďže Survivor je viac o súťažiach a taktike ako o alkohole a sexe divák na Slovensku má tendenciu prepnúť plus dvojhodinová stopáž s 11 reklamami tiež nerobí dobre. Bohužiaľ po Ostrove je toto asi konečný klinec do rakvy Survivor na Slovensku a pritom stačilo by malo fakt len sa držat americkej predlohy.

Btw keďže má.kazdy odignoroval vo voľnej diskusii hodím to aj sem ak máte niekto overení stránku kde sa dá sledovať Survivor u.s. pošlite mi ju prosím prípadne ak je tu niekto doverihodny kto má všetky série na disku som ochotný poslať externý disk na nakopirovanie sedieť xy hodín pri ulozto nie je pre mňa a chuť sledovať Survivor je väčšia ako ja a to som si myslel že už som vyliečený z toho :(
Obrázek

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Survivor Česko & Slovensko - EP03

Příspěvekod Dejvy » 29 led 2022, 01:09

Earl píše:Source of the post
Btw keďže má.kazdy odignoroval vo voľnej diskusii hodím to aj sem ak máte niekto overení stránku kde sa dá sledovať Survivor u.s. pošlite mi ju prosím prípadne ak je tu niekto doverihodny kto má všetky série na disku som ochotný poslať externý disk na nakopirovanie sedieť xy hodín pri ulozto nie je pre mňa a chuť sledovať Survivor je väčšia ako ja a to som si myslel že už som vyliečený z toho :(


Nazdar. Ved si zaplat premium na ulozto alebo sdilej za par euriciek a budes to mat nastahovane za par minut. Kazdopadne, stahuj a sleduj AU verziu, ta je uplne inde nez US uz zopar sezon, neviem kde si prestal pozerat.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Ultagio
Příspěvky: 20
Registrován: 12 úno 2017, 21:54

Survivor Česko & Slovensko - EP03

Příspěvekod Ultagio » 29 led 2022, 20:44

Ahojte... sadol som večer k notebooku :D Viem, že mnoho z vás nechce mrhať zvyšok života na to, aby si ešte raz pozrela SCS E03, ale tu som Vám niečo nahodil: https://www.uschovna.cz/zasilka/UQRRWYERHREW3NC5-3HC/

Fakt by som bol rád, keby to niekto pozrel ideálne sústredené a nepreskakoval, mne sa to zdá ok, len som si sám chcel dokázať, že by to mohlo byť kratšie, plynulejšie, dynamickejšie... no proste také, čo by sme radšej videli na obrazovkách pod názvom SURVIVOR CZ/SK, tak ak sa niekto obetuje, dajte mi názor/echo :fight:

Bolo to narýchlo včera večer po E04, snažil som sa povyhadzovať balast, trvalo mi to necelé 3 hodiny... Viem si predstaviť, že by z tej hoďky a pol, šlo dať dole ešte nejakých 10 - 15 minúť obsahu, ale chcel som aby tam neboli seky, hlavne zvukové (áno, mohol som ešte možno mixovať samostatné audio stopy, ale zas... :fuck: ). Šmahel ostal...

Pôvodná minutáž: 02:01:00
Ja som to osekal na: 01:26:29 (vrátane upútavky na E04)
Bez duelu, by to mohlo mať dokonca len: 01:10:35

Pozn.: strihám tak 2x za rok nejaké jednoduché 5 minútové videjko do práce, vždy si musím zopáknuť programové skratky :dance:


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2022 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů