Survivor Česko & Slovensko - EP08

Dominikánská republika
2022 - TV Nova, TV Markíza
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP08

Příspěvekod ItalianManiac » 11 úno 2022, 09:29

Epizoda 8
    • Voyo: 10.2.2022
    • TV Nova: 11.2.2022 20:20

Ve vysílání TV Markíza už se ztrácím :fuck:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Survivor Česko & Slovensko - EP08

Příspěvekod Survivorfans » 11 úno 2022, 22:39

Tak jsem po nějaké době dostal hloupý nápad a zkusit toho našeho Surva a teda taková ztráta času se nevidí, od příště si zas jen max. něco málo pročtu co se děje.
Kmen celebrit mi přijde jako banda simulantů a blbců, který jsou rádi že se trochu zviditelnili - je tam nějaký chlap co by neměl zdravotní problémy a vydržel? Taková Iva na tom s psychikou vždy asi taky nebyla nejlíp a bojovnice dredařka slaví, že občas něco vyhraje. :lol:

U kmenů fanoušků se aspoň hraje, ale sledovat i po tak dlouhý bezchybného a moudrého Adama je taky hrůza. Být tohle Survivor, tak už dávno letěl, protože ten člověk není normální.

Kmenovku nám konečně trochu zkrátili, ale stejně ta délka soutěží a celkově dílu má asi za cíl, aby divák pořádně trpěl nebo se dal na alkoholismus, protože bez flašky min. pivka se to snad vydržet nedá. :beer: :heat: . Jentak si to zase nepustím, protože se nic neděje a nebo to samý dokola a člověk akorát ztratí hromadu času.

PS. Jakto že Iva byla namalovaná? :shock: Nějaká výhra v soutěži o odměnu? :?

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Survivor Česko & Slovensko - EP08

Příspěvekod Truestory » 11 úno 2022, 23:19

Měl bych dotaz k modrému kmeni. Před kmenovkou tam Brano říkal Vladovi(jestli jsem dobře rozumel) "Vim ze hledas imunitu" o pár scén později Adam "Já bych se o tu imunitu i rozdělil"

Adam to byl asi úplnej kec. Asi to myslel tak, že kdyby měl imunitu, tak že by ji klidně dal všem :cry: Ale co ten Vláďa? To je ve hře skrytá imunita nebo jsem špatně slyšel? Jak jste to pochopili?
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

berka496
Příspěvky: 45
Registrován: 02 led 2017, 14:28

Survivor Česko & Slovensko - EP08

Příspěvekod berka496 » 11 úno 2022, 23:39

Truestory píše:
Měl bych dotaz k modrému kmeni. Před kmenovkou tam Brano říkal Vladovi(jestli jsem dobře rozumel) "Vim ze hledas imunitu" o pár scén později Adam "Já bych se o tu imunitu i rozdělil"
Adam to byl asi úplnej kec. Asi to myslel tak, že kdyby měl imunitu, tak že by ji klidně dal všem :cry: Ale co ten Vláďa? To je ve hře skrytá imunita nebo jsem špatně slyšel? Jak jste to pochopili?


Spoiler!
I sám Novotný na kmenovce (v 10. dílu) potvrdil, že ve hře je skrytá imunita.
Naposledy upravil(a) ItalianManiac dne 12 úno 2022, 09:26, celkem upraveno 1 x.
Důvod: oprava nefunkčního spoiler tagu

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP08

Příspěvekod Yedko » 12 úno 2022, 07:15

Survivorfans: Vždyť to vyloženě na té kmenovce říkala, že si to udělala z uhlíku a nějaké sračky z palmy...
berka496: Vláďa je superfanoušek Survivora, takže ji určitě hledá, i když to vyloženě řečeno nebylo a podle mého odhadu ve hře tak na 99% není. Co by tam člověk taky jiného dělal než se bavit/zkoušet hrát se slovenskými lobotomy (krom Tomáše) nebo českými psychicky labilními hráči / spratky. Hejt na Mao úplně nechápu... Na to že to jsou celebrity tak hrajou daleko lépe než jsem čekal a jde vidět, že snad kromě Veroniky i strategicky uvažují...

Fandím: Chili, Tomáš Zástěra, Tomáš Benko, Adam, Vláďa
Meh: Nikola, Xénie, Johy, Gogo, Aylin
Ven: Veronika, Braňo, Dominika, Enrique, Lenka
Chcípni ty zrůdo: Veve
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP08

Příspěvekod Lamik.lamity » 13 úno 2022, 19:00

Celkem 8x se za episodu stalo něco "neuvěřitelného". Neměl by ten vesmír už explodovat?

Kmen Mao je mi nesympatický, ale spíš z toho důvodu, jaké to jsou pseudocelebrity a jak moc je Ondra protěžuje oproti modrým. A proč je Nathan, probohy, stále ještě ve hře?

Modrý kmen je strategicky docela funkční, nebo aspoň většina z nich. Jen ti, co jsou v početní výhodě, jsou tuze nesympatičtí - hlavně Enrique a Veve mi neuvěřitelně pijou krev.
Fandím Vláďovi, protože je sympaťák a hlavně asi nejlépe tuší, o čem ta hra vlastně je. Tak snad se udrží dlouho
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Survivor Česko & Slovensko - EP08

Příspěvekod cihi » 14 úno 2022, 02:11

Survivorfans píše:Kmenovku nám konečně trochu zkrátili, ale stejně ta délka soutěží a celkově dílu má asi za cíl, aby divák pořádně trpěl nebo se dal na alkoholismus, protože bez flašky min. pivka se to snad vydržet nedá. :beer: :heat: . Jentak si to zase nepustím, protože se nic neděje a nebo to samý dokola a člověk akorát ztratí hromadu času.


Je pravda, ze pivko je k tomuto "Survivoru" zaklad a od te doby me to bavi :)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Survivor Česko & Slovensko - EP08

Příspěvekod Lamik.lamity » 14 úno 2022, 10:28

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor Česko & Slovensko - EP08

Příspěvekod ItalianManiac » 14 úno 2022, 21:14



Tak proto možná ty díly na Voyo vydávají teď tak rychle, když jim to spoileruje bulvár :lol:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek


Zpět na „Survivor Česko & Slovensko 2022 (CZ, SK)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti