Survivor Česko & Slovensko - EP04

Dominikánská republika
2022 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod ItalianManiac » 27 led 2022, 21:36

Epizoda 4
    • Voyo: 27.1.2022
    • TV Nova: 28.1.2022 20:20
    • TV Markíza: 28.1.2022 20:30
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod Pattrick » 28 led 2022, 09:04

Červení nemají šanci vyhrát, protože jsou prostě slabší.
Vzhledem k tomu, že ty Turecké paskvily soutěží jsou pořád na stejné brdo - opičí dráha a házení, tak jak vidíme, pokaždé vyhrají modří, protože prostě líp hází.

Přitom by jenom stačilo, kdyby tu soutěž rozkouskovali, například ty pytlíky zakopali (2 lidi je musí vykopat), 2 lidi vystartují, předají něco dalším dvou. Poslední dva budou házet.

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod Earl » 28 led 2022, 23:30

Skvelý potenciál postupne pochovaný zbytočnosťami ktoré tam vôbec byť nemusia. Chápem, že je to kvázi prvý Survivor ale mohli sa poučiť už z Ostrova, že ľudí to nebaví kým je to naťahované. Preto sa tu skôr darilo americkému Survivor pretože to má jasne nalinajkované súťaže, zábery z pláže a kmeňovka to celé uzaviera. Tu proste dve hodiny sú veľmi zbytočné. Neviem či pomôže rozkúskovanie epizódy na 3 resp. len u nás keďže to má horšie čísla ako mal Ostrov ale silou mocou robiť z toho plážovú Farmu no neviem. Tak isto tie kmeňové rady sú vedené tak aby v podstate nebola žiadna tajná aliancia, už minule sa to tam páčilo skoro kto s kým je. Stráca to potom akýkoľvek moment prekvapenia, blindsidy a podobne. Určite keby sa tam dohodnú traja na niečom šokujúcom tak sa ich na to na kmeňovej rade priamo spýtajú. Toto bol problém už pri Ostrove. Každý má taktiku a nie o každej treba hovoriť pred svojim a ešte aj druhým kmeňom. Dopozerať to dopozerám ale naozaj sa bojím čo všetko sa tam ešte do konca stane kedže je to ešte ďaleko. Šokujúce zvraty a podobne Markíza s Novou priam obľubujú. Neprekvapilo by ma keby tam v polke hry napchali 4 nových hráčov. Báry je škoda trošku tam čerila vodu. A presne ako bolo povedané vyššie Mao bude mať veľké problémy ak nebude skoro nejaké premiešanie keďže súťaže sú len fyzické.
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod Rendy » 28 led 2022, 23:41

Chm, tak jsem zatím viděl všechny díly :D Ale koukat na díl 3 hodiny, to opravdu nebude pro každého, tak se ani nebudu divit, že to pošle sledovanost dolů. Souhlas i s tím, že tam nějak postrádám potenciál pro překvapení.

Favorita si tam zatím nějak neumím najít. Když vezmu tým, který je aktuálně víc vidět:

Gabor - baví mě
Tomáš - dobrý
Xenia - zatím neviditelná
Veronika - uf, to je hrudník
Nathan - čekal jsem víc
Johy - zálesák
Chilli - dobrý
Nikola - holka od vedle
Bára - nevadí mi, že vypadla, spousta slov, ale...
Je tam ještě někdo?...

A jinak tu také zdravím staré tváře (nicky), je fajn vidět, že se tu stále objevujete :beer: 8) tak že bych ještě prozvonil milana :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod Earl » 28 led 2022, 23:47

Rendy píše:Source of the post
Je tam ještě někdo?...


Gogo aka Daniel :D je viac neviditeľný ako Xénia, ak by to bola americká produkcia tak oni dvaja sú vo final 5 vylúčený veľkým blindsidom. U našej produkcie to znamená že sú príliš normálny na obrazovku.
Obrázek

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod ItalianManiac » 28 led 2022, 23:57

Taky mám za sebou všechny díly, ale... Zjistila jsem, že už to sleduju jen tak "z povinnosti". :angry:

Kamera s mrtvým bodem byla zpět a neskutečně mě iritovala. :evil:

Další hráči zmizeli ze hry ze zdravotních důvodů, které opět nebyly jmenovány na plnou hubu (z covidu se podobně jako z úzkostí v prvním díle stává lord Voldemort - za tuto metaforu děkuji cihimu). Mao tak byli nejen dost fyzicky oslabení v soutěžích, ale nebylo to ani fér na kmenovce, kde mohla vyloučená Bára přijít o potenciální spojence. Prostě fail. :cry:

Stopáž je přemrštěně natažená a neuvěřitelně dlouhá. Fakt by to chtělo sestříhat aspoň na těch +- 45 minut, ty dvě hodiny jsou úmorné, na jeden zátah je nedávám. Aspoň že se tentokrát opět něco víc dělo (soutěž o imunitu, individuální imunita, kmenovka, duel) - po těch dvou "karanténních" dílech to bylo trochu osvěžující, ale stejně je to až moc protahované. Třeba u soutěže o indivindy imunitu měli nechat hráče postupovat podle svého tempa a vyhrál by ten, kdo by jako první postavil všechny kostky (jako jsme zvyklí z klasického Survivora) - jak to Ondra Novotný krokoval, to byla fakt šílená a zdlouhavá nuda.

Jinak během sledování jsem se v jednu chvíli přistihla, že jsem místo epizody radši pozorovala kocoura, co se šel vysrat do bedničky s kočkolitem... Takže asi tak. :fuck:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod Megis » 29 led 2022, 00:43

Smutné je, že Nova video o tom, kdo půjde do duelu s Bárou, umístila na svůj Facebook 2,5 hodiny PŘED odvysíláním v televizi, takže jsem během 5 sekund věděl, jaký tým půjde na kmenovku, kdo vyhraje individuální imunitu, koho si odhlasuje kmen a z 50 % i to, kdo půjde do duelu :D

Jinak po dnešku už je taktika jasná - před kmenovkou říct, že je mi blbě, a oni si mě odvezou do hotelu a dostanu imunitu při hlasování :) Taková Aylin při té soutěži, které se nemohla zúčastnit, vypadala "strašně" nemocně :-?

Ještě k moderátorovi - já vám nevím, dost lidí ho uvádí jako jediný světlý bod soutěže, ale mě prostě nesedí. Mluví strašně strojově, otázky má kolikrát úplně mimo (zeptat se po vyhrané imunitě týmu, jestli je rád, že vyhrál, to jako vážně?) a hodněkrát vaří z vody strašné nesmysly. Azua vyhrála podruhé za sebou a on se z toho snaží udělat senzaci, která nemá v rámci Survivora obdoby? :cry:

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod kata_rina » 29 led 2022, 04:46

Megis píše:Source of the post

Ještě k moderátorovi - já vám nevím, dost lidí ho uvádí jako jediný světlý bod soutěže, ale mě prostě nesedí. Mluví strašně strojově, otázky má kolikrát úplně mimo (zeptat se po vyhrané imunitě týmu, jestli je rád, že vyhrál, to jako vážně?) a hodněkrát vaří z vody strašné nesmysly. Azua vyhrála podruhé za sebou a on se z toho snaží udělat senzaci, která nemá v rámci Survivora obdoby? :cry:


Konečně to taky někdo řekl. Vůbe mi tu nesedí, to jak schazuje slabší atd.

Jinak vše řečeno. Hráči mají potenciál, ale prostě to nezvládá výrobní tým ...
Obrázek

vladimir
Příspěvky: 22
Registrován: 06 zář 2015, 17:03

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod vladimir » 29 led 2022, 10:22

ItalianManiac píše:Source of the post Další hráči zmizeli ze hry ze zdravotních důvodů, které opět nebyly jmenovány na plnou hubu (z covidu se podobně jako z úzkostí v prvním díle stává lord Voldemort - za tuto metaforu děkuji cihimu).
Pokud nebyla důvodem odchodu dehydratace a/nebo úpal - komentátor zmiňuje vražedné horko, ale nevšiml jsem si mnoha záběrů, na kterých by soutěžící pili. To by možná spíše odpovídalo tomu, že se do soutěže vrátí v řádu hodin až desítek hodin.

(Diametrální rozdíl k poslední sérii australského Survivora, kde George měl láhev v ruce a usrkával snad na každém záběru a cesty "ke studni" v každém Survivoru tvoří podstatné procento děje.)

St.James Park
Příspěvky: 77
Registrován: 25 pro 2013, 15:52
Nejoblíbenější série: Hvv, Micronesia, Amazon, Tocantins, Phillipines, Cagayan, Second Chance, Millenials vs. Gen X, David vs. Goliath. Všechny série Australské verze.
Nejoblibenější hráči: USA: Rob C., B.Rob , Russel, Stephen, Brian, Jenna M., Kim, Malcolm, Parvati, Spencer, Corinne.
AUS: SHONEE, Benji, Phoebe, David, Harry, Nick, Luke, Sarah, Jericho, V All-Stars i Brooke.
Nejméně oblíbené série: Vanuatu, Thailand a celý "Probstivor" s výjimkou sérií 25, 28, 30, 31, 33, 37

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod St.James Park » 29 led 2022, 10:59

Potenciál to překvapivě má a to tam, kde bych to vůbec nečekal (v castu, celebrity nějakým způsobem baví a nejsou nudné, dokonce uznávají, že aliance a strategie nejsou žádný podvod, ale normálně to k Survivoru patří :D :D ), ale Nova to opět jako obvykle zabila po produkční stránce. V té televizi je profesionalita asi fakt cizí slovo, takhle domrvit pravidla která dávají smysl(degradace kmenové rady na výběr jednoho hráče ze dvou do nějakého nesmyslného duelu. Hráč, který je vyloučen na kmenové radě má prostě vypadnout a basta, od toho se v originálu říká "kmen promuvil", přece)natahovat zbytečně epizody na 2 hodiny spoilerovat v upoutávkách, plus neustále stahovat a vracet do hry půlku castu....to prostě není regulérní hra. Nicméně na rozdíl od první epizody, která měla i dementně chaotický střih a druhé covidové, kterou jsem kvůli neregulérnosti vynechal, jsem u těch posledních dvou zvládl udržet pozornost a přišli mi alespoň trochu zajímavé, jako instantní zábava pro klidný večer :D ...takže těch 15 % na ČSFD je celkem málo, 40 % a takové slabší 2 hvězdy si to asi zaslouží.
A last in the Czechoslovak fans from Survivor

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 29 led 2022, 15:25

Čtvrtá epizoda relativně ok, příjemné překvapení, že se zvládli dostat až k vyřazování. Čekal jsem trochu víc prostoru pro maxi outsidera Báru, ale ono prd. Deset minut před kmenovkou radši řešíme aliance v kmeni co na radu nejde a jak hrajou šachy, wtf. Přijde mi, že díl celkem ubíhal, akorát duel je příšerná zívárna a dát to na konec epizody, tvl to už radši jako u RI tím tu příští epizodu odstartovat? Těžce to zabíjí konec epizody, který by prostě měl být dynamičtější.

Takže kromě tohohle kdyby vypadala každá epizoda stejně, tak bych byl spokojený, i když ty věčně chybějící hráči na kmenovce to taky dost zabíjí, mohli by aspoň říct o co přesně jde, chvíli to znělo jako kdyby šlo o covid, ale teda vůbec nevím, to by nebyli druhý den zpátky.

Modří pokud někdy brzo skončí na kmenovce, prosím ať se díky oslabení Mao nebojí jít po chlapovi, Vladimír je divný a nechci, aby někdo šel po queen Veve nebo po Enriquem, děkuji. Iva a Adam můžou zůstat v bottom, ale ať se prosím po spojencích ohlédnout někde jinde.

Pokud mě něco u tohohle Surva udrží, tak určitě počítání zpovědnic :lol:

Zpovědnice:
SURVIVOR CZSK E4.jpg


Favoriti: Nikol, Chili, Veve, Enrique, Iva, Adam, Gábor
Ven: Lukáš, Vladimír
(?)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod Earl » 29 led 2022, 22:16

Vidím to tak že o dva týždne to bude chodiť o pol noci ako Ostrov https://mediaboom.sk/nakladny-survivor-dotiahla-ho-doma-s-dajto
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 29 led 2022, 22:32

Jo to jsem četl něco. Takže na Markíze to poběží 4 hodinové díly týdně a na Nově pořád dál 2hodinové 2 díly týdně? A na Voyu co prosím? Budou ty slovenské 2 díly jen ten 1 rozdělený novácký nebo úplně jiná show? Ztěžují mi počítání zpovědnic svině :evil: :evil: :angry:
(?)

Palino
Příspěvky: 3
Registrován: 20 lis 2019, 21:26

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod Palino » 30 led 2022, 00:39

Megis píše:Source of the post
Ještě k moderátorovi - já vám nevím, dost lidí ho uvádí jako jediný světlý bod soutěže, ale mě prostě nesedí.

kata_rina píše:Source of the post
Konečně to taky někdo řekl. Vůbe mi tu nesedí, to jak schazuje slabší atd.


Vďaka, už som si myslel, že len ja som divný keď tu Ondru všetci tak chvália. Už v RO2 mi prišiel veľmi slabý a keď som videl, že ho opäť dali moderovať, tak som nechápal.
Na druhú stranu treba povedať, že sa od RO2 zlepšil a ak v RO2 bol u mňa niekde na špici toho, čo mi vadilo, tu rozhodne na špici už nie je (aj keď najmä preto, že je tu oveľa viac iných zlých vecí). Slovenského moderátora ťažko hodnotiť, keďže z neho spravili športového komentátora, ktorý sa tam vôbec nehodí. To je skôr chyba produkcie

Ináč celkovo sa mi zdá tento survivor ako premárnená príležitosť. RO2 síce nebol dokonalý, ale bolo na čom stavať. Toto je posun úplne iným smerom a zjavne nesprávnym.

Nenašli ste niekto viac informácií o tom prečo sa vlastne rozhodli vybrať touto tureckou produkciou? Je fajn, že je to v turecku hit, ale to je naozaj úplne iná mentalita. Austrálsky formát by bol asi najvhodnejší ako kompromis medzi natiahnutim minutaze a ponechaním napätia.
A neviete do akej miery sa vlastne na produkcii podiela ČS tím? Ondra sa v tomto videu vyhovára na turecku produkciu https://youtu.be/ztqDLh3lZys (od 16. minúty)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod cihi » 31 led 2022, 16:56

Tak nemuzu si pomoct, ale zacina me to nejak bavit :)

Ze by opadl ten prvotni sok z toho neSurvivor formatu? Asi to ale bude tim, ze tento dil mel lepsi dynamiku. Nebyl tak roztahanej, zbytecne ukecanej. Nevadilo mi tentokrat ani pocitani do 5 ve hre o imunitu, ktera byla dobra a u ktere se to bodovani relativne hodilo. Zajimava byla i individualni imunita (tento prvek povazuji asi za jedinou odlisnost, ktera se mi libi oproti opravdovemu Survivoru). Gabor si za 1000 ecek kopl do mikrofonu a Ondra je podle me cim dal lepsi v roli moderatora.

Kdyby jen nezvali druhej kmen na kmenovku. Ale muze mi nekdo vysvetlit, proc si viteznej kmen bere na kmenovku s sebou batohy? Alespon teda podle zaberu :lol:

No a jeste ten hloupej vyrazovaci duel... Kez by ten duel zrusili alespon po slouceni.

Megis píše:Source of the postJeště k moderátorovi - já vám nevím, dost lidí ho uvádí jako jediný světlý bod soutěže, ale mě prostě nesedí. Mluví strašně strojově, otázky má kolikrát úplně mimo (zeptat se po vyhrané imunitě týmu, jestli je rád, že vyhrál, to jako vážně?) a hodněkrát vaří z vody strašné nesmysly. Azua vyhrála podruhé za sebou a on se z toho snaží udělat senzaci, která nemá v rámci Survivora obdoby? :cry:


Ale to je vina zase strihacu. Tezko muze vest vsechny rozhovory dokonale. Nesmysly maji byt vystrizeny...

I Probst jiste vede daleko delsi rozhovory, nez jsou ukazane. Ale tam, co je navic (krom multi kulti apod. propagandy) nebo blbe receno, je vystrizeno.


Palino píše:Source of the postNenašli ste niekto viac informácií o tom prečo sa vlastne rozhodli vybrať touto tureckou produkciou? Je fajn, že je to v turecku hit, ale to je naozaj úplne iná mentalita. Austrálsky formát by bol asi najvhodnejší ako kompromis medzi natiahnutim minutaze a ponechaním napätia.
A neviete do akej miery sa vlastne na produkcii podiela ČS tím? Ondra sa v tomto videu vyhovára na turecku produkciu https://youtu.be/ztqDLh3lZys (od 16. minúty)


Je to jen ma domnenka, ale podle me je to zhruba nejak takto...

Existuji dve zahranicni velkoprodukce:

1) ta, co delala Robinsonuv ostrov
2) Turecka s timto paskvilem

Ty produkce na to maji know-how, zajistenej pronajem ostrovu, postaveny kulisy, pripraveny kamery, souteze atd. Rekl bych proste takova tovarna na Survivor :D Takze to sekaj pro ostatni staty ve velkym. Vyhodou je, ze to takto pro Novu nebo podobnou lokalni televizi s mensim trhem bude relativne levny, ale zase do toho nemuzou uplne kecat.

A pak je tu puvodni americkej a australskej Survivor, kteri maji podle me uplne vlastni produkcni tym, vlastni kulisy, smlouvu na ostrov, souteze atd. Logicky to pak stoji nekolikanasobne vice, a to by se Nova nedoplatila, kdyby si to chtela delat sama.

Tezko tedy rict, jaky ma Nova vlastne realny moznosti?

a) Vykaslat se na to?
b) Oslovit Australany? Chteli by vubec s nekym spolupracovat? I tak by to asi bylo drahe
c) Zkusit se domluvit s jednou z tech "factory" na pronajmu kulis atd. ale privezt si vlastni produkcni tym? I toto by mozna porad vyslo na dost penez
d) Vybrat jiny "factory" format? = Robinsonuv ostrov

Osobne asi nejlepsi varianta d) s tim, ze si u te produkce prosadi co nejvic svych myslenek (podle nekoho, kdo zna puvodni Survivor a chce se mu co nejvic priblizit), zamitnou hloupe twisty + odmitnou ostrov vykoupeni (pokud to je mozne).

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod Pattrick » 31 led 2022, 21:52

Co mě dneska rozbilo, Ondra na instagramu (už to smazal), byli s produkcí na další soutěži.

A prej, tak dneska tu máme další drsnou soutěž, MARKU (Orlíku) na kolik budeme toto hrát bodů a Orlík, na 13 bodů, hahahahihihihi a vysmátí..

Takže evidentně to taky mají u prdele..

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod Kill Kenny » 31 led 2022, 23:07

Máme za sebou 4.díl a může se říci hurá! Anebo hurá?

Po absolutním počátečním fiasku, kdy byla celá soutěž zralá na to, zhasnout světla a začít znovu, je nynější stav o poznání lepší, avšak stále v hodnocení mezi strašidelný a tristní.
Moderátor Ondra div se nebije v prsa, že je 2. největší odborník v ČR + SR na Survivora a že se jim povedlo zlanařit největší odborníka Marka Orlíka, nakonec dopadne tak, že se na twitteru ptají, co vlastně mají udělat, aby se soutěž zlepšila? Ano, vskutku znatelní odborníci na slovo vzatí, Pat a Mat hadr. Než se vysmát ( což jistě může udělat každý, kdo viděl téhle show více jak 5 minut), by bylo lepší se chytnout za frňák a třeba zkusit po sobě zkontrolovat, co vlastně udělali za dílo. Každý, kdo se pohyboval kolem filmu ví, jak to tam mají s realitou a jestli jim tento výsledek vychází kvalitní, mají asi velmi silný materiál a jeho dostatek. Já bych dal skromnou radu, zkusit v pondělí přepnout na Primu na Dream team, aby viděli, jak se dělá show, co umí zaujmout. Nova s Markízou naštěstí angažovala dva dokonalé a znalé lidi, co Survivora nasledovali všechny epizody a sledují to jistě od 1.dílu Bornea.. a výsledek si domyslete sami. tedy ten nám předkládají několikrát týdně.

Pro některé je stále světlým bodem celé soutěže Ondra. Ono hledat pozitiva je jako jít do výprodeje a hledat tam šaty od Channelu, avšak Ondra umí občas kvalitně něco okomentovat. Na druhou stranu většina jeho průpovídek je očité vysmívání prohraným hráčům. Sice si to někteří mohou zasloužit, ale profesionalita vypadá jinak. I možná toto může být jednotka profesionality celého projektu.

Soutěž o imunitu byla zábavná - toto beru jako pozitivní bod celé soutěže, že ty výzvy ani jedna nebyla blbá. To, že jí produkce natáhne, že člověk zapomene, jaký je stav, je zase věc druhá. Soutěže však táhnou.

Pokud vezme člověk soutěžící, tak už se krystalizují hráči s Kelly Purple editem. Kdo je Xénie, Aylin nebo Gogo? Prostě není možné vidět. Zbytečně neviditelní hráči. Konečně však můžeme být rádi za nějaké taktizování v obou kmenech. Kdy se to tam krásně rozděluje, až to vypadá, že jeden kmen "vede" Veve a druhý Chilli. Tak proč ne, aspoň je vidět, že tam někdo skutečně přijel hrát. K tomu si natáhly pár oveček a jim jednoduše určují směr. Vypadá to, že to tak ostatním vyhovuje. Chlapi momentálně nejsou vidět, až na Adama, který si uvědomuje, že začíná být v (_._) . Ruku na srdce, tohle chceme vidět, opravdu ano. Může se mi hra Veve s Chilli nelíbit, mohou mi být nesympatické, někdo použije tvrdší invektiva, ale je vidět, že aspoň toto chtějí hrát a nečumí tam jak puky a nečekají, až si zubatá pro ně přijde. Karatistka Veronika zkoušela přesvědčit, asi nevíce sama sebe, že je není jen tupá blondýna, ale ukázala, že je. Naštěstí jí trumfuje zcela marná Johy, která naivitou dosahuje něco mezi Jasonem a Erikem. Jsem rád, že se dostala na chvost, i když zachránila holkám zadnice a teď je všem pro smích. Zajímá mě, jak se s tím popasuje. Šance má a došlo jí, že totálně ztracená. Zatím je pro mě velká neznámá hra Braňa a Vladimíra. Sice o sobě tvrdili, jak umí hrát, ale edit jim zatím nedal volnost se více projet. Naštěstí to Vláďa odůvodnil, ale i tak čeká na smrt. Bude více na ráně než Aylin, o které nevím, že u modrých je.

Klasická bolest je hodinová kmenová rada, která dramatická opravdu není ani pikovteřinu. S pomyslnou individuální imunitou tam sedí člověk, kterému přejeme odchodnou. A tak je kmenovka totálně nezáživná, zdlouhavá, nablblá a s druhým kmenem fakt totálně stupidní. Závěrečný souboj je zase "emocionální drama", u kterého musí každé oko zůstat suché, protože udělat drama, fakt tahle produkce neumí.

Suma sumárum první část byla ucházející, druhá část byla na spaní nebo mytí nádobí. Zlepšení tu je, ale když se Ondra a Marek ptají lidí, co dělat lépe, ufff. Hlavně když se předtím holedbají, že jsou největší odborníci. Zkusit hleda fungující komunitu survivoru nepotřebovali - taky proč? Ego je více než znalosti... Proto Pat a Mat hadr.
Tak je pořád celkový dojem takový nijaky 5 z 10.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Palino
Příspěvky: 3
Registrován: 20 lis 2019, 21:26

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod Palino » 01 úno 2022, 09:16

cihi píše:Tezko tedy rict, jaky ma Nova vlastne realny moznosti?


Tak určite to nemôžu produkovať sami, ale potom mali vybrať RO - na tom sa dalo stavať.
Druhá vec je, že nechce sa mi veriť, že tie podmienky su také striktné, že sa do toho absolútne nedá kecat. V konečnom dôsledku je to biznis a Turci to robia, aby zarobili a záujemca o spoluprácu s nimi si iste tiež môže klásť podmienky. Rozhoduje samozrejme finančné hľadisko, takže súťaže asi neprerobia - veď kulisy sú už postavené - ale nezmysly s druhým kmeňom na kmeňovej rade by sa snáď dali dohodnúť. Načo tam máme najväčších survivor odborníkov keď nič nevedia ovplyvniť?
Ťažko mudrovat, chcelo by to viac zákulisných informácii. Momentálne by ma zaujímali viac ako celý zvyšok survivora.

Ďalšia vec je, že casting mi príde slabý. Málo taktických hráčov, ktorí budú rýchlo vypadávať. Po prvej časti som sa tešil na Vládu, ale zjavne to hned na začiatku pretaktizoval a teraz musí ticho sedieť. Pripomenulo mi to toho dlhovlaseho DJa z Aus S04, ale ten to potom pekne roztočil.

Do castingu iste mohli hovoriť naši dosť, bohužiaľ som sa ho zúčastnil. Boli tam mladí cucáci, ktorí možno videli 3 série survivora a myslia si, že sú experti. Holka sa ma dvakrát pýtala na fyzičku, že či si na to trúfam. Akože chápem, tie ich súťaže sú najmä o fyzičke, ale to je jednak tiež chyba a jednak to stále neznamená, že to vyhrá najväčší macho.

V skratke, ten kto rozhodol o spolupráci s týmito tureckými klaunami, by mal dostať okamžite výpoveď.

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod Pattrick » 01 úno 2022, 11:10

Já si osobně taky myslím, že určitě si to česká produkce musí nějak vydupat, hlavně třeba ten duel, prostě vůbec být nemusí.

I klidně ty soutěže můžou hrát tak, že to bude ve stylu štafety, prostě jeden člověk doběhne do půlky, pak druhý, pokud s něčím hážou, tak to můžou například zakopat, další členové to musí vyhrabat a hned by to mělo jiný drive.

A přesně, casting je teda fakt na hovno, ty lidi nehrajou vůbec.

Plus teda dle extra, ještě mají finanční honorář, fanoušci 500 eur na týden a teda celebrity až 5 000 eur, jestli to je pravda, tak to ty hvězdy potřebují jen přežít co nejvíc týdnu a mají celkem fajn zarobeno, plus nějaké ty fanoušky na instáči.

Palino
Příspěvky: 3
Registrován: 20 lis 2019, 21:26

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod Palino » 01 úno 2022, 16:02

Pattrick píše:Plus teda dle extra, ještě mají finanční honorář, fanoušci 500 eur na týden a teda celebrity až 5 000 eur, jestli to je pravda, tak to ty hvězdy potřebují jen přežít co nejvíc týdnu a mají celkem fajn zarobeno, plus nějaké ty fanoušky na instáči.


Honorár maju aj v US. V posledných rokoch som to nesledoval, ale v tých prvých sériách sa hovorilo o honorároch 10-100 tisic podla umiestnenia.

500 pre fanúšikov mi pride v pohode. Človek musí platiť účty aj keď je v survivor. 5000 pre celebrity mi príde prehnané - veď to nie sú žiadne celebrity. Ja som z nich skoro nikoho nepoznal... Nejako sa mi nechce veriť, že aspoň prilákali viac ľudí ako odohnali... Celebrity tohto rangu by tam išli aj zadarmo - veď pre nich je to reklama.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko - EP04

Příspěvekod cihi » 02 úno 2022, 01:44

Pattrick píše:Plus teda dle extra, ještě mají finanční honorář, fanoušci 500 eur na týden a teda celebrity až 5 000 eur, jestli to je pravda, tak to ty hvězdy potřebují jen přežít co nejvíc týdnu a mají celkem fajn zarobeno, plus nějaké ty fanoušky na instáči.


Tak proto Bara tak brecela, prisla o 5000 eur za dalsi tyden :D


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2022 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů