Survivor Česko & Slovensko - EP05

Dominikánská republika
2022 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP05

Příspěvekod ItalianManiac » 31 led 2022, 07:20

Epizoda 5
    • Voyo: 31.1.2022
    • TV Nova: 1.2.2022 20:20
    • TV Markíza: 31.1.2022 21:50 + 1.2.2022 22:00


Změna ve vysílání TV Markíza: https://mediaboom.sk/nakladny-survivor- ... ma-s-dajto

"Ani čísla na úrovni malej stanice ju neodradili nasadiť reality šou od budúceho týždňa dokonca ešte intenzívnejšie, než doteraz, keď miesto dvoch častí ponúkne v týždni rovno štyri epizódy.
Televízia týmto zareaguje na jednu z najčastejších kritík, a to nekonečnej dĺžky epizód, ktoré vo vysielaní ťahá až za 23. hodinu. Od nového týždňa Markíza ponúkne polovičnú dĺžku epizód, keď pôvodné časti, ktoré budú stále bežať na Nove, rozdelí na dve kratšie. Dobrodružným formátom zaplaví večerný program, keď ho bude od 31. januára nasadzovať v pondelky, utorky, stredy a piatky po hlavnom programe po 21:30."
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko - EP05

Příspěvekod GodfatherCZ » 31 led 2022, 22:39

Ahoj přátelé Survájvra .. tento díl neskutečný residentsleeper pro ty co znají twitch smajlíky , i přes 2 opakuji 2 extrémně natáhnuté soutěže a spojler alert
Spoiler!
bez Immunity challenge ..
děs !!!! :cry: :cry: . O mojí emoci se naštěstí postarala slečna VeVe takže použiji s dovolením její výraz jako nový emote zde :oops: . Obrázek

Ultagio
Příspěvky: 20
Registrován: 12 úno 2017, 21:54

Survivor Česko & Slovensko - EP05

Příspěvekod Ultagio » 31 led 2022, 22:45

Máme za sebou prvú rozdelenú epizódu od Markízy... 01:01:00 a jej obsahom je jediná hra, čo je však horšie v ukážke zajtrajšej časti sú tiež len sekvencie hry o odmenu... Kde je ešte súboj o individuálnu imunitu, kmeňovka a duel?! Je na mieste otázka: Stíha to Markíza ešte tento týždeň? Veď už na to ostáva iba hodina v stredu a hodina v piatok :dance:

Ten "hype" kmeňa Mao počas celého priebehu hry, bol na mňa až príliš... naviac mi asi vadil Nathan. Vrcholom všetkého bola tá víťazná "kvapôčková" sprcha kapitána od ďalších troch hráčov... Asi zabudli, že skoro každý druhý deň im vypadávajú hráči pre medicalcheck :eee:

Na Nove súťaže komentuje tiež Šmahel alebo je tam pôvodné Ondrovo audio?

Uživatelský avatar
GodfatherCZ
Příspěvky: 149
Registrován: 28 zář 2016, 17:06
Nejoblíbenější série: Amazon , Redemption Island , Cagayan , Cambodia , Kaôh Rōng
Nejoblibenější hráči: ♥ Kelley Wentworth ♥
♥ Shonee Bowtell ♥
♥ Kat Edorsson ♥
♥ Sarah Moore ♥
Tony Vlachos
Ozzy Lusth
Jordie Hansen
George Mladenov
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur
Thailand
Nicaragua

Survivor Česko & Slovensko - EP05

Příspěvekod GodfatherCZ » 01 úno 2022, 08:25

Ultagio píše:Source of the post
Na Nove súťaže komentuje tiež Šmahel alebo je tam pôvodné Ondrovo audio?


U nás je jen Ondra :D alespoň zatím , než bude muset odjet kvůli Oktagonu .

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor Česko & Slovensko - EP05

Příspěvekod lacSzlo » 01 úno 2022, 19:41

Tahle epizoda mě hodně zklamala, žádná eliminace a 2 naprosto zbytečné soutěže, 1 odměna a 1 trest, hlavním cílem obojího očividně rozproudit nějaké drama (zničení tábora druhého kmene a pak pro kapitána dvojsečná hůl v podobě rozdělení pizzy kmeni kdy každý trojúhelníček má jinou velikost, lololol)

U modrých se vrátila těžce únavná debata ohledně Braňova kapitánství, která už mi leze fakt na nervy. Jak mě Adam ze začátku bavil, začíná mi lézt trochu na nervy. Modří potřebují kmenovku jako sůl, jen teda doufám,, že čtverka Adam-Iva-Vladimír-Lukáš jsou fakt v bottom, baví mě z nich momentálně jen Iva a holčičí aliance+Enrique je celkem iconic, na tu mi nikdo nesahejte, děkuji.

Jinak mě ovšem začíná srát čím dál víc lidí, třeba nepříčetný Nathan v podstatě u všech soutěží, i to Johyino "tak kdo je tu nejslabší teď cooo?" bylo dost cringe.

Dementní ranní diskuze v táboře na téma "tak co, jak jste se vyspali?" radši no comment, to po nich chce produkce ne aby měli co vysílat? Přijde mi to hrozně staged.

Zpovědnice:
SURVIVOR CZSK E5.jpg

Přijde mi to jen nebo ty lidi co chyběli v epizodě 2 kvůli covidu mají nějaký punishment ve formě debilního editu? Sem tam se ke slovu letmo dostane jen Enrique případně Vladimír, zbytek přestal existovat.

Favoriti: Queen Veve :love:
Ven: Lukáš, Vladimír, Adam, Gogo, Nathan

PS: Sledoval jsem ty 2 slovenský epizody, tak předpokládám, že je v nich aspoň trochu to samý jako v té jedné český :lol:
(?)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Survivor Česko & Slovensko - EP05

Příspěvekod Earl » 01 úno 2022, 20:04

Nemá to sledovanosť čo preto môžeme urobiť?
A) môžeme skrátiť epizódy, urobiť to divácky atraktívnejšie, každú epizódu niekto vypadne, budeme dávať do nich len podstatne veci
B) natiahneme to na maximum, na Slovensku epizódy rozdelíme aby mali ľudia pocit že sa to ide stále a nič sa tam nedeje, do epizódy dáme dve hodiny súťaži a nudných pokecov a keď vytiahneme sledovanosť zo dna dáme nejakú kmenovku aby sa nepovedalo

Producenti: B, B, B, B, B :hungry:
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP05

Příspěvekod Rendy » 02 úno 2022, 09:07

Soutěž o odměnu mě pobavila, kvůli tomu pidi kousíčku pizzy bych ani nevyjel z kempu :D zcela zbytečná soutěž, mohli to udělat tak, že bude soutěž o odměnu / kmenovku zároveň = ušetřené dvě hodiny. Tvůrci tohohle cz / sk Survivoru jsou opravdu diletanti. Nechápu jak se bez pomoci vůbec dokážou pohybovat po nohách a jíst jidlo, když dokážou takhle prznit už léty osvědčený koncept téhle hry. Mají fakt štěstí, že aspoň cast Mao (druhý kmen zatím v podstatě neznám / nedokážu si zapamatovat) je celkem zajímavý na obsazení a jsou tam identifikovatelné osoby.
Obrázek

Pattrick
Příspěvky: 132
Registrován: 13 úno 2020, 11:33

Survivor Česko & Slovensko - EP05

Příspěvekod Pattrick » 02 úno 2022, 10:53

Mně ten díl přišel celej špatnej.. jak je to bez kmenovky, tak je to o ničem.

Zničení věcí v kmeni (naprostej hnus od produkce, 7 věcí z toho i něco co si sami udělali!) - uděláno čistě kvůli tomu, aby v tom dílu se mohl při každé příležitosti na to ničení Ondra ptát (celej díl byl vlastně o tom a otázky pořád stejné)

Odměna o jednu pizzu!!!! To nevymyslíš.

To je vlastně všechno, krom toho, že mě pije krev Johy, která vyřvává na druhý kmen, chtělo by to promíchání, aby se Johy vrátila zpět.

Vadí mi i Veve s Enriqem (ale chápu jejich alianci), je mi líto Adama, protože poukazuje fakt, že ten Braňo je totálně k hovnu, už dávno měl být kapitán právě Tomáš, kterej je nejen fyzicky ale i mentálně na tom lépe a když bude zase nějaký battle, tak to spíš vyhraje, než ta kopie Vin Diesela..

A Marek Orlík to završil na instagramu, kde si vylil srdíčko, že my to prostě nechápeme, že ten duel je vlastně pecka, protože ti lidi si musí dělat kamarády všude, což mě teda nasralo, protože ta hra je o tom, přelstít ostatní lidi, takhle já osobně bych jen seděl (jako sedí oni) a čekal na soutěže a na případný duel a buď ho vyhraju nebo ne, nemusím se srát s nějakou taktikou, stačí se jen na všechny usmívat a dělat jim čaj..

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Survivor Česko & Slovensko - EP05

Příspěvekod Earl » 02 úno 2022, 14:07

To na instagrame som tiež čítal, pokiaľ niekto miluje americkú verziu nemôže byť na 100% spokojný s touto, ani zmienka o tom že do tej epizódy toho tlačia zbytočne veľa a ja chápem že na ostrove preberajú xy zbytočných tém ale to nikoho pri telke nezaujíma. Mne ani nevadí tak ťa spoločná kmeňová rada ako mi vadí že na medzi kemnovymi radami je xy epizód je to ako keď sa s vami rozbehne autobus hovoríte si fajn niekam ideme a zrazu zastaví na červenej a koniec. Pokiaľ veria v tom že to bude mať úspech tak by mali prekopať to ako tie epizódy strihaju a čo do nich dávajú, kľudne ten duel nechať na začiatok ďalšej ako bolo na RI epizóda tak skončí drámou na kmenovke a nová začne duelom. Plus obmedziť spomalené zábery a vypnúť Šmahelovi mikrofón, ak je tam s nimi nechápem prečo nemôže on teda moderovať duely a zvyšok nech je v pôvodnej verzii ale vypnutý zvuk z ostrova a len komentár Šmahela pôsobí viac než amatérsky. Chceli feedback Instagram nemám tak snáď aj sem niekto z nich zavíta. Pokiaľ nechcú pochovať Survivor u nás úplne mali by začať brať do úvahy veci čo tu píšeme a nie obranovat super produkciu ktorá ide sledovanosťou pod Celebrity Camp l.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

Survivor Česko & Slovensko - EP05

Příspěvekod Kill Kenny » 03 úno 2022, 16:44

5.díl aneb Itai- Itai (bolí-bolí)

Mnoho z nás to předpovídalo a jen málokdo byl zaslepený září pozitivismu, že Survivor CZ/SK by se mohl znovu a pomalu přiblížit svému slavnějšímu jmenovci. Místo toho nastala obvyklá střelba do vlastní nohy, aby divák byl okamžitě vyveden z omylu, nebo se mu potvrdilo, že nepatrné zlepšení bylo jako ta pomyslná vlaštovka na jaře.

Parádní dvouhodinovka přinesla obvyklý zmar a bídu, o které už většina četla nebo se sama vyjádřila. Zkusím nelehký úkol a najít něco, co bylo zajímavého a i lehce přehlédnuto.

Ondrovo prohlášení o zlepšení soutěže dopadlo... vidíte sami, ale i v jeho slovech je jakási změna. Už se nejedná o nejdrsnější světovou soutěž, ale nejdrsnější soutěž v ČR. Ono konkurovat Like house, Výměně manželek a jiným perlám není těžké, bohužel je tu Dream Team, kde je vidět, že ti lidé se nadřou. Na druhou stranu, už si dává pozor neříkat světově nejdrsnější show, protože hráči nejsou špinaví, unavení a i vlásky mají krásně udělané, hlavně holky, krom Ivy a Nikol.

Braňovo vzdání se kapitánství je lehce ohrané téma. Je pravda, že Tomáš si s ním vlastně hraje jak kočka s myší a samotnému Braňovi, který už ani neoplývá velkou silou jen velkou postavou, to musí deptat psychiku. Chápu, že jako "velký" chlap to chce egoisticky zlomit a podpora excelovské tabulky mu musí dát zapravdu, že je příště větší šance vyhrát než prohrát. Jenže statistika je jedna věc a realita druhá, takový slavný Koror nebo Matsing by mohli vyprávět, že se ta výhra musí podařit. Jenže i nabídka kapitánství je pro ostatní danajský dar, protože vlastně nikdo se nevyslovil slovy :"Já chci dělat kapitána". Do toho holky drží Braňa za koule a cloumají s ním jak marionetou a on poskakuje, jak holky pískají. Mají ho v hrsti a on sám je momentálně užitečný idiot pro ně, nebo lépe štít, který je vidět a ony se za ním schovají až do sloučení a v nepotřebné chvíli se jej zbaví. Sám to nevidí, protože strategie mu moc asi neříká, nejspíš.

Takže suma sumárum, momentálně kmen Azua vlastně vede Veve a pokud jí někdo nevezme do duelu, tak má prakticky parádní pozici. Při případném sloučení s červenými mohou přibrat Nikol , Chilli a Veroniku a chlapy jednoho po druhém vyházet jak nic. Takže na druhé straně toho samého užitečného idiota vlastně hraje Tomáš :)

Co se týká Veve, Chilli a Nikol, které jsou permanentně kritizovány, moc nechápu za co. Tak ony tři vlastně hrají v současné chvíli nejlepší strategickou hru nade všemi. Mají čísla, mají moc, mají své nohsledy, kteří se úplně třesou o jejich přízeň. Za mě od nich nejlepší hra. Kmen Azua s tím může něco udělat, Mao v tomhle vypadá celkem bezradně.

Další "personou" hry je Johy. V týdnu o ní vyšla zpověď od její kamarádky, kdy všem dojde, proč stojí jen o ženskou alianci. Jak v Azua, tak v Mao. Je mi ta holka krajně nepříjemná a to z důvodu, že v jednu chvíli se Azue vysmívá, jako největší hrdina celé hry, kdy i Arnold S. je proti ní žabař, aby na konci dílu vyplula na povrch veledůležitá informace. "Mám v Azua kamarády, kteří by po sloučení přeskočili". Nádherná slova, která dozajista musí korespondovat s jejím chováním vůči Lence. Docela pochybuji, že by Azua měla přijít za Johy, že je vše v pořádku a teď budou spolupracovat. Jeslti jí tohle žere Chilli a Nikol uvidíme dále.

Další morální dilema mohli mít Nathan a Gábor, kteří mohli zdevastovat tábor Azua a za doprovodu Tomáše slyšet, co mají udělat. Velmi se líbila paralela s RO, kdy Martina nezničila nic, že není svině. Má pravdu, těch 7 věcí je pro jednu i druhou stranu celkem ochromující. Věc má dvě strany. Buď jim nakradete, tím si druhý tým můžete naštvat a oni si to budou pamatovat, nebo neuděláte nic, ale můžete naštvat vlastní kmen, který vám to při nesouhlasu může dát sežrat. Nakonec obě varianty jsou herně vlastně špatně, uvidíme, jeslti rozhodnutí kluků jim bude později připomenuto.

Nakonec je finální perla, kdy produkce Novy vedená fenomenálním a vše znalým nejchytřejším člověkem v Čr na Survivora Markem Orlíkem, se musí ptát fanoušků, co dělat lépe, aby to nebylo tak špatné? To jako fakt? To to nikdo v tom štábu nevidí, jak vypadá finální produkt, co jde do televize, že je to na pokraji sledovatelnosti? To mě tedy oba dva největší znalci v ČR, jak se Ondra Novotný dekoroval a k němu Marek byl přidán dostali, že nevidí realitu, že tahle šou vytváří více negace než pozitivity? Přitom by každý z nás si přál říci:" Česko-Slovensko má Survivora ze kterého si CBS sedla na zadek a Jeff Probst už sháněl číslo do Čech, jestli nemůže udělat další serii USA vs CZ/SK". Krásný sen, že? Ne, naše produkce se musí plazit ve srabu a ptát se diváků, co udělat lépe. Bohužel, sem jsme to dopracovali. Takže dva odborníci nyní vypadají jako Pat a Mat a ještě si na to dají vlastní razítko. Možná to chce silný materiál, aby někdo řekl, že tenhle produkt je celosvětová perla a my fanoušci rádi pošleme nějaký tribut televizi, aby tahle reality shou měla klidně i 50. serii. Bohužel se všemi přešlapy to vypadá, že 2.série asi bude zázrak. Přeci jen se stačí podívat, jak už pořad dopadá na Slovensku.

Dodatek všemu. Jsme rádi, že televize pustí do éteru, že "to" Veronika měla. Přesně informace, co je třeba znát. Ale, kdo by se po tom všem, vlastně divil, že?

Finální hodnocení dílu 1 z 10. Prakticky ztracené 2 hodiny skoro totálně o ničem.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko - EP05

Příspěvekod cihi » 03 úno 2022, 23:44

Docela me to bavi, ale je potreba to brat proste s rezervou, je treba se oprostit od toho, ze to neni klasickej Survivor a taky je potreba to hodne pretacet :D Pokud nekdo nesplni tyto 3 body, tak ho to asi nema sanci bavit.

Ale vazne nevim, koho napadlo hrat do 5 bodu? Do 3 bodu jeste dejme tomu, ale do 5? Jako byt tam a soutezit, tak me to na miste asi dost bavi i v tomto rezimu, ale na obrazovkach je to nuda - takze "bitvy" do 5 bodu zasadne pretacim.

Jinak jsem rad, ze se opet ukazalo, jaky psycho Pazderkova je :D Doufam, ze uz ji nikdo nebude brat vazne, kdyz nam bude rikat, koho volit a koho ne - kdo je ten spravnej, kdo je ten spatnej. Od takto psychicky nevyrovnanyho cloveka bych si nenechal poradit ani film na vecer :)

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP05

Příspěvekod Yedko » 04 úno 2022, 16:05

cihi: Bože... Ještě desetkrát tu napiš prosím nějaký svoje hovna v rámci vlastní propagandy na pošpinění stran/lidí, které někdy nějaký psychicky nemocný člověk podpořil (na což má právo i kdyby házela vlastními výkaly po stěnách blázince). Nechutný... si tu čím dál tím víc připadám někdy jak v diskuzi na Novinkách...
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko - EP05

Příspěvekod cihi » 04 úno 2022, 20:09

Yedko píše:cihi: Bože... Ještě desetkrát tu napiš prosím nějaký svoje hovna v rámci vlastní propagandy na pošpinění stran/lidí, které někdy nějaký psychicky nemocný člověk podpořil (na což má právo i kdyby házela vlastními výkaly po stěnách blázince). Nechutný... si tu čím dál tím víc připadám někdy jak v diskuzi na Novinkách...


A neni to snad pravda, ze by takto psychicky nevyrovnanej clovek nemel nikomu jinymu radit? Obzvlast v zavaznych vecech, jako je napr. politika, kde je naopak potreba mit zdravy usudek :-? To neni spineni, ale realita. To neni propaganda, ale fakt.

Z tvyho prispevku zase nabyvam dojmu, ze jsem ve skolce. Snad se z toho neslozis jako Pazderkova, kdyz jsem si dovolil vasemu velicenstvu oponovat :oops:


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2022 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti